Jump to content

Aπόγονοι του στόλου ​🖕


stavros 9-11
 Share

Recommended Posts

πτωτικη πορεια τα τελευταια 7 χρονια αλλα ειναι ονομα που στον ελληνα κανει μπαμ, να σου πω την αληθεια αν συγκρινουμε τις καριερες ο γκουντιονσεν ειχε μεγαλυτερη καριερα απο τον σαβιολα ο οποιος εκανε 1,5 χρονια καλη στην μπαρτσελονα και μετα ουσιαστικα ηταν ρεζερβα οπου και να πηγε.

Link to comment
Share on other sites

O aργεντινος Σειταριδης, κλασσικη περιπτωση απατεωνα ποδοσφαιριστη που με μια χρονια (αναθεμα αν την εκανε κι αυτη) παριστανει το τοπ ονομα εδω και καμια δεκαετια.

 

Αντιστοιχη περιπτωση απατεωνιας στην ΑΕΚ πρεπει να ηταν ο θρυλικος και ταυτοχρονα αφορητα μετριος Χαρης Κοπιτσης που με 2 (σημαντικα) γκολ απεναντι στο Βαζελο καταφερε κι εμεινε για καμια δεκαετια στην ομαδα. Κι εγινε και συνθημα.

Link to comment
Share on other sites

δειτε εδω πως φουσκωνουν τα μυαλα στα προβατακια:

 

ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΟ: Άλλη μια βόμβα από τον Βαγγέλη Μαρινάκη είναι έτοιμη να σκάσει! Οι Πειραιώτες παίρνουν δανεικό για έναν χρόνο, το "πουλέν" του Αρσέν Βενγκέρ και την "σφαίρα" της Άρσεναλ, Τζόελ Κάμπελ. Το 21αχρονο εξτρέμ από την Κόστα Ρίκα, που προορίζεται για μεγάλη καριέρα. Απίστευτα ποσά πρόσφερε ο Ολυμπιακός, αλλά οι "κανονιέρηδες" μιλούν μόνο για δανεισμό χωρίς οψιόν!

ο Ολυμπιακός πρότεινε το εξωφρενικό για τα ελληνικά δεδομένα ποσό των 5.000.000 ευρώ

 

xD

Link to comment
Share on other sites

Προσοχη μην σκοτωσει κανεναν η σφαιρα. οκ καλος ο καμπελ με αξιολογη χρονια στην ισπανια αλλα ουτε πουλεν ειναι ουτε προοριζεται για εξαιρετικη καριερα γιατι αν ηταν ετσι θα ηταν στο ροστερ της αρσεναλ και οχι δανεικος.

Link to comment
Share on other sites

δειτε εδω πως φουσκωνουν τα μυαλα στα προβατακια:

 

ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΟ: Άλλη μια βόμβα από τον Βαγγέλη Μαρινάκη είναι έτοιμη να σκάσει! Οι Πειραιώτες παίρνουν δανεικό για έναν χρόνο, το "πουλέν" του Αρσέν Βενγκέρ και την "σφαίρα" της Άρσεναλ, Τζόελ Κάμπελ. Το 21αχρονο εξτρέμ από την Κόστα Ρίκα, που προορίζεται για μεγάλη καριέρα. Απίστευτα ποσά πρόσφερε ο Ολυμπιακός, αλλά οι "κανονιέρηδες" μιλούν μόνο για δανεισμό χωρίς οψιόν!

ο Ολυμπιακός πρότεινε το εξωφρενικό για τα ελληνικά δεδομένα ποσό των 5.000.000 ευρώ

 

xD

 

xD

Link to comment
Share on other sites

Oλα κι ολα, βριζουμε με μετρο, αλλα τα νουνια και οι φουστηδες εδω μεσα δε θα γινονται ανεκτα.

Link to comment
Share on other sites

Καθησα να τους δω λιγο στο φιλικο με Χοφενχαιμ. Δεν βλεπονται. 2-0 στο 70 και λιγα τρωνε.

Link to comment
Share on other sites

Εντωμεταξυ οχι οτι εχουν και τπτ τρελες ελλειψεις. Ποσο καλυτεροι θα ηταν με Σαβιολα και Βαις;

 

Και τρωνε 4 στο χαλαρο.

Link to comment
Share on other sites

με το που βρέθηκε στο δρόμο τους μια στοιχειωδώς σοβαρή ομάδα, οι εν ελλάδι "παικταράδες", γίναν παικτάκια της σειράς.

Link to comment
Share on other sites

Ένα απόσπασμα "άρθρου" για να καταδείξω το εξής: Όταν λέμε ότι οι γαύροι είναι η απόλυτη προσωποποίηση του κοινωνικού πάτου, και των σκουπιδιών

Και θα φτάσω στο ζουμί της υπόθεσης, έχουν φαγωθεί κάποιοι από το ΔΙΑΔΥΚΤΙΟ να δηλώνουν ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ και να απαξιώνουν τα πάντα!

 

Ειδικά να μιλάνε με τα ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ λόγια για τον πρόεδρο μας! Αδέρφια μου πρέπει να καταλάβουμε πως όποιος και να είναι στην θέση αυτή που από μόνη της είναι ΘΕΣΜΟΣ, πρέπει να τον στηρίζουμε και να τον προστατεύουμε όλοι μας! Πόσω ΜΑΛΛΟΝ τον Μαρινάκη που όλα τα λαμόγια εδώ στην Ελλάδα θέλουν και προσπαθούν με κάθε αθέμιτο τρόπο να του κάνουν κακό. Κι αν κάποιος κάνει ή προσπαθεί να κάνει κακό στον πρόεδρο μας, αμέσως και αυτόματα είναι εχθρός μας!

 

Ναι το καταλαβαίνω οι αντίπαλοι μας είναι φυσικό επειδή τους ΞΕΠΑΤΩΝΕΙ να την βλέπουν έτσι... Αλλά να υπάρχουν και δικοί μας που να βγαίνουν και να γράφουν διάφορα για αυτόν, αυτό δεν το χωράει το μυαλό μου!

 

Θα σας δώσω ένα παράδειγμα για να καταλάβετε κάτι καραγκιόζηδες που έχουμε και εμείς στις τάξεις μας!

 

Σήμερα είδα δυο δικούς μας κάτω στην ΠΑΕ μας στην παρουσίαση του ΣΑΒΙΌΛΑ που είχαν ΞΕΠΑΤΩΣΕ τον πρόεδρο μας από το ΔΙΑΔΥΚΤΙΟ, λέγοντας τον μέχρι ΧΟΝΤΡΟ...

 

Λέξη που μπορούν να την λένε οι ΑΛΛΟΘΡΗΣΚΟΙ… Έλα όμως που είχαν τα μουτράκια τους σε φωτογραφίες, με το που ήρθε ο πρόεδρος τι βλέπω; Και τους δυο να τον αποθεώνουν λέγοντας γεια σου γίγαντα πρόεδρε... Έτσι προεδράρα μας...

 

Με τον έναν δεν ασχολήθηκα γιατί είναι πιτσιρικάς, αλλά ο άλλος έχει ζήσει και κάποια από τα πέτρινα χρόνια!

 

Δεν άντεξα τον έπιασα, τον πήρα πιο εκεί και πάγωσε... Κατάλαβε πριν του μιλήσω την ΛΑΛΑΚΙΑ που είχε κάνει!

 

ΕΤΡΕΜΕ ολόκληρος, δεν ΝΤΡΕΠΕΣΕ του λέω, τον έχεις ΞΕΥΤΙΛΙΣΤΕΙ τον πρόεδρο και τώρα τον εξυμνείς;

 

Τι να σου πω τώρα του λέω; Έχεις ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ πως κάτι τέτοιοι σαν και ΕΣΕΝΑ μόνο κακό κάνουν; Έχεις ΔΙΚΙΟ Χάρο μου έλεγε... Τι να σου κάνω τώρα του έλεγα;

 

Ότι και να μου κανείς έχεις ΔΙΚΙΟ Χάρο μου έλεγε συνεχώς...

 

Αδέρφια μου κρατήθηκα να μην ΞΕΦΥΓΩ... Του εξήγησα το πόσο κακό κάνουν κάτι τέτοιοι δικοί μας, αλλά ΑΔΕΡΦΙΑ μου καλό θα είναι να το καταλαβαίνει κανείς από μόνος του! Γι’ αυτό σας τα λέω όλα αυτά και γίνομαι και κακός με πολλούς, αλλά στα φρύδια μου, δεν λέω τίποτα παράλογο!

 

Αν δεν είχαμε πρόεδρο τον Μαρινάκη ΞΕΡΕΤΕ που και σε ποια κατάσταση θα ήμασταν;

 

Αυτά να τα ΣΚΕΦΤΕΣΤΕ πριν μου γράφετε ΛΑΛΑΚΙΕΣ στο Ίντερνετ!

 

Εσείς τι νομίζετε να βλέπαμε ότι ο πρόεδρος φέτος δεν έκανε τις κινήσεις που κάνει, και που ακόμα θα κάνει και δεν θα μιλάγαμε;

 

Αυτά έτσι για να βγουν από μέσα μου γιατί τρελαίνομαι με κάτι τέτοια μυαλά!

 

ΥΓ. Αδέρφια μου πάμε γερά να υποδεχτούμε και τις άλλες ΜΕΤΑΓΡΑΦΑΡΕΣ που θα κάνει η ομάδα μας, και φέτος θα δούμε έναν ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ που θα ΤΡΙΒΟΥΜΕ τα μάτια μας!

Link to comment
Share on other sites

πανε λεει να φανε τον Μιτσελ. κρισημα τα επομενα φιλικα με Αντερλεχτ και Βαλενθια xD τι εγινε ρε γαυρακια, εγω ηξερα τα αποτελεσματα στα φιλικα δε μετρανε, τωρα ξαφνικα καιγεστε ? ενταξει πουθενας και ο Μιτσελ αλλα καντε και καμια κριτικη στο παιδοβουβαλο σας που σας φερνει μεντζανι και τσορι και σαμαρη και σαλινο ξερω γω.

Link to comment
Share on other sites

ειναι δυνατον βρε βοδια της Μπεσικτας να δινετε 2,5 μυρια για τον Χολεμπας ? Χαθηκαν τα αριστερα μπακ ? ποσο μπουνταλαδες πια.

παλι πρωτος μαγκας το παιδοβουβαλο, λεφτα απο Αμπντουν, λεφτα απο Τζεμπουρ, λεφτα απο Χολεμπας, λεφτα απο Τσ.Λ οριστε το μεγαλο θηριο

Link to comment
Share on other sites

εννοειται πως τζαμπε (και με κερδος) την βγαζει πλεον το χοντρο. αλλα την πρωτη χρονια εδωσε καποια φραγκα, δεν γινοταν αλλιως.

τα ιδια προσπαθει να κανει κι ο Ιβαν (να επενδυσει αρχικα για να την βγαλει ζαχαρη αργοτερα), αλλα ειναι πιο δυσκολο γι'αυτον.

Link to comment
Share on other sites

αν βρει κανεις (zastro δλδ εσυ) κανα ισολογισμο γαυρου ας τον ποσταρει γιατι εχω μπερδευτει με τον ιπποποταμο

Link to comment
Share on other sites

  • Guest changed the title to Aπόγονοι του στόλου
  • amd locked this topic
  • amd unlocked this topic
  • amd locked and unlocked this topic

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×