Jump to content

Aπόγονοι του στόλου ​🖕


stavros 9-11
 Share

Recommended Posts

Πλακα κανει ο Ρωσος που μεχρι να τον μυησει ο δικος μας ηταν το παιδι της φαπας μεχρι και απο τον Αλαφουζο

Link to comment
Share on other sites

Guest Fadrhonc21

Πλησιαζει η ωρα που ο Τιγρης θα τα βρει και με τον Βαγγελα αρχης γενομενης με την Νοβα. 
Και με Κυριακο και με χωρις παντως, ο Τσετσενος ο,τι θελει κανει. 

Link to comment
Share on other sites

Αναλυτικά η δήλωση του Βαγγέλη Μαρινάκη:

«Προσωπική δήλωση του ηγέτη του Ολυμπιακού Βαγγέλη Μαρινάκη:

Πλέον το ποτήρι της αδικίας, της αλητείας και της βρωμιάς του ελληνικού ποδόσφαιρου ξεχείλισε. Δεν θα είμαι πλέον θεατής ούτε εγώ ούτε οι φίλαθλοι του Ολυμπιακού.

Τα ποδοσφαιρικά «περιττώματα» που πρωταγωνιστούν, τύπου Σαββίδη, Καλπαζίδη, Πανόπουλου, Μπέου και οι άνθρωποι τους που δεν τηρούν καμία νομιμότητα όπως ο Γραμμένος, ο Περέιρα και ο υπόλοιπος θίασός τους.

Ο Ολυμπιακός δεν θα συμμετέχει πια σε αυτή την κωμωδία ούτε θα την χρηματοδοτεί με τα όσα πληρώνει στην ΕΠΟ, αν δεν γίνουν ΑΜΕΣΑ από την UEFA αλλαγές σε πρόσωπα.

Ήρθε η ώρα, οι υπεύθυνοι αυτά τα ποδοσφαιρικά «περιττώματα» να τα φάνε αν θέλουν να υπάρξει συνέχεια».

 

χαχααχαχαχαχχαχαχα

χαχαχαχαχαχαχααχαχχα 

 

Link to comment
Share on other sites

Όλο το ζουμί είναι αν θα πάρει μπουλο ο γραμμένος, αυτό παλεύει ο γαυρος. 

Μόλις γίνει αυτό τελειώνει και ο τσετσενος 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Ο γαυρος ειναι επιρρεπης στη γκελα οσο εμεις και με αρκετα καλυτερο και πιο ισορροπημενο υλικο ενω ο γαυρος του βορρα ειναι πιο κυνικος και αποτελεσματικος.

Εκτιμω ομως οτι ο κανονικος γαυρος θα παρει το πρωταθλημα.

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Man Of Faith said:

Ο γαυρος ειναι επιρρεπης στη γκελα οσο εμεις και με αρκετα καλυτερο και πιο ισορροπημενο υλικο ενω ο γαυρος του βορρα ειναι πιο κυνικος και αποτελεσματικος.

Εκτιμω ομως οτι ο κανονικος γαυρος θα παρει το πρωταθλημα.

Βασικά ο γαύρος δεν είναι επιρρεπής στην γκέλα. Όταν παίζουν κανονικά οι αντίπαλοι του δεν κερδίζει. Τόσο απλά.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Σιγά-σιγά ξεκαθαρίζει υπέρ του Σαββιδη πάλι.

Ανεπιτρεπτες γκέλες για πρωταθλητισμο έστω κι αν έχουν παράπονα (δεν έχω δει φασεις, μόλις έμαθα σκορ). Έχουν και Ευρώπη, χλωμούς τους κόβω.

Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, Bukowski said:

Βασικά ο γαύρος δεν είναι επιρρεπής στην γκέλα. Όταν παίζουν κανονικά οι αντίπαλοι του δεν κερδίζει. Τόσο απλά.

Δεν ειναι η ομαδαρα που μας εχουν παρουσιασει.Ειναι απλα μια οκ ομαδα για το ελληνικι πρωταθλημα που κανει τα βασικα, τιποτα παραπανω.

Μιλαμε τωρα για ενα πρωταθλημα που εμεις με αυτο το υλικο και χωρις προπονητη ειμαστε ανετα τριτοι.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, nikos said:

Σιγά-σιγά ξεκαθαρίζει υπέρ του Σαββιδη πάλι.

Ανεπιτρεπτες γκέλες για πρωταθλητισμο έστω κι αν έχουν παράπονα (δεν έχω δει φασεις, μόλις έμαθα σκορ). Έχουν και Ευρώπη, χλωμούς τους κόβω.

Το ειδα εγω.3 δοκαρια και τους ακυρωσαν και κανονικο γκολ για οφσαιντ.Φωναζουν και για κατι πεναλτι που δεν ηταν.Βολος ψυχωμενος επαιζε παιχνιδι ζωης και θανατου.Αυτος ο Τορες που εχουν μπροστα φαινεται περιπτωση Κριστιαν Νεμεθ στο πιο κοντο,αν ειχαμε λεφτα θα ελεγα οτι πρεπει να κανουμε κρουση στη Νιουελς.Και με εμας ηταν καλος,και τωρα με το γαυρο και καλα στατιστικα εχει.Απο Αλμπανηδες δηλαδη περισσοτερες πιθανοτητες εχει να σου βγει παικταρας ενας Αργεντινος.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Κατσε τώρα να δω τουλάχιστον λίγο φασεις.. Εντωμεταξυ μπήκε και ο Λαδαροθ, γούρι τους έφερε πάλι.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, nikos said:

Κατσε τώρα να δω τουλάχιστον λίγο φασεις.. Εντωμεταξυ μπήκε και ο Λαδαροθ, γούρι τους έφερε πάλι.

Νομιζω δικαιωνεται ο Μελ για Λαζαρο.Τον κοβω για Αρη το καλοκαιρι να κλεισει την καριερα του.

Link to comment
Share on other sites

Και ομως ο 30λεπτος ηταν καλος στο λιγο που επαιξε.Αλλα θα ξανατραυματιστει.

Link to comment
Share on other sites

Πάντα είχε κακη φυσική κατάσταση, μπάλα ξέρει ομως.

Ειδα τις φασεις, οκ σφαγή ήταν το οφσαιντ. Τελικά γραμμή δεν βλέπουν οι διαιτητές; Και πάλι παντως τοσα μάτια και δεν το είδαν;  Από την μια χαίρομαι για τον Βαγγελα από την άλλη χαλιέμαι για τους άλλους πάνω. 

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, nikos said:

Πάντα είχε κακη φυσική κατάσταση, μπάλα ξέρει ομως.

Ειδα τις φασεις, οκ σφαγή ήταν το οφσαιντ. Τελικά γραμμή δεν βλέπουν οι διαιτητές; Και πάλι παντως τοσα μάτια και δεν το είδαν;  Από την μια χαίρομαι για τον Βαγγελα από την άλλη χαλιέμαι για τους άλλους πάνω. 

 

 

Καθαρο γκολ ειναι Νικο αλλα 20 χρονια φωναζαμε γι αυτα και μας χλευαζανε.Ποσα γκολ πρεπει να βαλει μια ομαδα για να κερδισει δηλαδη οταν σου ακυρωσουν ενα γκολ;Ας τα λουστουνε τωρα, καμια λυπηση.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, MikrosKaiAtropos said:

Και ομως ο 30λεπτος ηταν καλος στο λιγο που επαιξε.Αλλα θα ξανατραυματιστει.

Ενταξει υπαρχει και η πιθανοτητα στο υπολοιπο του πρωταθληματος, να μπαινει για μιση ωρα και να κανει παπαδες, και να ειναι καθοριστικος σε μια ενδεχομενη κατακτηση του τιτλου απο τον γαυρο.Δεν το αποκλειω και εντελως.Για την ωρα δικαιωνεται ο Μελ παντως και οχι μονο επειδη τραυματιστηκε.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Man Of Faith said:

Ενταξει υπαρχει και η πιθανοτητα στο υπολοιπο του πρωταθληματος, να μπαινει για μιση ωρα και να κανει παπαδες, και να ειναι καθοριστικος σε μια ενδεχομενη κατακτηση του τιτλου απο τον γαυρο.Δεν το αποκλειω και εντελως.Για την ωρα δικαιωνεται ο Μελ παντως και οχι μονο επειδη τραυματιστηκε.

O τιγρης δεν δικαιωνεται γιατι ακομα δεν εχει βρει καλυτερο,ουτε καν ισαξιο.Και εγω ηθελα να παρει πουλο ο 30λεπτος αλλα ουτε απο το δικο μου μυαλο δεν περνουσε αυτο που ακολουθησε.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, MikrosKaiAtropos said:

O τιγρης δεν δικαιωνεται γιατι ακομα δεν εχει βρει καλυτερο,ουτε καν ισαξιο.Και εγω ηθελα να παρει πουλο ο 30λεπτος αλλα ουτε απο το δικο μου μυαλο δεν περνουσε αυτο που ακολουθησε.

Αλλο αυτο για τον αντικαταστατη που εχεις δικιο, για τον συγκεκριμενο δικαιωνεται.Για τους περισσοτερους που εχουν φυγει εχουμε δικαιωθει, αλλα αυτη ειναι αλλη κουβεντα για αλλο τοπικ.

Link to comment
Share on other sites

53 minutes ago, Man Of Faith said:

Καθαρο γκολ ειναι Νικο αλλα 20 χρονια φωναζαμε γι αυτα και μας χλευαζανε.Ποσα γκολ πρεπει να βαλει μια ομαδα για να κερδισει δηλαδη οταν σου ακυρωσουν ενα γκολ;Ας τα λουστουνε τωρα, καμια λυπηση.

 Μωρε ποια λύπηση, ας μην χαιρόταν ταυτοχρονα ο Σαββιδης και θα έκλαιγα από τα γέλια.

Link to comment
Share on other sites

Oυσιαστικα είμαστε μεταξύ δύο γαυρων. 

Και όσον αφορά τις επόμενες εκλογές της επο ίσως να είμαστε ο ρυθμιστικός παράγων. Ο τρίτος πόλος δηλ, όπως ο ρόλος του ΚΙΝΑΛ σημερα

Link to comment
Share on other sites

  • amd locked this topic
  • amd unlocked this topic
  • amd locked and unlocked this topic

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×