Jump to content

Aπόγονοι του στόλου ​🖕


Recommended Posts

1 hour ago, vamos bien said:

επειδή μπήκα έτσι από περιέργεια και το έκανα το flash back που λες ....μου έκανε φοβερή εντύπωση ότι ένας συνοπαδός μας, 
μέσα στο γενικό χαμό με τις ...κατάρες που δεν πήραμε εμείς το Μαρσέλο κλπ και σε συνδυασμό με τις δικές μας κινήσεις που φαίνονταν ανεπαρκείς ως τότε,
o @APOSPERITIS_21 προέβλεψε όχι μόνο το φιάσκο της συγκεκριμένης μεταγραφής αλλά και τι ακριβώς θα συμβεί γενικότερα με τις μεταγραφές  του γαύρου , τις δικές μας, 
μέχρι ΚΑΙ για το βάζελο!!! Απίστευτο? Δείτε το ....
Δεν έλειψαν βέβαια και οι γνωστές ...ειρωνείες με gifάκια και όχι μόνο, από τους γνωστούς άμπαλους του ΚΜ ....
που όχι μόνο δεν πετυχαίνουν ποτέ ελέφαντα στα 3 μέτρα, αλλά επιμένουν να προκαλούν..... προς τιμήν του ο φίλος δεν απάντησε καν.

Screenshot_2.png

Screenshot_3.png

 

Βρε οπαδέ του Pelinka και admirer του Howard, αυτά που έγραψε ο Αποσπερίτης δεν ισχύουν έτσι κι αλλιώς. Ούτε κατεσχεμένο γήπεδο έχει, ούτε οι 40 μεταγραφές που έκανε ο γαύρος το καλοκαίρι ήταν όλοι δανεικοί από την Νότιγχαμ. 2 ήταν οι δανεικοί από την Νότιγχαμ ο Μπόουλερ και ο Ουί Τζο. Ό,τι να 'ναι έγραφε ο άνθρωπος, τα έγραφε οπαδικά βέβαια οπότε συγχωρείται αλλά αυτό δεν σημαίνει ότι δεν μπορούμε να κάνουμε πλάκα αν θέλουμε.

Κι επειδή είσαι καλός προπαγανδιστής, δεν έβαλες τα ποστ που λέω ότι ο Μαρσέλο δεν βαστάει. Πανάθεμά σε, τον ξέρω τον παίκτη πολύ καλά, έπαιζε στην ομάδα μου 15 χρόνια (σπάνια χάνω ματς της Ρεάλ) και είναι μέσα στους 10 αγαπημένους μου παίκτες όλων τον εποχών. Είχα πεί, τότε, ότι δεν βαστάει αγωνιστικά, ότι στην Ρεάλ δεν ήταν καν το αναπληρωματικό αριστερό μπακ (Νατσο), ήταν 3ος για την θέση, αλλά δεν ήθελα ένας από τους πιο αγαπημένους μου παίκτες όλων των εποχών να φορέσει την κόκκινη φανέλα. Επιστημονικά τα άφησες έξω.

 

 

Και εδώ μπορείς να δεις αν πετυχαίνω ελέφαντα στα 3 μέτρα (αγαπημένη μου έκφραση που έκλεψες, με διαβάζεις προσεκτικά), 2 μήνες προ Αποσπερίτη:

 

 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

καλα μεταξυ μας θα πρεπει να υπαρχει μια αφελεια για να πιστευει καποιος οτι ο παλαιμαχος μαρσελο θα ερθει γαυρο και θα πεταει φωτιες. ο χαμες ειναι αλλη περιπτωση, αλλα και αυτος αν δεν κανει κατι και φετος, σε 1-2 χρονια τελειωνει η ιστορια οριστικα και γιαυτον 

Link to comment
Share on other sites

 @Epitaph21 καλά, εσύ μαρτυράς χωρίς ξύλο ...  😂

μια χαρά τα είχες πει , "Αμυντικά δεν βαστάει γι αυτό προφανώς και ήταν unplayable για το επίπεδο της Ρεάλ, επιθετικά και δημιουργικά το έχει ακόμα. Μπήκε πχ στονεπαναληπτικό με την Τσέλσι στην απελπισία, κυκλοφόρησε η μπάλα, ξεκλείδωσε " κλπ κλπ...

αλλά το θέμα μας δεν είναι αυτό, άλλο η πλάκα άλλο η ειρωνεία , ΟΛΟΣΩΣΤΑ τα έγραφε ο φίλος ο Αποσπερίτης
κι ενώ εσύ μας τα είχες κάνει αερόστατα, με ΣΥΝΕΧΟΜΕΝΑ ποστ, ξανά και ξανά για τον αγαπημένο σου παικταρά που θα φορούσε την "ερυθρόλευκη"
και τελικά τι έγινε? ξεφτιλίστηκε ΚΑΙ ο ίδιος ο κοιλαράς (τον καταριούνται μέχρι και οι γαύροι) , ΚΑΙ η ερυθρόλευκη...
πες  το λοιπόν ότι  "έγραφα μαλακίες και κακώς ειρωνευόμουν" κι άσε τις σάλτσες , θρασύτατε ...που πας να βγεις κι από πάνω 😁
Και δε χρειάζεται να σε "παρακολουθήσει κανείς" στο τι γράφεις αφού έχεις πετάξει τα επικότερα στην προσπάθειά σου να το παίξεις αντικειμενικός,
από διαιτησίες μέχρι και για "...ΑΞΙΟΠΡΕΠΗ" γαύρο στην Ευρώπη !!! 😂😂 η θρυλική πουτάνα της Ευρώπης, αξιοπρεπής κλαίω  
και από τότε που το έγραψες τον καταπόντισες τελείως το γαύρο, με ακόμα χειρότερο αρνητικό ΡΕΚΟΡ, έως ξεφτίλας !
συνέχισε όμως έτσι και στο εξής σε ό,τι γράφεις θα ξέρουμε ότι ισχύει πάντα το αντίθετο !! κανένα πρόβλημα 🤣🤣 

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, vamos bien said:

 @Epitaph21 καλά, εσύ μαρτυράς χωρίς ξύλο ...  😂

μια χαρά τα είχες πει , "Αμυντικά δεν βαστάει γι αυτό προφανώς και ήταν unplayable για το επίπεδο της Ρεάλ, επιθετικά και δημιουργικά το έχει ακόμα. Μπήκε πχ στονεπαναληπτικό με την Τσέλσι στην απελπισία, κυκλοφόρησε η μπάλα, ξεκλείδωσε " κλπ κλπ...

αλλά το θέμα μας δεν είναι αυτό, άλλο η πλάκα άλλο η ειρωνεία , ΟΛΟΣΩΣΤΑ τα έγραφε ο φίλος ο Αποσπερίτης
κι ενώ εσύ μας τα είχες κάνει αερόστατα, με ΣΥΝΕΧΟΜΕΝΑ ποστ, ξανά και ξανά για τον αγαπημένο σου παικταρά που θα φορούσε την "ερυθρόλευκη"
και τελικά τι έγινε? ξεφτιλίστηκε ΚΑΙ ο ίδιος ο κοιλαράς (τον καταριούνται μέχρι και οι γαύροι) , ΚΑΙ η ερυθρόλευκη...
πες  το λοιπόν ότι  "έγραφα μαλακίες και κακώς ειρωνευόμουν" κι άσε τις σάλτσες , θρασύτατε ...που πας να βγεις κι από πάνω 😁
Και δε χρειάζεται να σε "παρακολουθήσει κανείς" στο τι γράφεις αφού έχεις πετάξει τα επικότερα στην προσπάθειά σου να το παίξεις αντικειμενικός,
από διαιτησίες μέχρι και για "...ΑΞΙΟΠΡΕΠΗ" γαύρο στην Ευρώπη !!! 😂😂 η θρυλική πουτάνα της Ευρώπης, αξιοπρεπής κλαίω  
και από τότε που το έγραψες τον καταπόντισες τελείως το γαύρο, με ακόμα χειρότερο αρνητικό ΡΕΚΟΡ, έως ξεφτίλας !
συνέχισε όμως έτσι και στο εξής σε ό,τι γράφεις θα ξέρουμε ότι ισχύει πάντα το αντίθετο !! κανένα πρόβλημα 🤣🤣 

Παραλήρημα, άλλη φορά να βάζεις τα γραπτά κάποιου αν θέλεις να πεις κάτι για να μην αυτοξεφτιλιζεσαι τόσο ξεκούραστα. Ο,τι έχω γράψει ισχύει. Άντε τσίου τώρα.

Link to comment
Share on other sites

On 9/3/2022 at 1:50 AM, nikos said:

Χωρίς να θελω να μειώσω την τεραστια μεταγραφή παντως, χωρις να υπαρχει σύγκριση με μας, χωρις να συζηταμε ποσο πρεστίζ δίνει, να τον δούμε λιγο τι ορεξη για μπάλα θα έχει. Λιγο να έχει, θα κάνει πλάκα στην Ελλάδα εννοειται.

Αλλα 2 χρονια ήταν γενικά παγκο  στην Ρεάλ. Γιατί βλέπω οτι έχουν ψαρώσει ολοι χωρίς να ασχολούνται καν με αυτό. Επισης Εθνική Βραζιλιας επαιζε μέχρι το 2018. Προφανως κι έχει πέσει παρα πολύ. Το πόσο πολύ θα το δούμε.

εγω παντως ειχα τοποθετηθει μετρημενα και αμαρτια δεν εχω

Link to comment
Share on other sites

Xoris na ton exo parakolouthisei kai poly, apo oti katalavaino den exei themata travmatismon opos o Vrsaljko. Apla to exei parathsei kai apolamvanei thn masa kai thn kaloperash opos oloi oi Vrazilianoi podosfairistes pou pernoun syntaksh. Ronaldo, Ronaldinho, Adriano pou metamorfononte se mosxaria eleftheras voskhs.

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, nikos said:

εγω παντως ειχα τοποθετηθει μετρημενα και αμαρτια δεν εχω

Kάλα αρκούδες είχαν γραφτεί εδώ μέσα όταν ανακοινώθηκε ο Μαρσέλο...  παρ'οτι οι περιπτώσεις με Τουρέ, Μιραλάς και Κωστάκη ήταν φρέσκες...

παιάνες διαβάζαμε για τον πρεζέμπορα...

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, nikos said:

εγω παντως ειχα τοποθετηθει μετρημενα και αμαρτια δεν εχω

ρε συ Νίκο δεν είμαστε ...ειδικό δικαστήριο εδώ , και όλοι μπορεί να γράψουμε μλκίες εκτιμήσεις ή προβλέψεις... έτσι δεν είναι?
και τότε το 90% (κι εγώ μαζί) κράζαμε τους δικούς μας , σε σχέση με τη μεταγραφή του χοντρο Μαρσέλο
Απλά μου έκανε εντύπωση το πόσο σωστά και ψύχραιμα (σε απίστευτο βαθμό)  τα είδε ο συμφορουμίτης  μας ο Αποσπερίτης,
με τον άλλον τον προκλητικό και "αντικειμενικό" να χασκογελάει και να ειρωνεύεται από κάτω. Και να μας το παίζει και ιστορία τώρα..

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Ασχετα με το τι γινεται στην ΑΕΚ, που ειναι αλλο πολυσυζητημενο θεμα, ο γαυρος ειναι με διαφορα η πιο κακοδιαχειρισμενη/κακα διαχειρισμενη ομαδα στην Ευρωπη διαχρονικα. Οταν εχεις εσοδα(απο την ΟΥΕΦΑ) αναλογα με της Λιβερπουλ και της Ατλετικο Μαδριτης και πασχιζεις να εισαι στο επιπεδο της Λουντογκορετς και του ΑΠΟΕΛ, ε δεν γινεται να μιλαμε με θαυμασμο για την "οργανωση" ενος σωματειου που μια περιοδο στην κυριολεξια ανοιγε ποδια ενα ολοκληρο κρατος για να το υπηρετησει. Παρακλαδι του εγκληματικου ΠΑΣΟΚισμου(ΠΑΣΟΚ σαν ιδεα, οχι απαραιτητα το κομμα) ειναι ο γαυρος, ο Νταλαρας(που λεει και ο Ζαρα) σε ομαδα.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, nedved21 said:

Ασχετα με το τι γινεται στην ΑΕΚ, που ειναι αλλο πολυσυζητημενο θεμα, ο γαυρος ειναι με διαφορα η πιο κακοδιαχειρισμενη/κακα διαχειρισμενη ομαδα στην Ευρωπη διαχρονικα. Οταν εχεις εσοδα αναλογα με της Λιβερπουλ και της Ατλετικο Μαδριτης και πασχιζεις να εισαι στο επιπεδο της Λουντογκορετς και του ΑΠΟΕΛ, ε δεν γινεται να μιλαμε με θαυμασμο για την "οργανωση" ενος σωματειου που μια περιοδο στην κυριολεξια ανοιγε ποδια ενα ολοκληρο κρατος για να το υπηρετησει. Παρακλαδι του εγκληματικου ΠΑΣΟΚισμου(ΠΑΣΟΚ σαν ιδεα, οχι απαραιτητα το κομμα) ειναι ο γαυρος, ο Νταλαρας(που λεει και ο Ζαρα) σε ομαδα.

580 million pounds htane to turnover ths Liverpool to 2021-2022. Ta 118 mil apo to CH L mono

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, felman said:

580 million pounds htane to turnover ths Liverpool to 2021-2022. Ta 118 mil apo to CH L mono

Εχεις δικιο επρεπε να αναφερω απο την ΟΥΕΦΑ, αν θυμαμαι καλα την περιοδο 2005-2015 ειχε περισσοτερα απο Λιβερπουλ και Ατλετικο.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, nedved21 said:

Εχεις δικιο επρεπε να αναφερω απο την ΟΥΕΦΑ, αν θυμαμαι καλα την περιοδο 2005-2015 ειχε περισσοτερα απο Λιβερπουλ και Ατλετικο.

Den nomizo kyrios h Liverpool ( logo merchandise pagosmios) alla katalaveno ti theleis na peis. Exoune tseposei to abako gia Ellhnika dedomena kyrios apo Ch L

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Ο γαύρος χονδρικά από την στιγμή της παντοδυναμίας του εξωαγωνιστικά το 97, εως το 21 έπαιρνε κατά μ.ο. 16Μ απ το τσου λου, χωρίς να υπολογίζονται έσοδα από άλλες ευρωπαικές διοργανώσεις, διπλές κ τριπλές ευκαιρίες για να μπει σε ομίλους, ευκαιρία για αύξηση της βαθμολογίας του στην Ευρώπη, λόγω των μπόνους βαθμών από την είσοδο στο τσου λου κλπ κλπ κλπ.

Link to comment
Share on other sites

@felman

Μολις το κοιταξα, την περιοδο 2004-2016 ο Ολυμπιακος ειχε εσοδα απο τo prize pool του Ch.L. 223εκ. ευρώ. Αντιστοιχα την ιδια περιοδο ο Παναθηναικος ειχε 102εκ και η ΑΕΚ 28εκ.

https://www.contra.gr/podosfairo/ta-esoda-ton-ellinikon-omadon-apo-to-champions-league.7294055.html

Την περιοδο 1992-2021 η Liverpool ειχε 575εκ και η Atletico 542εκ.

https://www.makthes.gr/diachroniki-protia-tis-mpagern-sta-esoda-apo-to-champions-league-516568

 Οποτε μπορει αυτο που θυμομουν να εχω διαβασει να ηταν καποια περιοδος αναμεσα στο 2005-2015 που Liverpool/Atletico δεν παιζανε συχνα Ch. L. και ο γαυρος επαιζε καθε χρονο με καποιες προκρισεις κιολας. Το θεμα δεν ειναι οτι επαιζε, αλλα οτι δεν ανεβηκε ποτε επιπεδο οργανωτικα και παντα λειτουργουσε σαν Αραβικη ομαδα. Εξαιρεση η τετραετια του Μαρτινς, που εκανε καποια βηματα τα οποια διεγραψαν ετσι για πλακα φετος το καλοκαιρι.

Link to comment
Share on other sites

γι αυτό και λέμε ότι "δώσε στον Απόλλωνα Καλαμαριάς" τόσα έσοδα , εξασφαλισμένα (κλεμμένα) κάθε χρόνο,
και περισσότερο αξιοπρεπής θα ήταν στην Ευρώπη από αυτό το διαχρονικό πουτανάκι που ονομάζεται γαύρος ...
ακόμα και χωρίς τόσο κόσμο και χωρίς έδρα.
Γι αυτό και ο καημός του κόσμου των απόγονων είναι η Ευρώπη .... γιατί τα ΓΝΩΡΙΖΟΥΝ αυτά.

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, vamos bien said:

επειδή μπήκα έτσι από περιέργεια και το έκανα το flash back που λες ....μου έκανε φοβερή εντύπωση ότι ένας συνοπαδός μας, 
μέσα στο γενικό χαμό με τις ...κατάρες που δεν πήραμε εμείς το Μαρσέλο κλπ και σε συνδυασμό με τις δικές μας κινήσεις που φαίνονταν ανεπαρκείς ως τότε,
o @APOSPERITIS_21 προέβλεψε όχι μόνο το φιάσκο της συγκεκριμένης μεταγραφής αλλά και τι ακριβώς θα συμβεί γενικότερα με τις μεταγραφές  του γαύρου , τις δικές μας, 
μέχρι ΚΑΙ για το βάζελο!!! Απίστευτο? Δείτε το ....
Δεν έλειψαν βέβαια και οι γνωστές ...ειρωνείες με gifάκια και όχι μόνο, από τους γνωστούς άμπαλους του ΚΜ ....
που όχι μόνο δεν πετυχαίνουν ποτέ ελέφαντα στα 3 μέτρα, αλλά επιμένουν να προκαλούν..... προς τιμήν του ο φίλος δεν απάντησε καν.

Screenshot_2.png

Screenshot_3.png

Να είσαι καλά αδερφέ μου!

Όταν διάβασα αναχώρηση ΜΟΝΤΕΣΤΟ που ήταν το δυνατο χαρτί τους τόσα χρόνια, κατάλαβα πραγματικά ότι αρχίζει και κλείνει η στρόφιγγα...Δεν θα έφευγε έτσι τυχαία ο Γάλλος... Όλα τα υπόλοιπα ήταν φυσικά επακόλουθα και δεν χρειάζονταν μαντικές ικανότητες για να τα διακρίνεις... Σε άλλο θέμα τώρα... Είμαι από αυτούς που επιμένω ότι όσο πιο γρήγορα πουληθεί ο Γκαρσία μπροστά τόσο πιο γρήγορα θα σταματήσει η κατασπατάληση χαμένων ευκαιριών στην επίθεση.Ο γκαρσια δεν έχει εκτελεστική δεινότητα για κορυφή όπως δεν έχει και ντρίπλα για να ταιριάζει στο σύστημα που θέλει να παίζει ο Αλμέιδα σαν winger! Προσωπικά πιστεύω πολύ στον Φανβερτ όμως θα ήθελα μπροστά μια λύση τύπου Πριγιοβιτς...

Υγ1 Κομβική η διακοπή, συνήθως πλήττει τις φορμαρισμένες ομάδες, ας ελπίσουμε ότι το προπονητικό Τιμ θα κάνει τα καλύτερα...( Έχει μια τέτοια λογική η επιλογή της βροχερης Ολλανδίας,  να βάλει την ομάδα πιο γρήγορα σε mood συνθηκών χειμώνα  , μιας και τέτοιες συνθήκες θα βρουν με την επανέναρξη του πρωταθλήματος Δεκέμβριο... όμως δεν ξέρω σε διαρκώς βαρύ τερέν εκεί πόσο θα του επιτραπεί να συνεχίσει να χτίζει φυσική κατάσταση)

 

Υγ2: Είναι από τις λίγες χρονιές που δεν θα με πειράξει αν χάσω το πρωτάθλημα στην λεπτομέρεια ((αν και ποντάρω πολύ στα δύο μάτς με ζελα στο ναό μπορεί να φέρουν τα πάνω κάτω)) γιατί γνωρίζω πραγματικά μέσα μου ότι αυτή η ομάδα με τον συγκεκριμένο προπονητή από του χρόνου χωρίς να χαθεί ούτε μια μέρα θα είναι με το μαχαίρι στα δόντια και χτίζεται κάτι πολύ ελπιδοφόρο και όμορφο....

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Οκ όταν ο άλλος φερνει Μαρσέλο και Χαμες δεν είναι παραξενο να γραφτεί οτιδηποτε.

Απλα οποιος δεν κραταει και πισινή σε τετοιες περιπτώσεις εκτιθεται συχνα.

Επισης άλλο ότι είναι κοπρος ο Μαρινακης κι άλλο πώς συμπεριφέρεται επιχειρηματικά στα της ΠΑΕ γαυρος.

Για τον χαρακτήρα του, την τιμιότητα  και την καλοσύνη του δεν έχει γράψει κανεις φανταζομαι θετικά σχόλια.
Για τα υπόλοιπα αν ο δικός μας ήταν όπως πρέπει ισως να μην είχαν γραφτεί τόσο πολλά κατα καιρους (και από μένα για να μην βγάζω την ουρα μου απ´εξω).

Εγω -ξαναλέω- δεν θεωρω ότι η υπέροχη αγωνιστικά του Μαρινάκη έναντι του Μελισσανίδη οφείλεται ΜΟΝΟ στα κλεμμένα πρωταθληματα του παρελθοντος κλπ. Φετος που ο Μελισσανίδης το πήγε πιο σοβαρά και ο άλλος το παρα-παράκανε με τα φύγε-ελα, άλλαξε παλι το πραγμα.

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, nikos said:

Εγω -ξαναλέω- δεν θεωρω ότι η υπέροχη αγωνιστικά του Μαρινάκη έναντι του Μελισσανίδη οφείλεται ΜΟΝΟ στα κλεμμένα πρωταθληματα του παρελθοντος κλπ. 

Βεβαια δεν εχω διαβασει ποτε κανεναν εδω μεσα ολα αυτα τα χρονια που γινεται αυτη η συζητηση, να ισχυριζεται οτι ολα καλως εβαιναν στην ΑΕΚ, και για ολα τα προβληματα ευθυνονται τα κλεμμενα του γαυρου. Οποτε νομιζω ειναι λιγο ατοπο καθε φορα που γινεται αυτη η συζητηση να λεμε "ναι αλλα ο Μελλισσαννιδης/Παππας/Νοτιας/Ψωμιαδης/ΕΝΙΚ εκαναν λαθη οποτε..." Και κατανοω και χρηστες που ειναι σχετικα νεοι στο φορουμ να θεωρουν τετοιες θεσεις ως παραπλανητικες στο θεμα συζητησης, που ειναι το οτι ο γαυρος "ρουφηξε" τις υπολοιπες ομαδες για ιδια συμφεροντα και δεν καταφερε και τιποτα εν τελει.

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω ότι το «για ολα ευθύνονται τα κλεμμένα του γαυρου» είναι θέση πολλών.

Και γενικά μιλωντας, όχι μονο σε κουβεντες εδώ μέσα.

Και το πρόβλημα για μένα είναι στο «για ολα».

Τεσπα. Δεν έχει και αξια αυτή η κουβέντα, απλά λέμε τώρα.

Link to comment
Share on other sites

On 11/17/2022 at 5:21 PM, felman said:

H PFC Ludogorets pou aneferes @nedved21 einai case study sto Harvard. 

Ena xorio styl Astera Tripolhs. Oxi apla plynthrio alla ena asteio. This is Ch L.

Πολύ ενδιαφέρον όντως, μια ομάδα με γήπεδο 10,000 θέσεων που δεν έπαιζε ποτέ Α εθνική πριν το 2010, την ανέβασε ένας τύπος (media διαπλοκή?) και από το 2011 παίρνει το πρωτάθλημα κάθε χρόνο (με διαφορετικό, ψιλοραντομ, προπονητή). 

Ελλαδάρα.

Link to comment
Share on other sites

On 11/17/2022 at 3:52 PM, billy21 said:

Τα έσοδα από τσου λου διαχρονικά. Βάζω τις 2 χρονιές γιατί μέχρι την στιγμή της έρευνας δεν είχαν ανακοινωθεί τα επίσημα ποσά απ την ΟΥΕΦΑ, αλλά λογικά δεν θα απέχουν κ πολύ.

τσου λου ελλαδα.png

Ο ΠΑΟΚ;

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×