Jump to content

ΡΕΤΡΟ


Gorgar21
 Share

Recommended Posts

Πωωω τι λέτε ρε παιδιά...

Μπορεί να μη σηκώσαμε κούπες αλλά η βασίλισσα του πρώτου μισού των 90ς σου έβγαζε απίστευτη κάβλα.

Έτσι είναι. Μπορεί να ήταν λόγω ηλικίας, μπορεί να ήταν το Μόσχος που ήταν αληθινό σπιτάκι, ίσως το ότι εκεί γνώρισα και είδα πρώτη φορά από κοντά Α.Ε.Κ. σε οποιοδήποτε άθλημα, αλλά σίγουρα είχε μια μαγεία για εμάς αυτή η εποχή.

Link to comment
Share on other sites

Τα ... γατάκια "παίζουν" με Ραμπίδηδες και Βρέινς.

Οι ΓΑΤΕΣ πάνε για ... προφίσιενσυ :

 

2m2i2pc.jpg

 

xD

Link to comment
Share on other sites

[video=youtube;5LjKxhtYED4]

 

Το απόλυτο γαμήσι στις βαζέλες.

 

Ηighlight το 360 κάρφωμα του χάμιλτον στο 34:46.Το γατάκι ο vince ήρθε 2ος και καταιδρωμένος.:D

 

Στο τέλος του αγώνα κλασσικά η πατροπαράδοτη μπούκα και ένα ολιγόλεπτο πέσιμο στα σαστισμένα λαγουδάκια.

 

Σε αυτο το ματς, κολλητος μου εχωσε με την εισοδο ροχαλα στον Βρανκοβιτς στην προθερμανση και εφυγε σουμπιτος εξω πριν αρχησει το ματς, αφου τον 'μαγκωσαν' οι καπελακηδες....βεβαια στο Β' ημιχρονο μπηκε παλι μεσα....α ρε Γεωργιος Μοσχος, α ρε ΑΕΚΑΡΑ!

Link to comment
Share on other sites

Το ειχαμε βαλει στο quiz και δηλωσατε forfait κυριε Νονε :prankster:

 

xDxDxD

 

Ίντριγκα21

Link to comment
Share on other sites

Σε αυτο το ματς, κολλητος μου εχωσε με την εισοδο ροχαλα στον Βρανκοβιτς στην προθερμανση και εφυγε σουμπιτος εξω πριν αρχησει το ματς, αφου τον 'μαγκωσαν' οι καπελακηδες....βεβαια στο Β' ημιχρονο μπηκε παλι μεσα....α ρε Γεωργιος Μοσχος, α ρε ΑΕΚΑΡΑ!

 

ποιος εισαι συ ρε Νεστοριδη, αυτο με τη ροχαλα στο συγκεκριμενο ματς κατι μου θυμιζει...τα ονοματα Ακης,Μιχαλης,Αλεκος,Μαριος σου λενε κατι ;

Edited by gybe21
Link to comment
Share on other sites

ποιος εισαι συ ρε Νεστοριδη, αυτο με τη ροχαλα στο συγκεκριμενο ματς κατι μου θυμιζει...τα ονοματα Ακης,Μιχαλης,Αλεκος,Μαριος σου λενε κατι ;

 

Οχι ρε gybe21, εσενα τα Μητσος, Χρηστος, Αλεξης, Βαγγελης και Γιωργος?

Link to comment
Share on other sites

Tα ονόματα Περσεφόνη, Ευσέβιος, Ποτάπιος και Κλυταιμνήστρα?

 

Αι γαμησου ρε Βαγγελα! xD

Link to comment
Share on other sites

Tα ονόματα Περσεφόνη, Ευσέβιος, Ποτάπιος και Κλυταιμνήστρα?

 

Ρε αυτους δεν τους ειχαν μαζεψει για μπαχαλα;;

Link to comment
Share on other sites

Tα ονόματα Περσεφόνη, Ευσέβιος, Ποτάπιος και Κλυταιμνήστρα?

 

Πανοσιολογιωτατε εσεις;

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

H AEK νικητρια απεναντι στη Ζαλγκιρις του Σαμπονις και του Κουρτινάιτις στους ομίλους του Κυπελλούχων 1988-89, με τον "Μακαρο" να δηλωνει στα 2.40 οτι εχει "μεγαλα σχεδια" για την ΑΕΚ και οτι εχει κανει προταση για αποκτηση του Σαμπονις!!! λΟΛ

 

[video=youtube;oSZdCqq4ewY]

Link to comment
Share on other sites

[video=youtube;1JreN3oDYgw]

 

Μου κάνει εντύπωση που εν έτει 1989 η Γερμανία είχε καλή ομάδα μπάσκετ (Bayreuth), που νίκαγε έξω την Cibona. Δεν το θυμόμουνα αυτό.

Link to comment
Share on other sites

Μου κάνει εντύπωση που εν έτει 1989 η Γερμανία είχε καλή ομάδα μπάσκετ (Bayreuth), που νίκαγε έξω την Cibona. Δεν το θυμόμουνα αυτό.

 

Ειχε καποιους καλους παικτες που λιγο αργοτερα το 1993 κερδισαν το ευρωμπασκετ με τη Γερμανια (Κοχ, Γκναντ)

Link to comment
Share on other sites

Στον αγώνα με τη Μπαϊρόιτ είχα πάρει το old school κασκολάκι μου xD

πω ρε πούστη, πολύ παλιά ήταν :(

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

stylMR53M.jpg

 

Μιρκο με Βρεηνς καποτε στο ΣΕΦ. Για τους Στυλιανοπουλους αυτου του κοσμου... :drinks:

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...
  • 3 weeks later...
  • George_D featured this topic

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×