Jump to content

Aπόγονοι του στόλου ​🖕


stavros 9-11
 Share

Recommended Posts

1 minute ago, agelos said:

Όλα ανοιχτά στη ρεβάνς του εμιρειτς

Με αυτη την αμυνα απλα αυξησανε λιγο την πιθανοτητα προκρισης οι Αγγλοι

Link to comment
Share on other sites

Αξιοπρεπής πούτσα στον υπολογίσιμο - αξιοπρεπή στην Ευρώπη.. άντε και του χρόνου πουτανάκια

Link to comment
Share on other sites

Θαυμαστε την ευρωΑΡΜΑΔΑ των 2 νικων και 7 ηττων, με 8-17 γκολ υπερ-κατα.

Αλλα ναι ξεχασα, ειμαι ΑΕΚτζης και αμα κρινω την πορεια του γαυρου, με καποιον μαγικο τροπο, δικαιολογω τον Μελισσανιδη. 🤡

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, nedved21 said:

Θαυμαστε την ευρωΑΡΜΑΔΑ των 2 νικων και 7 ηττων, με 8-17 γκολ υπερ-κατα.

Αλλα ναι ξεχασα, ειμαι ΑΕΚτζης και αμα κρινω την πορεια του γαυρου, με καποιον μαγικο τροπο, δικαιολογω τον Μελισσανιδη. 🤡

Τα είπαμε, με δυο γκολ στα χασομερια εχουν φτάσει ως εδω.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Ο Παπασταθοπουλος πολυ καλος παντως, επαιζε βεβαια και αρκετα κλειστα ο γαυρος και τον ευνοουσε.

Link to comment
Share on other sites

Για αρχή περιμένετε να ολοκληρωθεί και το δευτερο ματς. 

Και κατά δεύτερον να κοροϊδεύουμε εμείς το γαυρο όντας στο -20, έχοντας να παρουμε ντέρμπι καμια τριετία και που αμα πέσουμε στο κυπελο μαζί τους παιζει να γράψουν άνετα τπτ 5αρες, ε είναι λίγο οξυμωρο. Και μιλάμε τώρα για τον γαυρο που δυστυχώς παιζει τα τελευταία χρόνια Ευρώπη και μετά τα Χριστούγεννα. 

Εγώ σαν ΑΕΚτζης αντλώ χαρά με το να αποκλειστούν γιατί δυστυχώς η δική μου ομάδα δεν μου προσφερει καμια χαρά. Και ντρέπομαι που το λεω. 

  • Δικεφαλάκι 6
Link to comment
Share on other sites

Το πρόβλημα του Παπασταθόπουλου είναι ότι έχει μπει με φορά στα αποδυτήρια και τους κράζει όλους στο γήπεδο. Δεν αργεί η ώρα που θα ξανασηκώσει κεφαλάκι και ο Φορτουνης και αν επιστρέψει Μανωλάς και Σιόβας, αυτό θα είναι και το τέλος του Μαρτινς και για εμάς το καλύτερο νέο 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, parakmiakos said:

Για αρχή περιμένετε να ολοκληρωθεί και το δευτερο ματς. 

Και κατά δεύτερον να κοροϊδεύουμε εμείς το γαυρο όντας στο -20, έχοντας να παρουμε ντέρμπι καμια τριετία και που αμα πέσουμε στο κυπελο μαζί τους παιζει να γράψουν άνετα τπτ 5αρες, ε είναι λίγο οξυμωρο. Και μιλάμε τώρα για τον γαυρο που δυστυχώς παιζει τα τελευταία χρόνια Ευρώπη και μετά τα Χριστούγεννα. 

Εγώ σαν ΑΕΚτζης αντλώ χαρά με το να αποκλειστούν γιατί δυστυχώς η δική μου ομάδα δεν μου προσφερει καμια χαρά. Και ντρέπομαι που το λεω. 

Διαφωνώ στο εξής. Και διαπλανητικό να σηκωσει η ΑΕΚ πάντα θα απολαμβάνω μια καλή τσουνα στο γαύρο. Το καλύτερο θεομουνο να έχεις δίπλα σου πάντα έχεις ανάγκη μια μαλακιουλα στα κλεφτά. 

  • Δικεφαλάκι 4
Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, SpiRos said:

Ούτε φέτο διάκριση για τον ευρωθρύνο.

Ελα ρε, δεν ειναι άσχημη πορεία μέχρι τους 16

Όχι ότι είναι για να πανηγυρίζουν (έπρεπε τόσα χρόνια να έχουν πετύχει πολλά παραπάνω) αλλά ούτε και για απαξίωση

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Skepastos said:

Διαφωνώ στο εξής. Και διαπλανητικό να σηκωσει η ΑΕΚ πάντα θα απολαμβάνω μια καλή τσουνα στο γαύρο. Το καλύτερο θεομουνο να έχεις δίπλα σου πάντα έχεις ανάγκη μια μαλακιουλα στα κλεφτά. 

Μαζί σου 1000%. Απλα τώρα μας έμεινε μονο να θέλουμε να χάσει ο γαυρος. Η δική μας ομάδα περα βρέχει. Το σωστό είναι να συνδυάζονται αυτά τα δυο. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, parakmiakos said:

Για αρχή περιμένετε να ολοκληρωθεί και το δευτερο ματς. 

Και κατά δεύτερον να κοροϊδεύουμε εμείς το γαυρο όντας στο -20, έχοντας να παρουμε ντέρμπι καμια τριετία και που αμα πέσουμε στο κυπελο μαζί τους παιζει να γράψουν άνετα τπτ 5αρες, ε είναι λίγο οξυμωρο. Και μιλάμε τώρα για τον γαυρο που δυστυχώς παιζει τα τελευταία χρόνια Ευρώπη και μετά τα Χριστούγεννα. 

Εγώ σαν ΑΕΚτζης αντλώ χαρά με το να αποκλειστούν γιατί δυστυχώς η δική μου ομάδα δεν μου προσφερει καμια χαρά. Και ντρέπομαι που το λεω. 

Γιατι ομως "εκπροσωπουμε" την ΑΕΚ οταν λεμε κατι; Γιατι δεν μπορω να κρινω την πορεια του γαυρου, επειδη η ΑΕΚ πηγε σκατα; Τι σχεση εχει το ενα με το αλλο;

Link to comment
Share on other sites

Just now, nedved21 said:

Γιατι ομως "εκπροσωπουμε" την ΑΕΚ οταν λεμε κατι; Γιατι δεν μπορω να κρινω την πορεια του γαυρου, επειδη η ΑΕΚ πηγε σκατα; Τι σχεση εχει το ενα με το αλλο;

Θα στο πω αλλιώς. Δεν μπορώ εγώ σαν ΑΕΚτζης όταν η ομάδα μου είναι μπουρδέλο να παω να κοροϊδέψω γαυρο, ο οποίος έχει παρει ήδη το πρωταθλημα και πιθανως να αποκλειστεί η ομάδα του στους 16 του Γιουρόπα. Ε είναι λίγο κάπως για το δικό μου μυαλό. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, parakmiakos said:

Θα στο πω αλλιώς. Δεν μπορώ εγώ σαν ΑΕΚτζης όταν η ομάδα μου είναι μπουρδέλο να παω να κοροϊδέψω γαυρο, ο οποίος έχει παρει ήδη το πρωταθλημα και πιθανως να αποκλειστεί η ομάδα του στους 16 του Γιουρόπα. Ε είναι λίγο κάπως για το δικό μου μυαλό. 

Σεβαστο, αλλα οκ νομιζω μπορουμε να μιλαμε και χωρια απο την ιδιοτητα μας ως οπαδοι της ΑΕΚ.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, parakmiakos said:

Θα στο πω αλλιώς. Δεν μπορώ εγώ σαν ΑΕΚτζης όταν η ομάδα μου είναι μπουρδέλο να παω να κοροϊδέψω γαυρο, ο οποίος έχει παρει ήδη το πρωταθλημα και πιθανως να αποκλειστεί η ομάδα του στους 16 του Γιουρόπα. Ε είναι λίγο κάπως για το δικό μου μυαλό. 

Δεν έχει να κάνει το σημερινό ματς ούτε με ΑΕΚ ούτε με καμία άλλη ομάδα.

είναι νίκες της ανθρωπότητας και του πολιτισμού

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, parakmiakos said:

Μαζί σου 1000%. Απλα τώρα μας έμεινε μονο να θέλουμε να χάσει ο γαυρος. Η δική μας ομάδα περα βρέχει. Το σωστό είναι να συνδυάζονται αυτά τα δυο. 

Θα γαμησει και ο φτωχός αδερφέ μου

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Χαιρόμαστε παντα οταν χανουν οι γαβροι αλλα ο @parakmiakos καταλαβαίνω οτι εννοεί πως δεν γίνεται να περιμενουμε καθε χρονιά να γαμηθεί ο γαβρος απο αγγλικό νορβηγικο ή ουκρανικο καβλι.

Τα πανηγυρια τα καλά είναι όταν τον γαμάμε εμείς.

 

Και δευτερον δεν αντεχεται με τιποτα η διαπίστωση ότι ο γαβρος δεν ειναι τίποτα το ιδιαιτερο, κυρίως γιατί μας πονάει που κατήντησαν την ομαδα μας να ειναι τοσο πισω απο κατι το τιποτα το ιδιαιτερο, οι διοικούντες οι προπονούντες και οι παικτούντες.

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

Νικη ενάντια στον Κούλη είναι νίκη του πολιτισμού ενάντια στην βαρβαρότητα.

Καλή πούτσα κέρασαν οι κανονιέρηδες τους μαουνιέρηδες για τα γεννέθλιά τους. Δεν τους χάλασε.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Ακόμα και οι χαρές που μας δίνουν είναι ξενέρωτες πια. Που είναι οι ομάδες με τις καρδούλες και η μέγιστη οπαδικη χαρά στην αλλαγή της φοράς του ανέμου;  Το γκολ του Αγίου Κοντε πρέπει να πανηγυριστηκε περισσότερο και από το δικό μας. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

  • amd locked this topic
  • amd unlocked this topic
  • amd locked and unlocked this topic

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×