Jump to content

Futsal


Guest Cm punk
 Share

Recommended Posts

4 hours ago, amd said:

μεγαλυτερο μπατζετ ο δουκας εχει 4 η 5 ξενους οι 2 απο τους οποιους ειναι απο το πανω πανω ραφι  

Κι εμείς έχουμε ξένους. Η μεγάλη διαφορά γίνεται απο ένα παιχταρα που έφεραν τα Χριστούγεννα που παροτι χοντρός τους ανεβάζει επίπεδο και από τους Έλληνες που παίζουν χρόνια μαζί κι έχουν δέσει. Επίσης έχουν και τον καλύτερο τερματοφύλακα της κατηγορίας.

 

Edit: για το μπάτζετ δεν το εχω ψάξει αλλά θα μου έκανε εντύπωση να είναι μεγάλη η διαφορά 

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, To Kitrino Tsakali said:

Κι εμείς έχουμε ξένους. Η μεγάλη διαφορά γίνεται απο ένα παιχταρα που έφεραν τα Χριστούγεννα που παροτι χοντρός τους ανεβάζει επίπεδο και από τους Έλληνες που παίζουν χρόνια μαζί κι έχουν δέσει. Επίσης έχουν και τον καλύτερο τερματοφύλακα της κατηγορίας.

 

Edit: για το μπάτζετ δεν το εχω ψάξει αλλά θα μου έκανε εντύπωση να είναι μεγάλη η διαφορά 

εμεις εχουμε 3 και αυτοι εχουν 4 η 5 σιγουρα εχουν μεγαλυτερο μπατζετ τι διαφορα δεν ξερω

Link to comment
Share on other sites

  • AG21 featured and unpinned this topic

Μας έχει πελατιάσει ο Δούκας τα τελευταία χρόνια και δεν βλέπω ούτε το κύπελλο να του παίρνουμε, 2-0 ήδη. Ελπίζω να βγω λάθος.

Link to comment
Share on other sites

Το σηκώσαμε και εδώ με ανατροπή 2-3 στη παράταση . Υπερκουπίαση πάθαμε . 🙂

 

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

ΤΕΛΙΚΑ ΒΓΗΚΑ ΛΑΘΟΣ ΚΑΙ ΜΕ ΑΝΑΤΡΟΠΗ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΚΥΠΕΛΛΟΥΧΟΙ ΕΛΛΑΔΟΣ ΣΤΟ FUTSAL!!!!! Μπράβο στα παιδιά, και του χρόνου ντάμπλ

  • Δικεφαλάκι 4
Link to comment
Share on other sites

Ενα ματσ δεν είδα και το πήραμε! 😂😂

Αφού πήραμε κάτι φέτος (και ειδικά απέναντι σε αυτό το Δούκα) είναι μεγάλη επιτυχία! 

  • Δικεφαλάκι 5
Link to comment
Share on other sites

KHΔΕΙΑ ΜΕ ΑΝΑΤΡΟΠΗ. ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΓΑΜΩ ΤΑ ΙΔΙΩΤΙΚΑ ΣΑΣ

  • Μπομπίτσα 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 2 months later...
  • 1 month later...

Κερδίσαμε το καλτσετο 4-0. Καλή νίκη μετά τη σφαλιάρα μεσοβδόμαδα.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Βάλαμε 2 γκολ στο δεύτερο και κρατήσαμε ως το τέλος.

Μεγάλη νίκη.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Πάντως είναι η πρώτη φορά μετά απο καιρό που μου φανήκαμε αρκετά καλύτεροι, όσα παιχνίδια είχα δει φέτος και πέρσυ, ακόμα και το σούπερ καπ που το είχαμε πάρει, φαίνονταν πιο καλοί/σίγουροι. Σήμερα ήμασταν καλύτεροι απο την αρχή και οι ξένοι μας φάνηκαν ότι κάνουν την διαφορά. Μπράβο στην ομάδα, αν δεν χάσει βαθμούς στα υπόλοιπα παιχνίδια, θα έχουμε πλεονέκτημα έδρας.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Φέτος είμαστε καλύτεροι απο πέρσυ ενώ από το Δούκα έφυγαν δυο απο τους καλούς ξένους. Ειδικά ο ένας ήταν παιχταρας. Η ψαλίδα έχει κλείσει αλλά και πάλι δεν είμαστε φαβορί θεωρώ.

Μεγάλη νίκη.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×