Jump to content

Aπόγονοι του στόλου ​🖕


stavros 9-11
 Share

Recommended Posts

Just now, mobster21 said:

εγω ειχα κολλησει με intersat

μπατατουδη

μεγαλη εταιρεια

Αλλη μεγαλη εταιρια που διαφημιζε οτι θα εχει χιλιαδες συνδρομητες και την πρωτη ψηφιακη αδεια. Κλαιμε λεφτα ολοι.... 

Link to comment
Share on other sites

Guest MARILLION

Χρυσή εποχή του Ελληνικού κινηματόγραφου. Τα γραφεία της ΕΛ.ΤΕΧ ήταν σε container στον Ασπρόπυργο κι από 200δραχμές πήγε 12.000 χαρη επενδυτών. Κι όταν έπεσε η πούτσα δε βρήκανε ούτε τους καλογέρους που κρεμάγανε τα παλτά τους

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, AlexKR21 said:

Οχι που δεν θα πεταγες και δω κατι για ΠΑΟΚ ?

το ανεφερα σαν μεγεθος οικονομικο γιατι οντως ο Αουμπαμεγιανγκ εχει λιγο παραπανω απο τον ΠΑΟΚ,

και ο Οζιλ λιγο λιγοτερο απο γαυρο.

Για να καταλαβουμε για τι διαφορα μεγεθους ειναι η Αρσεναλ σε οτι κατασταση και να βρισκεται.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, GIANNHS said:

Προφανως πρέπει να υπάρχει η στοιχειώδης ικανότητα στο να αποθεώνεις μια τον ιβαν και μια τον βανζέλ προκειμενου να ρίξεις χολή για τον δικό σου....

απο την στιγμή που το μαγαζι παει έσοδα εξοδα δώστε κανα φραγκο στην ΑΕΚ και μετα να εχουμε απαιτήσεις...... απο το πληκτρολογιο μεγιστανες.

τελικα αυτη η εκδηλωση διαμαρτυριας που κανονιζόταν εξω απο τα επίσημα έγινε??? γιατι σε 2 παιχνιδια ημουν απων.

 

η κομητεια ζει τσακιστε τους ναζι. (αυτο παει με ολα)

Έγραψε Ο Μητσος ότι δεν έχει βάλει λεφτα και απαντησα(με) καποιοι ότι έχει βάλει και ότι τα διαχειρίστηκε και έξυπνα. 

Αυτο στο δικό σου μυαλό μεταφράστηκε ως αποθέωση(!!!!) στον χοντρό και ως κράξιμο στον δικό μας.  
Προφανέστατα δεν διαβαζεις καθαρα τι γράφεται γιατί το μονο που κανεις κάθε φορά που γράφεις εδώ και χρονια είναι να μαλώνεις (!) τους υπόλοιπους για κάποιον λόγο που μονο εσυ ξερεις.

Αν το καταλαβαίνεις έχει καλώς, διαφορετικά οκ συνέχισε το ρε Γιάννη τι να σου πω.

 

Υγ. Επισης λεφτα εγώ στην ΑΕΚ έχω δώσει πολλά στην ζωή μου, όχι ότι έχω να απολογηθώ, απλά να ξερεις γιατί το έχεις γράψει πολλες φορές και αυτό.

Link to comment
Share on other sites

Εγω καταλαβαινω τι θελει να πει ο Νικος αν και στο συγκεκριμενο θεμα εχω διαφωνησει αρκετες φορες μαζι του.Δεν αποθεωνει ουτε Βαγγελα ουτε Ιβαν αλλα λεει οτι βαλανε χρηματα και τους γυρισανε πισω ειτε σε τιτλους ειτε σε χρηματα.Ετσι ειναι αλλα πρεπει να δουμε και το πλαισιο στο οποιο συμβαινουν αυτα τα πραγματα.Επισης δεν ειναι οτι δεν τα κανει μονιμως καλα ο δικος μας, τα κανει πολυ καλα, αποδειξη ειναι και οι τιτλοι που πηραμε και τα εργα που γινονται και ολα αυτα με σφιχτη πολιτικη χωρις τρελες.Το θεμα ειναι οτι ο δικος μας μοιαζει να παιζει αμυνα σε σχεση με τους αλλους που φαινεται οτι παιζουν επιθεση, και οχι μονο στο ποδοσφαιρο.Και γι αυτο εχουμε πισωγυρισματα ενω ολοι πιστευουμε οτι μπορουμε ακομα και με αυτη την σφιχτη πολιτικη να παμε ακομα καλυτερα.Το εχω ξαναγραψει οτι το γηπεδο ειναι ο πιο σημαντικος παραγοντας που συμβαινει αυτο.Αυτα πιστευω εγω πανω κατω και κανεις δεν αποθεωνει κανεναν.

Link to comment
Share on other sites

για την ακριβεια ειπα οτι δεν τον θεωρω επενδυτη γιατι εβαλε λεφτα (τα οποια ηταν δανεικα απο τραπεζα αλλα οκ) τα οποια ηξερε οτι θα τα παρει πισω δεκαπλα, οπως κανενας αλλος ποτε στην ελλαδα ακομα και ο πρακτορας οταν ανελαβε τον γαυρο δεν το ηξερε ασε που μετα εβγαλε λεφτα με ουρα αρα αυτο δεν τον κανει επενδυτη 

 

αρα η ρητορικη επενδυστε για να κερδισετε δεν ισχυει αν δεν παιζεις με στημενη τραπουλα

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Man Of Faith said:

Εγω καταλαβαινω τι θελει να πει ο Νικος αν και στο συγκεκριμενο θεμα εχω διαφωνησει αρκετες φορες μαζι του.Δεν αποθεωνει ουτε Βαγγελα ουτε Ιβαν αλλα λεει οτι βαλανε χρηματα και τους γυρισανε πισω ειτε σε τιτλους ειτε σε χρηματα.Ετσι ειναι αλλα πρεπει να δουμε και το πλαισιο στο οποιο συμβαινουν αυτα τα πραγματα.Επισης δεν ειναι οτι δεν τα κανει μονιμως καλα ο δικος μας, τα κανει πολυ καλα, αποδειξη ειναι και οι τιτλοι που πηραμε και τα εργα που γινονται και ολα αυτα με σφιχτη πολιτικη χωρις τρελες.Το θεμα ειναι οτι ο δικος μας μοιαζει να παιζει αμυνα σε σχεση με τους αλλους που φαινεται οτι παιζουν επιθεση, και οχι μονο στο ποδοσφαιρο.Και γι αυτο εχουμε πισωγυρισματα ενω ολοι πιστευουμε οτι μπορουμε ακομα και με αυτη την σφιχτη πολιτικη να παμε ακομα καλυτερα.Το εχω ξαναγραψει οτι το γηπεδο ειναι ο πιο σημαντικος παραγοντας που συμβαινει αυτο.Αυτα πιστευω εγω πανω κατω και κανεις δεν αποθεωνει κανεναν.

ο σαββιδης δεν επενδυσε ΔΑΝΕΙΣΕ εχει τρομακτικη διαφορα το επενδυω απο το δανειζω

Link to comment
Share on other sites

Κι ο δικός μας επένδυσε στο γήπεδο. Δεν εξετάζω το ποσό, αλλά επένδυσε.

Ειτε είναι δικά του, ειτε τα δανείστηκε, είτε τα έχει πάρει ήδη πίσω και με το παραπανω,  είτε θα τα πάρει πίσω και θα έχει και κερδος,  είτε δάνεισε μονο 5 μυρια, είτε επένδυσε 25,   είτε τα έκανε ολα με γνωριμίες, είτε είναι μπροστινός αλλου και ο ιδιος δεν έβαλε σεντ, οοοοοοτι και να έγινε, και ας χρησιμοποίησε και λεφτα από το τσουλου, ΑΥΤΟΣ παντως επένδυσε στο γήπεδο, χωρίς αυτόν τις γνωριμιες του και τα αρχικα λεφτα που έβαλε δεν θα γινόταν τίποτα (btw το συγκεκριμένο ποστ θα είναι αόρατο προφανως όπως και δεκάδες αλλα που έχω γράψει στο παρελθόν υπέρ του, αλλά πάμε παρακατω).

Αρα μάλλον η διαφορα μας είναι στο ότι εγώ εξετάζω την αρχική επένδυση/προτζεκτ και το αποτέλεσμα και όχι επιμέρους θέματα δλδ αν  είναι σίγουρη επένδυση, αν δανείστηκε, πόσα, τι και πώς και ούτε αν τα λεφτα του τα έβγαλε με τίμιο ιδρώτα (χαχαχχχ) ή αν ειναι βρώμικα.

 

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, amd said:

ο σαββιδης δεν επενδυσε ΔΑΝΕΙΣΕ εχει τρομακτικη διαφορα το επενδυω απο το δανειζω

Δεν διαφωνω απλα ακομα και ετσι πεσανε καποια χρηματα.Το οτι αυτο θα γυρισει μπουμερανγκ εχει ειπωθει αρκετες φορες εδω και απο μενα και απο αλλους.

Link to comment
Share on other sites

Και στην ΑΕΚ έχει πέσει χρήμα, αλλά συνειδητά έχει πάει στο γήπεδο ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΧΕ, ενώ ο ανταγωνισμός είχε.

Καλό είναι λοιπόν να βλέπουμε το θέμα σφαιρικά και όχι μόνο εκεί που ανώδυνα δικαιολογεί την αντιπάθεια για πρόσωπα και πράγματα.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, nedved21 said:

το ανεφερα σαν μεγεθος οικονομικο γιατι οντως ο Αουμπαμεγιανγκ εχει λιγο παραπανω απο τον ΠΑΟΚ,

και ο Οζιλ λιγο λιγοτερο απο γαυρο.

Για να καταλαβουμε για τι διαφορα μεγεθους ειναι η Αρσεναλ σε οτι κατασταση και να βρισκεται.

Σε πειραζω

  • Sad 1
Link to comment
Share on other sites

Στο μεταξύ ο Χριστοδουλόπουλος, ναι ντε αυτός που θα έκανε δήθεν δεύτερη καλή χρονιά λες και ο Μάρτινς που τους έχει κάνει με το επιτελείο του όλους τούρμπο δεν είναι μαέστρος και αυτός στη διαχείριση όπως ο Χιμένεθ, εκτός αποστολής από τον αγώνα με τον Παναιτωλικό αν και εκτός αποστολής και αγώνων καιρό τώρα και ένας αγώνας με τον προτελευταίο του  πρωταθλήματος.

Ενάμιση χρόνο μετά δεν έχει παίξει μπάλα.

 

Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, MITSAKLAS said:

 

Καλό είναι λοιπόν να βλέπουμε το θέμα σφαιρικά και όχι μόνο εκεί που ανώδυνα δικαιολογεί την αντιπάθεια για πρόσωπα και πράγματα.

Σαν τον amd και τον Αβραάμ στο μπάσκετ και τον Παπαθεοδώρου. :D 

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, SpiRos said:

Σαν τον amd και τον Αβραάμ στο μπάσκετ και τον Παπαθεοδώρου. :D 

Αν ο Παπαθεοδώρου είναι το ίδιο με την Μίμη για τον οργανισμό, ναι κάτι τέτοιο.

Link to comment
Share on other sites

Εντελως στο ασχετο, ισως γιατι ηταν μερα κυπελλου η χθεσινη, μου ηρθε μεσα στη νυχτα να διαβασω για εκεινο το ματς του Φλεβαρη του '88.

Link to comment
Share on other sites

Αντε και μια αφαίρεση βαθμών / υποβιβασμός για τον θρήνο λόγω στημένων και πρωτάθλημα ο τίγρης. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Quote

Επιστροφή διαβατηρίου στον Μαρινάκη
H oλομέλεια του ΣτΕ αποφάσισε να επιστραφεί στον ισχυρό άνδρα της ΠΑΕ Ολυμπιακός το διαβατήριό του.

Αναμένεται δήλωση της Κυβέρνησης της Κολομβίας πως αποσύρει τον Πρέσβη της στην Ελλάδα, λόγω τεράστιας διαφθοράς στη χώρα της Μεσογείου. 

Link to comment
Share on other sites

Guest Veria21

Αναμενόμενο. Άνθρωπος των Αμερικανών επισήμως. Έφερε στην ΕΕΑ αντίγραφα λογαριασμών του Σαββίδη που μόνο μυστικές υπηρεσίες μπορεί να βρουν. Η κυβέρνηση απολύτως φιλική μαζί του αλλά πλέον τον ξεπλένει και η αντιπολίτευση. Δεν διάλεξε τυχαία να βγει στο Μέγκα ο αρχηγός της. Και από ότι φαίνεται ο Τραμπ θα επανεκλεγεί και ο συνέταιρος του ο Ρος θα παραμείνει στα πράγματα....

Link to comment
Share on other sites

Guest Fadrhonc21

Είναι ακόμα νωρίς για να είσαι τόσο σίγουρος για Τραμπ. Ήδη τα έχουν κάνει κώλο με τον corona virus εδώ, αν συνεχιστεί αυτό το πράγμα δύσκολα θα ξαναβγει.
Εντάξει για τον χοντρό δεν εκπλήσσομαι και γενικά για αυτή την κυβέρνηση.

Link to comment
Share on other sites

23 hours ago, Veria21 said:

Αναμενόμενο. Άνθρωπος των Αμερικανών επισήμως. Έφερε στην ΕΕΑ αντίγραφα λογαριασμών του Σαββίδη που μόνο μυστικές υπηρεσίες μπορεί να βρουν. Η κυβέρνηση απολύτως φιλική μαζί του αλλά πλέον τον ξεπλένει και η αντιπολίτευση. Δεν διάλεξε τυχαία να βγει στο Μέγκα ο αρχηγός της. Και από ότι φαίνεται ο Τραμπ θα επανεκλεγεί και ο συνέταιρος του ο Ρος θα παραμείνει στα πράγματα....

Ελα ρε παιδια που εχει εστω και εμμεση σχεση ο Τραμπ και ο Ρος,

με την διαφθορα του Ελληνικου ποδοσφαιρου.

Και σιγα το δυσκολο να βρεις στοιχεια 2 ΑΕ(RFA, Dimera,)

οι οποιες βασιζονται στην Κυπρο και λειτουργουν στην Ελλαδα.

Σιγα μην χρειαζεται CIA και KGB για να παρεις πληροφοριες για μια ΑΕ. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Θύμα κορωνοϊού ο Μαρινάκης. Αυτά παθαίνεις όταν κάνεις χειραψίες με διαιτητές :D 

Φαντάζομαι θα υπάρξουν εξετάσεις στον Ολυμπιακό και πιθανή ακύρωση του ματς με Γουλβς και της αγωνιστικής;

Link to comment
Share on other sites

Στην εντατική ο πούστης ο Εσκομπάρ και όταν ξυπνήσει να γουστάρει να τον παίρνει απ' τον κώλο. 

Link to comment
Share on other sites

Καραντινα ο Ολυμπιακος στα po, δεν κατεβαινει, μηδενιζεται και ΑΕΚ παναξια Πρωταθλήτρια 2019-2020.

ΤΙΓΡΗ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

ΕΞΩ ΟΙ ΜΙΖΕΡΟΙ ΑΠΟ ΕΔΩ

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

  • amd locked this topic
  • amd unlocked this topic
  • amd locked and unlocked this topic

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×