Jump to content

Live, Festival and other News


stavros 9-11
 Share

Recommended Posts

Πήγα εχθές Depeche Mode. Ήταν πολύ ωραία, ας περιοριστούμε σε αυτό γιατί κάποιοι άλλοι δεν πέρασαν και πολύ καλά εχθές στο Manchester... Με έχει χαλάσει (και αυτή τη φορά) πολύ.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Είδα από τότε Bruno Mars και Green Day. Όλα τα αλέθει ο μύλος απ' ό,τι καταλαβαίνετε. :D

Αύριο θα πάω σ' ένα φεστιβάλ στη δυτική Ουγγαρία, 2,5 ώρες από τη Βουδαπέστη, μια μέρα σχεδιάζω, αλλά μπορεί να κάτσω και δεύτερη. Πιο πολύ για την παρέα και μερικά ουγγρικά συγκροτήματα, από τους ξένους έχω άγνοια.

http://voltfestival.com/line-up#!/plist//2017-06-29/

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Η σκεψη μας στο Σταυρο που αυτη τη στιγμη ειναι ετοιμος να χτυπηθει στη Μαλακασα με τους Maiden. Συγχαρητηρια και για τη στυλιστικη επιλογη του.

 

DikawYIW0AUDdUU.jpg

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Guest Saxon21

Τους κατουρησαν ολους οι Σαξονες,τα καλυτερα μπαρμπαδια απανταχου.

post-14-14425775410211_thumb.gif
Link to comment
Share on other sites

Η συναυλία ήταν εξωπραγματική. Πήγα λίγο στη λογική του να ξεσκασω μετά από μήνες και να δω τη μπάντα-εφηβικο έρωτα και χωρίς ιδιαίτερες προσδοκίες.

Κατέληξε όμως να γίνει μια εμπειρία ζωής, έχω ξαναδεί εννοείται τη μπάντα, αλλά τέτοιο πράγμα ποτέ. Μέχρι και η ίδια η μπάντα σαστισε από το πλήθος και την ένταση του κόσμου.

 

Τρομερή εμπειρία, νομίζω ότι θέτει σοβαρή υποψηφιοτητα για την κορυφαία συναυλία στην Ελλάδα που έγινε ποτέ.

 

Ψιλοαδιανοητο και το γεγονός ότι ειχαν (πολύ) παραπάνω κόσμο από metallica και sabbath.

 

Άσχετο σε κάποια παύση φωνάζαμε εμπρός αητε με κάτι αγνωστους

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Έλα έχει κ dead can dance πάνω.

Φοβάμαι πως οι new order θα είναι ξεπετα. 

Κατά τα άλλα θα έρθει κ ο υπέρβαρος πΧια Ρόμπερτ Σμιθ με τους cure Και την άνοιξη οι dEUS στο fuzz.

Γενικά έχει πράγμα φέτος .

Link to comment
Share on other sites

Guest Saxon21

Μας τρολαραν με slayer, αρχικα τσιμπησαν ολοι,αλλα ποιοι slayer,χωρις τον σχωρεμενο hanneman,χωρις ουτε καν gary holt,χωρις dave lombardo.Γερασανε τα παλικαρια,μονο ο μπετοβλακας kerry εχει μεινει να κανει αρπαχτες.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Dead can dance ξεκινά το τικετιο από τα 45 κ φθάνει τα 125 στο Ηρώδειο... μπαχαχα!!

Link to comment
Share on other sites

54 minutes ago, gybe21 said:

Dead can dance ξεκινά το τικετιο από τα 45 κ φθάνει τα 125 στο Ηρώδειο... μπαχαχα!!

Melisanidhs pou gourlonei ta matia

Melisanidhs pou gourlonei ta matia

Melisanidhs pou gourlonei ta matia

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 7 months later...

Έκλεισα να πάω τριήμερο στο Download Festival. Εκτός από φαν των SOAD είμαι επιεικώς άσχετος από τις άλλες μπάντες (εκτός από Maiden & Kiss). Είπα κάθε βδομάδα θα ακουώ και μια μπάντα για να τους μάθω. Οι γνώστες του θέματος να τοποθετηθούν και να μου πουν με σειρά τι να ακούσω. 

DL20_Line-Up_Second-Anno_Web-1000px_19_A

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Δεν είμαι ακριβώς ειδικός, αλλά ξεκίνα με τα βασικά. Offspring που μου άρεσαν πολύ παλιά και System of a Down (θα έρθουν κι εδώ το καλοκαίρι).

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×