Jump to content

Ποινές, Πρόστιμα, Αθωώσεις και τέτοια


Recommended Posts

  • 2 weeks later...
1 minute ago, George_D said:

Υπενθυμίζω. Τη Πέμπτη είναι η εκδίκαση για τα επεισόδια με τον Αγιαξ

Παιχνίδι "μισή (επόμενη) χρονιά".

Αν το χάσουμε ξέγραψε την,αν το κερδίσουμε πάλι ξέγραψε την.

Link to comment
Share on other sites

Συγνωμη που παρεμβαινω αλλα ειδα τον διαλογο σας και μιας και δε γνωριζομαστε ..καλως ηλθατε στο φορουμ Κωνσταντίνε21R και Γιώργο. Ο,τι θελετε στη διαθεση σας. Αν πηγαινετε και γηπεδο επικοινωνήστε .  Εκ μερους της επιτροπης υποδοχής νέων μελών ,Στυλιανόπουλος Πι .

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

και για ναμαι οντοπιτς θα καταθέσω και γω αποψη για την επικειμενη τιμωρία μας. Ναι αδελφια μου ενωσίτες πιστευω και γω θα τιμωρηθουμε αυστηρα αλλα δε θα μας πάρουν την κεφαλή . Κρινω πως επειδη εχει παει εκει το ζευγος των εκλεκτών ρητορων Λυσσάνδρου-Αρκάδη (οι κακες γλωσσες λενε πως πέφτει τσίμπος αλλα δεν ειναι της παρούσης)  η τιμωρια μας θα ειναι κεκλεισμενων ολα στο ΟΑΚΑ για 1-2 χρόνια και ενα μεγαλο προστιμο .

Link to comment
Share on other sites

Ένα χρόνο αποκλεισμό θα φάμε.

Στο μεταξύ τί πήγε να κάνει ο Λυσσάνδρου εκεί απορία το χω.

Φαντάζομαι διάλογο μεταξύ δικαστών και Λυσσάνδρου

-Έπεσε μολότοφ σε αγώνα CL;

-Μάλιστα

-Βρέθηκε ο υπεύθυνος;

-Όχι

-Κάμερες διαθέτει το γήπεδο;

-Μάλιστα

-Και τί κάνατε γι' αυτό;

-Ευχέλαιο 

Link to comment
Share on other sites

Παντως εαν εβρισκαν εστω και εναν υπευθυνο των επεισοδιων σιγουρα θα σε εβλεπαν με αλλο ματι σαν οργανισμο οι δικαστες.

Τωρα εαν πας και πεις οτι παρολο που διαθετουμε καμερες δεν βρηκαμε ουτε εναν που μπηκε μεσα θα φανεις και μαλακας και δεν θα σε παρουν και στα σοβαρα.

Δικαιο εχει ο Μπουκο εδω.

Παντως 1 χρονος αποκλεισμος μου φαινεται μεγαλη τιμωρια. Θεωρω οτι απλως θα παιζουμε χωρις κοσμο ή στην καλυτερη τιμωρια μονο των οργανωμενων.

Edited by Aussie
Link to comment
Share on other sites

1-2 χρόνια χωρίς φιλάθλους σε ευρωπαϊκά ματς; Ρεζίλι. Ποδόσφαιρο χωρίς θεατές και μάλιστα σε ευρωπαϊκή κούπα. Καλύτερα αποκλεισμός ενός χρόνου για να μην μας πάρουν και πολύ χαμπάρι. 

  • Sad 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, SpiRos said:

1-2 χρόνια χωρίς φιλάθλους σε ευρωπαϊκά ματς; Ρεζίλι. Ποδόσφαιρο χωρίς θεατές και μάλιστα σε ευρωπαϊκή κούπα. Καλύτερα αποκλεισμός ενός χρόνου για να μην μας πάρουν και πολύ χαμπάρι. 

Βασικά σου αξίζει ένας αποκλεισμός μπας και ο μεγάλος δει τί θα κάνει με τα χουλιγκάνια πριν μπούμε στο γήπεδο.

Ούτως ή άλλως ο Λύμπε θα σχεδιάσει την ομάδα το καλοκαίρι, άρα μπουρδελάρες θα μαστε αν παίξουμε Ευρώπη, ας γίνει σοβαρή προετοιμασία για το πρωτάθλημα.

Γνώμη μου.

Link to comment
Share on other sites

Εγω λεω 1 χρονο αποκλεισμος με αναστολη και τιμωρια εδρας μαξ 3 ματς και ππλυ ειναι. Δεν νομιζω να ψηνεται η ουεφα να εχει αδεια γηπεδα στους δεκτες για να μας κκεισουν την έδρα για πολλα ματς.

Αν φαμε αποκλεισμο χωρις αναστολη και δεν παμε ευρωπη του χρόνου εγω νομίζω ειμαστε οι μαλακες της υποθεσης με βαση αυτα που εχω δει να γινονται στην Ευρωπη γενικα

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Bukowski said:

Βασικά σου αξίζει ένας αποκλεισμός μπας και ο μεγάλος δει τί θα κάνει με τα χουλιγκάνια πριν μπούμε στο γήπεδο.

Ούτως ή άλλως ο Λύμπε θα σχεδιάσει την ομάδα το καλοκαίρι, άρα μπουρδελάρες θα μαστε αν παίξουμε Ευρώπη, ας γίνει σοβαρή προετοιμασία για το πρωτάθλημα.

Γνώμη μου.

Υπαρχουν και τα απαραιτητα εσοδα ομως (για το γηπεδο εννοω, μην μπερδευτουμε).

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, nikos said:

Υπαρχουν και τα απαραιτητα εσοδα ομως (για το γηπεδο εννοω, μην μπερδευτουμε).

 

Επειδη πιστευω στην θεια δικη γενικα (ο Λαζαρος πχ επαιξε καμια 25αρια ματς απο την αρχη της σεζον αλλα με την ΑΕΚ επαθε χιαστο ενω λιγες μερες πριν στην βραβευση του δεν την ανεφερε καν) θεωρω πως ειτε ετσι ειτε αλλιως του χρονου δεν θα παιξουμε Ευρωπη. Η υβρις της διοικησης μας δεν εχει προηγουμενο.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Bukowski said:

Επειδη πιστευω στην θεια δικη γενικα (ο Λαζαρος πχ επαιξε καμια 25αρια ματς απο την αρχη της σεζον αλλα με την ΑΕΚ επαθε χιαστο ενω λιγες μερες πριν στην βραβευση του δεν την ανεφερε καν) θεωρω πως ειτε ετσι ειτε αλλιως του χρονου δεν θα παιξουμε Ευρωπη. Η υβρις της διοικησης μας δεν εχει προηγουμενο.

Το ξερεις οτι στην ζωη, δεν παει ετσι, αν σκεφτεις την υβρη που εχει διαπραξει το βοθροσωματειο της τρουμπας κ την (μη) αποδοση νεμεσης.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Nestoridis21 said:

Το ξερεις οτι στην ζωη, δεν παει ετσι, αν σκεφτεις την υβρη που εχει διαπραξει το βοθροσωματειο της τρουμπας κ την (μη) αποδοση νεμεσης.

Στην αρχή είμαστε ακόμα..

Ήδη μετράνε 2 σεζόν χωρίς τίτλο σε κανένα από τα δύο μεγάλα αθλήματα.

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Bukowski said:

Στην αρχή είμαστε ακόμα..

Ήδη μετράνε 2 σεζόν χωρίς τίτλο σε κανένα από τα δύο μεγάλα αθλήματα.

Για το μπασκετ μην παιρνεις ορκο, ακομα κ με τους βαθμους που τους ξηλωσαν..

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×