Jump to content

Aπόγονοι του στόλου ​🖕


stavros 9-11
 Share

Recommended Posts

Η μονη αλλαγή που έχει γίνει είναι ο Χιμένεθ εντωμεταξυ.

Λογω Χιμένεθ δλδ θα καλύψεις 12 πόντους από τον γαυρο των καλύτερων παικτών και του Μαρτινς.

Με Μπακάκο-Σβαρνο-Μάνταλο-Τσιντώτες κλπ ολα αυτά. Με Λιβαγια τουριστα και με Τσιγκρινσκι για μικτή παλαιμάχων. Και χωρίς να συζητας για πολλά πολλά στις τρέχουσες μεταγραφες. 

Μαλιστα.

οκεεειι

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, nikos said:

Μπορείτε μα μου βρειτε μια θέση που υπερέχουμε αυτών των δυο πλην φορ (έναντι μπαοκ μονο) άντε να πούμε και δεξιού γουινγκερ; 

Διοτι δυσκολεύομαι εγώ.

ο Ολυμπιακός έχει καλύτερη ομάδα.ε τον παοκ είσαι σχεδόν τα ίδια φέτος. (φαίνεται και στην βαθμολογία αν και τους σπρώχνουν τρελά) άνετα θα παιζαν στον παοκ σιμοες γαλανοπουλος μανταλος λιβαγια ολιβειρα Γκαρσία τανκοβιτς ανσαριφαντ και ριστισιτς σακοφ. 

άλλωστε 1 1 με τον γαυρο στην έδρα μας φέραμε και μεις. 

εμείς χάνουμε στα στόπερ και στον τερματοφυλακα..... 

η διαφορά του γαυρου με παοκ και ΑΕΚ είναι ότι έχουν βαλμπουενα σεμεδο σα Ελ αραμπι... 4 παίκτες πολύ δυνατη...

σε αυτό το επίπεδο θεωρώ είναι μόνο ο λιβαγια στα καλά του και ο Μπισεσβαρ του παοκ αλλά προφανώς φέτος δεν υπάρχουν... αντε και ο τσιγκρινσκι 3 χρονια πριν

Link to comment
Share on other sites

Αν η διοίκηση είχε αποφασίσει μα ενισχύσει και άλλο την ομάδα το Γενάρη και αν τα καλόπαιδα αποφάσιζαν να μην κωλοβαρεσουν σε 2-3 ματς του πρώτου γύρου τότε ναι, έκανες για πλάκα πρωταθλητισμό γιατί ο γαύρος είναι μια σκληροπετση ομάδα, χειροτερη από πέρυσι, που σώζεται 8/10 φορές από Έλ Αραμπι και Βαλμπουενα. Ε με έναν χαφαρο και μια στοπεραρα τους βίδωνες και καλό σας βράδυ. Αλλά επειδή με τα αν δεν γαμησε κανεις και αυτή η χρόνια πάει στράφι όπως το βλέπω και μακάρι να γινόταν ένα θαύμα 

Link to comment
Share on other sites

Εγώ στην ενδεκάδα του μπαοκ που είδα σήμερα μονο τον Ανσαριφαρντ και τον Γκαρσια θα χωραγα  100%.

Δεν λεω, υπάρχουν τουλάχιστον 5-6 παικτες ακόμα που θα διεκδικούσαν άνετα θέση, αλλά κανέναν δεν θα έβαζα σήμερα με κλειστά ματια.

Αντιθετως αυτοί έχουν 5-6 παικτες που σε μας έπαιζαν βασικοι με το καλημέρα. Μονο τους 3-4 της αμυνας να βαλεις και τον Ελ Καντουρι, τον Ζιφκοβιτς και τον Ουαρντα (μέχρι να τα κάνει πουτανα, εναλλακτικα τον Τζολη) εγώ θα τους έβαζα αμεσως βασικους. Μην βάλω και τον Σβαμπ... Γνωμη μου.

 

Για τον γαυρο δεν συζητάω καν, οκ.
 

Υγ. Δεν μιλάω για ομάδες, για παικτες λεω.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, nikos said:

Εγώ στην ενδεκάδα του μπαοκ που είδα σήμερα μονο τον Ανσαριφαρντ και τον Γκαρσια θα χωραγα  100%.

Δεν λεω, υπάρχουν τουλάχιστον 5-6 παικτες ακόμα που θα διεκδικούσαν άνετα θέση, αλλά κανέναν δεν θα έβαζα σήμερα με κλειστά ματια.

Αντιθετως αυτοί έχουν 5-6 παικτες που σε μας έπαιζαν βασικοι με το καλημέρα. Μονο τους 3-4 της αμυνας να βαλεις και τον Ελ Καντουρι, τον Ζιφκοβιτς και τον Ουαρντα (μέχρι να τα κάνει πουτανα, εναλλακτικα τον Τζολη) εγώ θα τους έβαζα αμεσως βασικους. Μην βάλω και τον Σβαμπ... Γνωμ μου.

 

Για τον γαυρο δεν συζητάω καν, οκ.
 

Υγ. Δεν μιλάω για ομάδες, για παικτες λεω

zifkovits termatzh k krespo pou paizei k dexi back 

Ouarda otan anoixeii h estiash tha ginei o gnostos.... 😴

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Bukowski said:

Μια χαρα πρωταθλητισμο μπορεις να κανεις και τωρα. Γενικα χαρακτηριστικο των losers ειναι να κλαινε για οσα δεν εκαναν. Οτι εγινε εγινε, το θεμα ειναι το τι θα κανεις απο εδω και περα. Γενικα οταν ακουω κοσμο να μου λεει "αν ειχαμε κανει αυτο, αν ειχαμε κανει εκεινο" ειτε για την προσωπικη τους ζωη, ειτε για την πολιτικη, ειτε οτιδηποτε, θελω πλεον να τους αρχισω στα μπουνιδια ουρλιαζοντας.

Τσιτωμενος εισαι....

Χαλαρωσε με κανα σινεμα

375px-%CE%91%CE%BD..._(%CE%B1%CF%86%CE%A

ή λίγη ποίηση

4D8D057ACDFEF4984001BD9F03306D9B.jpg

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, aris2168 said:

Τσιτωμενος εισαι....

Χαλαρωσε με κανα σινεμα

375px-%CE%91%CE%BD..._(%CE%B1%CF%86%CE%A

ή λίγη ποίηση

4D8D057ACDFEF4984001BD9F03306D9B.jpg

Na afieroso k go ena tragoudaki

 

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, Bukowski said:

Εγω αυτο που ξερω ειναι πως ο ΠΑΟΚ θα παιξει αλλες τρεις φορες με Ολυμπιακο ως το τελος της σεζον, ενω εμεις 3 φορες με ΠΑΟΚ και 2 με Ολυμπιακο. Αν εισαι αρχιδατος κανεις διπλο σε Χαριλαου και Τουμπα και πας για νταμπλ φετος. Αν εισαι Αννουλα, πας για υπνο και κλαις επειδη εχασες απο Βαζελο και Περιστερι.

Με μπέρδεψες .....

Γιατί εγώ νομίζω ότι ή όποια διεκδίκηση σου για Πρωτάθλημα περνάει από τη στάση Μετρό "ΝΙΚΗΣΤΕ ΤΟΝ ΓΑΥΡΟ".

Αν δεν περάσεις από εκεί, όλα τα υπόλοιπα είναι "νάχαμε να λέγαμε".

Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, Bukowski said:

Μια χαρα πρωταθλητισμο μπορεις να κανεις και τωρα. Γενικα χαρακτηριστικο των losers ειναι να κλαινε για οσα δεν εκαναν. Οτι εγινε εγινε, το θεμα ειναι το τι θα κανεις απο εδω και περα. Γενικα οταν ακουω κοσμο να μου λεει "αν ειχαμε κανει αυτο, αν ειχαμε κανει εκεινο" ειτε για την προσωπικη τους ζωη, ειτε για την πολιτικη, ειτε οτιδηποτε, θελω πλεον να τους αρχισω στα μπουνιδια ουρλιαζοντας.

Εντάξει, καταλαβαίνω πως το λες, αλλά το να μαθαίνεις από τις μαλακίες σου δεν είναι κακό (μάλλον απαραίτητο είναι) και το να αναγνωρίζεις τις μαλακίες σου είναι απαραίτητο πρώτο βήμα πριν μάθεις από αυτές. Δεν είναι θέμα να αλλάξεις τη μαλακία που ήδη έχει γίνει, είναι θέμα να βρεις πως να μην την ξανακάνεις. Τέσπα κι εμείς μαλακίες γράφουμε να περάσει η ώρα να πάει 19:30 για να σταματήσουμε να τις γράφουμε και να αρχίσουμε να τις βλέπουμε

Link to comment
Share on other sites

On 1/14/2021 at 10:08 AM, Evolve said:

Εντάξει, καταλαβαίνω πως το λες, αλλά το να μαθαίνεις από τις μαλακίες σου δεν είναι κακό (μάλλον απαραίτητο είναι) και το να αναγνωρίζεις τις μαλακίες σου είναι απαραίτητο πρώτο βήμα πριν μάθεις από αυτές. Δεν είναι θέμα να αλλάξεις τη μαλακία που ήδη έχει γίνει, είναι θέμα να βρεις πως να μην την ξανακάνεις. Τέσπα κι εμείς μαλακίες γράφουμε να περάσει η ώρα να πάει 19:30 για να σταματήσουμε να τις γράφουμε και να αρχίσουμε να τις βλέπουμε

Βλέπεις να μαθαίνει κανείς τίποτα στο AEKworld; :D Κάθε χρόνο η ίδια κουβέντα με τα αν και τα θα, κάθε χρόνο μας φταίει ο προπονητής, ο παίχτης, η διάταξη, ο διατητής, τα άστρα, γενικά εμείς θα γαμάγαμε γιατί είμαστε ψωλαράδες, αλλά να ρε φίλε αυτό να μην ήτανε και το παράλλο να ήταν αλλιώς...

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Το κράτησαν μέχρι το 93 και το έφαγαν από φάουλ που γύρισε τη φάση πίσω ( δεν τη λες και φάουλ άρα) ενώ έκανε τσαφια ο Καμάρα. Πραγματικά δεν ξέρω αυτή την κολομαδα πως θα κάνουν γκέλα. 

Link to comment
Share on other sites

Ο Γιαννικης παντως τακτικα τον ξεφτιλισε τον Μαρτινς. Επισης κανενα φαουλ στηνφαση του γκολ. Δωρο απο τον διαιτητη ηταν. Και αυτοι οι Γιαννιβ=ωτες λιγοψυχοι μπροστα μην τυχον και βαλουν γκολ. κριμα θα ηταν καλο ενα χ . Παντως φανηκε σε ακομα ενα παιχνιδι ποσο αδικουμε τους εαυτους μας στο τηγανι . 

κωλοφαρδοι γαυροι 

Link to comment
Share on other sites

Η μπάλα βγήκε αουτ άρα δεν μπορούσε να την γυρίσει την φάση πίσω.

Λιγο πιο πριν έδωσε ανύπαρκτο κόρνερ και γενικά εδινε πολύ ευκολα  φάουλ. 
 

Ηταν φανερό ότι ήθελε να σπρώξει.

Link to comment
Share on other sites

Δεν εχω δει την φαση του φαουλ, μπορω να πω μετα βεβαιοτητας ομως πως τα Γιαννενα εχουν καλυτερες επιδοσεις απο μας στο τηγανι.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Man Of Faith said:

Δεν εχω δει την φαση του φαουλ, μπορω να πω μετα βεβαιοτητας ομως πως τα Γιαννενα εχουν καλυτερες επιδοσεις απο μας στο τηγανι.

ασχετα ,με την τελευταια φαση σταθηκαν πολυ καλυτερα σε ολο το ματς, Κακος ο γαυρος αλλα και το Γιαννενο εκλεισε καλα τους χωρους Οχι σαν εμας παιδικη χαρα 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, MITSAKLAS said:

Διαμαντόπουλος, δικό τους παιδί.

Ψυχοπαιδι του Μποροθρυνου

Link to comment
Share on other sites

  • amd locked this topic
  • amd unlocked this topic
  • amd locked and unlocked this topic

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×