Jump to content

Euroleague ​🏀


SpiRos
 Share

Recommended Posts

Δεν το είδα λόγο Vodafone αλλά την έχει κάνει nba ομάδα ο πιτιτο . Πολλή κάρφωμα highlight δύναμη στη ρακέτα . Έχει και τους παίκτες να το παίξουν αυτό το μπάσκετ βλέπει μέχρι final4 . 

Μεταμόρφωσε το σχεδόν ξωφλημενο Παπαγιάννη που τον έκανε πιο κυριαρχικό στη ρακέτα ( εχθές από ότι είδα όχι καλά στατιστικά) .Πάντα μου άρεσε αυτός ο παίκτης δεν γίνεται να είναι τόσο θηρίο και να μην κυριαρχεί κάτω από τα καλάθια όπως πρίν .

Link to comment
Share on other sites

final four με τίποτα, έχουν να παίξουν με Φενέρ ή ΤΣΣΚΑ που έχουν απίστευτο βάθος. ΑΝ μπουν 8αδα.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, AG21 said:

Δεν το είδα λόγο Vodafone αλλά την έχει κάνει nba ομάδα ο πιτιτο . Πολλή κάρφωμα highlight δύναμη στη ρακέτα . Έχει και τους παίκτες να το παίξουν αυτό το μπάσκετ βλέπει μέχρι final4 . 

Μεταμόρφωσε το σχεδόν ξωφλημενο Παπαγιάννη που τον έκανε πιο κυριαρχικό στη ρακέτα ( εχθές από ότι είδα όχι καλά στατιστικά) .Πάντα μου άρεσε αυτός ο παίκτης δεν γίνεται να είναι τόσο θηρίο και να μην κυριαρχεί κάτω από τα καλάθια όπως πρίν .

Να δω αν ο δικος μας, ο Τσαλμπουρης θα καταλαβει ποτε, οτι πρεπει να αυξησει την δυναμη του κ να μην ειναι τοσο soft.

Link to comment
Share on other sites

Έχω τρελές ενστάσεις για τον καραγκιόζη τον Πιτίνο και το ΝΒΑ του βάζελου που λες, Νικόλα, αλλά θα δούμε.

Link to comment
Share on other sites

Guest Fadrhonc21

Τι ματς έχασε σήμερα ο φαφλατάς Πιτίνο. Ένα 5αρι να είχαμε ρε πούστη μου....

Link to comment
Share on other sites

Guest XAMΠOΣ

Τι εβαλε ο Ρουντι τελευταιο δεκατο του δευτερολεπτου 73-74 . Πιτινο ταβερνιαρη

Link to comment
Share on other sites

μεγαλη τσαπου.. αλλα για να τα λεμε ολα , δικο του ματς εχασε ο βαζελας. το γαμησε στο τελος

Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, Fadrhonc21 said:

Τι ματς έχασε σήμερα ο φαφλατάς Πιτίνο. Ένα 5αρι να είχαμε ρε πούστη μου....

Τώρα με τον τραυματισμό του Ματσιούλις πέταξε το πουλάκι δυστυχώς... Εγώ το πίστευα ότι μπορούμε να τους κοντράρουμε στα ίσια.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Και γω περιμενα πως και πως να τους παιξουμε και τους 2 στο οακα κομπλε με θιοντορ υγιη αλλα γαμηθηκε..

Link to comment
Share on other sites

Guest Fadrhonc21

Μπορείς να κάνεις μεταγραφή πάντως για τα playoffs. Αν η ιστορία με τον γαύρο μείνει έτσι και έχουμε μεγάλες ελπίδες για τελικούς πιστεύω ο Μάκης θα φέρει παίκτη (εγώ το ξαναλέω θα έφερνα Μπουρούση, θέλει 5αρι η ομάδα για να χτυπήσει βαζέλα, με James να πηγαίνει στο 4).

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...

Μεγάλη εμφάνιση από Λάρκιν. Στην μέρα του δεν έχει αντίπαλο.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Ούγγροι σχολιαστές στην τεχνική ποινή του Λάθο: 
-Ο Ολυμπιακός θα έφευγε από το γήπεδο με ένα τέτοιο σφύριγμα.
-Μαζί του και ο Παναθηναϊκός.

(προφανώς με καθόλου κολακευτικό τόνο για τους κλαψιάρηδες)

:lol:B)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Στην (19.500 θέσεων) Lanxess Arena της Κολωνίας θα διοργανωθεί το Final Four της EuroLeague στις 22 και 24 Μαΐου 2020.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×