Jump to content

Aπόγονοι του στόλου ​🖕


stavros 9-11
 Share

Recommended Posts

Κες κεσε σολδανο που μας έχουν κάνει τα φρύδια ζεπελιν οι γαυροι? Νέος μεσσι και έτσι? 

Link to comment
Share on other sites

Δεν περίσσεψαν λεφτά. Ήρθαν σε συμφωνία με τον πύργο της άμυνας το Βούκοβιτς.

Link to comment
Share on other sites

Εδώ ο Βαγγέλης έχει πρόταση λένε από ομάδα του νησιού για Κούτρη στα 4χαρτια κ αξιώνει 8..

Για τον Κούρτη ξαναλέω.

Link to comment
Share on other sites

Ομαδα νησιου να θελει τον Κουρτη μπορει να ειναι ή η Νοτιγχαμ ή ο ΑΟ Μυκονου. Αλλο νησι δυσκολο το βλεπω.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Guest Fadrhonc21
4 hours ago, gybe21 said:

Εδώ ο Βαγγέλης έχει πρόταση λένε από ομάδα του νησιού για Κούρτη στα 4χαρτια κ αξιώνει 8.. 

Για τον Κούρτη ξαναλέω.

Εδώ ο χοντρός πούλησε τον Ιντέγε "12" και τον Πουλίδο "6". Κάπως πρέπει να ξεπλύνει ο καημενούλης

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, The Magician said:

Ομαδα νησιου να θελει τον Κουρτη μπορει να ειναι ή η Νοτιγχαμ ή ο ΑΟ Μυκονου. Αλλο νησι δυσκολο το βλεπω.

Ενα ειναι το νησι κ οχι δεν ειναι η Νοτιγχαμ.Πριν ενα μηνα γραφανε για Νιουκαστλ

Δε θα τα χαλασουμε εκει ,αν καταφερει και παντελονιασει εστω ενα 3αρι (γιατι ζηταει 5)  δε νομιζω πως θα χαλαστει. 

Πλενει, ξεπλενει τα εσοδα του απο μεταγραφες δε τα λες αμελητεα. 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest XAMΠOΣ

Μαλλον βρηκε λεφτα ο φτωχος Βαγγελας τελικα και τον φερνουν τον Σολδανο τα σιχαμερα ορφφανα του λοστρομου Τζων.

Οσα θα παρει απο Κουτρη θα δωσει στον Αργεντινο. 6εκ περιπου. Θα τον πουλησει 15 και ολα καλα....! Ξεπλενοκαταστασεις

Link to comment
Share on other sites

Καλή Πρωτοχρονιά στους γαύρους του Πειραιά και στη λεβεντογέννα Ψυτταλεια που βγάζει πολλούς από δαύτους.

Link to comment
Share on other sites

Guest Fadrhonc21

Την Τρίτη θα εκδικαστεί η προσφυγή για τον Λάζαρο στο διαιτητικό με τριμελή σύνθεση. Δεν το θυμόμουν ότι κι ο γαύρος ζητάει τιμωρία μεταγραφών. Win Win η κατάσταση για Tiger ?

Link to comment
Share on other sites

Ξεκινησαμε απ τα 5 εκατ. πεσαμε στα 2μισι, μετα στις 800 χιλιαδες και τελικα το παιδι ο Σολδανο ηρθε με 450 χιλιαρικα στη Σαντα Φε και 350 το ιδιο.

Μπορει να τους βγει και δεν αντιλεγω, αλλα ειναι μαλακες οπως παντα απο μονοι τους διοτι συνδεουν τον παικτη μονο με τα λεφτα.

Θα τους βοηθησει ο παικτης γιατι βαρυ φορ δεν ειχαν. Το αν θα πιασει ειναι αγνωστο. Τον κλεισανε για 4 χρονια.

Link to comment
Share on other sites

Guest Saxon21

Ξεφτιλα και αδυναμια της διοικησης τους,θα σκασει η φουσκα του καραιταβλι στα χερια του χοντρου.

Link to comment
Share on other sites

Αυτοι που εστειλαν τον Τζηλο στο νοσοκομειο ηρθαν με αυτοκινητο απο Αθηνα. Ο ενας ταυτοποιηθηκε ως οπαδος ομαδας στην Αθηνα....μαλλον του Ατρομητου πρεπει να ηταν.

Link to comment
Share on other sites

image.jpg

Δεν θα τους μαθουμε τωρα. Μια ζωη λαμογια ητανε και μια ζωη κλεφτες.

Link to comment
Share on other sites

18 hours ago, Nestoridis21 said:

Αυτοι που εστειλαν τον Τζηλο στο νοσοκομειο ηρθαν με αυτοκινητο απο Αθηνα. Ο ενας ταυτοποιηθηκε ως οπαδος ομαδας στην Αθηνα....μαλλον του Ατρομητου πρεπει να ηταν.

 

Συνεργατης στενός λεει ο σαγώνιας ο 46χρονος συνδεσμιτης και ποινικός της θυρας 7 ΔΜ που οργανωσε τον ξυλοδαρμο ..γνωστου παραγοντα μεγαλης ΠΑΕ..

49949977_10156042772267525_4071323701742

 

 

Link to comment
Share on other sites

Αυτος ειναι και ο λογος που αν και μουνοπανα και μπετοστοκοι και αυτοι, προτιμω χιλιες φορες να το σηκωσει η βουλγαρα φετος, παρα το σωματειο της Τρουμπας.

Ελεεινοι και εμετικοι μια ζωη, γαμω τον κοκκινο κωλο τους!

Link to comment
Share on other sites

μάλλον φωτογραφίζει o σαγώνιας τον αντιπρόεδρο Μ.Κ.  γιατί οι υπόλοιποι είναι υπεράνω πάσης υποψίας . 

Link to comment
Share on other sites

Nαι και ''σοφέρ'' γνωστου καλλιτέχνη στις ΕΠΣ. Όπου του λέγαν του παιδιού ,για το μεροκάματο παλεύει.

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Nestoridis21 said:

Γαμω την κοινωνια τους και το πουστοσωματειο τους!

Ξεκωλιάρηδες φίλε μου Νέστορα. Γεννιούνται έτσι.

Link to comment
Share on other sites

Guest Fadrhonc21

Πλάκα μας κάνει ο Βαγγέλας. Στέλνει και τον μπαοκ στον Αστέρα με ελλείψεις κιόλας, όλα μελετημένα

Link to comment
Share on other sites

Ας τα βρουν μεταξύ τους τα λιοντάρια του Βορρά και του Νότου. Εμείς πάμε για την τέταρτη θέση. Κι όταν μαλώνουν οι ελέφαντες οι σύμμαχοι, τα γατάκια κρύβονται.

Η συμμαχίες είναι ιερές. Να τις τιμάτε συμπατριώτες του Βορρά και του Νότου. Κι όταν κάποιος από εσάς νιώσει μοναξιά, εδώ είμαστε να σας προσφέρουμε μοναδικές στιγμές ανεμελιάς κι έρωτα.

Κατά τον Φλεβουάριο είναι καλά.

Link to comment
Share on other sites

Η Μπασκόνια είχε τη στήριξη ενός οπαδού της στο Στάδιο Ειρήνης και Φιλίας, ο οποίος μετά από το τέλος του αγώνα με τους Πειραιώτες μοιράστηκε την εμπειρία του από το ΣΕΦ!

«Κατ' αρχάς, συγχαρητήρια στον Ολυμπιακό για τη νίκη. Θα σας πω την ιστορία μου. Βρέθηκα στο γήπεδο στις 20:30, εκείνη την ώρα κάποιοι οπαδοί του Ολυμπιακού κρεμούσαν ένα μεγάλο πανό. Δεν υπήρχαν ακόμα σεκιούριτι στις εξέδρες. Ήλθε ένας τύπος προς το μέρος μου. Έπειτα από 3-4 λεπτά ήλθαν 3 οπαδοί του Ολυμπιακού, μου πήραν την ikurriña (σ.σ. η σημαία της Χώρας των Βάσκων) και μου είπαν «f..ck Baskonia». Έπειτα από 5-10 λεπτά ήλθαν οι σεκιούιριτι. Δεν είπα τίποτα για τη σημαία και τις απειλές, απλώς έκατσα στον διάδρομο. Παρακολούθησα το παιχνίδι, νομίζω όλο το γήπεδο με άκουσε να φωνάζω "Μπασκόνια, Μπασκόνια".

Οι σεκιούριτι μου είπαν να το βουλώσω για τη δική μου προστασία. Πέρασα το τρίτο και τέταρτο δεκάλεπτο νευρικός, ειδικά με την εξέλιξη του αγώνα. Η Μπασκόνια έχασε όμως συνέχισα να τραγουδώ. Ευτυχώς οι οπαδοί του Ολυμπιακού (οι περισσότεροι) είναι σπουδαίοι. Πολλοί ήλθαν και με αντιμετώπισαν με σεβασμό, ένας από αυτούς μου έδωσε μια φανέλα κι ένας άλλος ένα κασκόλ. Έπειτα ήλθε ένας τύπος που είχε το μεγάλο πανό και με γύρισε σπίτι».

Link to comment
Share on other sites

  • amd locked this topic
  • amd unlocked this topic
  • amd locked and unlocked this topic

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×