Jump to content

Καψουρα mix


parakmiakos
 Share

Recommended Posts

Κατσε να παρω να δω ποτε μπορει η θεια

Μην μου τη θυμιζεις τη γρουσουζα.
Link to comment
Share on other sites

Χειμωνιάζει, αφηστε τα τζιν και τις τεκιλες.

Το ουισκι είναι ο καλύτερος φίλος του καψουρη  :blink:

Link to comment
Share on other sites

Χειμωνιάζει, αφηστε τα τζιν και τις τεκιλες.

Το ουισκι είναι ο καλύτερος φίλος του καψουρη  :blink:

 

αυτη η γαμημενη μυρωδια που εχει, τοσο συνδεδεμενη και ταιριαστη με τη καψουρα.....

 

? οτε δε μπορεσα να το πιω παντως. 

Κι η βοτκα μια χαρα σε καταστρεφει.

Link to comment
Share on other sites

Χειμωνιάζει, αφηστε τα τζιν και τις τεκιλες.

Το ουισκι είναι ο καλύτερος φίλος του καψουρη  :blink:

 

? οτέ δεν έκρυψα τις καλές μου σχέσεις με το αλκοόλ, αλλά το ουΐσκι ποτέ δε μου άρεσε ιδιαίτερα. Οκ, άμα δεν έχει τίποτα άλλο, θα το πιω. :P

Edited by SpiRos
Link to comment
Share on other sites

? οτέ δεν έκρυψα τις καλές μου σχέσεις με το αλκοόλ, αλλά το ουΐσκι ποτέ δε μου άρεσε ιδιαίτερα. Οκ, άμα δεν έχει τίποτα άλλο, θα το πιω. :P

 

Τις έκρυψες φέτος στην Ξάνθη. Αφού δεν πίνεις ρε μλκ

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

? οτε δεν μ αρεσε το ουισκι. Τζιν και βοτκα απο ποτα. Αλλα κατα βαση τζιν.

Οχι ουγγαρια διαολε. Να φερει απο τσεχια.

Link to comment
Share on other sites

Τις έκρυψες φέτος στην Ξάνθη. Αφού δεν πίνεις ρε μλκ

 

 

Έτσι έτσι. :D Τώρα που το καλοσκέφτομαι, πόσο σούρεαλ εικόνα να πίνουμε σφηνάκια Jagermeister στην πλατεία της Ξάνθης. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Δε γίνεται να μην πινετε ουισκι.

Κατι έχει γίνει λάθος. 

Για μένα, απο ένα επίπεδο και πάνω (δλδ οχι vat 69  :o ) δεν συγκρίνεται με κανένα αλλο αλκοολ. Δλδ οχι μέρα με νύχτα, κάτι πολύ παραπάνω.

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

Ψώλες όλες.

 

? ραγματικα συγκινητικη η ποιητικη σου διαθεση μια τετοια νυχτα.

Link to comment
Share on other sites

? ραγματικα συγκινητικη η ποιητικη σου διαθεση μια τετοια νυχτα.

 

Κάτσε μην αρχίσω τους ιάμβους, όπως είμαι τώρα, με hangover και άλλη μια ώρα στο γραφείο. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Έτσι έτσι. :D Τώρα που το καλοσκέφτομαι, πόσο σούρεαλ εικόνα να πίνουμε σφηνάκια Jagermeister στην πλατεία της Ξάνθης. :lol:

Καλά τώρα βρήκες άνθρωπο. Από ποτά, λικέρ και κοκτέηλ ή ό,τι στο κέρατο ήταν αυτό που πίναμε, έχω μαύρα μεσάνυχτα. Ειδικά το ουίσκι δεν το σήκωσα ποτέ. Στο 2ο ποτό αρχίζω και κελαηδάω και στο 3ο είμαι κάτω. Για εμένα το αλκοόλ αρχίζει και τελειώνει στη μπύρα. Τώρα περνάω φάση ale αλλά στην Ελλάδα μόνο σε εξειδικευμένα μαγαζιά θα βρεις να πιεις. Αλλά οκ μπύρες άμα ξεκινήσω μπορεί να πιω και 15 χωρίς να καταλάβω για πότε.

 

Μια φορά είχα πάει στα μπουζούκια (για να είμαστε και ontopic) και ζήτησα να πιω μπύρα. Με κοιτούσαν σα να έχω στο πρόσωπό μου σκατά.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

mpika s auto to vromero topic mono k mono na diloso tin alluleggui mou sto moukie gia to vat 69.xaireto ;)

Ε οχι και βρομερο. Βγαζουμε τα σωψυχα μας εδω μεσα. Τσιμπα και ενα Ρεμο τωρα.

Link to comment
Share on other sites

Στο κομμάτι αυτό περιγράφεται ο έρωτας του τραγουδιστή για μια αεροσυνοδό ή κάτι τέτοιο. Γι αυτό και το βάζω εδώ γιατί στο μεταλ τόπικ σφάζουμε παρθένες και ντυνόμαστε τράγοι οπότε too gay

 

Link to comment
Share on other sites

Στο κομμάτι αυτό περιγράφεται ο έρωτας του τραγουδιστή για μια αεροσυνοδό ή κάτι τέτοιο. Γι αυτό και το βάζω εδώ γιατί στο μεταλ τόπικ σφάζουμε παρθένες και ντυνόμαστε τράγοι οπότε too gay

 

 

 

 

μη σε δει ο αλλος, καηκαμε

 

Εχει ο σταυρος προσβαση στο καψουρα?

Link to comment
Share on other sites

Υπαρχουν απειρα ξενα κομματια που βγαζουν πονο, θλιψη κλπ. Απο Arctic Monkeys μεχρι Elvis Costelo και παει λεγοντας. ? αρολα αυτα, δεν μπορω να καταλαβω πως καποιος μενει σε αυτα οταν ειναι στις μαυρες του. Για μενα ολα καποια στιγμη καταληγουν στο ελληνικο. Αυτο με εκφραζει στο τελος περισσοτερο απ ολα. 

Το ιδιο ισχυει και με το ξενυχτι. Αν δεν παιξει ξευτιλισμα σε ελληναδικο στο τελος της βραδιας, δεν εχει γινει ολοκληρωμενο ξενυχτι.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×