Jump to content

Aπόγονοι του στόλου ​🖕


stavros 9-11
 Share

Recommended Posts

Petakse Kai thn eironeia tou o karpet oti se opoion den aresei as paei sto CAS na kanei katagelia Kai gelage o allos o vlakas o nikolakopoulos

Link to comment
Share on other sites

Ο Ολυμπιακός είναι η ομάδα που κυνήγησε και συνεχίζει να κυνηγάει τον μποακ για πολυιδιοκτησια; 
Και σήμερα γίνεται αυτό;

Ημαρτον.

Link to comment
Share on other sites

Παράνομο είναι μονο ο,τι αποδεικνύεται με επίσημα χαρτιά.

Αλλα τι κάνει νιαου νιαου στα κεραμίδια είναι η φάση και με δαύτους. Ξεφτίλα για τον σκωληκα πανω από ολα.

Link to comment
Share on other sites

Ούτε ο νιονιος τοσο ανοιχτα μαγαζάκι του γαβρου

Τα σκουλήκια μοκο κανουνε? Τετοια ξεφτίλα?

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Geologos said:

Ούτε ο νιονιος τοσο ανοιχτα μαγαζάκι του γαβρου

Τα σκουλήκια μοκο κανουνε? Τετοια ξεφτίλα?

Εγώ που χλευασα δύο συναδέλφους ρουληδες στη δουλειά λένε καλύτερα έτσι από το να καταλήξει στον ποακ ?

Link to comment
Share on other sites

να πεσουν και οι δυο γαυροι πρεπει για μια 5ετια για να καθαρισει το ποδοσφαιρο

Link to comment
Share on other sites

Εξαφανιστηκαν οι γριές κι έμειναν αυτά τα σκουπίδια, απίστευτο 

Link to comment
Share on other sites

Eιδα δυο λεπτα mega κι επεσα πανω στο Μενιο το Σακελλαροπουλο που εσκουζε για τη Ριζουπολη με το γνωστο του υφος και τους ΚαρπετοΝικολακοπουλους να λενε για σκανδαλα κλπ. Αηδια.

Link to comment
Share on other sites

γιατι σκουζουνε για την ριζουπολη δεν μπορω να καταλαβω αυτοι την ειχανε εδρα για αρκετα χρονια οχι εμεις 

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, amd said:

γιατι σκουζουνε για την ριζουπολη δεν μπορω να καταλαβω αυτοι την ειχανε εδρα για αρκετα χρονια οχι εμεις 

Την ιδια απορια εχω.Μαλλον θυμουνται τα δυο σερι διπλα.

Link to comment
Share on other sites

Ψιλοασχετο άλλα ο Θεοδωρίδης ο μικρός γενικα πάει καλα; Δεν έχει λίγο τρελό βλέμμα; Ή είναι ιδέα μου πως φέρνει κάτι σε πουστροψυχώ;

doukissa4.thumb.jpg.92ebd7b7a2fc76f4752a4ab864979c79.jpgdoukissa3.thumb.jpg.9a6339322bcf2e9d75b6331524857780.jpg

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Bukowski said:

Ψιλοασχετο άλλα ο Θεοδωρίδης ο μικρός γενικα πάει καλα; Δεν έχει λίγο τρελό βλέμμα; Ή είναι ιδέα μου πως φέρνει κάτι σε πουστροψυχώ;

doukissa4.thumb.jpg.92ebd7b7a2fc76f4752a4ab864979c79.jpgdoukissa3.thumb.jpg.9a6339322bcf2e9d75b6331524857780.jpg

Αυτο μου θύμησε το εξής :

"από αυτή την ρτουζαπα καλά που δεν βγήκε να γαυγιζει".

Δεν ξέρω γιατί....

111-1497264126.jpg

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Skepastos said:

Αυτο μου θύμησε το εξής :

"από αυτή την ρτουζαπα καλά που δεν βγήκε να γαυγιζει".

Δεν ξέρω γιατί....

111-1497264126.jpg

Εμένα πάλι αυτό

original_pano_doukissa.jpg

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Bukowski said:

Ψιλοασχετο άλλα ο Θεοδωρίδης ο μικρός γενικα πάει καλα; Δεν έχει λίγο τρελό βλέμμα; Ή είναι ιδέα μου πως φέρνει κάτι σε πουστροψυχώ;

"Κάνε λιγάκι υπομονή" που λέει και το τραγούδι, και κάποιος νέος "Terry Lee Christian" θα του φέρει κι αυτουνού τη ... νέμεση σε κάποιο νέο Marriot μπορεί στο Cleveland Ohio μπορεί και όχι .... ;)

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Η ΑΕΚ πρέπει πάσει θυσία να μεινει έξω από αυτή τη φαγωμαρα των 2 και να επικεντρωθεί αποκλειστικά στο ποδόσφαιρο. Με αφορμή τη σημερινή απόφαση θα ξεκινήσει ένα γαϊτανάκι παράνοιας που θα διαρκέσει για ένα μήνα (εφέσεων ΕΠΟ, πάλι ΚΑΣ κλπ) και θα μετατρέψει τις μπάλες μας σε Ζέπελιν. Εμείς τη δουλειά μας και ας αφήσουμε τους άλλους να τρωνε τις σάρκες τους 

  • Δικεφαλάκι 6
Link to comment
Share on other sites

Το καλύτερο για τη τρέχων κατάσταση είναι να βγει η ΑΕΚ δεύτερη ώστε να μην μπλέξουμε με την επικύρωση της Ευρώπης εκτός και επιστρέψει τους βαθμούς άμεσα η ΕΠΟ και ο γαυρος κάνει άναβα για να επικυρωθεί η βαθμολογία και μετά πάει στο κας για τη βαθμολογία της επόμενης χρονιάς. 

Link to comment
Share on other sites

Στο ίδιο έργο θεατές… Ο Βαγγέλης Μαρινάκης παρά την απαγόρευση εισόδου, κατέβηκε για ακόμα μια φορά στον αγωνιστικό χώρο, για να διαμαρτυρηθεί μην αντέχοντας την ήττα από τον ΠΑΟΚ.

Μάλιστα, βρισκόταν σε έξαλλη κατάσταση για το «σπάσιμο» του αήττητου.

Μετά το τέλος του αγώνα ακούγονταν παντού οι φωνές του Βαγγέλη Μαρινάκη, όχι μόνο κατά των διαιτητών της αναμέτρησης, αλλά και των παικτών του Ολυμπιακού.

 

Πλέον, τα αρμόδια όργανα καλούνται να τον τιμωρήσουν παραδειγματικά καθώς… έγραψε την τιμωρία και η συμπεριφορά του ήταν απαράδεκτη, στην εξέλιξη ενός ποδοσφαιρικού αγώνα σε σημείο που δεν έχει καμία δουλειά να βρίσκεται.

Δείτε τις χαρακτηριστικές φωτογραφίες με τον Βαγγέλη Μαρινάκη σχεδόν στον… αγωνιστικό χώρο που παιζόταν το ντέρμπι Ολυμπιακός-ΠΑΟΚ:

image.png

 

https://www.enwsi.gr/tsifliki-toy-marinaki-katevike-sto-chortari-exallos-foto/

Link to comment
Share on other sites

μονο στο πολο λεει θα παιξουν ευρωπη. Ουτε χαντμπολ αλλα ουτε και βολλει..

Link to comment
Share on other sites

Μελισσανιδης σε δημοσιογράφους : "Δεν τον βλέπετε, που γυαλίζει το μάτι του; "

marinakis-cv.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • amd locked this topic
  • amd unlocked this topic
  • amd locked and unlocked this topic

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×