Jump to content

Εγκληματική Οργάνωση Vol.II


stavros 9-11
 Share

Recommended Posts

ReBo εμενα με ενδιαφερει πρωτα να φαει πουτσα ο Ολυμπιακος. Να σερνονται εκτος συστηματος και να τους γλεντανε ΑΕΚ-ΠΑΟ-ΠΑΟΚ. Περιμενω το πρωτο ματς με τους πουστηδες στην Αγια Σοφια οσο κανενα. Το να τιμωρηθει ο χοντρος και να την γλιτωσει η γαβριελα δεν μου λεει κατι. Και ο Κοσκωτας τιμωρηθηκε και μετα ηρθε ο Κοκκαλης. Και μιας και λεμε για τα πετρινα τους, ας θυμηθουμε τον Τακη τοτε:

 

[video=youtube_share;kdGasC73IXw]

 

:lol:

Link to comment
Share on other sites

ReBo εμενα με ενδιαφερει πρωτα να φαει πουτσα ο Ολυμπιακος. Να σερνονται εκτος συστηματος και να τους γλεντανε ΑΕΚ-ΠΑΟ-ΠΑΟΚ. Περιμενω το πρωτο ματς με τους πουστηδες στην Αγια Σοφια οσο κανενα. Το να τιμωρηθει ο χοντρος και να την γλιτωσει η γαβριελα δεν μου λεει κατι. Και ο Κοσκωτας τιμωρηθηκε και μετα ηρθε ο Κοκκαλης. Και μιας και λεμε για τα πετρινα τους, ας θυμηθουμε τον Τακη τοτε:

 

[video=youtube_share;kdGasC73IXw]

 

:lol:

 

Να σε ενδιαφερει πρωτα να γαμησουμε εμεις και τιποτα αλλο.

 

Την επιτυχια δεν θελω να την μοιραζομαι με κανεναν.Αυτο ειναι το κυριο πιατο,αυτο ειναι η σταβλισια μπριζολα.

Το να γαμηθει ο γαυρος,εκτος του οτι ειναι δεδομενο αν σφυριξει ληξη στο πανηγυρι,ειναι το φρουτακι στο τελος.Το μηλο με την κανελλα.

 

Επισης,βγαλε το βαζελο απο την παραπανω προταση.Ο βαζελος ειναι ο παραδοσιακος σου αντιπαλος,ειναι η αλλη μια ομαδα που κανει πρωταθλητισμο στην Ελλαδα.Δεν ειναι συμμαχος σου.Να παει να γαμηθει και αυτος.

 

Νικες και κουπες για εμας μονο.

Link to comment
Share on other sites

Fermion εγω τον Βαζελο δεν τον θεωρω λιγο συμπαθη σαν καποιους νεαρους ΑΕΚτζηδες. Προσωπικα τον θεωρω απειρως πιο επικινδυνο αντιπαλο και φαινεται απο το οτι σταθερα παιρνει τιτλους ανα 5-6 χρονια μαξιμουμ. Ο Βαζελος ειναι μασονια φαση. Προσωπικα ομως η ηδονη του να τερματιζουν απο 4οι και κατω, χειροτερα και απο μπουγατσες και να τρωνε βοιδοπουτσες παντου ειναι τεραστια.. Με τον βαζελο θα τα πουμε οταν σκοτωσουμε το θηριο. Εχουμε και για αυτους πολλα

Link to comment
Share on other sites

Επισης,βγαλε το βαζελο απο την παραπανω προταση.Ο βαζελος ειναι ο παραδοσιακος σου αντιπαλος,ειναι η αλλη μια ομαδα που κανει πρωταθλητισμο στην Ελλαδα.Δεν ειναι συμμαχος σου.Να παει να γαμηθει και αυτος.

 

Νικες και κουπες για εμας μονο.

 

Στοχος ειναι να φτασουμε/περασουμε το Βαζελο με το περας της εποχης Μελισσανιδη,

Link to comment
Share on other sites

Στοχος ειναι να φτασουμε/περασουμε το Βαζελο με το περας της εποχης Μελισσανιδη,

 

Αυτο ακριβως

Link to comment
Share on other sites

Στους δυο μάγκες από πάνω:

 

Πουλώ εγώ σύννεφα σε πιο χαμηλά ύψη (λογικές τιμές) να μην χτυπήσετε όταν πέσετε από αυτά που είστε τώρα.

 

Να τελειώσουμε την ξηρασία και βλέπουμε. 21 γράφει το κοντέρ.

Link to comment
Share on other sites

Guest Cm punk

Θα γαμηθουν ολοι με την σειρα τους. Προσωπικα αν φυγει το θηριο απο την μεση που προς τα εκει παμε πιστευω ενα σερι πρωταθληματων οπως αρχες 90 θα το κανουμε.

Link to comment
Share on other sites

Θα γαμηθουν ολοι με την σειρα τους. Προσωπικα αν φυγει το θηριο απο την μεση που προς τα εκει παμε πιστευω ενα σερι πρωταθληματων οπως αρχες 90 θα το κανουμε.

 

Δεν νομιζω πως ειναι τοσο ευκολο ενα σερι ειδικα αν ο βαζελος φετος τσιμπησει τα ΤΡΙΑΝΤΑ του ΤσουΛου.. Για ΠΑΟΚ δεν σχολιαζω γιατι ειναι μικρη ομαδα αλλα ισως παρει καποιο πρωταθλημα οπως καποτε η ΑΕΛ για να μπορεσει να ρεφαρει ο Ιβαν τα λεφτα που βαζει. Φυσικα θα αποκλειστει στα προκριματικα που απο του χρονου δινει ο πρωταθλητης και θα παρουν ενα αρχιδι.. Καπου εκει εμεις ελπιζουμε να μετραμε λιγους ακομα μηνες για να ολοκληρωθει το γηπεδο.. Γιατι ΚΑΙ γηπεδο (κοστος 90εκ εκ των οποιων τα 70 ιδιωτικα κεφαλαια) ΚΑΙ ομαδαρα που να ναι σε θεση να παιρνει κουπες σερι κιολας πιστευω κατανοεις πως ειναι λιγο δυσκολο στην καλυτερη των περιπτωσεων..

Link to comment
Share on other sites

ΣΠΥΡΙΑΡΗΣ

17:52 | 18-06-2015

οποτε παλι οσφπ τσου λου

μπραβο στο γαζζετα αλλου διαβαζουμε οτι να ναι οτι η υποθεση της φενερ ειναι ιδια με οσφπ

εδω φενεται οτι δεν ειναι ιδια

καλη δουλεια γαζζετα

xD

Link to comment
Share on other sites

Guest Cm punk
Δεν νομιζω πως ειναι τοσο ευκολο ενα σερι ειδικα αν ο βαζελος φετος τσιμπησει τα ΤΡΙΑΝΤΑ του ΤσουΛου.. Για ΠΑΟΚ δεν σχολιαζω γιατι ειναι μικρη ομαδα αλλα ισως παρει καποιο πρωταθλημα οπως καποτε η ΑΕΛ για να μπορεσει να ρεφαρει ο Ιβαν τα λεφτα που βαζει. Φυσικα θα αποκλειστει στα προκριματικα που απο του χρονου δινει ο πρωταθλητης και θα παρουν ενα αρχιδι.. Καπου εκει εμεις ελπιζουμε να μετραμε λιγους ακομα μηνες για να ολοκληρωθει το γηπεδο.. Γιατι ΚΑΙ γηπεδο (κοστος 90εκ εκ των οποιων τα 70 ιδιωτικα κεφαλαια) ΚΑΙ ομαδαρα που να ναι σε θεση να παιρνει κουπες σερι κιολας πιστευω κατανοεις πως ειναι λιγο δυσκολο στην καλυτερη των περιπτωσεων..

 

Δυσκολο τωρα ,αμα ειναι ετοιμο το γηπεδο πιστευω μετα θα ειναι ολα πιο ευκολα με εναν αντιπαλο μειον.

Link to comment
Share on other sites

Δυσκολο τωρα ,αμα ειναι ετοιμο το γηπεδο πιστευω μετα θα ειναι ολα πιο ευκολα με εναν αντιπαλο μειον.

 

Το γηπεδο θα ειναι ετοιμο στην καλυτερη των περιπτωσεων σε δυο χρονια. Και μετα θα πρεπει να γινει και μια καποια αποσβεση των 70εκ ιδιωτικων ξαναλεω κεφαλαιων...Τα πραγματα ειναι απλα. Η ομαδα για να εχει μεγαλα μπατζετς θα πρεπεινα γιγαντωνεται εμπορικα. Οποτε προσωπικα θεωρω πως τα σερι πρωταθληματα ειναι εκτος πραγματικοτητας την επομενη 10ετια. Και φαντασιυ στα γραφω αυτα εγω που τωρα πινω αμιτα μοσιον

Link to comment
Share on other sites

Κάπου εδώ πρέπει να γράψω ένα γαμώ το σπίτι σου στον πουστόγαυρο που γράφει ως Smaug στο gazzetta.

Link to comment
Share on other sites

Guest Cm punk

Αλλα ελεγες παντως πριν μερες. Η γνωμη μου ειναι πως με σοβαρες κινησεις και συσπειρωση μπορεις να σηκωσεις 3 σε 5 χρονια ,δεν ειναι αδυνατο. Εμπορικα ειμαστε σε καλο επιπεδο για το γεγονος πως ειμαστε 2 χρονια off ουσιαστικα.

Link to comment
Share on other sites

Κάπου εδώ πρέπει να γράψω ένα γαμώ το σπίτι σου στον πουστόγαυρο που γράφει ως Smaug στο gazzetta.

 

Εγω που γραφει ενας ως Μπουκοφσκι στο 365 τι να πω;

xD

Link to comment
Share on other sites

Κάπου εδώ πρέπει να γράψω ένα γαμώ το σπίτι σου στον πουστόγαυρο που γράφει ως smaug στο gazzetta.

 

xaxaxaxaxaaxaxax

 

καταρα ειναι αυτο

Link to comment
Share on other sites

Εγω που γραφει ενας ως Μπουκοφσκι στο 365 τι να πω;

xD

 

Είναι κι ένας στο γκαζέτα που γράφει σαν μπουκόφσκι.

Link to comment
Share on other sites

Είναι κι ένας στο γκαζέτα που γράφει σαν μπουκόφσκι.

 

Τι γραφει; Πωωω ρε πουστη μου τρεντς βγαζει το ΚΜ

Link to comment
Share on other sites

Καλα αμα ο Ολυμπιακος μπλεξει λογω Βαγγελα και αρχισουν αποκλεισμοι επ αοριστον μεχρι να γινουν δικες κτλ, τον κοβω να κανει ενα Walk of Shame αλα Cersei Lannister απο το ΣΕΦ μεχρι τον Ιστιοπλοικο ομιλο και τον Τσουκαλα να ακολουθει πισω του χτυπωντας καμπανακι

 

Ρε μαλάκα... γονάτισα λέμε, τι έγραψες;; xD

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Τι γραφει; Πωωω ρε πουστη μου τρεντς βγαζει το ΚΜ

 

Μόνο για πολιτικά γράφει και ευχαρίστως θα του γάμαγα τη μανούλα.

Link to comment
Share on other sites

Μόνο για πολιτικά γράφει και ευχαρίστως θα του γάμαγα τη μανούλα.

 

Ειναι συντροφος; xD

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×