Jump to content

Aπόγονοι του στόλου ​🖕


Recommended Posts

Κοιτα. Περσι σε 29 ματς εκανες 20 νικες - 7 ισοπαλιες και 2 ηττες.

Φετος σε 13 ματς (περιπου τα μισα) εχεις 8 νικες - 2 ισοπαλιες και 3 ηττες.

Εισαι δηλαδη ηδη απο κατω στη σουμα, εκτος αν τελειωσεις με 23 - 4 - 3, ητοι να κανεις το απιθανο με τις 15 νικες και τα 2 Χ που εγραφα πιο πριν. 

Το θεωρω εξαιρετικα απιθανο να συμβει κατι τετοιο και εξ ορισμου εκτιμω οτι η ΑΕΚ θα στραπατσαρει κι αλλο τη χρονια της μεχρι το Μαιο.

Η πραγματικη γκελα ειναι στο Αγρινιο, η εικονα του Ατρομητου επιτρεπει να δεχτεις την ηττα, αρκει βεβαια να μην χασεις και στο Περιστερι και σου ντουμπλαρει νικες ο Σπανος (εχεις να τον κερδισεις απο προπερσι).

Εχεις απο "μικρα" να πας στη Λαρισα, να πας Λιβαδεια, Ξανθη, Χαριλαου, Νεα Σμυρνη, Γιαννενα και Λαμια.

Και μετα εχεις να πας Περιστερι, Καραϊσκακη και υποδεχεσαι ΠΑΟΚ και Παναθηναϊκο. Ειναι απιθανο να μην γκελαρεις σε καποια απ αυτα τα παιχνιδια οπως εισαι.

Αρα ο στοχος πρεπει να ειναι να κοιτας το προγραμμα του Ολυμπιακου και του Ατρομητου και οχι το δικο σου. Εχεις 23 και οι αμεσοι ανταγωνιστες Ατρομητος και Ολυμπιακος εχουν 28 και 27. Δηλαδη δεν σου φτανει η νικη στο μεταξυ σου θεωρητικα. Αρα με τα τωρινα δεδομενα ξεκινας απο 4η θεση και παλευεις για πιο πανω.

Αυτη ειναι εν ολιγοις η σεζον της ΑΕΚ απο δω και περα. Να παλεψει να περασει Ατρομητο και Ολυμπιακο στη βαθμολογια. Αν καθισεις και ασχοληθεις με τον ΠΑΟΚ, θα τελειωσεις 4ος και θα ψαχνουμε να βρουμε τι εγινε.

Edited by The Magician
Link to comment
Share on other sites

Οι τηλεοράσεις στο άσυλο παίζουν για το πουστόπαιδο του Πειραιά σήμερα. Οι τρόφιμοι δεν πήραν τα χάπια για να μην κοιμηθούν.

Θα κάψουν το Ίδρυμα άμα πάρουν αποτέλεσμα.

Εχω καλέσει τους δικούς μου σε επιφυλακή πριν με καρβουνιάσουν αβοήθητο  τα σιχάματα.

Είναι σε έξαρση οι πούστηδες. Βροντάνε κρεβάτια, κυνηγιούνται, παιζουν ξυλιές, μακριά γαϊδούρα. Είμαι σε απελπισία.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×