Jump to content

Tραιανος Δελλας


Guest Cm punk
 Share

Recommended Posts

Guest ΧΑΜΠΟΣ

Ναι ειδαμε την ομαδαρα και τους παιχταραδες που εβγαλε 3 χρονια....πονεσαν τα ματια μας 3 χρονια.

Link to comment
Share on other sites

Guest ΧΑΜΠΟΣ

Τι ειδες ακριβώς από τον Δελλα και εβγαλες το συμπέρασμα ότι θα μπορούσε στην πλάτη της ΑΕΚ να γίνει κορυφαίος κόουτς;

Οτι ήταν καλό παιδί;

Σταυρο κανε μου μια χαρη και κλειδωσε το να χαρεις....! Οκ μαλακια μου που ακομα ασχολουμαι αλλα δεν περιμενα να εχω και αντιδρασεις επειδη κανω πλακα στον βδελλα. Μαλακια μου δεν υπαρχει σωτηρια κλειδωσε το ! Δεν θελω να γινω αφορμη να τσακωθουμε με κανεναν εδω μεσα για τον Υ? ΟΤΑΚΤΙΚΟ.

Link to comment
Share on other sites

Σταυρο κανε μου μια χαρη και κλειδωσε το να χαρεις....! Οκ μαλακια μου που ακομα ασχολουμαι αλλα δεν περιμενα να εχω και αντιδρασεις επειδη κανω πλακα στον βδελλα. Μαλακια μου δεν υπαρχει σωτηρια κλειδωσε το ! Δεν θελω να γινω αφορμη να τσακωθουμε με κανεναν εδω μεσα για τον Υ? ΟΤΑΚΤΙΚΟ.

Αν εννοεις εμενα αποκλειεται να τσακωθεις μαζι μου,

ο καθενας λεει την αποψη του, για σενα βδελλας για εμενα ΔΕΛΛΑΡΟΣ....οκ εκει θα τα χαλασουμε ?

Νομιζω οτι εχουμε σοβαροτερα θεματα περι ΑΕΚ αυτη την περιοδο να πουμε.

Δεν ειναι λυση να κλειδωσει το τοπικ , ουτως ή αλλως μια γραφω υπερ 50 γραφεις κατα....οποιος θελει σχολιαζει οπως θελει.

Η αντιπαραθεση αποψεων προαγει και τις ηλεκτρονικα ανθρωπινες σχεσεις.

Την καλησπερα μου

Link to comment
Share on other sites

"Δουλειά δεν είχε το μουνί και μάθαινε τσαγκάρης"

 

Εχουμε αλλες δουλειες και προβληματα. Θα βαλουμε και το Δελλα σε αυτα?

Κλειδωστε το. Ειναι παρελθον.

Link to comment
Share on other sites

"Δουλειά δεν είχε το μουνί και μάθαινε τσαγκάρης"

 

Εχουμε αλλες δουλειες και προβληματα. Θα βαλουμε και το Δελλα σε αυτα?

Κλειδωστε το. Ειναι παρελθον.

Εγω διαφωνω.

Link to comment
Share on other sites

Ρε Χαμπε δεν τσακωνεται κανεις ρε μλκ (με την καλη εννοια). Διαφωνουμε και τελειωσε δλδ δεν ειναι θεμα.

Link to comment
Share on other sites

Καλα κανεις και διαφωνεις Μητσε. Αλλα γιατι θα πρεπει να εχουμε αντιπαραθεση για το Δελλα ? Σε τι βοηθαει ?

Καφενειακα μπορει και να το δεκτω αλλα ουσιαστικα δεν προαγει κατι.

Ετσι το βλεπω.

Link to comment
Share on other sites

Guest ΧΑΜΠΟΣ

Αν εννοεις εμενα αποκλειεται να τσακωθεις μαζι μου,

ο καθενας λεει την αποψη του, για σενα βδελλας για εμενα ΔΕΛΛΑΡΟΣ....οκ εκει θα τα χαλασουμε ?

Νομιζω οτι εχουμε σοβαροτερα θεματα περι ΑΕΚ αυτη την περιοδο να πουμε.

Δεν ειναι λυση να κλειδωσει το τοπικ , ουτως ή αλλως μια γραφω υπερ 50 γραφεις κατα....οποιος θελει σχολιαζει οπως θελει.

Η αντιπαραθεση αποψεων προαγει και τις ηλεκτρονικα ανθρωπινες σχεσεις.

Την καλησπερα μου

Ναι και εγω στο εχω γραψει αυτο οτι μπορεις να γραψεις οτι θες αντιθετο απλα οι εκφρασεις του Αλλα λογια να αγαπιομαστε κτλ δεν βοηθανε σε εναν πολιτισμενο διαλογο. Λεγοντας αυτο υποστηριζοντας οτι η αποψη σου ειναι η σωστη και η αληθεια και ολα τα αλλα μαλακιες ε οκ ....! Τεσπα διαφωνουμε για βδελλα δεν τρεχει τιποτα...

Μπορω να γραψω και εγω οτι ο βδελλας ηταν ενας ΣΤΗΜΕΝΟΣ προπονητης μπροστινη μαριονετα του Ντουσαν  να υποβιβασει την ομαδα και να κανει οικονομια στον τιγρη ανεβαζοντας την με χαλια θεαμα και ΕΞΕΥΤΕΛΙΣΜΟ αποκλεισμο απο αγροτικο αστερα...? ου 3 χρονια η ομαδα παιζει χαλια ποδοσφαιρο που παιζουν Ελληνες μεσα της πλακας επειδη ηταν φτηνοι κτλ κτκτλ κτλ και οτι αλλο ειπωθει ειναι αλλα λογια να αγαπιομαστε...! Ε δεν ειναι συζητηση η αποψη αυτο οταν στο τελος γραψω οτι αυτο ειναι η αληθεια και τιποτα αλλο βγαζοντας ολες τις αλλες αποψεις ψεματα....

Link to comment
Share on other sites

Guest ΧΑΜΠΟΣ

Ρε ηρθα σε αντιπαραθεση εγω με κανεναν? Εγω την πλακα μου κανω με την ΟΡΤΙΝΑΝΤΖΑ του Σερβου....ενοχλησα κανεναν? Οκ δεν υπολογισα οτι ισως καποιοι τον συμπαθουν ...ΛΑΘΟΣ μου δεν το ξερα σορρυ :)

Link to comment
Share on other sites

Guest ΧΑΜΠΟΣ

Ε κλειδωστε το αφου δεν υπαρχει λογος υπαρξης να εξαφανιστει ρε παιδια. Τραιανος Δελλας λεει το τοπικ. Δεν λεει προπονητης ΑΕΚ Τραιανος Δελλας....!Υπαρχει ανοιχτο τοπικ που αναφερεται σε καποιον και απαγορευεται να γραψω μεσα? Το σεβομαι να σταματησω να ασχολουμαι με τον σαλιαρη αλλα κλειδωστε το. Βοηθηστε με να ξεπερασω τον εφιαλτη του πονοματου ! Δεν μπορω να κρατηθω οταν υπαρχει ανοιχτο.

Link to comment
Share on other sites

Ναι και εγω στο εχω γραψει αυτο οτι μπορεις να γραψεις οτι θες αντιθετο απλα οι εκφρασεις του Αλλα λογια να αγαπιομαστε κτλ δεν βοηθανε σε εναν πολιτισμενο διαλογο. Λεγοντας αυτο υποστηριζοντας οτι η αποψη σου ειναι η σωστη και η αληθεια και ολα τα αλλα μαλακιες ε οκ ....! Τεσπα διαφωνουμε για βδελλα δεν τρεχει τιποτα...

Μπορω να γραψω και εγω οτι ο βδελλας ηταν ενας ΣΤΗΜΕΝΟΣ προπονητης μπροστινη μαριονετα του Ντουσαν  να υποβιβασει την ομαδα και να κανει οικονομια στον τιγρη ανεβαζοντας την με χαλια θεαμα και ΕΞΕΥΤΕΛΙΣΜΟ αποκλεισμο απο αγροτικο αστερα...? ου 3 χρονια η ομαδα παιζει χαλια ποδοσφαιρο που παιζουν Ελληνες μεσα της πλακας επειδη ηταν φτηνοι κτλ κτκτλ κτλ και οτι αλλο ειπωθει ειναι αλλα λογια να αγαπιομαστε...! Ε δεν ειναι συζητηση η αποψη αυτο οταν στο τελος γραψω οτι αυτο ειναι η αληθεια και τιποτα αλλο βγαζοντας ολες τις αλλες αποψεις ψεματα....

Φιλε ΧΑΜ? ΟΣ το ''Αλλα λογια να αγαπιομαστε '' ηταν απαντηση σε σχολιο του Epitaph21.....και δεν νομιζω αυτες τις ελαχιστες ημερες που σχολιαζω στο ΚΦ , να εχω δωσει ποτε δικαιωμα και για τιποτα, αν και 2-3 φορες (δεν μιλαω για τον φιλο ΧΑΜ? Ο) εχω προκληθει και εκανα την παπια...και θα θα συνεχισω ετσι ...

Τα σχολια που εχουν γραφει εναντιον του Τραιανου δεν ειναι μονο τα δικα σου και επομενως σαφως δεν αναφερομουνα στην δικη σου κριτικη και μονο.

Του απαντησα τι συμβαινει γενικα και του ειπα λιαν συνοπτικα την αποψη μου δια τον περι ού ο λογος.

Τωρα αν θελουμε να κλεισουμε το τοπικ του Δελλα επειδη τον αντιπαθουμε και εχουμε τον τροπο να το πετυχουμε , κλειδωστε το.

Αν ηταν στο χερι μου δεν θα το κλειδωνα, αλλωστε ειναι γαργαλιστικες και οι δικες μου αναφορες αλλα και οι δικες σου ..

Την καλησπερα μου

Link to comment
Share on other sites

Guest ΧΑΜΠΟΣ

Φιλε ΧΑΜ? ΟΣ το ''Αλλα λογια να αγαπιομαστε '' ηταν απαντηση σε σχολιο του Epitaph21.....και δεν νομιζω αυτες τις ελαχιστες ημερες που σχολιαζω στο ΚΦ , να εχω δωσει ποτε δικαιωμα και για τιποτα, αν και 2-3 φορες (δεν μιλαω για τον φιλο ΧΑΜ? Ο) εχω προκληθει και εκανα την παπια...και θα θα συνεχισω ετσι ...

Τα σχολια που εχουν γραφει εναντιον του Τραιανου δεν ειναι μονο τα δικα σου και επομενως σαφως δεν αναφερομουνα στην δικη σου κριτικη και μονο.

Του απαντησα τι συμβαινει γενικα και του ειπα λιαν συνοπτικα την αποψη μου δια τον περι ού ο λογος.

Τωρα αν θελουμε να κλεισουμε το τοπικ του Δελλα επειδη τον αντιπαθουμε και εχουμε τον τροπο να το πετυχουμε , κλειδωστε το.

Αν ηταν στο χερι μου δεν θα το κλειδωνα, αλλωστε ειναι γαργαλιστικες και οι δικες μου αναφορες αλλα και οι δικες σου ..

Την καλησπερα μου

Οκ αδερφε ολα καλα ! Δεν ξανασχολουμαι με τον συγκεκριμενο ! Ολα καλα μαλακια μου που τσιτωσα... :lol:

Link to comment
Share on other sites

Τιποτα δεν εκανε το κακο, θα μπορουσε σε 1-2 χρονια να γινει κορυφαιος κοουτς...απλα τον εφαγαν οι απ εξω, οι κακες γλωσσες, οι αιωνιες γκρινιες....και πνευματικος του μπαμπας που τον επελεξε σαν ΕΞΙΛΑΣΤΗΡΙΟ ΘΥΜΑ, μιας και το ροστερ που του πλασαρε ο γερο-λαδας φυλαρχος ηταν και ειναι ανταξιο του ηρακλη και του πανθρακικου.

? αρ' ολα αυτα περσυ με ροστερ σιγουρα καλυτερο απο το φετινο, παρα λιγο να παρει και κυπελλο που του το στερησαν οι αρχικορακες του βορβορωδους λιμανιου!

Αυτη ειναι η αληθεια κι ολα τ' αλλα που ακους...ειναι αλλα λογια ν'.............αγαπιομαστε.

 

Δεν συμφωνώ ότι είχε ρόστερ αντάξιο του Ηρακλή και του ? ανθρακικού. Είχε ρόστερ επιπέδου Αστέρα Τρίπολης, δηλαδή για 4η-5η θέση (όχι με δική του ευθύνη), τίποτα παραπάνω. Επίσης κανείς δεν ξέρει αν σε 1-2 χρόνια θα μπορούσε να γίνει κορυφαίος κόουτς. Κατά τα άλλα, αυτή είναι μία άποψη με την οποία θα μπορούσα να συμφωνήσω.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Η ήττα του Ατρόμητου από τον ? ΑΣ Γιάννινα στο ? εριστέρι προκάλεσε αντιδράσεις από την πλευρά του κόσμου της ομάδας της Σούπερ Λιγκ. "Δέλλα παραιτήσου", φώναξαν για τον προπονητή της ομάδας οι οπαδοί.

Στο στόχαστρο της κριτικής βρέθηκε ο Γιώργος Σπανός, με τον ισχυρό άνδρα του Ατρόμητου να φεύγει από το γήπεδο με τη βοήθεια αστυνομικής δύναμης λόγω του κόσμου που είχε μαζευτεί για ν΄ αποδοκιμάσει. Μόνο Ούμπιντες και Γκορμπούνοφ αποθεώθηκαν, με τους υπόλοιπους παίκτες να γίνονται αποδέκτες σκληρών κριτικών από τους φιλάθλους των ? εριστεριωτών.

 

Από την κριτική δεν γλίτωσε ο Τραϊανός Δέλλας, από τον οποίο ο κόσμος ζήτησε να παραιτηθεί κατά την αποχώρησή του από το γήπεδο μετά το τέλος του ματς.

 

για τον φιλο μου τον Χαμπο

Link to comment
Share on other sites

  • George_D locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×