Jump to content

Προπονητολογία Vol.IIΙ


Recommended Posts

Γελα Μαγε αν και δεν πηγαινε σε σενα αυτο.

Μπαινω πχ χτες μετα το ματς και παταω τελευταια σελιδα πρωτο σχολιο του επιταφιου...

Τωρα τι εχουνε να πουνε εκεινοι που τους τα λεγαμε και δεν τα λεγανε;

Στα παπαρια μας αμα τα λεγατε η δε τα λεγατε αυτο εχει σημασια; Αν και ο πιο απαισιοδοξος απο αυτους που τα λεγανε δεν νομιζω να ειχε προβλεψει μονο γιαννιωτα.

Εγω καπου εκει εκλεισα και δεν ειχα καμια προσμονη πια.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, The Magician said:

Οοοοοοχι φιλε. Μανολο θελατε, Μανολο θα λαβετε.

Μεχρι τελους Μανολο Χιμενεθ οεοεοε και βαμος μπιεν. 

Να κανει προετοιμασια, να τους κανει να πετανε. Ετσι δε λεγατε; 

ΜΑ - ΝΟ - ΛΟ

ΜΑΝΟΛΟ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΦΤΥΣΟΥΜΕ ΤΟ ΓΑΛΑ ΤΗΣ ΜΑΝΑΣ ΜΑΣ (χρονια πολλα στις μανουλες σημερα)

Πιστεύεις ότι μπορεί να τεθεί θέμα προπονητή;; πέρα από τα όσα λέμε εμείς

Link to comment
Share on other sites

Βασικά η αλήθεια είναι ότι χωρίς μανολο δε θα περνούσαμε καν τελικό. Κάτι αντίστοιχο με Λίβερπουλ, χωρίς κλοππ δε θα περνούσε τελικό, αν το πάρει είναι άλλο θέμα 

Link to comment
Share on other sites

Κακό πράγμα οι σασταλεγακηδες.

Κακό πράγμα όμως και να μην έχεις το θάρρος να υποστηρίξεις τη γνώμη σου μέχρι τέλους. Περιμένουμε με εξαιρετικό ενδιαφέρον να διαβάσουμε πόσο γάμησε φέτος η ΑΕΚ.

Εδώ είμαστε

 

Όχι τίποτε άλλο αλλά μας είπαν και γαύρους ξέρω γω και κάπως πρέπει να υποστηρίξουν τα λεγόμενά τους.

 

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, stavros 9-11 said:

Κακό πράγμα οι σασταλεγακηδες.

Κακό πράγμα όμως και να μην έχεις το θάρρος να υποστηρίξεις τη γνώμη σου μέχρι τέλους. Περιμένουμε με εξαιρετικό ενδιαφέρον να διαβάσουμε πόσο γάμησε φέτος η ΑΕΚ.

Εδώ είμαστε

 

Όχι τίποτε άλλο αλλά μας είπαν και γαύρους ξέρω γω και κάπως πρέπει να υποστηρίξουν τα λεγόμενά τους.

 

Ρε Σταυρο προσωπικα στα αρχιδια μου δεν ειμαι ουτε με τους μεν ουτε με τους δεν αλλα ολο αυτο το πραγμα ειναι μαλακια.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Να διακρινουμε μια διαφορά μονο, γιατι θα τρελαθουμε.

 

Ο απαισιοδοξος μπορει να ηταν και απαισιοδοξος το καλοκαιρι του 2017. Εξαλλου κανεις δεν ειναι μεντιουμ . Ομως παντα θα πει "μακαρι να κανω λαθος εγω και να εχετε δικιο εσεις". Δεν θα επιτεθει δλδ στον αισιοδοξο.

Αντιθετως καποιοι αισιοδοξοι θα τον πουν γαυρο. Αυτοι που θα τον πουν γαυρο, υπο νορμαλ συνθηκες πρεπει να φανε αμεσως Παναγια γιατι οι ηλιθιοι μονο με Παναγιες μπορουν να αντιμετωπιζονται,. Υπο πιο κυριλε συνθηκες, θα πρεπει τουλαχιστον να ζητανε συγνωμη οταν ο σαςταλεγακιας υπενθυμιζει τι του εσυραν, ενω απλα τους ελεγε την αληθεια.

 

Το θεμα λοιπον του Σταυρου και αλλων εξ ημων, ηταν οτι καποιοι (λιγοι ευτυχως) μας εχουν πει και γαυρους. 

Οχι οτι κερδισαμε το βραβειο Χορταρεα.

 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Guest Fadrhonc21

Να μεινουμε με Μανολο που του κανουν τα 3-4 δεκαρια που εχουμε και να τα βαζει στον ασβεστη και το ενα κανονικο εξτρεμ να τον αφηνει εκτος αποστολης γιατι ετσι. 

Για μενα προπονητης πρεπει να ειναι αυτος που θα ερθει, θα δει το υλικο και θα πει: Θελω 2 εξτρεμ βασικους και απο το τριπτυχο της ταλαιπωριας Λιβαγια-Μανταλο-Μπακασετα θελω μονο εναν. Με μπαοκ κανονικος προπονητης θα κατεβαινε με 4-3-3 και μονο εναν απο τους 3 παραπανω βασικο. 

Κουραστηκα να βλεπω την ΑΕΚ και τον καθε ασχετο προπονητη/φιλαρακι της διοικησης να βιαζει την λογικη για να ειναι χαρουμενος ο κ. Δημητρης.

Link to comment
Share on other sites

Guest XAMΠOΣ

Θα βρει προπονητη η αυθεντια ο τιτανοτεραστιος μαεστρος της λειτουργιας της ομαδος ο κ. Nico Lymperopoulo !!!!! χαχαχα γελοιε απατεωνα σλαπατζη μπροστινε του οπαπ ζητιανε ΓΤΠΚΤΧΣ

Σημερα μονο θα σε βρισω απο αυριο παλι στα @@ μουυυυ !! Ας ασχοληθουν μαζι σου οσοι τοσα χρονια σε πιστευαν και τα εβαζαν με μενα που σεεβριζα απο την πρωτη μερα κωλογερε. Να ψοφησεις δρομο αποτην ομαδα αληταρα . Μας εκοψες την μπαλα μεσα σε ενα χρονο μιζεροπουστα στα φαρμακα ολα και φυλακη πουσταριο.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Fadrhonc21 said:

Να μεινουμε με Μανολο που του κανουν τα 3-4 δεκαρια που εχουμε και να τα βαζει στον ασβεστη και το ενα κανονικο εξτρεμ να τον αφηνει εκτος αποστολης γιατι ετσι. 

Για μενα προπονητης πρεπει να ειναι αυτος που θα ερθει, θα δει το υλικο και θα πει: Θελω 2 εξτρεμ βασικους και απο το τριπτυχο της ταλαιπωριας Λιβαγια-Μανταλο-Μπακασετα θελω μονο εναν. Με μπαοκ κανονικος προπονητης θα κατεβαινε με 4-3-3 και μονο εναν απο τους 3 παραπανω βασικο. 

Κουραστηκα να βλεπω την ΑΕΚ και τον καθε ασχετο προπονητη/φιλαρακι της διοικησης να βιαζει την λογικη για να ειναι χαρουμενος ο κ. Δημητρης.

Οταν ηταν  να επιστρεψει ειχε πεσει καλο σιδερωμα στον Μανολο, ακομα και εδω μεσα. Μεχρι κι οτι δεν ειναι γιες μαν σαν τον Κλαρινο λεγοταν.

Μιλαμε τωρα για τον ιδιο που εν μεσω πρωταθληματικης χρονιας ενεκρινε ενισχυση με Μασουντ και Μοραν.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, nikos said:

Οταν ηταν  να επιστρεψει ειχε πεσει καλο σιδερωμα στον Μανολο, ακομα και εδω μεσα. Μεχρι κι οτι δεν ειναι γιες μαν σαν τον Κλαρινο λεγοταν.

Μιλαμε τωρα για τον ιδιο που εν μεσω πρωταθληματικης χρονιας ενεκρινε ενισχυση με Μασουντ και Μοραν.

Δεν ξέρω αν αναφέρεσαι σε εμένα που έδωσα αντικλαρινικό αγώνα πάντως πριν έρθει:

1. Έγραψα πως προτιμούσα τον Δανό (και πρώην της Leeds) που ακούστηκε

2. Έγραψα πως το momentum στην σχέση ΑΕΚ-Jimenez χάθηκε το καλοκαίρι όταν ο Μελισσανίδης στράβωσε στην προοπτική ένας τίτλος να χρεώνεται σε προπονητή και όχι στον ίδιο

3. Έχω γράψει αρκετές φορές πως ένας λόγος που ο Manolo είναι ταμάμ για το... Βυζάντιον "η ΑΕΚ" είναι πως πουστρίζει τόσο όσο χρειάζεται ώστε να κερδίζει χρόνο που στο ποδόσφαιρο είναι πάντα απαραίτητος (χαρακτηριστικά παραδείγματα η στάση του στο θέμα Τζιμπούρ επί Αδαμίδη και η πλάτη στην διοίκηση πρόπερσι τον Γενάρη ενώ πιο πριν ζητούσε παίχτες).

Link to comment
Share on other sites

Οχι δεν το εγραψα για σενα κι εγω υπερ ημουν κυριως γιατι ξερω οτι ο Μελισσανιδης δεν μπορει να φερει καλυτερο.

Λεω οτι πες πες παρασιδερωθηκε καποια στιγμη. Το ειχα τονισει και τοτε οτι τον θελω μεν, αλλα οτι το πιθανοτερο ηταν να χαλασει το ονομα του στην ΑΕΚ. Ειτε επειδη παραπιστεψε στον εαυτον του, ειτε επειδη παραπιστεψε στο αστρο του στην συγκεκριμενη ομαδα, ηρθε σε timing που μαλλον για επαγγελματικη αυτοκτονια πηγαινε το πραγμα.

Link to comment
Share on other sites

Τον μανολο θα τον σουταρουμε αν αν στραβώσει η Ευρώπη τον Ιούλιο. Αυτό είναι το επόμενο στοίχημα. Το θέμα είναι τι λύσεις backup υπάρχουν.. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, mobster21 said:

Ντούσκο. Σε άσπρο.

Μόλις τον είδα χτες στα επίσημα να στέκει αγέρωχος στην TV μου 10' πριν ξεκινήσει ο αγώνας κατάλαβα τί θα ακολουθούσε.

Γρουσούζης.

Link to comment
Share on other sites

Προπονητης που θα δεχεται αστειο μπατζετ για να κανει πρωταθλητισμο, ανυπαρκτο πλανο  με Λυμπεροπουλους και ολα τα υπολοιπα σιχαμερα που συμβαινουν στην ομαδα, προφανως δεν θα ειναι σοβαρος προπονητης.

Οποτε μεινε με Χιμενεθ και πολυς σου ειναι.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, nikos said:

Να διακρινουμε μια διαφορά μονο, γιατι θα τρελαθουμε.

 

Ο απαισιοδοξος μπορει να ηταν και απαισιοδοξος το καλοκαιρι του 2017. Εξαλλου κανεις δεν ειναι μεντιουμ . Ομως παντα θα πει "μακαρι να κανω λαθος εγω και να εχετε δικιο εσεις". Δεν θα επιτεθει δλδ στον αισιοδοξο.

Αντιθετως καποιοι αισιοδοξοι θα τον πουν γαυρο. Αυτοι που θα τον πουν γαυρο, υπο νορμαλ συνθηκες πρεπει να φανε αμεσως Παναγια γιατι οι ηλιθιοι μονο με Παναγιες μπορουν να αντιμετωπιζονται,. Υπο πιο κυριλε συνθηκες, θα πρεπει τουλαχιστον να ζητανε συγνωμη οταν ο σαςταλεγακιας υπενθυμιζει τι του εσυραν, ενω απλα τους ελεγε την αληθεια.

 

Το θεμα λοιπον του Σταυρου και αλλων εξ ημων, ηταν οτι καποιοι (λιγοι ευτυχως) μας εχουν πει και γαυρους. 

Οχι οτι κερδισαμε το βραβειο Χορταρεα.

 

 

Όοοοοοοοχι κυρ Νίκο μας !!!

Δεν πάει έτσι .... συμμορφώσου και πάρτο αλλιώς !!!

Άμα εσύ "έβλεπες" κάτι και το έλεγες από Αύγουστο μήνα, όταν έρθει η ώρα να αποδειχθεί σωστό και αληθές θα πρέπει να τουμπεκιαστείς στη γωνιά σου, να γίνεις Οσιομάρτυρας Πατάπιος και να ακούς σιωπηλός τις αγορεύσεις των υπολοίπων για να μη σε πει "σασταλεγάκια" ο Χ χρήστης ΚουΜου !!!

Γκέγκε ?

:lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Bukowski said:

Μόλις τον είδα χτες στα επίσημα να στέκει αγέρωχος στην TV μου 10' πριν ξεκινήσει ο αγώνας κατάλαβα τί θα ακολουθούσε.

Γρουσούζης.

Ρε αυτός ξανάνιωσε.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×