Jump to content

Aπόγονοι του στόλου ​🖕


Recommended Posts

4 minutes ago, stavros 9-11 said:

Εμάς γιατί μας κερδίζουν στο σβηστό οταν με όλους τους άλλους φτύνουν αίμα;

Αυτή είναι μια καλή ερώτηση που πρέπει να κανουν στην επόμενη παρέμβαση ο @tony_montana και ο @nedved21 να δούμε τι θα μας απαντήσουν ο Καζαντζογλου και ο Τσαταλης.

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, stavros 9-11 said:

Εμάς γιατί μας κερδίζουν στο σβηστό οταν με όλους τους άλλους φτύνουν αίμα;

Φετος γιατι οι προπονητες μας είναι για Γιάννενα και Πανιώνιο 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Guest tony_montana
54 minutes ago, Man Of Faith said:

Αυτή είναι μια καλή ερώτηση που πρέπει να κανουν στην επόμενη παρέμβαση ο @tony_montana και ο @nedved21 να δούμε τι θα μας απαντήσουν ο Καζαντζογλου και ο Τσαταλης.

😄 Να παρει και κανένας άλλος.

Τώρα είδα τα στιγμιότυπα. Σφυρίγματα σκληρής παραγκας. ΟΜΩΣ, ο μπεος το πάλεψε έως το τέλος. Εμείς, δείξαμε ότι ακόμα και να ισοφαριζαμε, μάλλον θα ερχόταν το τέταρτο. 

Link to comment
Share on other sites

 

12 minutes ago, agelos said:

Ο Ντιαγε μου είχε κάνει πολύ καλή εντύπωση και στο οακα.

Γρήγορος, δυνατός, με καλή πασα. Ο, τι μας λείπει στο κέντρο.

Τον βλέπω να ανοίγει αντεπίθεση και λέω κοίτα το Μανταλο 

Link to comment
Share on other sites

Τη διαιτησία στο χθεσινό παιχνίδι του Ολυμπιακού με τον Βόλο στο Καραϊσκάκη σχολίασε ο Κώστας Νικολακόπουλος στον BwinΣΠΟΡ FM 94,6.

Συγκεκριμένα, ο ρεπόρτερ της ομάδας τόνισε ότι όλες οι αποφάσεις του διαιτητή (τα δύο πέναλτι και το φάουλ, όπως παραδέχθηκαν ο Βαρούχας, ο Σπάθας και ο Κάκος) ήταν απολύτως σωστές και σχολίασε πως η μοναδική αμφισβητούμενη φάση ήταν εις βάρος των Πειραιωτών.

Link to comment
Share on other sites

54 minutes ago, felman said:

Τη διαιτησία στο χθεσινό παιχνίδι του Ολυμπιακού με τον Βόλο στο Καραϊσκάκη σχολίασε ο Κώστας Νικολακόπουλος στον BwinΣΠΟΡ FM 94,6.

Συγκεκριμένα, ο ρεπόρτερ της ομάδας τόνισε ότι όλες οι αποφάσεις του διαιτητή (τα δύο πέναλτι και το φάουλ, όπως παραδέχθηκαν ο Βαρούχας, ο Σπάθας και ο Κάκος) ήταν απολύτως σωστές και σχολίασε πως η μοναδική αμφισβητούμενη φάση ήταν εις βάρος των Πειραιωτών.

Ψωφο 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Vagos21 said:

Ψωφο 

Δεν θέλω να μπω στο τρυπακι καθαρα διαιτητικης κουβέντας αφού ο καθενας τα σφυρίγματα τα βλεπει όπως αυτος νομιζει, αλλά εμένα το πρόβλημα μου τελευταια δεν είναι καθαρα οι διαιτητικές αποφασεις (που όλες ΕΓΩ τις έχω δει είτε σωστες είτε τουλάχιστον όχι εμετικες), αλλά τα 2 μέτρα και 2 σταθμά. 
 

Δλδ είμαι βέβαιος ότι την φάση του Βρανιες στον γαυρο θα την έδιναν πεναλτυ, ενώ το φάουλ και το πεναλτυ στον γαυρο χθες, σε εμας μπορεί να μην μας τα έδιναν.

Με λίγα λόγια οι φασεις που είναι σχετικά συζητησιμες (κατ´εμε παντα) και πάνε στην κρίση του διαιτητή και του βαρ είναι όλες μονόπλευρες πλέον.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Kostas21 said:

Γιατί εμείς παίρνουμε φελους για προπονητές που νομίζουν ότι είναι πρεσβευτές του modern football κ αντί να παίζουν ταμπούρι όπως όλοι, βγαίνουν όλο θαρρος κ τρώνε 3 στο σβηστό. 

Πες τα.

Link to comment
Share on other sites

Ρε μαλακα τι μπορεις να πεις πια;

Γαλλικος φιλελευθερισμος και χεσαμε σε κουβαδες πουτανας γιε Μητσοτακη.

Να χαιρεσαι την μεσανατολιτικη Κολομβια σου φαφλατα.

 

Εντωμεταξυ η εμμισθη τραμπουκος(gender equality στον επαγγελματικο χωρο απο Βαγγελα,)

λεει σε καποια στιγμη "για τον Μελισσανιδη γιατι δεν λες;"

Ο αλλος πληρωνει ανθρωπους να πανε να τραμπουκισουν stand-up comedians γιατι "δεν λενε για τον Μελισσανιδη."

 

  • Δικεφαλάκι 4
Link to comment
Share on other sites

Υπερβολές, δεν έκανε και τίποτα το υπαλληλάκι-βιζιτάκι του Μακέδου. 

Τα ίδια με την κατά φαντασίαν αναβολή του ντέρμπι της Κυριακής, μόνο στο αρρωστημένο μυαλό των ΑΕΚτζήδων υπάρχουν.

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

Παραμυθια

Στημενο απο ΑΕΚτζηδες αρδ. Δεν ασχολειται περαν των επενδυσεων του  γιαυτο και στη λεξη επενδυτηςστο λεξικο εχει την φωτο του ( αυτη στην τουμπα με το κοιλιδι)

Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, nedved21 said:

1616892011_.thumb.png.5a1063e60068aaf8d91e38771b431b4c.png

Οι κυριοι που συνοδευανε την κυρια Σασα στις πολιτισμικες τις αναζατησεις.

Ο δεξιά αν δεν κάνω λάθος συνοδεύει τακτικά κ την σφουγγαρίστρα στις... αθλητικές του αναζητήσεις. 

Link to comment
Share on other sites

Έτσι είναι, όταν δεν σταματάς αυτόν τον κοπρίτη όσο είναι ακόμα νωρίς φτάνει στο σημείο να στέλνει από τραγουδοποιούς μέχρι παρουσιάστριες με μπράβους να τραμπουκίζουν όσους τον ενοχλούν. Άντε και στα σπίτια μας....

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×