Jump to content

Aπόγονοι του στόλου ​🖕


stavros 9-11
 Share

Recommended Posts

8 hours ago, Man Of Faith said:

Υποτιθεται αναγκη απο λεφτα δεν εχουν.Τι παιζει;

τι να παιζει ? 10 χρονια τα ιδια δεν κανει? επενδυσε με δανεια απο την eurobank τα ξοφλησε απο τις παραγκες και τωρα παντελονιαζει αβερτα χωρις να πληρωνει μισο ευρω στο καραισκακη με το μεγαλυτερο τηλεοπτικο συμβολαιο

γιατι να αλλαξει συνταγη τωρα 

Link to comment
Share on other sites

Θα βγάλουν και άλλο κρουσμα και θα προσπαθήσουν για αναβολή 

Τίγρη κανόνισε να κατέβουν με τη κ19 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, amd said:

6.000.000 συνολο του γκιγιερμε αλλα το 30% παει στην Ντεπορτιβο

Μανατζερικα ποιος πληρωνει; για να ξέρουμε 

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Vargas21 said:

Μανατζερικα ποιος πληρωνει; για να ξέρουμε 

θα μαθουμε 

Quote

Η Αλ Σάαντ του είχε προσφέρει 3 εκατ. ευρώ ετησίως, που με τα μπόνους μπορούν να πάνε ακόμα και στα 4 εκατ. ευρώ. Παράλληλα υπάρχει μεγάλο μπόνους και στο γραφείο μάνατζερ που τον εκπροσωπεί.

αυτα 

Link to comment
Share on other sites

Αναλυτικά το μήνυμα του Γκιγιέρμε

«Θέλω να ζητήσω συγγνώμη στους φίλους του Ολυμπιακού που φεύγω πριν από ένα σημαντικό τελικό Κυπέλλου, αλλά δυστυχώς δε φταίω εγώ.

Εξαιτίας των ημερομηνιών και της καραντίνας που τηρείται παγκοσμίως, αν δεν έφευγα τώρα, δεν θα μπορούσα να πάω στην ομάδα που ήθελα. Θέλω να ευχαριστήσω τον πρόεδρο, Βαγγέλη Μαρινάκη, που έκανε κάθε δυνατή προσπάθεια επί μήνες να με κρατήσει στην ομάδα, δείχνοντάς μου με κάθε τρόπο πόσο ήθελε να μείνω στον Ολυμπιακό και κάνοντάς μου μια μη ρεαλιστική πρόταση για τα ελληνικά ή ευρωπαϊκά δεδομένα. Ωστόσο είχα ήδη αποφασίσει ν’ αλλάξω την πορεία της καριέρας μου.

Πίεσα την ομάδα να δεχθεί την επιθυμία μου να φύγω και να μη συμμετάσχω στον τελικό Κυπέλλου ώστε να συνεχίσω σε μια άλλη ομάδα, την ώρα που η οικονομική πρόταση που πρέπει να δεχθεί ο Ολυμπιακός δεν ήταν σε καμία περίπτωση ικανοποιητική.

Θέλω να ευχαριστήσω τον Πέδρο Μαρτίνς, το τεχνικό επιτελείο, τους ανθρώπους της ομάδας και φυσικά τους συμπαίκτες μου για το υπέροχο ταξίδι. Και να ευχηθώ σε αυτόν τον τεράστιο ευρωπαϊκό σύλλογο να έχει πάντα επιτυχία και κατακτήσεις.

Για τους καταπληκτικούς οπαδούς μας μια μεγάλη αγκαλιά και ένα ειλικρινές ευχαριστώ»

 

Τι εχουν τα ερμα και ψοφαν?  Με ενα χρονο συμβολαιο και τετοια πρεμουρα να φυγει παρα την καλη πρροταση του γαυρου?

Μαλλον δεν ηταν πολυ γαυρος ο  Γκιγιερμε.......

Link to comment
Share on other sites

Μου ειναι δύσκολο να φαντάστω τι θα έλεγαν οι διαφοροι αεκάρχες ένθεν κακείθεν αν γινόταν κάτι ανάλογο στην ΑΕΚ.

Link to comment
Share on other sites

Έγινε με το Ριβάλντο.

Ένθεν, για να γίνει το ανάλογο χρειάζεται και παιχταράδες/ονόματα το ρόστερ.

Αλλά ας μην γαμιόμαστε τώρα με λόγια γαμηστερά.

Link to comment
Share on other sites

Μετά από 8 ζωές που θα αγοράσει η διοίκηση της ΑΕΚ κάποιον με 2,5 ή 3 ή 4 μυρια και τον πουλήσει την επόμενη χρονια, θα το συζητήσουμε τότε.

Link to comment
Share on other sites

Στην τελική ευθεία για Πέπε, διαβάζω στο σπορ24, όχι για να μη λέμε ότι μόνο σε μας γράφονται αυτά

Link to comment
Share on other sites

Με Ερυθρό Αστέρα ή Ομόνοια ο γαυρος παλι με τους πουστηδες της σερβιας θα συναντηθουν

Link to comment
Share on other sites

Από πορτοκαλι 

 

Η Μπενφίκα δίνει... μάχη για την απόκτηση του Ρούμπεν Σεμέδο, ωστόσο ο Ολυμπιακός όπως συνηθίζει εδώ και χρόνια δεν είναι διατεθειμένος να πουλήσει φτηνά. Οι «ερυθρόλευκοι» μάλιστα έχουν απαντήσει ήδη αρνητικά στην τελευταία κρούση των «αετών» της Λισαβόνας για τον Πορτογάλο στόπερ, η οποία ήταν ύψους 6,5 εκατ. ευρώ συν ποσοστό μεταπώλησης!

Μάλιστα, οι Πειραιώτες έχουν διαμηνύσει προς... κάθε ενδιαφερόμενο ότι δεν πρόκειται να αποχωριστούν τον παίκτη τους για ένα ποσό που δεν θα αγγίζει τα 10 εκατ. ευρώ. Σημειώνεται δε ότι οι διαπραγματεύσεις των δύο πλευρών δεν έχουν διακοπεί, αφού η Μπενφίκα ενημέρωσε τον Ολυμπιακό ότι θα επανέλθει με βελτιωμένη προσφορά, δείχνοντας έτσι το πόσο θέλει να ξαναφέρει τον 26χρονο κεντρικό αμυντικό στην πατρίδα του.

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, CHⓇIS said:

Εδω γραφουμε γ τα κρουσματα κοβιντ 19?

Έχει επιπεδωθει η καμπύλη.

Link to comment
Share on other sites

Δώσε ρε Βαγγελα τον Σεμεδο στους Πορτογάλους με όσα δίνουν και τα υπόλοιπα τα βγάζεις από το market pool που θα αποκλείσουν τον ποακ 

Μυαλό θέλει; 

Link to comment
Share on other sites

Εμβιλά από Σεντ Ετιέν λένε για χαφ, δεν τον ξέρω, είναι καλύτερος από τον Κάστανο; 

Link to comment
Share on other sites

Μη λες Καμαρα γιατί μας γλενταει όπου μας πετύχει τελευταία. Πώς θα βρούμε κι εμείς ένα τέτοιο παίχτη; 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, mporat said:

Μη λες Καμαρα γιατί μας γλενταει όπου μας πετύχει τελευταία. Πώς θα βρούμε κι εμείς ένα τέτοιο παίχτη; 

οταν σου προτεινανε τον εντομπελε με κατω απο 1,5Μ δεν θελαμε να τα δωσουμε τι να γινει μανα μου τον σκαουτερ τον εχεις αμα δεν τον ακους δεν φταιει αυτος

Link to comment
Share on other sites

αλλο παραδειγμα τον λιβαι τον βρηκες απο περσι δεν τον πηρες ομως σου φανηκαν πολλα τα 600 τωρα κανει 3Μ αποφασεις ειναι αυτες

Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, mporat said:

Εμβιλά από Σεντ Ετιέν λένε για χαφ, δεν τον ξέρω, είναι καλύτερος από τον Κάστανο; 

Δεν αφήνουν τον εμβίλα να παρουν Εμβόλια για τον κορονοιο?

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, mporat said:

Εμβιλά από Σεντ Ετιέν λένε για χαφ, δεν τον ξέρω, είναι καλύτερος από τον Κάστανο; 

6 μιλιονα transfermarkt

136 football manager

80 fifa 2020

81 pes 2020

(μπαμ σαν τον Γαλανοπουλο δεν τον λες παντως)

Link to comment
Share on other sites

  • amd locked this topic
  • amd unlocked this topic
  • amd locked and unlocked this topic

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×