Jump to content

Ποινές, Πρόστιμα, Αθωώσεις και τέτοια


Recommended Posts

Το θεμα βεβαια εδω ειναι οτι τα ευρωπαϊκα σου παιχνιδια στον προκριματικο θα τα παιξεις κεκλεισμενων των θυρων, αρα σε ισοδυναμους αντιπαλους δεν θα εχεις την στηριξη του κοσμου σου, που ενδεχομενως (αν δεν κουβαλαει φωτοβολιδες και μολοτωφ) θα σε βοηθουσε να περασεις στους ομιλους.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, CHⓇIS said:

Na milhsoume ligo sovara tora.

Ego xero oti ta 3 teleutaia xronia sthn europh episodia eixame mono me opadous omadon pou prokalesan.

Mia xara phgainan ghpedo monois tous oi opadoi t tsska ths benfika ths bayern ths celtik  ths aoustria ktl.

Autoi pou prokalesan ths milan k tou ajax thn pathsane.

Apla einai ta pragmata

Η 1η γραμμη θα επρεπε να λειπει απ'το ποστ

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

''Σώθηκε'' μας γράφει ο λακές του Αλαφούζου, δηλαδή γίνονται τα αίσχη παντού και θα έπρεπε εμείς να τιμωρηθούμε με αποκλεισμό για ένα απλό μολοφάκι του Θεού.Και θα έπρεπε να είμαστε και ευχαριστημένοι δηλαδή.

 

Πολύ βαριά η τιμωρία για μένα.

Link to comment
Share on other sites

Just now, kitrinomauros_asthenis said:

''Σώθηκε'' μας γράφει ο λακές του Αλαφούζου, δηλαδή γίνονται τα αίσχη παντού και θα έπρεπε εμείς να τιμωρηθούμε με αποκλεισμό για ένα απλό μολοφάκι του Θεού.Και θα έπρεπε να είμαστε και ευχαριστημένοι δηλαδή.

 

Πολύ βαριά η τιμωρία για μένα.

Άμα δεν έσκαγε στο προστατευτικό το "μοτοτοφάκι" θα χαμε σήμερα καμιά 15αρια νεκρούς

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Bukowski said:

Άμα δεν έσκαγε στο προστατευτικό το "μοτοτοφάκι" θα χαμε σήμερα καμιά 15αρια νεκρούς

Άμα είχε και η γιαγιά μου ρόδες θα ήτανε πατίνι!!

Link to comment
Share on other sites

Εντάξει αυτό που περίμενα έγινε. Η τιμωρία πάντως είναι βαριά και με αυτά που εχουμε δει εύκολα ενεργοποιείται ο αποκλεισμός. Αλλά σε πρώτη φάση την γλιτώσαμε, θέλει υπερβολική προσοχή και σοβαρά μέτρα.

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Bukowski said:

Κάπου εδώ να πω πως η βαζέλα πρέπει να φάει ΠΕΝΤΕ ΓΚΟΛΑΚΙΑ στο μεταξύ μας.

 

10 minutes ago, blanco21 said:

neos-kosmos-768x513.jpg

Ανασταση Νεος Κοσμος,προβλεπεται τιμωρια για την ενορια;(λεμε και καμια μαλακια τωρα που τη γλιτωσαμε)

Η κάθε χώρα έχει τα ήθη και εθιμα της

 

new-years-eve-doubletree-by-hilton-party

Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, Bukowski said:

Πρώτο ευρωπαϊκό ματς με κόσμο στο ΟΑΚΑ θα φύγει ρουκετιά σε τίποτα ναζιστές της Τότεναμ ξέρω γω.

Γνώμη μου

Σκεψου να κληρωθουμε με καμια ομαδα με τιποτα ακροδεξιους οπαδους.Να δειξουμε ρε παιδι μου οτι δε μασαμε εμεις απο αυτα.Ποια ΑΕΚ τωρα και αν την φαει την καμπανα.

Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, Bukowski said:

Κάπου εδώ να πω πως η βαζέλα πρέπει να φάει ΠΕΝΤΕ ΓΚΟΛΑΚΙΑ στο μεταξύ μας.

Αφου ρε Μπουκοφσκι ειναι στα κατω τους.Τι δηλαδη σε αυτους θα βγαλουμε το αχτι μας;Μονο αν εχουν μπατζετ 25m μετρανε αυτα τα σκορ.

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Man Of Faith said:

Σκεψου να κληρωθουμε με καμια ομαδα με τιποτα ακροδεξιους οπαδους.Να δειξουμε ρε παιδι μου οτι δε μασαμε εμεις απο αυτα.Ποια ΑΕΚ τωρα και αν την φαει την καμπανα.

Ειχαμε κληρωθει με την Δυναμο Κιεβου, που οι οπαδοι της ειναι γνωστων ακροδεξιων αποψεων.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×