Jump to content

Aπόγονοι του στόλου ​🖕


Recommended Posts

για καποιον λογο αποφασισε στροφη ο Βαγγελας.

 

κατα την εκτιμηση μου πιθανως κατοπιν κουβεντας με τη νεα κυβερνηση.

 

οποτε εχουμε πλεον και οι 2 γκευ φρεντλυ υπευθυνους επικοινωνιας. θα γαβγιζουν μονο τα αφεντικα, όποτε χρειαστει.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, nikos said:

για καποιον λογο αποφασισε στροφη ο Βαγγελας.

 

κατα την εκτιμηση μου πιθανως κατοπιν κουβεντας με τη νεα κυβερνηση.

 

οποτε εχουμε πλεον και οι 2 γκευ φρεντλυ υπευθυνους επικοινωνιας. θα γαβγιζουν μονο τα αφεντικα, όποτε χρειαστει.

Προσπαθουν να το παιξουν πολιτισμενοι οι κατ εξοχην εκφραστες της πλεμπας, της κακογουστιας κ της πουστιας...δεν γινεται ομως η μαιμου ανθρωπος, οσα φαντεζι ρουχα κ αν φορεσει..

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

τα κοζια πλεον αλλαξανε. μενει να δουμε και αγωνιστικα οτι ο γαυρος ειναι το πουτανακι μας. η το αντιθετο

πουθενα στο καδρο ο τσετσενος που μαλλον αρχιζει αντιστροφη μετρηση 

Link to comment
Share on other sites

Άκουγα όπως γύρναγα από τη δουλειά στο ραδιόφωνο πόσο σημαντικό για το ελληνικό ποδόσφαιρο είναι να προκριθούν οι ελληνικές ομάδες. Πέρναγα και από Πειραιά και έβλεπα κάτι ούγκανους με κόκκινες μπλούζες, σκεφτόμουν και το Δημάτο να εύχεται καλή επιτυχία στις ελληνικές ομάδες....Και είπα κι εγώ με τη σειρά μου, για το καλό του ελληνικού ποδοσφαίρου, να ευχηθώ καλή επιτυχία στους Τσέχους, και γενικότερα σε όσους παίζουν εναντίον του κολοσωματείου που διέλυσε το ελληνικό ποδόσφαιρο και έφερε στα σπίτια μας το ¨νίκη με κάθε τρόπο¨ του Κόκκαλη, του Κουντούρη και του Τσουκαλά.....Και ελπίζω να μην ξαναβγάλει τέτοια φλώρικη ανακοίνωση η ΑΕΚ, μιλάμε για μπάλα, όχι για εξωτερική πολιτική, οπότε δε δίνουμε στο γάβρο ούτε τον πυρετό μας...

Για τις υπόλοιπες ελληνικές ομάδες, δε με ενδιαφέρει, ας περάσουν, ας φάνε και πέντε γκολ, στα παπάρια μου, λιμά ήταν, είναι και και θα είναι και μόνο αδιαφορία μου προκαλούν κάτι Άρηδες, κάτι Περιστέρια και κάτι ΠΑΟΚ, οι αιώνιες κομπαρσίτες του πρωταθλήματος....

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Το καλό του ελληνικού ποδοσφαίρου είναι οι ομάδες να παίζουν στους ομίλους του europa που μπορεί να κάνουν καμία νίκη ή να διακριθούν κάπως. Να παίξεις στο Τσάμπιονς Λιγκ είναι το καλό της εκάστοτε ΠΑΕ, όμως οι 0-1 βαθιμοί δεν λένε και κάτι στο ελληνικό ποδόσφαιρο.

Βέβαια για τον γαύρο κάνω μία πρόβλεψη πως αν αποκλειστεί σήμερα, δεν θα παίξει ούτε στους ομίλους του europa.

Link to comment
Share on other sites

Παίζει καλά ο Ολυμπιακός αν και έπεσε ο ρυθμός τώρα. Μεγάλη παραφωνία αυτός ο Γκερέρο που ευτυχως μας φωτισε ο Θεος πέρσι να μην κάνουμε το λάθος να τον φερουμε.

 

ΒΑΛΤΟ ΜΩΡΗ ΠΛΖΕΝ

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×