Jump to content

Aπόγονοι του στόλου ​🖕


stavros 9-11
 Share

Recommended Posts

Βρήκε κι ο "Φίφτυφάϊβ γίαρ ολντ μπιλιονάριος" την ... πριγκηπέσσα του .........

E2C8MA.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, moukie said:

Παντως κι εγω αυτο ακρβως που λεει ο AG γνωριζω και για τους δυο με τη διευκρινιση οτι μιλαμε για δουλειες συνεργειων (μικρες και αρκετα μεγαλες) κι οχι συναλλαγες με τραπεζες κλπ. που δεν εχω ιδεα. Τους βγαζει τα συκωτια πριν αλλα δεν ξερω κανεναν που να μην πληρωθηκε.

Το ίδιο που συμβαίνει και με τους παίκτες. Ασχετα αν προσπαθεί να κόψει κάτι στα ποσά των μεταγραφών και ότι προτιμάει να μην δώσει κάτι παραπάνω και ας μην γίνει μια μεταγραφή, αν τελικά κλείσει, κανένας παίκτης δεν θα χάσει τα λεφτά του, ούτε θα μείνει απλήρωτος Το αντίθετο από τον Μακαρο. 

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Skepastos said:

Ακόμα και για την ανακαίνιση στο σπίτι του βουδα, προ ετών, κάποιοι έκλαψαν. Χοντρά 

Ακριβώς σε αυτό αναφέρομαι και εγώ. Λίγη τσίπα ρε γμτ μιλάμε για ανθρώπους που τα είχαν ανάγκη. 

Link to comment
Share on other sites

Έχει κάνει και μία ανάρτηση ο Μαρσέλο που ξεκαθαρίζει ότι δεν είναι τραυματίας. «Κανονικά δεν το κάνω αυτό αλλά νομίζω πως είναι απαραίτητο . Όλοι με ρωτούν γιατί δεν παίζω στο μεγάλο ματς σήμερα... Λοιπόν, νιώθω καλά και προπονούμουν κανονικά με τους συμπαίκτες μου σε όλες τις προπονήσεις αλλά δεν μπορώ να αποφασίσω αν θα παίξω ή όχι. Εγώ απλά κάνω το καλύτερό μου για να μπαίνω στην αποστολή. Και ΔΕΝ είμαι τραυματίας, όπως και σήμερα που είχα ρεπό προπονήθηκα γιατί δεν θέλω να μένω έξω από κανένα ματς. Πάμε Ολυμπιακέ», αναφέρει ο Βραζιλιάνος άσος.

Link to comment
Share on other sites

😎

Σε μια πρωτοφανή επίθεση προς την κυβέρνηση προέβη ο Γιάννης Βρέντζος μετά το 1-1 στην Λεωφόρο, κάνοντας λόγο για «ποδόσφαιρο που διοικείται από ένα φασιστικό παρακράτος», με τον ερυθρόλευκο παράγοντα να προτείνει την αποχώρηση των Πειραιωτών από το πρωτάθλημα!

Αναλυτικά, όσα ανέφερε ο στενός συνεργάτης του Βαγγέλη Μαρινάκη και μέλος του ΔΣ του Ολυμπιακού, Γιάννης Βρέντζος, μιλώντας στην Cosmote TV:

«Νομίζω ότι αυτό που έγινε ξεκάθαρο σήμερα είναι ότι το ελληνικό ποδόσφαιρο, διοικείται από ένα φασιστικό παρακράτος που διέπεται από παρανομία και οργανωμένο έγκλημα. Αυτό βέβαια είναι λογικό όταν στα τελευταία τρία χρόνια λειτούργησε μέσα στην Κυβέρνηση ένα καθεστώς παρανομίας στο Μέγαρο Μαξίμου με επικεφαλής τον Γρηγόρη Δημητριάδη και άλλα λαθραία και παράνομα στοιχεία. Η ανοχή μας αυτή τελείωσε. Η προσωπική μου πρόταση είναι ο Ολυμπιακός να αποχωρήσει από το πρωτάθλημα και να διεκδικήσει στα δικαστήρια την κάθαρση του ελληνικού ποδοσφαίρου».

Link to comment
Share on other sites

Τους χρειαζόταν να ήταν πέναλτι στη σέντρα, στο 99' και να μην τον φώναζε ο varίστας για τσεκιν.

Έστω και έτσι, σήμερα είναι μια ακόμη χαρούμενη μέρα για τον πολιτισμό.

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, George_D said:

😎

«...Η προσωπική μου πρόταση είναι ο Ολυμπιακός να αποχωρήσει από το πρωτάθλημα και να διεκδικήσει στα δικαστήρια την κάθαρση του ελληνικού ποδοσφαίρου».

Φανείτε επιτέλους σερνικοί για μια φορά.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

"Ύποπτη απόφαση" του διαιτητή λέει ο Μιτσελ και η μεταφραστρια λέει "ακατανόητη"

Link to comment
Share on other sites

Θα φύγετε απ το πρωτάθλημα να παραγγείλω αρνάκι για σούβλα? Αποφασίστε να ξέρουμε.

Link to comment
Share on other sites

ΔΕΝ υπαρχει ουτε μια  στο εκατομμυριο να φυγουν, Απλα ο χοντρος θα ριξει την κυβερνηση ή θα παρει πρωταθλημα με ενα νομο και εινα αρθρο 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Araujo21 said:

ΔΕΝ υπαρχει ουτε μια  στο εκατομμυριο να φυγουν, Απλα ο χοντρος θα ριξει την κυβερνηση ή θα παρει πρωταθλημα με ενα νομο και εινα αρθρο 

Τίποτε από αυτά δεν θα γίνει. Μάλιστα την επόμενη Κυριακή θα φύγουμε με διπλό από εκεί μέσα. Για τους γαύρους κάνει το σόου ο Μαρινάκης τώρα.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Araujo21 said:

Περιμένει στο Ρέντη ο Μαρινάκης, πληροφορίες για τηλεοπτικό διάγγελμα!

Θα μοιράσει πας;

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Να μη φυγουν.

Να κατσουν να φανε πουτσα την κυριακη με αληθινα μαιμου πεναλντι στο 145' και μετα να μας αδειασουν τη γωνια.

Αρκετα μας εχουν βρωμισει τοσα χρονια.

Σιχαμενοι.

  • Δικεφαλάκι 4
Link to comment
Share on other sites

Just now, Epitaph21 said:

Δεν είπε τίποτα τρομερό, συνεχίζουμε.

Μίλησε? πες μας λοιπον.

Περιμενει κι πυρινος λαος.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, aris2168 said:

Μίλησε? πες μας λοιπον.

Περιμενει κι πυρινος λαος.

«Με τέτοιες αποδόσεις ο Ολυμπιακός μπορεί να κερδίσει όλα τα παιχνίδια και να πάρει το πρωτάθλημα από εκεί και πέρα, ό,τι έχει συμβεί από το πρώτο στο σημερινό ματς είναι μια σφαγή που δεν έχει προηγούμενο. Είναι μια από τις μεγαλύτερες σφαγές. Από το πρώτο λεπτό, με έναν στημένο διαιτητή, μία στημένη ομοσπονδία πάνε από το κακό στο χειρότερο το ελληνικό ποδόσφαιρο. Από την ώρα που έληξε το ματς έχουμε λάβει χιλιάδες μηνύματα αγανάκτησης από οπαδούς μας.

Ο Ολυμπιακός είναι μεγάλη ομάδα. Έχω μάθει στα δύσκολα από μικρός, έχω μάθει να αλλάζω τις καταστάσεις όταν χρειάζεται να αλλάξουν και μέχρι σήμερα τις περισσότερες φορές είμαστε νικητές. Το ίδιο πιστεύω ότι μπορεί να συμβεί και τώρα, αλλά αυτό που θα κάνουμε είναι ότι θα έχουμε ένα Διοικητικό Συμβούλιο, θα ακούμε τις απόψεις των μελών του ΔΣ και του κόσμου και να αποφασίσουμε.

Σας λέω και πάλι και στεναχωρημένος είμαι και αγανακτισμένος είμαι γι' αυτό που ζήσαμε σήμερα. Αλλά από την άλλη πλευρά, είμαι χαρούμενος γιατί όλοι αυτοί οι μεγάλοι παίκτες απέδειξαν μπορούν να παίξουν πολύ ωραίο ποδόσφαιρο και να νικήσουν, ακόμα κερδίσαμε και τη διαιτησία που από το πρώτο λεπτό ήταν καραστημένη αυτά έχω να πω, εμείς στο τέλος είμαστε νικητές.

Όσο δύσκολο κι αν ακούγεται, από την άλλη πρέπει να δούμε πώς θα προχωρήσουμε. Όταν δεν μπορείς να προχωρήσεις με νόμιμα μέσα και όταν κάνεις αυτό που πρέπει, να παίξεις ωραίο ποδόσφαιρο, να ισχύουν οι κανονισμοί. όταν αυτά καταπατούνται, πρέπει να αποφασίσουμε τι πρέπει να κάνουμε. Δεν είναι εύκολες αποφάσεις αυτές. Θα γίνει ένα Διοικητικό Συμβούλιο και θα αποφασίσουμε».

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

  • amd locked this topic
  • amd unlocked this topic
  • amd locked and unlocked this topic

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×