Jump to content

EURO 2016


George_D
 Share

Recommended Posts

posa zoom ekane h kamera, melaxrino dn eida...

E tosous eixe sto xortari.Kako paixnidi nevriko De nomizw na proxwrhsei  meta tous omilous h France an den thn sfyrixoun kiolas

O dellas sigoura eixe kopanhsei kana ouiskaki.

Edited by gybe21
Link to comment
Share on other sites

Αυτό σκεφτόμουν και εγώ.

Ετσι προχειρα συγκρατησα

 

"Η ενδεκαδα εχει ενδεκα ποδοσφαιριστες"

 

Σε μια φαση στο κεντρο περναει με μια τριπλα δυο ρουμανους ο ? ογκμπα και βγαζει καθετη που κοβεται με φαουλ και λεει ο Δελλας "Ανουσια αυτα, αρεσουν στον κοσμο αλλα ανουσια" για την ντριπλα ? ΟΥ ΑΔΕΙΑΣΕ ΔΥΟ

 

Στην αρχη του αγωνα "θα ειναι δυσκολοκαταβλητος αντιπαλος η Ρουμανια" και στο τελος "θα περιμενε κανεις ευκολη επικρατηση της Γαλλιας"

 

"Αν δεν βαλεις γκολ δεν θα κερδισεις" φιλοσοφια του τυπου "αν δεν κοψεις τα νυχια σου θα μακραινουν διαρκως"

Οταν τον ξανακαλεσουν θα κραταω μπλοκακι.. Εδωσε ρεστα σημερα

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Ετσι προχειρα συγκρατησα

 

"Η ενδεκαδα εχει ενδεκα ποδοσφαιριστες"

 

Σε μια φαση στο κεντρο περναει με μια τριπλα δυο ρουμανους ο ? ογκμπα και βγαζει καθετη που κοβεται με φαουλ και λεει ο Δελλας "Ανουσια αυτα, αρεσουν στον κοσμο αλλα ανουσια" για την ντριπλα ? ΟΥ ΑΔΕΙΑΣΕ ΔΥΟ

 

Στην αρχη του αγωνα "θα ειναι δυσκολοκαταβλητος αντιπαλος η Ρουμανια" και στο τελος "θα περιμενε κανεις ευκολη επικρατηση της Γαλλιας"

 

"Αν δεν βαλεις γκολ δεν θα κερδισεις" φιλοσοφια του τυπου "αν δεν κοψεις τα νυχια σου θα μακραινουν διαρκως"

Οταν τον ξανακαλεσουν θα κραταω μπλοκακι.. Εδωσε ρεστα σημερα

Kai na fanasteis oti o Telhs o Mpatakhs akoma leei stous wanna be  proponhtas  sth sxolh pws autos kai o ele htan apo tous kaluterous pou exoun parei to xarti.

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

Νωρίς νωρίς το άρπαξε η Αλβανία. Άντε γιατί είχα βαρεθεί να ακούω για την καλή ομάδα της Αλβανίας και θα αποτελέσουν την έκπληξη και παπαριές με φιόγκους.

Edited by SpiRos
Link to comment
Share on other sites

eukola n elvetia apo oti fenete ,ama kerdisoun kai oi oualloi kanoume kalo sefte 

 

akoma provlimatizome giua to vradyno 

n Agglia tha nai to classico trimpourdelo , n rwssia den exw katholou eikona kai dinei 4.50!

Link to comment
Share on other sites

eukola n elvetia apo oti fenete ,ama kerdisoun kai oi oualloi kanoume kalo sefte 

 

akoma provlimatizome giua to vradyno 

n Agglia tha nai to classico trimpourdelo , n rwssia den exw katholou eikona kai dinei 4.50!

 

Δεν βλέπω να νικάει η Ουαλία, Μιχάλη. Χ2 το βλέπω. Ε ναι Αγγλία γάμα τα. ? ιστεύω θα νικήσει, αλλα οκ, δεν κόβω τον λαιμό μου.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Δεν βλέπω να νικάει η Ουαλία, Μιχάλη. Χ2 το βλέπω. Ε ναι Αγγλία γάμα τα. ? ιστεύω θα νικήσει, αλλα οκ, δεν κόβω τον λαιμό μου.

logo Bale to vala xwris na xw eikona ki apo tous duo, apla o oualos itan polu formarismenos ston teliko

 

eutixos ekleise grigora n elvetia kai mou prosferei idi cash-out pano ap'to pontarisma, opote vlepontas kai kanontas

Edited by Mike
  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Και εγώ Σλοβακία βλέπω και θα την ποντάρω

 

Τους είδα και με τους Γερμανούς στο φιλικό και μου φάνηκαν αρκετά καλοί.

Link to comment
Share on other sites

? ρόκληση εις βάρος της Ελλάδας κατά τη διάρκεια της αναμέτρησης της Αλβανίας με την Ελβετία που διεξάγεται στο Σταντ Μπολάρ της Λανς για το EURO 2016. Συγκεκριμένα Αλβανοί φίλαθλοι, πριν από την έναρξη του αγώνα, ανήρτησαν ένα πανό στα αγγλικά που έγραφε:


«Η Ελλάδα είναι ένοχη. Θυμηθείτε τη γενοκτονία της Τσαμουριάς. Εκατό χιλιάδες Αλβανοί θύματα».


 


http://www.enikos.gr/international/393827,Pano-proklhsh-enantion-ths-Elladas-ston-agwna-ths-Alvanias-me-thn-Elvetia--FWTO.html


Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×