Jump to content

Aπόγονοι του στόλου ​🖕


Recommended Posts

Αυτοί είναι  πολύ κακοί 

Ο Σαλιακας το παιδί την έκανε μια φορά έδωσε στίγμα ε την δεύτερη καπάκι τον κατάλαβε ο Μασουρας.

Αν έπαιζαν φιλικό περισσότερη ένταση θα είχε το ματς.

 

Link to comment
Share on other sites

Αφιερωμένο στον φιλο @mobster21που γκρινιάζει για τον Λιβαι 

 

🇳🇬 Χένρι Ονιεκούρου

🏟 21 συμμετοχές
️ 1 γκολ
🎯 1 ασίστ

🇵🇹 Ρόνι Λόπες

🏟 20 συμμετοχές
️ 2 γκολ
🎯 2 ασίστ

 

(δεν προσπαθώ να σου αλλάξω γνώμη, θέλω απλά να ξανατονίσω ότι η φτωχια μας έχει κάνει -εμένα όχι πλέον- η οποιαδήποτε ακριβή μεταγραφή να απαιτούμε να μας βγει νεος Σκοκο ξερω ´γω, ενώ δεν παει ετσι το πραγμα πουθενά και για κανεναν).

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, nikos said:

Αφιερωμένο στον φιλο @mobster21που γκρινιάζει για τον Λιβαι 

 

🇳🇬 Χένρι Ονιεκούρου

🏟 21 συμμετοχές
️ 1 γκολ
🎯 1 ασίστ

🇵🇹 Ρόνι Λόπες

🏟 20 συμμετοχές
️ 2 γκολ
🎯 2 ασίστ

 

(δεν προσπαθώ να σου αλλάξω γνώμη, θέλω απλά να ξανατονίσω ότι η φτωχια μας έχει κάνει -εμένα όχι πλέον- η οποιαδήποτε ακριβή μεταγραφή να απαιτούμε να μας βγει νεος Σκοκο ξερω ´γω, ενώ δεν παει ετσι το πραγμα πουθενά και για κανεναν).

Καλά μην δώσουμε πάνω από 500 χιλιάρικα για παίκτη  οι απαιτήσεις ανεβαίνουν στο Έβερεστ.Εμ δεν είναι έτσι ειδικά όταν δίνεις μια στο τόσο σχετικά καλά λεφτά για αγορά.Ο γαυρος έχει φάει φόλα πολλές φορές αλλά πετυχαίνει και κάνα δυο που ρεφαρουν για τους υπόλοιπους είτε αγωνιστικά είτε χρηματικά.

Btw ο Σκοκο και αν τα άκουγε.

Link to comment
Share on other sites

ακριβως αυτο ειναι το point μου.

 

 

btw τον Σκοκο δυστυχως τον εχω βρισει κι εγω, στην αρχη. 

Και τωρα που το θυμηθηκα ενας γνωστος μου εβριζε τον ...Τσιαρτα οτι ειναι αργος και δεν μαρκαρει.

 

τα δικαιολογω ολα, ακομα και σημερα. γιατι οι απιατησεις καθε χρονο συρρικνωνονται, τοτε ηταν πολυ περισσοτερες. τωρα αν ερχοταν ο Σκοκο θα τον εβλεπα σαν τον Μαραντονα.

κι ας πηρες ενα πρωταθλημα πριν λιγα χρονια, ο οργανισμος συνεχισε σαν αν μην το πηρε ποτέ.. με πρωτεργατη ολου αυτου τον εγγυητη βεβαιως. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

20 hours ago, nikos said:

Αφιερωμένο στον φιλο @mobster21που γκρινιάζει για τον Λιβαι 

 

🇳🇬 Χένρι Ονιεκούρου

🏟 21 συμμετοχές
️ 1 γκολ
🎯 1 ασίστ

🇵🇹 Ρόνι Λόπες

🏟 20 συμμετοχές
️ 2 γκολ
🎯 2 ασίστ

 

(δεν προσπαθώ να σου αλλάξω γνώμη, θέλω απλά να ξανατονίσω ότι η φτωχια μας έχει κάνει -εμένα όχι πλέον- η οποιαδήποτε ακριβή μεταγραφή να απαιτούμε να μας βγει νεος Σκοκο ξερω ´γω, ενώ δεν παει ετσι το πραγμα πουθενά και για κανεναν).

Αφού ξέρεις ότι είμαι γκρινιάρης ρε συ.

Από εκεί και πέρα πραγματικά δεν έχω διάθεση σήμερα για συζήτηση σχετικά με το ποδόσφαιρο.

Αλλιώς θα έψαχνα αγωνιστικά λεπτά των δύο παιχτών του Ολυμπιακού με Γκαρσία και βέβαια πόσο παίζει η ΑΕΚ τον Λιβάι και πόσο παίζουν στον γαύρο τους δύο παίχτες που επέλεξες να βάλεις.

Ο Λιβάι για την ΑΕΚ παίρνει το 50% του σχεδιασμού της επίθεσης και η ομάδα έχει δώσει τα περισσότερα χρήματα για μεταγραφή εδώ και 10 χρόνια. Δεν είναι το ίδιο λοιπόν.

Τέλος πάντων. Περιμένω περισσότερα από τον Γκαρσία. Εύχομαι να μου την αλλάξει την γνώμη που έχω για αυτόν.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

1-1, μακαρι να περασει ο Παναιτωλικος εννοειται. Απλα σκεφτομαι το τι θα ακολουθουσε αν βρισκομασταν εμεις πισω στο σκορ εκει μεσα απο το 6ο λεπτο...Μαλλον καταρρευση.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×