Jump to content

Aπόγονοι του στόλου ​🖕


Recommended Posts

9 hours ago, nedved21 said:

Βασικα πρεπει να ημασταν η μονη ομαδα που εκεινη την χρονικη περιοδο δεν ηθελε με τιποτα grexit,

δηλαδη να μη παιζαμε Τσ. Λ, οπου παιξαμε λιγους μηνες μετα.

Δεν ξερω απο που βγαζεις αυτο το συμπερασμα, και επειδη την παρακολουθουσα στενοτατα την υποθεση,

πραγματικα δεν θυμαμαι ποτε να υπαρχει η υπονοια οτι θελουμε grexit.

Αν θες μπορεις να παραθεσεις καποια αποδειξη ή εστω ενδειξη οτι ισχυει κατι τετοιο.

Ποια υπόθεση παρακολουθούσες και στενότατα μάλιστα? Θα παίζαμε εμείς Τσάμπιονς Λιγκ σε ορίζοντα λίγων μηνών με τον Κετσμπάια προπονητή και Γκιρτζίκη πρόεδρο της επο?

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Epitaph21 said:

Ποια υπόθεση παρακολουθούσες και στενότατα μάλιστα? Θα παίζαμε εμείς Τσάμπιονς Λιγκ σε ορίζοντα λίγων μηνών με τον Κετσμπάια προπονητή και Γκιρτζίκη πρόεδρο της επο?

Η προηγουμενη φορα που ακουστηκε Grexit, 

ηταν τοτε που το αφεντικο του ντεμακου,

ειχε κατεβει με οπλο στο γηπεδο.

Καταλαβες ποτε λεω, τοτε που ο "υπερμαχος του καθαρου ποδοσφαιρου,"

κουναγε το δαχτυλο σε επαγγελματιες ποδοσφαιριστες,

και τους ελεγε να βγουν να παιξουν σε γηπεδο που σουλατσαρουν ενοπλοι.

 

Αυτη ηταν η "προηγουμενη φορα" που ακουστηκε Grexit, εσυ σε ποια αναφερεσαι;

Link to comment
Share on other sites

Just now, nedved21 said:

Η προηγουμενη φορα που ακουστηκε Grexit, 

ηταν τοτε που το αφεντικο του ντεμακου,

ειχε κατεβει με οπλο στο γηπεδο.

Καταλαβες ποτε λεω, τοτε που ο "υπερμαχος του καθαρου ποδοσφαιρου,"

κουναγε το δαχτυλο σε επαγγελματιες ποδοσφαιριστες,

και τους ελεγε να βγουν να παιξουν σε γηπεδο που σουλατσαρουν ενοπλοι.

 

Αυτη ηταν η "προηγουμενη φορα" που ακουστηκε Grexit, εσυ σε ποια αναφερεσαι;

 

Εγώ αναφέρομαι στην προηγούμενη φορά που έγινε παρέμβαση της κυβέρνησης στο αυτοδιοίκητο της ομοσπονδίας, με τελικό σκοπό την αλλαγή της διοίκησης της έπο. Δηλαδή, τότε που πρόεδρος ήταν ο Γκιρτζίκης, Υπουργός ο Κοντονής και είχε έρθει ο Ινφαντίνο στην Αθήνα. Τότε ήταν η τελευταία (ίσως και η πρώτη) φορά που βρεθήκαμε πραγματικά κοντά στο grexit.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Epitaph21 said:

 

Εγώ αναφέρομαι στην προηγούμενη φορά που έγινε παρέμβαση της κυβέρνησης στο αυτοδιοίκητο της ομοσπονδίας, με τελικό σκοπό την αλλαγή της διοίκησης της έπο. Δηλαδή, τότε που πρόεδρος ήταν ο Γκιρτζίκης, Υπουργός ο Κοντονής και είχε έρθει ο Ινφαντίνο στην Αθήνα. Τότε ήταν η τελευταία (ίσως και η πρώτη) φορά που βρεθήκαμε πραγματικά κοντά στο grexit.

Καταλαβαινω οτι υπαρχει "πνευματικη" ιεραρχεια,

οπου παει καπως ετσι,

Ivan "Σαββιδης" Ignatjevic --> Σταυρος Κολκας --> Θεμιστοκλης Νικολαιδης.

Αυτη η πνευματικη ιεραρχεια οριζει να ξεχασετε οτιδηποτε εχει να κανει,

με το πιο συμβολικο γεγονος βρωμιας που εχουμε δει στα Ελληνικα γηπεδα.

 

Κανεις λαθος, ή μαλλον επιλεγεις να κανεις λαθος, γιατι παραεισαι εξυπνος για να μη το θυμασαι.

Τοτε που το αφεντικο του ντεμακου μας ξεφτιλιζε παγκοσμιως,

υπηρχε ξεκαθαρη περιπτωση grexit και συζητιοταν full.

Ο Βασιλειαδης κιολας, προσπαθωντας να τους βαλει ολους στο ιδιο καζανι,

οπως οριζει η πνευματικη ιεραρχεια που ανεφερα προηγουμενως,

δεν ηταν και τοσο κατα αυτης της περιπτωσης.

Σιγουρα ηταν πολυ πιο κοντα το grexit, απο οτι επι Γκιρτζικη.

 

Αλλα ας παιξουμε το παιχνιδι του "λεω ξελεω,"

δειξε μου ποτε η ΑΕΚ ηταν επισημα υπερ του grexit.

Σε οποιαδηποτε περιπτωση, ξεκινα απο το 1924, 

και βρες μου μια φορα που ηταν υπερ grexit η ΑΕΚ.

Αποδειξη προφανως δεν μπορεις να βρεις, αλλα εστω μια ενδειξη.

Περιμενω καρτερικα.

Link to comment
Share on other sites

@Epitaph21

Και για να μη λεμε λογια του αερα,

η μονη πραγματικη περιπτωση grexit,

στην ιστορια του Ελληνικου ποδοσφαιρου ηταν τοτε.

 

Ο πρόεδρος της Επιτροπής Παρακολούθησης της FIFA, Χέρμπερτ Χούμπελ, με επίσημο έγγραφο εισηγήθηκε αποκλεισμό του ελληνικού ποδοσφαίρου χωρίς αναστολή ή περίοδο χάριτος, αλλά και χωρίς εξαίρεση για τις εθνικές ομάδες, κάτι που θα είναι καταστροφικό γενικότερα για τη χώρα σε επίπεδο ποδοσφαίρου. 
Πηγή: iefimerida.gr - https://www.iefimerida.gr/news/406071/episimo-eisigeitai-grexit-gia-elliniko-podosfairo-o-xoympel

 

Επισημη επιστολη απο FIFA που απειλει με αποκλεισμο απο καθε διοργανωση της FIFA και της UEFA,

δεν εχει γινει ΠΟΤΕ ξανα. ΠΟΤΕ ομως, ουτε με Γκιρτζικη, ουτε με Μητροπουλο, ουτε με κανεναν.

Μονο οταν μπηκε ο πνευματικος ηγετης στο γηπεδο με πιστολι και απειλουσε αξιωματουχους του αγωνα.

Καμια αλλη φορα δεν εφτασε τοσο κοντα, αλλα ειπαμε αυτα τα διαγραφουμε απο τη μνημη μας,

αλλιως δεν εχει παραδακι για το ειδωλο.

Link to comment
Share on other sites

Παραληρείς πάλι αναγνώστη του Νίκου Αγγελίδη. Η συζήτηση άρχισε με το τί μπορεί να κάνει ο Μητσοτάκης για να βοηθήσει τον Βαγγέλη. Πρακτικά δεν μπορεί να κάνει κάτι, όπως έχει αποδειχθεί στο παρελθόν από την άλλη πλευρά. Η μοναδική φορά που αξιωματούχος της ουέφα ήρθε στην Αθήνα και συναντήθηκε με Υπουργό και πρόεδρο της έπο με σκοπό το γκρέξιτ ήταν τότε που λέω εγώ. Ο Χούμπελ είναι ο πρόεδρος της επιτροπής που επιτηρεί την έπο. Η επιτήρηση της έπο ξεκίνησε ακριβώς μετά την περίοδο Κοντονή και Γκιρτζίκη στην οποία αναφέρομαι, ώστε να μην υπάρξει grexit. Καταλαβαίνεις φυσικά ότι ο Χούμπελ είναι ανύπαρκτος μπροστά στον Τζιάνι Ινφαντίνο, αναγνώστη του Κωνσταντίνου Κετσετζόγλου.

Link to comment
Share on other sites

Έχω μια αμυδρή εντύπωση ότι κάπου κάποτε η ΑΕΚ τάχθηκε υπέρ του γκρεξιτ αλλά δεν επιμένω. Εξάλλου απ' όταν έπαψε ο γαύρος να είναι απόλυτα κυρίαρχος ή να αισθάνεται έτσι, το γκρεξιτ ακούγεται ανά 1-2 χρόνια.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Το 2015 στη διαμάχη κοντονη-επο είχαμε ταχθεί ανοικτά υπέρ κοντονη και υποστηριζαμε ότι αν γίνει grexit θα είναι ευθύνη της επο κι όχι του υπουργού. Αν θυμάστε ο τελικός κυπέλλου του 2016 είχε καθυστερήσει κανένα μήνα κι έφτασε να γίνει χωρίς φιλαθλους

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, George_D said:

Το 2015 στη διαμάχη κοντονη-επο είχαμε ταχθεί ανοικτά υπέρ κοντονη και υποστηριζαμε ότι αν γίνει grexit θα είναι ευθύνη της επο κι όχι του υπουργού. Αν θυμάστε ο τελικός κυπέλλου του 2016 είχε καθυστερήσει κανένα μήνα κι έφτασε να γίνει χωρίς φιλαθλους

Αρχικά ο Κοντονής είχε ματαιώσει τον τελικό κυπέλλου, δεν θα γίνονταν καν, τότε είχαμε φτάσει μισό βήμα από το γκρέξιτ. Ποτέ ξανά δεν έχουμε φτάσει τόσο κοντά. Τότε εμείς όσο και ο Αλαφούζος (οξύμωρο αλλά ήταν ο πρώτος που τα γύρισε μετά) με τον Σαββίδη παίζαμε φουλ Κοντονή, γιατί δεν μπορούσαμε να απαλλαγούμε από τον Γκιρτζίκη.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Epitaph21 said:

Παραληρείς πάλι αναγνώστη του Νίκου Αγγελίδη. Η συζήτηση άρχισε με το τί μπορεί να κάνει ο Μητσοτάκης για να βοηθήσει τον Βαγγέλη. Πρακτικά δεν μπορεί να κάνει κάτι, όπως έχει αποδειχθεί στο παρελθόν από την άλλη πλευρά. Η μοναδική φορά που αξιωματούχος της ουέφα ήρθε στην Αθήνα και συναντήθηκε με Υπουργό και πρόεδρο της έπο με σκοπό το γκρέξιτ ήταν τότε που λέω εγώ. Ο Χούμπελ είναι ο πρόεδρος της επιτροπής που επιτηρεί την έπο. Η επιτήρηση της έπο ξεκίνησε ακριβώς μετά την περίοδο Κοντονή και Γκιρτζίκη στην οποία αναφέρομαι, ώστε να μην υπάρξει grexit. Καταλαβαίνεις φυσικά ότι ο Χούμπελ είναι ανύπαρκτος μπροστά στον Τζιάνι Ινφαντίνο, αναγνώστη του Κωνσταντίνου Κετσετζόγλου.

Αχου το μωρε, παω να κλαφτω στους mods για τις προσωπικες επιθεσεις,

ή και οχι, αυτα τα κανουν προσωπολατρες νοσταλγοι της περιοδου που κουμαντα εκανε ο προπαγανδιστης του POAK,

και φανταζονται ΑΕΚ των Γαβαλαδων.

 

Δεν υπαρχει αυτο που λες, ειναι σαν τα αλλα παπατζιλικια που γραφεις,

του στιλ "δεν υπαρχουν κερκιδες χωρις καθισματα στην Γερμανια,"

"ο Ολιβειρα ειναι για τον πουτσο" κλπ.

Τα ξερεις καλυτερα.

 

Επιστολη απο τη ΦΙΦΑ που μιλαει ανοικτα για Grexit δεν εχει υπαρξει αλλη φορα.

Τι να κανουμε ρε φιλε; Σε ενοχλει το καταλαβαινω.

Ειναι μια απο τις απειρες αποδειξεις οτι ο ντεμακος ειναι απολυτα ταυτισμενος,

με την συγχρονη ΒΡΩΜΙΑ του Ελληνικου ποδοσφαιρου.

 

Βεβαια ακομα περιμενω αποδειξη ή ενδειξη οτι ειμαστε υπερ grexit σαν ΑΕΚ.

Οχι πως περιμενα οτι θα εχεις, αλλωστε δεν ειμαι εγω που εχω Master στην παπατζα,

και στην αερολογια χωρις την παραμικρη αποδειξη ή επιχειρημα.

 

Πνευματικο τεκνο του Σταυρου Κολκα.

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Ban Viveur said:

Έχουν ταχθεί και τα δικά μας ντουγάνια υπέρ του GRexit. Με αστείες και γραφικές κοντο-ανακοινώσεις αλλά και λόγια του αέρα του ρουμπαμπά. Μιλώντας για ανακοινώσεις υπάρχει μια γραφική-μανιχαϊστική ανακοίνωση του γραφείου τύπου μας που κατατάσσει στον άξονα του καλού και στις υγείς ποδοσφαιρικές δυνάμεις τους Αλαφούζους και τους Σαββίδηδες

Το αστείο του πράγματος είναι οτι φτάσαμε κοντύτερα όταν παίρναμε το κατσαρόλι

Στην εποχη του ιντερνετ ζουμε,

αν υπαρχει τετοια ανακοινωση μπορεις να την παραθεσεις εσυ ή οποιοσδηποτε αλλος,

και θα παραδεχθω οτι εκανα λαθος, οπως κανω καθε φορα που κανω λαθος.

Περιμενω.

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, nedved21 said:

Αχου το μωρε, παω να κλαφτω στους mods για τις προσωπικες επιθεσεις,

ή και οχι, αυτα τα κανουν προσωπολατρες νοσταλγοι της περιοδου που κουμαντα εκανε ο προπαγανδιστης του POAK,

και φανταζονται ΑΕΚ των Γαβαλαδων.

 

Δεν υπαρχει αυτο που λες, ειναι σαν τα αλλα παπατζιλικια που γραφεις,

του στιλ "δεν υπαρχουν κερκιδες χωρις καθισματα στην Γερμανια,"

"ο Ολιβειρα ειναι για τον πουτσο" κλπ.

Τα ξερεις καλυτερα.

 

Επιστολη απο τη ΦΙΦΑ που μιλαει ανοικτα για Grexit δεν εχει υπαρξει αλλη φορα.

Τι να κανουμε ρε φιλε; Σε ενοχλει το καταλαβαινω.

Ειναι μια απο τις απειρες αποδειξεις οτι ο ντεμακος ειναι απολυτα ταυτισμενος,

με την συγχρονη ΒΡΩΜΙΑ του Ελληνικου ποδοσφαιρου.

 

Βεβαια ακομα περιμενω αποδειξη ή ενδειξη οτι ειμαστε υπερ grexit σαν ΑΕΚ.

Οχι πως περιμενα οτι θα εχεις, αλλωστε δεν ειμαι εγω που εχω Master στην παπατζα,

και στην αερολογια χωρις την παραμικρη αποδειξη ή επιχειρημα.

 

Πνευματικο τεκνο του Σταυρου Κολκα.

 

 

Γιατί κλαίγεσαι σουβλακοφάγε;

Link to comment
Share on other sites

Γράφετε ένα τόνο άκυρα πράγματα. Τα γεγονότα είναι συγκεκριμένα. Η ΑΕΚ εδώ κ κάποιους μήνες παίζει κ μάλιστα ως κατακαημενη ψυχοκόρη,γραμμή ΟΣΦΠ. Το έκανε με τη Νοβα, το έκανε με τον Περέιρα κ τους ξένους διαιτητές,με το βαρ, ακόμα κ με την προπαγάνδα περί παραρτημάτων (παίζει παοκ-ατρομητος μόνο με δανεικούς ΟΣΦΠ μέσα κ γράφουν οι δικοί μας ένα σωρό γελοιοτητες για στημένο ματς). Ακόμα κ η συγκεκριμένη ανακοίνωση,ισαποσταδικη είναι, ενώ όλοι ξέρουμε τι κ πως.

 

Θα είχε ένα νόημα αν υπήρχε συμφέρον απολο αυτό το πράγμα, η ΑΕΚ όμως θα τελειώσει τη σεζόν 20 πόντους πισω3η, έτσι η αλλιως. Μοιάζουμε να λειτουργούμε με όρους ΑΡΗΣ

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Epitaph21 said:

Γιατί κλαίγεσαι σουβλακοφάγε;

Ποιος κλαιγεται αγορι μου καλο;

Εσυ αλλωστε εχεις ταση προς την ρουφιανια,

σαν το ειδωλο σου.

Περιμενω καρτερικα, ειτε μια παραθεση ανακοινωσης που τασεται υπερ γκρεξιτ η ΑΕΚ,

ή περιμενω να πεταχτει κανενας μοντ, να μου πει οτι εκανα προσωπικη επιθεση.

Ειναι τουλαχιστον γραφικο να μιλας εσυ για κλαψα.

Δηλαδη οκ, οχι εσυ. Οποιοσδηποτε αλλος εκτος απο εσενα να μου πει για κλαψα,

αλλα ο φορουμορουφιανος δεν εχει δικαιωμα να μιλαει για κλαψες.

 

Μακαρι να μου δωσει κανα ευρω ο Μελισσανιδης,

αλλα και στον γιο του δεν δινει αυτος.

Παρε τηλεφωνο τον ντεμακο ή το αφεντικο του τον Σταυρο Κολκα,

να σου πει τι να μου απαντησεις.

1 minute ago, Ban Viveur said:

ΚαταρχΑν έχεις μπερδέψει το διαδικτυακό καφενέ = φόρουμ είτε με τα εξεταστικά κέντρα είτε με τα δικαστήρια  Τουτέστιν μπορείς να περιμένεις όσο θες & αντέξεις. 
 Στα πρόχειρα υπάρχει μια δήλωση του Δημάτου στον ΣΚΑΙ
"Η ΑΕΚ, ο Παναθηναϊκός και ο ΠΑΟΚ, όπως υποθέτω και όλες οι υγιείς δυνάμεις του ελληνικού ποδοσφαίρου αυτό που προτίθενται να κάνουν είναι να συνεχίσουν μια προσπάθεια προκειμένου μια διεφθαρμένη ηγεσία της ελληνικής ποδοσφαιρικής ομοσπονδίας να αλλάξει"
Τον κάλεσαν ως υπεύθυνο του γραφείου τύπου της ΠΑΕ, άρα οι δηλώσεις του δεν είναι προσωπικές, κάτι, κάποιον εκπροσωπούν ή αφορούν

Σε αυτο που αναφερεις απλα λεει οτι θελει να αλλαξει η ηγεσια της ΕΠΟ.

Η παραμικρη αναφορα σε γκρεξιτ δεν υπαρχει.

Ενα εντελως δικο σας συμπερασμα το οποιο δεν προκυπτει απο πουθενα,

ειτε απο επισημες ανακοινωσεις της ΠΑΕ,

ειτε απο λογια ανθρωπων της ΠΑΕ.

 

 

Δεν εχω μπερδεψει τιποτα, οπως γραφω και στον επιταφ,

δεν ειμαι εγω αλλωστε που κλαιγομαι σε μοντς γιατι με ενοχλουν αυτα που γραφουν οι αλλοι χρηστες.

Ισως εσεις εχετε μπερδεψει το φορουμ με αστυνομικο κεντρο δεκαετιας 60-70,

που ηταν ποινικοποιημενες οι ιδεολογιες, οπως θελετε να εφαρμοσετε και εδω.

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, nedved21 said:

Ποιος κλαιγεται αγορι μου καλο;

Εσυ αλλωστε εχεις ταση προς την ρουφιανια,

σαν το ειδωλο σου.

Περιμενω καρτερικα, ειτε μια παραθεση ανακοινωσης που τασεται υπερ γκρεξιτ η ΑΕΚ,

ή περιμενω να πεταχτει κανενας μοντ, να μου πει οτι εκανα προσωπικη επιθεση.

Ειναι τουλαχιστον γραφικο να μιλας εσυ για κλαψα.

Δηλαδη οκ, οχι εσυ. Οποιοσδηποτε αλλος εκτος απο εσενα να μου πει για κλαψα,

αλλα ο φορουμορουφιανος δεν εχει δικαιωμα να μιλαει για κλαψες.

Είδες που είσαι άθλιος; Σε πληροφορώ ότι από το 2007 που γράφω σε διάφορες εκδόσεις του ΚΜ δεν έχω ανταλλάξει ούτε ένα pm/im με mod/admin, ούτε έχω κάνει report κανένα χρήστη, ούτε και έχω γνωρίσει κανένα από κοντά.

Επίσης, δεν έχω κοντραριστεί με κανένα χρήστη. Βέβαια άθλιος σαν κι εσένα δεν έχει περάσει.

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Geologos said:

Κουραζεις ρε φιλε

@nedved21

ρε παιδια αν σας ενοχλω σταματαω και να γραφω.

Ειτε με μπαν απο την "διοικηση" χωρις καμια εξηγηση,

ειτε μου το ζητατε μερικοι και το κανω.

Εννοω οκ, μου αρεσει να γραφω εδω,

αλλα αν δεν ειμαι ευπροσδεκτος φευγω.

 

11 minutes ago, Epitaph21 said:

Είδες που είσαι άθλιος; Σε πληροφορώ ότι από το 2007 που γράφω σε διάφορες εκδόσεις του ΚΜ δεν έχω ανταλλάξει ούτε ένα pm/im με mod, ούτε έχω κάνει report κανένα, ούτε και έχω γνωρίσει κανένα.

Επίσης, δεν έχω κοντραριστεί με κανένα χρήστη. Βέβαια άθλιος σαν κι εσένα δεν έχει περάσει.

 

Με εσενα ειχα "λογομαχια" οταν μου ειπε ο Νικος οτι προσβαλω προσωπικα.

Αν δεν ησουν εσυ, κανω λαθος και συγγωνμη για αυτο.

 

Ξερεις ποια ειναι η διαφορα μας ετσι.

Εχω γραψει παμπολλες φορες, οτι ΔΕΝ ΞΕΡΩ μπαλα,

και οτι ΔΕΝ ειμαι αντικειμενικος.

Εσυ εχεις προφιλ πικ το Moneyball(γελαει οτι εχει πνευμονια,)

μιλας για "ποδοσφαιρικα αισθητηρια" που κατεχεις,

και παρουσιαζεσαι σαν επιπεδατος και αντικειμενικος.

Ενω την ιδια στιγμη γραφεις την μια παπατζα μετα την αλλη,

χωρις καμια αποδειξη ή επιχειρημα,

με μονο γνωμονα την παθολογικη ψυχωση σου προς τον επαγγελματια προπαγανδιστη/τσιρακι του Κολκα.

 

Και οταν καποιος σου απανταει,

μεσα σε απογνωση τον αποκαλεις "σουβλακοφαγο," "αθλιο," 

και εγω δεν ξερω τι αλλο.

Κριμα ειναι για εναν ανθρωπο που εχει τοσο μεγαλη ιδεα για τον εαυτο του.

 

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, nikos said:

Δεν με ενόχλησε κανένας Epitaph, μονος μου έκανα παρέμβαση τοτε.

Από εκεί και περα ηρεμία παίδες χρονιάρες μέρες, όλοι ΑΕΚ είμαστε.

 

Οκ λαθος εκανα τοτε,

συγγνωμη απο τον @Epitaph21 για αυτο το συγκεκριμενο.

Link to comment
Share on other sites

Αύριο έχουμε σημαντικά παιχνίδια σε ποδόσφαιρο και μπάσκετ και η ΑΕΚ μας χρειάζεται ενωμένους στο πλευρό της. Ας κυριαρχήσει η σύνεση και η ηρεμία λοιπόν.  Επίσης να εκλείψουν εφεξής οι προσωπικοί προσβλητικοί χαρακτηρισμοί ωστε να αποφευχθεί η μπουρδελοποίησις του δημοσιου λόγου στο ΚΜ.

Εκ της διεύθυνσης του φόρουμ.

Μονον ΑΕΚ 

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

η φτώχεια φέρνει γκρίνια...

 

αλλάζει ο χρόνος και για αντικείμενο συζήτησης έχουμε το αν είναι πιο "δεον" να φιλήσουμε δαχτυλίδι αβέρτου τσετσένου...  ή αν ο Μακεδος τώρα με τον κούλη πετάει μεγαλύτερα κόκκαλα και άρα να ανέβουμε σε βουβαλοαρμα παρέα με κυρ-Γιαννη...

Τι προτιμάει αραγε ο ΑΕΚτζής...

Να διαβάζει λόγια συμπάθειας από τον Παπαθεοδώρου ή από τον Καρπετόπουλο...?  να του πλέκει το εγκώμιο ο Δούκας ή ο μπαρμπα-σάββας...?  Πες τα ρε Τάκαρε ή Πες τα ρε Σταύρακα...?

 

ΑΝΤΕ ΓΑΜΗΣΟΥ ΜΕΛΙΣΑΝΙΔΗ...

παρέα με το Γιακουμάκη και το Ντέλετιτς που αναφέρονται στο δίπλα τόπικ....

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×