Jump to content

Aπόγονοι του στόλου ​🖕


Recommended Posts

17 minutes ago, AG21 said:

Εμείς κάναμε απο τη τηλεόραση διάγνωση για χιαστό στο λόπες και στου φορτούνη δείτε κάτι γιατρούς που έχει που εκθέτουν και τους δημοσιογράφους ( εσκμεμένα ? )  

Τετάρτη, 10 Ιουλίου 2019 - 20:46

Gazzetta team

Ολυμπιακός - Αμβούργο: Αντικαταστάθηκε προληπτικά ο Φορτούνης

Μια ώρα μετά

Τετάρτη, 10 Ιουλίου 2019 - 21:50

Δημήτρης Τομαράς

Ολυμπιακός: Κάκωση δεξιού γόνατος ο Φορτούνης, δεν υπάρχει ανησυχία

Μια μέρα μέτα

Πέμπτη, 11 Ιουλίου 2019 - 21:51

Δημήτρης Τομαράς

Ολυμπιακός: Πήγε για εξετάσεις ο Φορτούνης, κρίνεται άμεσα το μέγεθος του προβλήματός του

Μια ώρα μετά

Πέμπτη, 11 Ιουλίου 2019 - 22:12

Δημήτρης Τομαράς

ΕΞΙ ΜΗΝΕΣ ΕΞΩ Ο ΠΑΙΚΤΗΣ

Ολυμπιακός: Σοκ με Φορτούνη, υπέστη ρήξη χιαστού!

Μολις ειδα το βιντεο του τραυματισμου,πολυ περιεργη φαση

Link to comment
Share on other sites

Guest XAMΠOΣ

mitsotakis-kalabka-fortounis.jpg

Quote

Ο κ. Μητσοτάκης χάρηκε ιδιαίτερα που συνάντησε τον Φορτούνη καθώς όπως του είπε είναι μεγάλος θαυμαστής του.

?

Link to comment
Share on other sites

ενταξει οσο και να μας ποναει,

ειναι ο μονος Ελληνας τεχνικος παικτης, με καποια υποσταση σε Ευρωπαικο επιπεδο.

Οι επομενοι ειναι Μανταλοι, Πελκες και Φετφατζιδες.

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, AG21 said:

Εμείς κάναμε απο τη τηλεόραση διάγνωση για χιαστό στο λόπες και στου φορτούνη δείτε κάτι γιατρούς που έχει που εκθέτουν και τους δημοσιογράφους ( εσκμεμένα ? )  

Τετάρτη, 10 Ιουλίου 2019 - 20:46

Gazzetta team

Ολυμπιακός - Αμβούργο: Αντικαταστάθηκε προληπτικά ο Φορτούνης

Μια ώρα μετά

Τετάρτη, 10 Ιουλίου 2019 - 21:50

Δημήτρης Τομαράς

Ολυμπιακός: Κάκωση δεξιού γόνατος ο Φορτούνης, δεν υπάρχει ανησυχία

Μια μέρα μέτα

Πέμπτη, 11 Ιουλίου 2019 - 21:51

Δημήτρης Τομαράς

Ολυμπιακός: Πήγε για εξετάσεις ο Φορτούνης, κρίνεται άμεσα το μέγεθος του προβλήματός του

Μια ώρα μετά

Πέμπτη, 11 Ιουλίου 2019 - 22:12

Δημήτρης Τομαράς

ΕΞΙ ΜΗΝΕΣ ΕΞΩ Ο ΠΑΙΚΤΗΣ

Ολυμπιακός: Σοκ με Φορτούνη, υπέστη ρήξη χιαστού!

Την ειχα αυτη τη συζητηση με φιλο φυσικοθεραπευτη και μου λεγε οτι δεν παιζει ο γιατρος να κατσει να πει στον καθενα εκεινη τη στιγμη τι επαθε ο αθλητης. Και λογικο ειναι βασικα.

Ο γιατρος απ την πρωτη στιγμη ξερει τι εχει παθει ο παιχτης. Εμενα ο γιατρος μου μια κινηση μου εκανε για να τεσταρει και στο δευτερολεπτο μου ειπε οτι ειχα εμπροσθια ρηξη χιαστου. Μετα απλα του το επιβεβαιωσε η μαγνητικη.

Ακομα και ενας νορμαλ φυσικοθεραπευτης μπορει να καταλαβει τετοιους τραυματισμους.

Link to comment
Share on other sites

48 minutes ago, parakmiakos said:

Την ειχα αυτη τη συζητηση με φιλο φυσικοθεραπευτη και μου λεγε οτι δεν παιζει ο γιατρος να κατσει να πει στον καθενα εκεινη τη στιγμη τι επαθε ο αθλητης. Και λογικο ειναι βασικα.

Ο γιατρος απ την πρωτη στιγμη ξερει τι εχει παθει ο παιχτης. Εμενα ο γιατρος μου μια κινηση μου εκανε για να τεσταρει και στο δευτερολεπτο μου ειπε οτι ειχα εμπροσθια ρηξη χιαστου. Μετα απλα του το επιβεβαιωσε η μαγνητικη.

Ακομα και ενας νορμαλ φυσικοθεραπευτης μπορει να καταλαβει τετοιους τραυματισμους.

Μου εχει συμβει ακριβως το αντιθετο.

Επι βδομαδες δεν καταλαβαιναν με σιγουρια αν ειναι χιαστος ή μηνισκος. Ευτυχως τελικα ηταν μηνισκος.

Link to comment
Share on other sites

Guest XAMΠOΣ
2 minutes ago, Nestoridis21 said:

Οι δυο πηγαν μετροπολιταν. Πηγε και ο μαυρος?

Ο μαυρος ποιος ειναι δεν τον αναγνωριζω. Οι 2 παντως απο τους 3 με πατεριτσα κατσε αν δεν ειναι ο τουρε που εχει φυγει ισως παει και αυτος κατσε να δουμε?

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, XAMΠOΣ said:

Ο μαυρος ποιος ειναι δεν τον αναγνωριζω. Οι 2 παντως απο τους 3 με πατεριτσα κατσε αν δεν ειναι ο τουρε που εχει φυγει ισως παει και αυτος κατσε να δουμε?

Μπορει, αν ειναι περυσινη η αφισα.

Link to comment
Share on other sites

Guest XAMΠOΣ
1 minute ago, Nestoridis21 said:

Μπορει, αν ειναι περυσινη η αφισα.

Μαλλον περσυνη ειναι αλλα σημερα ηταν εκει που τραβηξα την φωτο. Αηδια σκετη το τρωω στην μαπα καθε μερα το κωλογηπεδο περνωντας απο μπροστα....! Παντως αν ειναι ο ΠΟΥΡΕ μιλαμε για τραγελαφος.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, XAMΠOΣ said:

Μαλλον περσυνη ειναι αλλα σημερα ηταν εκει που τραβηξα την φωτο. Αηδια σκετη το τρωω στην μαπα καθε μερα το κωλογηπεδο περνωντας απο μπροστα....! Παντως αν ειναι ο ΠΟΥΡΕ μιλαμε για τραγελαφος.

Και εγω το ετρωγα στην μαπα πολλα χρονια, αλλα ευτυχως οχι πια. Αθλιο γηπεδο και αισθητικη..

Link to comment
Share on other sites

Guest XAMΠOΣ
Just now, Nestoridis21 said:

Και εγω το ετρωγα στην μαπα πολλα χρονια, αλλα ευτυχως οχι πια. Αθλιο γηπεδο και αισθητικη..

Με το ζορι σε περναει μπροστα ο ΗΣΑΠ και σταματαει και ολας να το βλεπεις καλα καλα το βρωμογηπεδο. Το παλιο καραισκακι δεν ηταν προκλητικο και ετσι κοκκινο με αφισσες κτλ. Εμετος γαμω τον ΠΕΙΡΑΙΑ τους και το κωλολιμανο με τους κωλοδρομους τους. Ο ΒΟΘΡΟΣ

Link to comment
Share on other sites

Guest XAMΠOΣ

Τωρα τσεκαρα ο ΠΟΥΡΕ ειναι χαχαχαχαχαχα οκ αυτος δεν πηγε μετροπολιταν απλα πηγε για συνταξη μετα 3 μηνες χαχαχαχαχα γελοια ομαδα γελοιοι οπαδοι γελοιοι ολοι τους.

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, CHⓇIS said:

1 0 οι γκαιη του νοτου

Μεγαλος τερματζης της φορεστ

Έφεραν τη θυγατρική της championship που παίζει μπάλα δεκαετίας 50 για να παίξουν φιλικό τα σιχάματα. Πέντε λεπτά άντεξα να το δω. Κανάλι Μαρινάκη, περιγραφή Χελάκη, σχόλιο Νοικοκύρη, μικροφωνική στο πέταλο, όλη η αηδία μαζεμένη στο λυόμενο, εμετός.... Το οποίο ο Χελάκης το είδε και γεμάτο, για να καταλάβουν λέει οι νέοι παίκτες που θα παίζουν....Τσου ρε, τσουτσουριάσαν τα παπάρια μας με το γύφτικο χρωστούμενο καμίνι...Κάτι Τσιμίκες, κάτι Μπουχαλάκηδες, ο Αβραάμ Παπαδόπουλος με τον ισοβίτη πίσω, δηλαδή πραγματικά απορώ τί να μας φοβίσει από αυτούς...Ελπίζω με τους Τσέχους την άλλη βδομάδα μια καλή κηδεία να ξεκινήσουν με γκρίνια...

Link to comment
Share on other sites

Guest XAMΠOΣ

Φερανε την θυγατρικη να παιξουν και νομιζουν οτι παιζουν με Αγγλικη ομαδα χαχαχαχαχα γελοιοι βρωμιαρηδες ευχομαι να γεμισει το μετροπολιταν στο τελος .

Link to comment
Share on other sites

Δεν βλέπω το φιλικό αλλά η ενδεκάδα που ξεκίνησε είναι η εξης

Σα, Ομάρ, Σεμέδο, Αβραάμ, Τσιμίκας, Μπουχαλάκης, Γκιλιέρμε, Μασούρας, Βαλμπουενά, Ποντένσε, Γκερέρο.

2 (ΔΥΟ) καινούργιοι παίκτες.

Ε, προφανώς δεν μπορεί να έγιναν υπερομάδα από αυτούς τους 2 και μάλιστα με κάτι Αβρααμ και Τσιμίκες μέσα. Ας είμαστε λίγο σοβαροί, ειδικά όταν δεν μιλάμε για φιλικό με τυχαία ομαδα.

 

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×