Jump to content

Ποινές, Πρόστιμα, Αθωώσεις και τέτοια


stavros 9-11
 Share

Recommended Posts

Εριξε την ΠΑΕ και παντελονιασματα ειναι εναντιον του Μελισσανιδη.

Του οφειλουμε τα παντα γιατι η ΠΑΕ ΑΕΚ ιδρυθηκε το 2013 ειναι εναντιον του συλλογου.

Δεν βλεπεις διαφορες;

Ειπαμε πανω στα νευρα μας γραφουμε και καμια υπερβολη αλλα αυτο ξεφυγε.

Link to comment
Share on other sites

Just now, AG21 said:

Ίσως είναι λάθος και το έριξε τη παε αλλά δεν ενοχλεί γιατί εμείς είμαστε οπαδοί της ΑΕΚ όχι του Μελ αντίθετα ενοχλεί το άλλο γιατί αφορά την ΑΕΚ. 

ΟΚ εγώ που θεωρώ πως το καλό της ΑΕΚ σχετίζεται με του Μελισσανίδη (όσο αυτός εμπλέκεται σε αυτή) θα απαντάω από δω και πέρα στις μαλακίες των Γαβαθιώτηδων που αναπαράγονται εδώ μέσα. Εφόσον δεν γράφω κάτι ψευδές δεν νομίζω να χει υπάρχει πρόβλημα. Η άμεση συνέπεια του "έριξε την ΠΑΕ" είναι.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, nikos said:

Εριξε την ΠΑΕ και παντελονιασματα ειναι εναντιον του Μελισσανιδη.

Του οφειλουμε τα παντα γιατι η ΠΑΕ ΑΕΚ ιδρυθηκε το 2013 ειναι εναντιον του συλλογου.

Δεν βλεπεις διαφορες;

Ειπαμε πανω στα νευρα μας γραφουμε και καμια υπερβολη αλλα αυτο ξεφυγε.

Εγώ θεωρώ πως το "έριξε την ΠΑΕ" και "Παντελονιάζει" είναι προπαγάνδα Γαβαθιώτηδων και sdna που στοχεύει στον κόσμο της ΑΕΚ και άρα στον σύλλογο.

Καμία υπερβολή λοιπόν.

Το 2013 οι πρώην μέτοχοι χρεοκόπησαν την ΑΕΚ.

Το καλοκαίρι μπήκε ο ΜΕΓΑΣ ΕΥΕΡΓΕΤΗΣ Μελισσανίδης.

Το 2014 ίδρυσε την ΠΑΕ της οποίας χτίζει γήπεδο και προπονητικό ενώ έφερε και πρωτάθλημα και κύπελλο.

Ε Θ Ν Α Ρ Χ Η Σ

 

Φαντάσου να τα γράφω κάθε μέρα πλέον 24 ώρες το 24ωρο. Πως θα σου φαινόταν;

Link to comment
Share on other sites

50 minutes ago, CHⓇIS said:

Mage esy???

Μου τα έχει πει κ από κοντά. Τότε πίστεψα ότι το έκανε για να γλιτώσει τις φαπες

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Bukowski said:

Εγώ θεωρώ πως το "έριξε την ΠΑΕ" και "Παντελονιάζει" είναι προπαγάνδα Γαβαθιώτηδων και sdna που στοχεύει στον κόσμο της ΑΕΚ και άρα στον σύλλογο.

Εσυ δεν βλεπεις διαφορα, εγω βλεπω.

Τεσπα, ας τα δει και κανας αλλος mod, αφου δεν το σβηνεις.

Δεν θελω να στο σβησω εγω, μην τυχον νομιζεις οτι το κανω επειδη διαφωνουμε σε αυτα που γραφεις σημερα.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Bukowski said:

Μου αρέσει που δεν έχετε θέμα στο "έριξε την ΠΑΕ για να μην πληρώσει χρέη" που είναι υπόθεση αλλά σας ενοχλεί η ημερομηνία ίδρυσης της ΠΑΕ που είναι fact.

Δεν πειράζει παιδιά αν σας ενοχλούν facts και άλλους τους ενοχλούν οι επαναλαμβανόμενες υποθέσεις.

Κάντε με ban.

Αλλά από εδώ και πέρα σε κάθε "έριξε την ΠΑΕ" και "παντελονιάσματα" οι απαντήσεις μου θα ναι ανάλογες.

Όσο του κόβει του καθένα. Αν εσένα σου κόβει μέχρι το να χρησιμοποιείς την προπαγάνδα του Γαβαθιωτη ε οκ. Τουλάχιστον την είπες του Χαμπου

Link to comment
Share on other sites

Just now, stavros 9-11 said:

Όσο του κόβει του καθένα. Αν εσένα σου κόβει μέχρι το να χρησιμοποιείς την προπαγάνδα του Γαβαθιωτη ε οκ. Τουλάχιστον την είπες του Χαμπου

Δεν σου άρεσε ε;

Link to comment
Share on other sites

Guest Fadrhonc21

ΜΟΝΟ ΑΕΚ ΡΕΕΕΕ.

Αμάν πια με τα πρόσωπα.

ΥΓ: Έχασα την κουβέντα, ψιλοbusy με την δουλειά.

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, nikos said:

Εσυ δεν βλεπεις διαφορα, εγω βλεπω.

Τεσπα, ας τα δει και κανας αλλος mod, αφου δεν το σβηνεις.

Δεν θελω να στο σβησω εγω, μην τυχον νομιζεις οτι το κανω επειδη διαφωνουμε σε αυτα που γραφεις σημερα.

Βασικά θέλω να δω σε τί έχουν ευαισθησία οι mods του forum για αρχή.

Αν είμαστε ρε παιδί μου όντως ελεύθεροι να γράφουμε εδώ αυτά που θέλει ο καθένας (αρκεί να είναι αληθή) ή αν γράφουμε αυτά που εξυπηρετούν το αντιπολιτευτικό αφήγημα ακόμα και αν είναι... σενάρια.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Σιγα που θα μας τεσταρεις ρε συ και τις αντοχες, ορεξη ειχαμε.

Γραψε ο,τι γουσταρεις κι εμεις θα κανουμε ο,τι μας ερθει.

Αλλη δουλεια δεν ειχαμε σημερα, ελεος  δλδ.

Σου ειπα οτι σαν χρηστη δεν μου αρεσε, διαφωνησες, παραπονα σοβαρα απο σενα γενικα δεν εχω προσωπικα, οκ. Το πολυ πολυ να μεινει το post και να χαθει σιγα-σιγα.

Λες να μην κοιμηθουμε το βραδυ;

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Guys δεν νομίζω ότι θέλει κανείς εδώ μέσα το καλό του Μελισσανίδη και όχι της ΑΕΚ. Όλοι ΑΕΚτζήδες είμαστε, την ομάδα αγαπάμε.
Δεν θα έβαζα ποτέ αυτό που (καταλαβαινω ότι) έβαλε ο Bukowski αλλά όταν για μήνες γίνεται ισοπέδωση και κάθε φορά που μπαίνω στο ΚΜ νομίζω ότι ο Ψωμιάδης ήταν 100 φορές καλύτερος του Μελ σαν πρόεδρος της ΑΕΚ και ότι η ΑΕΚ διαλύεται, διαλύθηκε, πάει, πέταξε το πουλάκι, καταλαβαίνω ότι κάποιος μπορεί να το πάει σε τέτοια κόντρα (δεν συμφωνώ και το θεωρώ αδικαιολόγητο, αλλά το καταλαβαίνω σαν τακτική).

Προσωπικά όταν δεν αντέχω να διαβάζω άλλο γκρίνια και μιζέρια δεν γράφω και δεν διαβάζω όπως ακριβώς έκανα την Δευτέρα γιατί φανταζόμουν τι θα γραφόταν μετά τον γαύρο. Απλά πλησιάζει επικίνδυνα το (ποδοσφαιρικό) ΚΜ να είναι 24/7 κράξιμο, μιζέρια και προπαγάνδα/λάσπη (την λέξη την χρησιμοποιώ γιατί γράφονται πάρα πολλά χωρίς στοιχεία, όχι γιατί κάποιος χρήστης ή μέλος της ομάδας πάει να περάσει κάποια γραμμή). Μόνο τo thread του γηπέδου/εγκαταστάσεων στέκεται, με τις εξαιρέσεις κάποιων λίγων ποστ του χάμπου για το ότι δεν είναι καν στο 10% κλπ.

Link to comment
Share on other sites

Και το να είναι όλο το κλίμα μιζέρια και κράξιμο επί Αδαμίδη και Δημητρέλου το καταλαβαίνω. Τώρα που δεν είναι τόσο κακή η κατάσταση, είτε πέφτει out of proportion κράξιμο στα λάθη του καλοκαιριού που παρουσιάζεται λες και ήταν once in a lifetime ευκαιρία να πατήσουμε τους πάντες και χάθηκε, είτε σαν Νοστράδαμοι φέρνουμε την καταστροφή για αυτά που ΘΑ έρθουν.

Link to comment
Share on other sites

Η κριτική πρέπει να είναι σκληρή.

Ο Μελισσανίδης μπορεί να κριθεί για δεκάδες μαλακίες αυτά τα 6 χρόνια που είναι στην ομάδα.

Όταν όμως η κριτική γίνεται με επιχειρήματα gavros.gr και sdna (έριξε την ομάδα για να μην πληρώσει τα χρέη / παντελονιάζει) τα οποία εκτός από ανυπόστατα (το 2013 δεν ήταν στην ΠΑΕ ενώ πριν μερικές σελίδες έβαλα χοντρικά πόσα έσοδα είχες πέρσι από Ευρώπη και πόσα έριξες στην ομάδα) είναι και σοβαρά από νομικής άποψης προσωπικά θεωρώ πως δεν βγαίνει κάτι. Όταν κάποιος γράφει ότι το 2013 έριξε μια ΠΑΕ που ανήκε σε άλλους, τότε θα πρέπει να είναι έτοιμος να δεχτεί και τον αντίλογο. Ότι δηλαδή την ΠΑΕ την έριξαν οι προηγούμενοι με την εγκληματική τους διαχείριση και πάλι καλά που μπήκε ο Μελισσανίδης και ίδρυσε ξανά την ΠΑΕ και δεν έχουμε σήμερα καμιά "ΑΕΚ Ποντίων" στα πρότυπα του Ηρακλή. ΟΚ ο καθένας έχει τις απόψεις του, πάνω κάτω ξέρουμε τί θεωρεί ο καθένας εδώ μέσα όμως κάπου καλό είναι να μπαίνει και ένα φρένο. Γιατί όταν κάποιος 24/7 γράφει πως "ο Μελισσανίδης έριξε την ΠΑΕ" κάποιοι μπορεί να ενοχλούνται εξίσου με το να γράφει κάποιος "ο Μελισσανίδης ίδρυσε την ΠΑΕ". Μόνο που το πρώτο είναι υπόθεση ενώ το δεύτερο είναι fact.

 

Ακόμα και στο αγωνιστικό, κράζουμε τον άμπαλο Μάνταλο για την ακμή του. Όποιος είναι τόσο μάγκας να βάλει αβαταρ την μουτσούνα του να δούμε πόσο όμορφος είναι ο ίδιος. Το αναφέρω αυτό ως παράδειγμα "ό,τι να ναι κριτικής". Τα σάπια δόντια του Μελισσανίδη, η ακμή του Μάνταλου και οι θεωρίες του Γαβαθιώτη και του Κόλκα. ΟΚ αυτό είναι εμπάθεια. Και καλό θα ήταν να μπει κάποιο φρένο.

Link to comment
Share on other sites

Guest XAMΠOΣ
On 2/18/2019 at 4:12 PM, Bukowski said:

ΣΕ ΖΜΠΡΩΧΝΕΙ Ο ΒΑΓΓΕΛΑΣ

 

On 2/17/2019 at 10:07 PM, Bukowski said:

Σε εζμπρωξε ο Βαγγελας.

Λογικα αποψε το κωλοτρυπιδι σου μοιαζει με γυρισμενη καλτσα βρεγμενη.

Αυτο ας πουμε ειναι ενα υποδειγμα κριτικης που δεν αναφερεται σε δοντια και πολλα αλλα σαν αυτο με φωτογραφιες του αθλητη ενοργανης γυμναστικης με εκφρασεις αδερφαρα κτλ.

Ελω τωρα μωρε κοιτα τα χαλια σου και σταματα να βλεπεις τι κανουν οι αλλοι. Ασχολησου με αυτα που γραφεις εσυ που καθε μερα γραφεις και διαφορετικα πραγματα αναλογα την διαθεση σου και σε ποιον θες να κανεις σπασιμο και να πας κοντρα.

Αντε μπραβο. Εγω παντως αυτα που εχεις γραψει για τον Μελισσανιδη απο πανω δεν τα εχω γραψει . Οτι και να ειναι Μελ οτι τον γαμαει ο Μαρινακης δεν το εχω γραψει και δεν θα το γραψω ποτε. Εσυ δεν εχεις ιερο και οσιο και σε πειραζει το σαπιοδοντας? Για την μαπα του μαρινου λιγα του εσουρες σε 10000 ποστ ? ασε μας τωρα....

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, The Magician said:

Παρακολούθησα τη συζήτηση. Δεν θα σταθώ σε πολλά, αλλά θέλω να πω σε όλους ότι κάτι τύποι σαν εμένα εάν δεν υπήρχε συγκεκριμένη στάση από μέρος του οργανωμένου κομματιού των οπαδών της ομάδας, να το θέσω όσο πιο κομψά μπορώ, δεν θα μπορούσαμε να πάμε ασφαλείς ούτε σε εντός έδρας αγώνα της ΑΕΚ. Διότι καλός είναι ο ιδεατός κόσμος, αλλά υπάρχει και μια πραγματικότητα στην Αθήνα και το "οπαδικό κίνημα" δεν είναι τόσο οπαδικό όσο το είχαμε στο κεφάλι μας κάποτε. Κάποιες φορές τα πράγματα θα ξεφύγουν από τον έλεγχο και κάποιες φορές θα την πληρώσει και η ΑΕΚ. Τέλος, έχετε υπ όψιν ότι "μεγάλο" δεν σε κάνουν μόνο οι τίτλοι. Μεγάλο σε κάνει ο κόσμος σου ο οποίος στο οργανωμένο του κομμάτι σε κράτησε μεγάλο σε περιόδους τεράστιας ξηρασίας για το σύλλογο. Ξέρετε πολύ καλά όλοι ότι ουδέποτε υπήρξα οργανωμένος και ότι σιχαίνομαι τα επεισόδια τις πολιτικοποιησεις και τα συναφή, αλλά ορισμένα πράγματα θέλουν και 2η και 3η ανάγνωση για να γίνουν απολύτως αντιληπτά.

Δεν διαφωνω καπου σε αυτα που λες. Αλλα προσωπικα οπως θα παραδεχτω τα καλα των οργανωμενων (αυτα που λες + την στηριξη τους στα ερασιτεχνικα τμηματα που ο μεσος ΑΕΚτζης τα χει χεσμενα) ετσι θα τους κραξω και στις μαλακιες τους. Γιατι, οταν τη Δευτερα λενε σε ανακοινωση τους "συγγνωμη δεν λεμε, θα τη δειξουμε με πραξεις" και την Τεταρτη πετανε μολοτοφ στο γηπεδο, σορρυ αλλα εμενα με ενοχλει και θα κραξω. Οταν τρωω -3, γινομαι διεθνως ρεζιλι και κινδυνευω να μεινω και εκτος Ευρωπης εγω ενοχλουμαι και δεν μπορω να το δω με λογικη τυπου "καπου θα ξεφυγουν και τα πραγματα". Ετσι κι αλλιως ουτε να κλεισουν εγραψα (διαφωνω καθετα με οσους το ζητανε αυτο για πολλους λογους), ουτε κατι αλλο ακραιο. Να προστατεψουν την ομαδα ζητησα και να βαλουν την ασφαλεια της πανω απο οπαδικες και πολιτικες κοντρες. Στην τελικη οπως θα κρινουμε συνεχως τους διοικουντες, τους προπονητες και τους παικτες, ετσι θα κρινουμε και τον κοσμο (οργανωμενους και μη).

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, XAMΠOΣ said:

 

Αυτο ας πουμε ειναι ενα υποδειγμα κριτικης που δεν αναφερεται σε δοντια και πολλα αλλα σαν αυτο με φωτογραφιες του αθλητη ενοργανης γυμναστικης με εκφρασης αδερφαρα κτλ.

Ελω τωρα μωρε κοιτα τα χαλια σου και σταματα να βλεπεις τι κανουν οι αλλοι. Ασχολησου με αυτα που γραφεις εσυ που καθε μερα γραφεις και διαφορετικα πραγματα αναλογα την διαθεση σου και σε ποιον θες να κανεις σπασιμο και να πας κοντρα.

Αντε μπραβο. Εγω παντως αυτα που εχεις γραψει για τον Μελισσανιδη απο πανω δεν τα εχω γραψει . Οτι και να ειναι Μελ οτι τον γαμαει ο Μαρινακης δεν το εχω γραψει και δεν θα το γραψω ποτε. Εσυ δεν εχεις ιερο και οσιο και σε πειραζει το σαπιοδοντας? Για την μαπα του μαρινου λιγα του εσουρες σε 10000 ποστ ? ασε μας τωρα....

Αυτό ήταν σχόλιο την επόμενη της 4άρας που άρπαξε η ομάδα στο Καραϊσκάκης που ο Βαγγέλας τον γλέντησε once again.

Και φυσικά δεν μπορεί να συγκριθεί με κατηγορίες για υπεξαίρεση και σχεδιασμένη πτώχευση που μας τσαμπουνάς εδώ μέσα 24/7.

Κατά τα λοιπά δεν βλέπω να γράφω πουθενά διαφορετικά πράγματα. Αράδιασες πριν 15 άσχετα posts που έχω κάνει πέταξες και την μαλακία σου στο τέλος ως και καλά συμπέρασμα και πάμε παρακάτω. Δεν σχολίασα όπως είδες, τί να σχολιάσω, είναι σαφές πως βρίσκεσαι σε σύγχυση.

Προσωπικά θα σε συμβούλευα να σταματήσεις να γράφεις ότι να ναι.

Είμαι σίγουρος πως δεν θα το πράξεις, στο τέλος θα ξεφύγει η κουβέντα και θα κλαψουρίζεις αν στην πουν ότι σε φιμώνουν όπως την τελευταία φορά.

Link to comment
Share on other sites

Εγω πάντως αν είχα τετοια ενεργεια μέσα μου θα ριχνα μια παχια να ηρεμήσω από το να το κανω μεσανατολικο εδω μεσα.

Καλα ειδικα το πετρινο 2005, θα ριχνα 3 4. 

Χαλαρώστε ρε.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Geologos said:

Εγω πάντως αν είχα τετοια ενεργεια μέσα μου θα ριχνα μια παχια να ηρεμήσω από το να το κανω μεσανατολικο εδω μεσα.

Καλα ειδικα το πετρινο 2005, θα ριχνα 3 4. 

Χαλαρώστε ρε.

#nofappening #mexritelous

Link to comment
Share on other sites

Guest tony_montana

σορυ που παρεμβαινω.αλλο θεμα οι ποινες για επεισοδια,αλλο θεμα το αν παντελονιαζει η οχι ο φιλαθλος.

εδω γραφουμε για το οτι ενας ο οποιος θελει να λεγεται οπαδος,παρολο του οτι η ομαδα ειχε προειδοποιηθει απο την διοργανωτρια αρχη του αγωνα ,ειχε τιμωρηθει με αναστολη και η παε ειχε προειδοποιησει για τον κινδυνο νεας τιμωριας,πηγε στο γηπεδο με μολοτοφ.

δηλαδη οχι μονο γραφει στα παπαρια του την ομαδα,οχι μονο γραφει στα παπαρια του ολους τους αλλους οπαδους ,που σε τιμωρια ,θα βλεπουν την ομαδα απο την τιβι,αλλα προσπαθει να την καταστρεψει συνειδητα πλεον.

και αυτος ο εγκληματιας ,παρουσιαζεται σχεδον σαν θυμα του μελ ,κατι σαν τον τιμωρο του μελ που δεν τα σκασε το καλοκαιρι .

ε,αυτη η διοργανωση που παιξαμε,αυτη που θελουμε να ξαναπαιξουμε,αυτο το κλαμπ που μελος του μπορει να ναι και αυτος που προσδοκαμε να αγορασει απο τον μελ την ομαδα και να σπρωξει κανα δις ευρω,δεν γουσταρει ουτε αυτον που το κανε ,ουτε αυτους που δεν τον βρηκαν.

Link to comment
Share on other sites

Guest geo_1990

Απλά για τυπικούς λόγους να γράψω ότι η συνέχεια της ΑΕΚ αναγνωρίζεται από την FIFA και την uefa .Για αυτό και στο 10ετες ranking οι βαθμοί της ΑΕΚ προ του 2012 προστίθενται κανονικά. Στην ρειτζερς που έγινε ακριβώς ότι και στην ΑΕΚ έχει και τους βαθμούς από το ευρωπαϊκό που έχει πάρει. Δεν μπορεί να υπάρχει άποψη από κάποιον ότι η ΑΕΚ ή η ρειτζερς είναι καινούργια ομάδα όπως πχ ότι η Ρεάλ Μαδρίτης δεν έχει 13 ευρωπαϊκά γιατί αυτά αναγνωρίζονται από την φιφα. Στο ποδόσφαιρο αρμόδια όργανα είναι η FIFA uefa και αυτά καθορίζουν αν κάτι ισχύει ή όχι. https://kassiesa.home.xs4all.nl/bert/uefa/data/method5/trank10-2018.html.  υπάρχει και για όποιον θέλει και το all time ranking.

Link to comment
Share on other sites

47 minutes ago, AlexKR21 said:

Δεν διαφωνω καπου σε αυτα που λες. Αλλα προσωπικα οπως θα παραδεχτω τα καλα των οργανωμενων (αυτα που λες + την στηριξη τους στα ερασιτεχνικα τμηματα που ο μεσος ΑΕΚτζης τα χει χεσμενα) ετσι θα τους κραξω και στις μαλακιες τους. Γιατι, οταν τη Δευτερα λενε σε ανακοινωση τους "συγγνωμη δεν λεμε, θα τη δειξουμε με πραξεις" και την Τεταρτη πετανε μολοτοφ στο γηπεδο, σορρυ αλλα εμενα με ενοχλει και θα κραξω. Οταν τρωω -3, γινομαι διεθνως ρεζιλι και κινδυνευω να μεινω και εκτος Ευρωπης εγω ενοχλουμαι και δεν μπορω να το δω με λογικη τυπου "καπου θα ξεφυγουν και τα πραγματα". Ετσι κι αλλιως ουτε να κλεισουν εγραψα (διαφωνω καθετα με οσους το ζητανε αυτο για πολλους λογους), ουτε κατι αλλο ακραιο. Να προστατεψουν την ομαδα ζητησα και να βαλουν την ασφαλεια της πανω απο οπαδικες και πολιτικες κοντρες. Στην τελικη οπως θα κρινουμε συνεχως τους διοικουντες, τους προπονητες και τους παικτες, ετσι θα κρινουμε και τον κοσμο (οργανωμενους και μη).

Αλεξ καποια στιγμη το πραγμα θα ξεφυγει ακομα και απο τους οργανωμενους. Δικιο εχεις σε ολα αυτα που γραφεις και ειναι κοινη λογικη, αλλα το πραγμα πλεον στην Αθηνα δεν λειτουργει με κοινη λογικη.

Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, tony_montana said:

σορυ που παρεμβαινω.αλλο θεμα οι ποινες για επεισοδια,αλλο θεμα το αν παντελονιαζει η οχι ο φιλαθλος.

εδω γραφουμε για το οτι ενας ο οποιος θελει να λεγεται οπαδος,παρολο του οτι η ομαδα ειχε προειδοποιηθει απο την διοργανωτρια αρχη του αγωνα ,ειχε τιμωρηθει με αναστολη και η παε ειχε προειδοποιησει για τον κινδυνο νεας τιμωριας,πηγε στο γηπεδο με μολοτοφ.

δηλαδη οχι μονο γραφει στα παπαρια του την ομαδα,οχι μονο γραφει στα παπαρια του ολους τους αλλους οπαδους ,που σε τιμωρια ,θα βλεπουν την ομαδα απο την τιβι,αλλα προσπαθει να την καταστρεψει συνειδητα πλεον.

και αυτος ο εγκληματιας ,παρουσιαζεται σχεδον σαν θυμα του μελ ,κατι σαν τον τιμωρο του μελ που δεν τα σκασε το καλοκαιρι .

ε,αυτη η διοργανωση που παιξαμε,αυτη που θελουμε να ξαναπαιξουμε,αυτο το κλαμπ που μελος του μπορει να ναι και αυτος που προσδοκαμε να αγορασει απο τον μελ την ομαδα και να σπρωξει κανα δις ευρω,δεν γουσταρει ουτε αυτον που το κανε ,ουτε αυτους που δεν τον βρηκαν.

Συμφωνώ με Τόνι. 

Εχουμε χασει το κεντρικό ζήτημα της υπόθεσης που είναι ότι για κάποια μαλακισμενα θα τιμωρηθεί η ομάδα. 

Κάνεις μας δεν είπε "ποιο ήταν αυτό το μουνι και με ποιο δικαίωμα πέταξε τη Μολότοφ?" 

Βάζω τον εαυτό μου σένα παράδειγμα για να μην απευθυνθω προσωπικά

πχ αν εγώ αύριο μεθαύριο πάω στο γήπεδο πετάξω μια Μολότοφ ή κάνω κάτι σοβαρό που θα τη πληρώσει η ομάδα και με ρωτήσετε μετά εδώ." γιατί το Κάνες αυτό ρε Γιώργο? " τότε εγώ θα δικαιλογομουν αν απαντουσα:

"ε σιγά και να τιμωρηθούμε τι έγινε αφού δεν βάζει λεφτά ο μελ"? 

"αν μπορούσε και ήταν ικανός ηγέτης ας με απετρεπε" 

Τι σχέση έχει η συμπεριφορά καθενός μας στο γήπεδο με το αν είναι τσιγγουνης ο Μελισσανιδης ή όχι? 

Κάπου χάθηκε το νόημα μάγκες. Καληνύχτα εύχομαι αύριο η ποινή να μην είναι βαριά και να ηρεμήσουμε ολοι

Link to comment
Share on other sites

Guest XAMΠOΣ
46 minutes ago, Bukowski said:

Αυτό ήταν σχόλιο την επόμενη της 4άρας που άρπαξε η ομάδα στο Καραϊσκάκης που ο Βαγγέλας τον γλέντησε once again.

Και φυσικά δεν μπορεί να συγκριθεί με κατηγορίες για υπεξαίρεση και σχεδιασμένη πτώχευση που μας τσαμπουνάς εδώ μέσα 24/7.

Κατά τα λοιπά δεν βλέπω να γράφω πουθενά διαφορετικά πράγματα. Αράδιασες πριν 15 άσχετα posts που έχω κάνει πέταξες και την μαλακία σου στο τέλος ως και καλά συμπέρασμα και πάμε παρακάτω. Δεν σχολίασα όπως είδες, τί να σχολιάσω, είναι σαφές πως βρίσκεσαι σε σύγχυση.

Προσωπικά θα σε συμβούλευα να σταματήσεις να γράφεις ότι να ναι.

Είμαι σίγουρος πως δεν θα το πράξεις, στο τέλος θα ξεφύγει η κουβέντα και θα κλαψουρίζεις αν στην πουν ότι σε φιμώνουν όπως την τελευταία φορά.

Τα ποστ που αραδιασα που γραφεις τα διαλεξα ενα ενα και ολα εχουν κατι αντιφατικο μεσα και σε διαστημα λιγων ωρων αλλα λες στο ενα αλλα λες στο αλλο συν οτι για τα παντα κατηγορεις τον λαο της ΑΕΚ την ιδια ωρα που γραφεις οτι ποστ κατα του μελισσανιδη καταφεροντε κατα του λαου της ΑΕΚ. Δεν ξερεις τι γραφεις και απλα το προβλημα σου ειναι να την μπεις στον συνομιλητη σου ακομα και αν χρειαστει να ΞΕΦΤΙΛΙΣΕΙΣ τον συλλογο που υποστηριζεις οπως και εκανες.

Ποτε δεν κλαψουρισα αν και εχω δεχθει 1000αδες προσβολες και επιθεσεις οπως βλεπεις ειμαι ακομα εδω μπροστα σου και σε κανω να αλλαζεις και απο τον αθλητη μελισσανιδη σε ξανθο στον κανονικο και να αυτονομαζεσαι και Τιγροφρουρος. Μπραβο μαγκια σου. Μονο εσυ εχεις δικαιωμα να λες τον αλλο αδερφαρα και οτι τον γαμαει ενας γαυρος επειδη η ομαδα εφαγε 4.

Μονο εγω λεω για πεσαδες του τιγρη στην Γ? Πλακα μας κανεις ? Σε αλλο πλανητη ζεις? Στην Β πεσαμε αλλα δεν μειναμε εκει ...πηγαμε στην Γ για να γλυτωσουμε τα χρεη. Αυτο ποιος το εκανε ο Δημητρελος μονος του? Πηγε στην Γ η ΑΕΚ μονη της και μετα ηρθε ο ερθναρχης? Σοβαρα μιλας? Ζουσαμε τοτε ξερεις δεν γεννηθηκαμε εχθες.

Οτι να ειναι γραφεις εσυ και τα  quotes που εβαλα μαζεμενα και μπορω να βαλω αλλα 200 ειναι η αποδειξη. Εγω παντα την ιδια αποψη εχω και την υποστηριζω οπως μπορω χωρις να προσβαλω και να ειρωνευομαι τον αλλο χωρις λογο οπως κανεις εσυ και το εχεις κανει πολλες φορες αλλα σε εχω μαθει και δεν  με απασχολεις πλεον.

Γραψε οτι θες βρισε οσο θες. Ξυδακι και αν αυριο τιμωρηθουμε καλη τυχη να εχεις στις νεες ασχολιες εκτος ΑΕΚ οπως δηλωσες σε 2 ποστ οτι δεν θα ξανασχοληθεις.

 

Link to comment
Share on other sites

Συζηταμε για "οργανωμενους" της ΑΕΚ, οχι γενικά αλλά για την Οριτζιναλ χωρις να την ονομαζουμε.

Ζηταμε απο οργανωση που δεν ειχε ποτέ μέλη , εγγραφες, συνδρομές κτλ. "να ελεγξει τα μελη της".

 

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, George_D said:

Συμφωνώ με Τόνι. 

Εχουμε χασει το κεντρικό ζήτημα της υπόθεσης που είναι ότι για κάποια μαλακισμενα θα τιμωρηθεί η ομάδα. 

Κάνεις μας δεν είπε "ποιο ήταν αυτό το μουνι και με ποιο δικαίωμα πέταξε τη Μολότοφ?" 

Βάζω τον εαυτό μου σένα παράδειγμα για να μην απευθυνθω προσωπικά

πχ αν εγώ αύριο μεθαύριο πάω στο γήπεδο πετάξω μια Μολότοφ ή κάνω κάτι σοβαρό που θα τη πληρώσει η ομάδα και με ρωτήσετε μετά εδώ." γιατί το Κάνες αυτό ρε Γιώργο? " τότε εγώ θα δικαιλογομουν αν απαντουσα:

"ε σιγά και να τιμωρηθούμε τι έγινε αφού δεν βάζει λεφτά ο μελ"? 

"αν μπορούσε και ήταν ικανός ηγέτης ας με απετρεπε" 

Τι σχέση έχει η συμπεριφορά καθενός μας στο γήπεδο με το αν είναι τσιγγουνης ο Μελισσανιδης ή όχι? 

Κάπου χάθηκε το νόημα μάγκες. Καληνύχτα εύχομαι αύριο η ποινή να μην είναι βαριά και να ηρεμήσουμε ολοι

De tha se rotousame giorgo.tha se diname sthn astynomia?

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

  • George_D featured this topic

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×