Jump to content

Καρτα φίλου ΑΕΚ


Recommended Posts

Παντου ετσι ειναι ο κοσμος στην Ελλαδα (ειδικα σημερα που λεφτακια γιοκ) γι αυτο και οι gay πχ υποχρεωτικο το εχουν, δεν το εχουν προαιρετικο. Σημασια εχει να γινεται η δουλεια, εφοσον γινεται ολα καλα.

Link to comment
Share on other sites

Παντου ετσι ειναι ο κοσμος στην Ελλαδα (ειδικα σημερα που λεφτακια γιοκ) γι αυτο και οι gay πχ υποχρεωτικο το εχουν, δεν το εχουν προαιρετικο. Σημασια εχει να γινεται η δουλεια, εφοσον γινεται ολα καλα.

Και ο κοσμος της ΑΕΚ, ως μερος του κοσμου στην Ελλαδα, ειναι και αυτος ετσι. Καλα σιγα μην εχει σχεση η κριση, λες και πριν θα τα διναν.

Προφανως σημασια εχει να γινεται η δουλεια. Το σχολιο μου πηγαινε στο "ιερο καθηκον να παρουμε", κτλ που κατα καιρους εχει γραφτει, λες και την παιρνει κανεις για να βοηθησει.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Θυμαμαι την εκπληξη στο προσωπο του Σταυρου οταν ειδε οτι ειχα καρτα φιλου και κειας της ερα. Στη γκαζοζα με ειχανε σουρει νομιζω. Ητανε κι ο Αβρααμ και ο Τολης. Ανεκτιμητη εμπειρια.

Link to comment
Share on other sites

Και ο κοσμος της ΑΕΚ, ως μερος του κοσμου στην Ελλαδα, ειναι και αυτος ετσι. Καλα σιγα μην εχει σχεση η κριση, λες και πριν θα τα διναν.

Προφανως σημασια εχει να γινεται η δουλεια. Το σχολιο μου πηγαινε στο "ιερο καθηκον να παρουμε", κτλ που κατα καιρους εχει γραφτει, λες και την παιρνει κανεις για να βοηθησει.

δεν το παιζω αγιος αεκτζης, κι εγω περσυ πηρα πρωτη φορα αναγκαστικα, γιατι δεν πιστευα οτι 

εχει τυχη κατι τετοιο οταν βγηκε. ομως ειδα με τα ματια μου, και φετος μαζι με τα δυο διαρκειας που

πηραμε με τον αδερφο μου, εβγαλα καρτα, για την μανα μου και τον πατερα μου (κυριολεκτικα) την 

γκομενα, και αδερφος μου για την γυναικα του και την κορη του που δεν θα πατησουν γηπεδο.με

"αναγκασε" η βοηθεια που ειδα πλεον οτι παιρνει η ερασιτεχνικη 

Link to comment
Share on other sites

δεν το παιζω αγιος αεκτζης, κι εγω περσυ πηρα πρωτη φορα αναγκαστικα, γιατι δεν πιστευα οτι 

εχει τυχη κατι τετοιο οταν βγηκε. ομως ειδα με τα ματια μου, και φετος μαζι με τα δυο διαρκειας που

πηραμε με τον αδερφο μου, εβγαλα καρτα, για την μανα μου και τον πατερα μου (κυριολεκτικα) την 

γκομενα, και αδερφος μου για την γυναικα του και την κορη του που δεν θα πατησουν γηπεδο.με

"αναγκασε" η βοηθεια που ειδα πλεον οτι παιρνει η ερασιτεχνικη 

Οτι γραφεται δεν ειναι  προσωπικο. Ενα γενικο σχολιο ηταν, και εβαλα και τον εαυτο μου για να ειμαι δικαιος, οτι ο κοσμος παιρνει καρτα επειδη αναγκαζεται να το κανει. Προφανως υπαρχουν εξαιρεσεις, και γω το 2009 ειχα παρει κειας της ερασιτεχνικης χωρις να... με αναγκασουν.

Link to comment
Share on other sites

Οτι γραφεται δεν ειναι  προσωπικο. Ενα γενικο σχολιο ηταν, και εβαλα και τον εαυτο μου για να ειμαι δικαιος, οτι ο κοσμος παιρνει καρτα επειδη αναγκαζεται να το κανει. Προφανως υπαρχουν εξαιρεσεις, και γω το 2009 ειχα παρει κειας της ερασιτεχνικης χωρις να... με αναγκασουν.

δεν το εκανα προσωπικο με την εννοια της αντιπαραθεσης και καταλαβα πως το εγραψες.

με χρησιμοποιησα και εγω ως κακο παραδειγμα, και ως παραδειγματισμενο. το ουσιαστικο

που ηθελα να πω -και γι αυτο αναφερθηκα σε ιερη υποχρεωση- ειναι οτι ειδαμε με τα ματια

μας τι κανει το δεκαρικο, που ειναι εφικτο να το δωσει κανεις καποια στιγμη μεσα στην χρονια

ακομα και αν γενικα δυσκολευεται με τα οικονομικα του. και μπορει να το αποσυνδεσει και απο

την παρουσια του στο γηπεδο της ποδοσφαιρικης ΑΕΚ

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

δεν το εκανα προσωπικο με την εννοια της αντιπαραθεσης και καταλαβα πως το εγραψες.

με χρησιμοποιησα και εγω ως κακο παραδειγμα, και ως παραδειγματισμενο. το ουσιαστικο

που ηθελα να πω -και γι αυτο αναφερθηκα σε ιερη υποχρεωση- ειναι οτι ειδαμε με τα ματια

μας τι κανει το δεκαρικο, που ειναι εφικτο να το δωσει κανεις καποια στιγμη μεσα στην χρονια

ακομα και αν γενικα δυσκολευεται με τα οικονομικα του. και μπορει να το αποσυνδεσει και απο

την παρουσια του στο γηπεδο της ποδοσφαιρικης ΑΕΚ

Φυσικα και μπορει αλλα στην πραξη αν δεν ηταν υποχρεωτικη ελαχιστοι θα το εκαναν δυστυχως.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

συμφωνουμε απολυτα σ αυτο. ειναι μια πολυ καλη κινηση για αρχη που,

βλεποντας την δυναμικη της στα αποτελεσματα απο την "υποχρεωτικη"

αγορα μεσω των εισιτηριων την περασμενη σεζον, μπορει να επικοινωνηθει

πολυ περισσοτερο.

Link to comment
Share on other sites

Την δυνατότητα να προμηθευτούν την Κάρτα Φίλου ΑΕΚ και από τα καταστήματα PUBLIC θα έχουν πλέον οι οπαδοί της ομάδας, όπως ανακοίνωσε η Ερασιτεχνική. Στην ανακοίνωση αναφέρονται τα εξής: «Η ΑΕΚ ενημερώνει τους φιλάθλους της ότι μπορούν να προμηθεύονται την ΚΑΡΤΑ ΦΙΛΟΥ ΑΕΚ από το δίκτυο καταστημάτων PUBLIC. Αντίθετα δεν διατίθεται πλέον η ΚΑΡΤΑ ΦΙΛΟΥ ΑΕΚ αλλά και εισιτήρια αγώνων από τα καταστήματα ΓΕΡΜΑΝΟΣ / COSMOTE, κατόπιν επιχειρηματικής απόφασης της εταιρίας ΓΕΡΜΑΝΟΣ».

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Τα τηλεφωνήματα πολλά. Τα μηνύματα ακόμα περισσότεραΕκατοντάδες φίλοι της ΑΕΚ από την πρώτη ημέρα θεσμοθέτησης της ΚΑΡΤΑΣ ΦΙΛΟΥ ΑΕΚ θέλησαν να μάθουν όσες το δυνατόν περισσότερες πληροφορίες σχετικά με την Κάρτα που δίνει πνοή στη Μάνα ΑΕΚ.

Για αυτό το λόγο, συγκεντρώσαμε όλα τα ερωτήματά σας, τα κωδικοποίησαμε και σας απαντάμε σε όλα με στόχο να γίνει αντιληπτό από όλους ότι η ΚΑΡΤΑ ΦΙΛΟΥ ΑΕΚ δεν είναι μία αγορά, αλλά μία πράξη αγάπηςπρος την ομάδα μας και μία ιερή υποχρέωση προς την ιστορία της.

1) Τι είναι η ΚΑΡΤΑ ΦΙΛΟΥ ΑΕΚ και σε τι συμβάλλει;

H ΚΑΡΤΑ ΦΙΛΟΥ ΑΕΚ είναι η ελάχιστη οικονομική ενίσχυση που μπορεί να δώσει ο φίλος της ΑΕΚ στη Μάνα ΑΕΚ για την εξυγίανση του Σωματείου, την πληρωμή των χρεών παλαιότερων ετών προς τρίτους, την δημιουργία σύγχρονων Ακαδημιών, την λειτουργία όλο και περισσότερων αθλημάτων και τμημάτων και την ενίσχυση των ανδρικών και γυναικείων ομάδων μας με σκοπό την κατάκτηση τίτλων και διακρίσεων.

2) Πόσο κοστίζει και πόσο διαρκεί η ΚΑΡΤΑ ΦΙΛΟΥ ΑΕΚ;

H ΚΑΡΤΑ ΦΙΛΟΥ ΑΕΚ κοστίζει μόλις 10 ευρώ για μία αγωνιστική περίοδο δώδεκα μηνών.

3) Γνωρίζω για την ΚΑΡΤΑ ΦΙΛΟΥ ΑΕΚ, αλλά φέτος δεν την πήρα γιατί δεν είχα την ευκαιρία να αγοράσω εισιτήριο διαρκείας σε ποδόσφαιρο ή μπάσκετ, ούτε μπορούσα να παρακολουθήσω αγώνες ποδοσφαίρου ή μπάσκετ από κοντά.

Την ΚΑΡΤΑ ΦΙΛΟΥ ΑΕΚ πρέπει να την αγοράζουμε όλοι οι ΑΕΚτζήδες, πάμε δεν πάμε στο γήπεδο, είτε ζούμε στην Ελλάδα, είτε ζούμε στο εξωτερικό. Είναι η ελάχιστη συμβολή μας στο Σωματείο για να μπορέσει να κάνει όσα αναφέρθηκαν παραπάνω.

Το Σωματείο μας, η ΑΕΚ μας, ανήκει στον κόσμο της. Δείτε πόσα πράγματα μπορέσαμε να κάνουμε μέσα σε μικρό χρονικό διάστημα με την ΚΑΡΤΑ ΦΙΛΟΥ ΑΕΚ.

Κατ’ αρχήν εξυγιαίνουμε το Σωματείο, εξοφλήσαμε πολλές παλιές οφειλές προς αθλητές, προπονητές, προμηθευτές, έχουμε κάνει διακανονισμούς και ρυθμίσεις, ρυθμίσαμε χρέη προς Ομοσπονδίες από τιμωρίες που είχαν επιβληθεί στις ομάδες μας.

Και κυρίως δεν αφήνουμε χρέη από τη μία σεζόν στην επόμενη.

Προσπαθούμε να έχουμε ανταγωνιστικές ομάδες σε όλα τα τμήματα. Ήδη σε δύο χρόνια έχουμε πάρει δύο τίτλους στο ποδόσφαιρο σάλας και έπεται συνέχεια. Έχουμε πάρει ήδη το Πρωτάθλημα σε Εφήβους, Νεάνιδες, Νέους Άνδρες, Νέες Γυναίκες στη Σπάθη στην Ξιφασκία και στοχεύουμε στο 8ο συνεχόμενο Πρωτάθλημα στις Γυναίκες και το 2ο στους Άνδρες. Φτάνουμε σιγά-σιγά στην κορυφή στην Πυγμαχία, αναμορφώσαμε την Ποδηλασία με Ακαδημίες πρότυπο, ενώ αναγεννιόμαστε στο στίβο. Το powerlifting διατηρείται στην κορυφή, όπως και το ράγκμπι λιγκ και φυσικά το χάντμπολ μας επιδιώκει την κατάκτηση της Ελληνικής και Ευρωπαϊκής κορυφής. Παράλληλα, στο ανδρικό βόλεϊ προσπαθούμε να ενταχθούμε ξανά στη μεγάλη κατηγορία, ενώ στο γυναικείο βρισκόμαστε κοντά στην επιστροφή μας στην πρώτη κατηγορία

Δημιουργήσαμε ομάδες σε πόλο, τοξοβολία, ενώ ξεκινάμε νέα τμήματα στα περισσότερα αθλήματα, όπως το ιστορικό άθλημα της πάλης, το ΜΜΑ, το καράτε, το τζούντο, το ταε κβο ντο, η γυμναστική.

Και φυσικά περιμένουμε τις επόμενες ημέρες να πανηγυρίσουμε όλοι μαζί το πρώτο πρωτάθλημα Επιτραπέζιας Αντισφαίρισης Ανδρών στην ιστορία του Συλλόγου στην παρθενική μας συμμετοχή στην Α1, την άνοδο της γυναικείας ομάδας Επιτραπέζιας Αντισφαίρισης στην Α2 και φυσικά τους τελικούς της ομάδας χάντμπολ.

Σε μικρό χρονικό διάστημα τελειώνει η διαμόρφωση ενός νέου γυμναστηρίου για το άθλημα του muay thai, που πρόκειται επίσης να ξεκινήσει άμεσα.

Για όλα αυτά είμαστε περήφανοι και θέλουμε να είστε περήφανοι και εσείς όλοι οι Ενωσίτες. Δεν είμαστε όμως περήφανοι μόνο για αυτά.

Είμαστε περήφανοι για το νέο πανέμορφο σάιτ του Σωματείου μας (www.aek.gr), είμαστε περήφανοι για το νέο σύγχρονο σάιτ του χάντμπολ (handball.aek.gr), είμαστε περήφανοι για το νέο e-shop μας (www.aek.gr, eshop.aek.gr), την ποιότητα των προϊόντων μας και τις ανταγωνιστικές τιμές, είμαστε περήφανοι ακόμη και για την συνεργασία μας με μεγάλο ασφαλιστικό πάροχο, ώστε οι ασφαλίσεις των Ενωσιτών οπαδών μέσω της aek insurance (www.aek.gr) να επιφέρουν οικονομικό όφελος στο Σωματείο, χωρίς οικονομική επιβάρυνση των φίλων της ΑΕΚ.

Είμαστε περήφανοι γιατί θέσαμε σε λειτουργία το AEK TV και μεταδώσαμε αγώνες χάντμπολ, βόλεϊ, πινγκ πονγκ, ράγκμπι λιγκ, δίνοντας την ευκαιρία στους ΑΕΚτζήδες από όλο τον κόσμο να παρακολουθούν την αγαπημένη μας ομάδα.

Πιο πολύ όμως είμαστε υπερήφανοι για τους ερασιτέχνες πρωταγωνιστές του αθλητισμού του Σωματείου μας, για τους πρωταθλητές μας Χάρη Καστραντά της ποδηλασίας και Δώρας Γκουντούρα της ξιφασκίας που επιδιώκουν την πρόκρισή τους στην Ολυμπιάδα. Για τον παγκόσμιο ρέκορντμαν παίδων στην Σφύρα Νίκο Πολυχρονίου, για τον Παναγιώτη Περεντή του δυναμικού τριάθλου και για τον Παναγιώτη Τοπάλη της άρσης βαρών, που μας εκπροσωπούν επάξια πανευρωπαϊκά Είμαστε περήφανοι για όλους τους αθλητές των Ακαδημιών μας που φορούν το δικέφαλο στο στήθος και επιτέλους θα στελεχώσουν επάξια τις ανδρικές και γυναικείες ομάδες μας.

Περισσότερο από όλα είμαστε υπερήφανοι για το τμήμα Μπάσκετ με Αμαξίδιο, που ξεκινά τους αγώνες του και μας περιμένει όλους να στηρίξουμε τους αθλητές μας και την ομάδα μας σε αυτό το συναρπαστικό άθλημα με πρωταγωνιστές τους γίγαντες της θέλησης…

Όλα αυτά τα κάναμε με την βοήθεια της ΚΑΡΤΑΣ ΦΙΛΟΥ ΑΕΚ, με τη συμμετοχή του κόσμου της ΑΕΚ σε αυτή την προσπάθεια της αναγέννησης σε όλα τα επίπεδα.

4) Γιατί πρέπει να συνεχίζουμε να προμηθευόμαστε την ΚΑΡΤΑ ΦΙΛΟΥ ΑΕΚ;

Γιατί μόνο έτσι θα μπορέσουμε να διατηρήσουμε όσα έχουμε πετύχει μαζί και να πετύχουμε ακόμη περισσότερα, τόσο από πλευράς εικόνας του Σωματείου μας, όσο και από πλευράς αγωνιστικών επιτυχιών.

5) Τώρα συμφέρει να πάρω ΚΑΡΤΑ ΦΙΛΟΥ ΑΕΚ;

Δεν είναι ζήτημα συμφέροντος, αλλά ζήτημα αλληλεγγύης στο Σωματείο μας, στην Μάνα ΑΕΚ. Μάλιστα τώρα είναι που η ανάγκη είναι μεγαλύτερη, τώρα που οι αγώνες του ποδοσφαίρου και του μπάσκετ φθάνουν στο τέλος τους για τη φετινή χρονιά, αλλά οι υποχρεώσεις της Ερασιτεχνικής παραμένουν και είναι πολλές.

Οι ανάγκες της Μάνας ΑΕΚ δεν σταματούν ποτέ. Ας βοηθήσουμε με μία ΚΑΡΤΑ ΦΙΛΟΥ ΑΕΚ ο καθένας μας, να πάρουμε τα αμαξίδια για τα ΑΜΕΑ μπασκετμπολίστες μας, να καλύπτουμε τα οδοιπορικά τους, τα έξοδα των ποδηλατών μας, των πυγμάχων μας, των ξιφομάχων μας, των αρσιβαριστών μας, όλων των αθλητών μας!

Ας συμβάλλουμε στον εκσυγχρονισμό των Ακαδημιών μας στο στίβο, στην ποδηλασία…

Ας συμβάλλουμε στην οικονομική ενίσχυση του Σωματείου, ας βοηθήσουμε να ανταποκριθεί και φέτος στις οικονομικές του υποχρεώσεις.

6) Δηλαδή η ΚΑΡΤΑ ΦΙΛΟΥ ΑΕΚ δεν χρησιμεύει μόνο για να αγοράζουμε εισιτήρια στο ποδόσφαιρο και στο μπάσκετ;

Χρησιμεύει και γι αυτό, αλλά δεν είναι μόνο αυτός ο σκοπός, δεν είναι αυτός ο βασικός σκοπός. Φυσικά πρέπει να είσαι κάτοχος της ΚΑΡΤΑ ΦΙΛΟΥ ΑΕΚ για να αγοράσεις διαρκείας και απλά εισιτήρια στο ποδόσφαιρο και το μπάσκετ.

Γιατί με αυτό τον τρόπο επιτυγχάνεται η οικονομική ενίσχυση της Μάνας ΑΕΚ, η οποία δυστυχώς έχει σχεδόν μηδαμινά έσοδα από εισιτήρια των αγώνων της και από χορηγίες.

Όμως η ΚΑΡΤΑ ΦΙΛΟΥ ΑΕΚ χρησιμεύει για την οικονομική ενίσχυση της Μάνας ΑΕΚ, για όσα αναφέρθηκαν παραπάνω. Η ΚΑΡΤΑ ΦΙΛΟΥ ΑΕΚ πρέπει να γίνει η ιερή υποχρέωση όλων των ΑΕΚτζήδων απέναντι στη Μάνα ΑΕΚ, στο Σωματείο που φέρει το σύμβολο του δικέφαλου αετού και τους συμβολισμούς και τις αξίες του Βυζαντίου, του Ελληνισμού, της Προσφυγιάς.

Ας κάνουμε την ΚΑΡΤΑ ΦΙΛΟΥ ΑΕΚ την αγαπημένη μας συνήθεια!

  • Δικεφαλάκι 7
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
karta_filou_aek_2.jpg?resize=800%2C445&s

ΕΙΜΑΙ ΑΕΚ!

– Τι ομάδα είσαι;
ΕΙΜΑΙ ΑΕΚ!

Δείξε έμπρακτα την αγάπη σου για την ΑΕΚ με την αγορά της ΚΑΡΤΑΣ ΦΙΛΟΥ ΑΕΚ, δίνοντας πνοή σε όλο το Σύλλογο! Γίνε κομμάτι της γιγάντωσης της ΑΕΚ, συμμετέχοντας ενεργά στη διαμόρφωση της νέας εποχής σε όλα τα επίπεδα.

Είτε ζεις στην Ελλάδα, είτε ζεις στο εξωτερικό, προμηθεύσου ΤΩΡΑ την ΚΑΡΤΑ ΦΙΛΟΥ ΑΕΚ για να συμβάλλεις στην οικονομική και ηθική στήριξη των δεκάδων τμημάτων της Μάνας ΑΕΚ, στην οικονομική εξυγίανση, στην επίτευξη των αγωνιστικών στόχων, στην ανάπτυξη των ακαδημιών, στη δημιουργία νέων τμημάτων, στη διατήρηση και ανάδειξη των θεμελιωδών αρχών και των ιδανικών της ιστορίας μας.

Με την κάρτα φίλου ΑΕΚ:

  • Έχεις έκπτωση 10% στο eshop της Μάνας ΑΕΚ (η έκπτωση τίθεται σε ισχύ 10 ημέρες μετά την αγορά της ΚΑΡΤΑΣ ΦΙΛΟΥ ΑΕΚ).
  • Έχεις έκπτωση 20% στα εισιτήρια διαρκείας των ερασιτεχνικών τμημάτων.
  • Αποκτάς το δικαίωμα στην αγορά εισιτηρίων απλών και διαρκείας στο ποδόσφαιρο και στο μπάσκετ.

Η διάθεση της ΚΑΡΤΑΣ ΦΙΛΟΥ ΑΕΚ γίνεται:

– Από τα Γραφεία της ΑΕΚ (Φωκών 9, Νέα Φιλαδέφεια) από Δευτέρα έως Πέμπτη 09:00-20:00 και Παρασκευή 09:00-18:30.

– Από το εκδοτήριο της αίθουσας “Γ. Κασιμάτης” του ΟΑΚΑ (Θύρα 21) από Δευτέρα έως Παρασκευή 10:00-18:00 και Σάββατο 10:00-14:00.

– Από την ιστοσελίδα της ΑΕΚ, www.aek.gr, στην ειδική καρτέλα ΚΑΡΤΑ ΦΙΛΟΥ.

– Από τα καταστήματα Public σε όλη την Ελλάδα.

Κάνε ΤΩΡΑ δική σου την ΚΑΡΤΑ ΦΙΛΟΥ ΑΕΚ με μόλις 10 ευρώ και δώσε στην αναγέννηση της ΑΕΚ το δικό σου ονοματεπώνυμο! Φώναξε: ΕΙΜΑΙ ΑΕΚ!

Ισχύς ΚΑΡΤΑΣ ΦΙΛΟΥ ΑΕΚ: 21/06/2019-10/06/2020.

%CE%9A%CE%91%CE%A1%CE%A4%CE%91-%CE%A6%CE

 

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
eimaiAEK_karta_filou_640x432.jpg?resize=

ΚΑΡΤΑ ΦΙΛΟΥ ΑΕΚ και τηλεφωνικά!

Λόγω μεγάλης ζήτησης, η ΑΕΚ ανακοινώνει ότι για τη διευκόλυνσή τους οι φίλαθλοι μπορούν να προμηθεύονται την ΚΑΡΤΑ ΦΙΛΟΥ ΑΕΚ και τηλεφωνικά στο 210-8938111 από Δευτέρα έως Κυριακή από τις 09:00 έως τις 21:00.

Προμηθεύσου ΤΩΡΑ την ΚΑΡΤΑ ΦΙΛΟΥ ΑΕΚ και φώναξε… “είμαι ΑΕΚ“!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Έβγαλα σήμερα από το public, η μαλακία είναι βέβαια ότι δεν παίρνεις κάποια κάρτα απλά ένα χαρτί.

Βέβαια τα μουτρα των υπαλλήλων μόλις μπαίνω σε μαγαζί της Θεσσαλονίκης να πάρω κάρτα φίλου ΑΕΚ είναι απόλαυση.

 

ΑΕΚ ΓΙΑΤΙ ΚΑΥΛΏΝΕΙ ΤΟ ΜΟΥΝΙ ΤΗΣ ΜΆΝΑΣ ΣΑΣ

  • Δικεφαλάκι 7
Link to comment
Share on other sites

19 hours ago, stavros 9-11 said:

Έβγαλα σήμερα από το public, η μαλακία είναι βέβαια ότι δεν παίρνεις κάποια κάρτα απλά ένα χαρτί.

Βέβαια τα μουτρα των υπαλλήλων μόλις μπαίνω σε μαγαζί της Θεσσαλονίκης να πάρω κάρτα φίλου ΑΕΚ είναι απόλαυση.

 

ΑΕΚ ΓΙΑΤΙ ΚΑΥΛΏΝΕΙ ΤΟ ΜΟΥΝΙ ΤΗΣ ΜΆΝΑΣ ΣΑΣ

Πάρε την ΕΡΑ κ πες τους να σου την στείλουν σπίτι, θα ακούσουν κ Θεσσαλονίκη δε πιστεύω να αρνηθούν.

Link to comment
Share on other sites

21 hours ago, stavros 9-11 said:

Έβγαλα σήμερα από το public, η μαλακία είναι βέβαια ότι δεν παίρνεις κάποια κάρτα απλά ένα χαρτί.

Βέβαια τα μουτρα των υπαλλήλων μόλις μπαίνω σε μαγαζί της Θεσσαλονίκης να πάρω κάρτα φίλου ΑΕΚ είναι απόλαυση.

 

ΑΕΚ ΓΙΑΤΙ ΚΑΥΛΏΝΕΙ ΤΟ ΜΟΥΝΙ ΤΗΣ ΜΆΝΑΣ ΣΑΣ

Μου αρέσεις...Ίδια απόλαυση πήρα όταν είχα ανέβει για δουλειές Θεσσαλονίκη και έδινα πιστωτική της ΑΕΚ για να πληρώσω...Ήμουν και με τα κοστούμια, τους ερχόταν ξαφνικό...Απόλαυση...

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...

ΑΠΟΚΤΗΣΤΕ ΤΗΝ

aek-karta-filou-teliko
εικόνα_Viber_2020-06-02_15-30-46

Αγαπημένες φίλες
Aγαπημένοι φίλοι

Το 2016 μπήκε πιλοτικά στη ζωή των φίλων της ομάδας μας η ΚΑΡΤΑ ΦΙΛΟΥ ΑΕΚ. Από το 2017 Ερασιτεχνική ΑΕΚ και κόσμος πορευόμαστε ΜΑΖΙ. Από τότε καταφέραμε ΜΑΖΙ πάρα πολλά.

ΜΑΖΙ επαναφέραμε την ΑΕΚ την κορυφή, με υγεία και προπαντός με την αξιοπιστία που επιτάσσει η Ιστορία της, η δυναμική της και ο σεβασμός στον κόσμο της.

ΜΑΖΙ δημιουργήσαμε τις ιδανικές συνθήκες άθλησης για αθλητές όλων των ηλικιών και όλων των αθλημάτων.

ΜΑΖΙ ιδρύσαμε νέα ερασιτεχνικά αθλητικά τμήματα, ΜΑΖΙ δώσαμε τις μάχες στα κέντρα αποφάσεων, ΜΑΖΙ κάναμε ισχυρή τη φωνή της ΑΕΚ.

ΜΑΖΙ κερδίσαμε τις δεκάδες ομαδικές και ατομικές διακρίσεις, επιτυχίες και μετάλλια, ΜΑΖΙ φτιάξαμε Ακαδημίες – Πρότυπα, ΜΑΖΙ κάναμε την ΑΕΚ το μοναδικό Σωματείο στην Ελλάδα με εκπροσώπηση σε όλα τα ομαδικά αθλήματα στην Πρώτη Κατηγορία, ΜΑΖΙ φτιάξαμε τα νέα υπερσύγχρονα Γυμναστήρια για τα παιδιά μας και το νέο μας Εντευκτήριο για τους σκακιστές μας.

ΜΑΖΙ συμβάλλουμε στο καλύτερο αύριο του ελληνισμού, παραδίδοντας στην κοινωνία μας νέους ανθρώπους παιδευμένους και γαλουχημένους με τις αξίες της ΑΕΚ και των προγόνων μας.

            3 χρόνια ΜΑΖΙ,

            21 τίτλοι σε επίπεδο ανδρών – γυναικών,

            15 νέα αθλήματα

            4 νέα Γυμναστήρια,

            1 νέο Εντευκτήριο

            10 ομάδες στην Πρώτη Κατηγορία Εθνικών Ομαδικών Αθλημάτων

            Δεκάδες μετάλλια και διακρίσεις Ακαδημιών.

Φίλη και φίλε της ΑΕΚ,

Η φετινή σεζόν έκλεισε με αναστολή λειτουργίας των αθλητικών δραστηριοτήτων, με διακοπή των διοργανώσεων.

Η νέα σεζόν 2020-2021 ανοίγει με τις ίδιες και ακόμη πιο δύσκολες προϋποθέσεις, με δυσεύρετη τη στήριξη από χορηγίες, χωρίς έσοδα από διαρκείας και εισιτήρια από ΠΑΕ και ΚΑΕ, αφού δύσκολα προβλέπεται κόσμος στα γήπεδα.

 Σε όλους εμάς επαφίεται το πώς θα κυλήσει αυτή η πραγματικά πολύ δύσκολη σεζόν που έρχεται. Εμείς ως Διοίκηση της Μάνας ΑΕΚ, δεν κάνουμε ούτε βήμα πίσω. Συνεχίζουμε το έργο μας, με ακόμη μεγαλύτερη όρεξη, με μεγαλύτερο πάθος.

Δεν διανοούμαστε ότι μπορεί να νικηθούμε από τον κορωνοϊό. Δεν μπορούμε να νικηθούμε από κανένα και από τίποτα, όταν είμαστε ΜΑΖΙ.

ΜΑΖΙ λειτουργούμε 32 αθλήματα ανδρών και γυναικών και πάνω από 50 τμήματα Ακαδημιών και Υποδομών.

ΜΑΖΙ θα υλοποιήσουμε το σχεδιασμό μας για τη νέα σεζόν και δεν θα ματαιώσουμε την έναρξη της λειτουργίας των νέων αθλημάτων της ΑΕΚ.

ΜΑΖΙ θα απολαύσουμε τις ομάδες μας στο χάντμπολ, στο βόλεϊ, στο φούτσαλ, στο πόλο και την κολύμβηση, στο ράγκμπι, στο beach rugby, στο πινγκ πονγκ, στο στίβο, στην ποδηλασία, στην ξιφασκία, στην πυγμαχία, στην άρση βαρών και το πάουερ λιφτινγκ, στο μπάσκετ με αμαξίδιο, στην τοξοβολία, στο σκάκι.

ΜΑΖΙ θα απολαύσουμε και τους νέους αθλητές μας, στα νέα αθλήματα μας, στη γυμναστική, στη σκοποβολή, στο τέννις, στο kick boxing, στην πάλη, στην χειροπάλη, στο beach wrestling, στο muaithai, στο καράτε.

ΜΑΖΙ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΑΜΕ ΤΗ ΜΑΝΑ ΑΕΚ! – ΜΑΖΙ ΤΗΝ ΦΕΡΑΜΕ ΣΤΗΝ ΚΟΡΥΦΗ!

ΜΑΖΙ ΘΑ ΤΗΝ ΚΡΑΤΗΣΟΥΜΕ ΣΤΗΝ ΚΟΡΥΦΗ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΔΟ 2020-2021!

Αγοράζουμε όλοι την ΚΑΡΤΑ ΦΙΛΟΥ ΑΕΚ για τη σεζόν 2020-2021.

Με μόλις 10 € ο καθένας μας, κρατάμε το μεγαλύτερο Σωματείο του Κόσμου στην κορυφή!

Παράγγειλε από τώρα την ΚΑΡΤΑ ΦΙΛΟΥ ΑΕΚ για τη σεζόν 2020-2021 και συνέχισε ΜΑΖΙ μας την πιο αγνή αθλητική προσπάθεια για τη στήριξη των παιδιών μας όλων των ηλικιών (από νήπια έως ενήλικα) που τιμούν με την αγάπη τους το έμβλημα του δικέφαλου αετού.

Συνέχισε ΜΑΖΙ μας τον πιο όμορφο δύσκολο αγώνα να στηρίξουμε τον Ερασιτεχνικό Αθλητισμό στην ΜΑΝΑ ΑΕΚ.

Αγαπητέ μας Φίλαθλε, ΕΔΩ θα αποκτήσεις την ΚΑΡΤΑ ΦΙΛΟΥ ΑΕΚ.

Όλοι μαζί ενωμένοι μπορούμε να προσδοκούμε αλλά και να παλεύουμε καθημερινά για μια ΑΕΚ καθοριστική στην αθλητική και πολιτιστική ανάπτυξη αλλά και πρωταγωνίστρια στους αθλητικούς στίβους, με πιστή τήρηση των ιδανικών της και σεβασμό στα σύμβολά της.

Με την ΚΑΡΤΑ ΦΙΛΟΥ ΑΕΚ:

  • Έχεις έκπτωση 10% στο eshop της Μάνας ΑΕΚ (η έκπτωση τίθεται σε ισχύ 10 ημέρες μετά την αγορά της ΚΑΡΤΑΣ ΦΙΛΟΥ ΑΕΚ).
  • Έχεις έκπτωση 20% στα εισιτήρια διαρκείας των ερασιτεχνικών τμημάτων.
  • Αποκτάς το δικαίωμα στην αγορά εισιτηρίων απλών και διαρκείας στο ποδόσφαιρο και στο μπάσκετ.

Κάνε ΤΩΡΑ δική σου την ΚΑΡΤΑ ΦΙΛΟΥ ΑΕΚ με μόλις 10 ευρώ και δώσε στην αναγέννηση της ΑΕΚ το δικό σου ονοματεπώνυμο! Φώναξε: είμαι ΑΕΚ!

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Την τσίμπησα χθες από το site της ερασιτεχνικής. Δεν παίρνεις κάρτα βέβαια, μόνο έναν αριθμό. Αλλά οκ. Να δω πόσες θα φύγουν φέτος αν δεν έχει κόσμο στο επόμενο πρωτάθλημα λόγω covid

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×