Jump to content

Προπονητολογία Vol.IIΙ


MITSAKLAS
 Share

Recommended Posts

2 minutes ago, mobster21 said:

Μάγε

Δεν νομίζω ότι μπορούν να φέρουν κάτι καλύτερο με τέτοιο μπάτζετ και με τέτοια ποδοσφαιρική αντίληψη οι Λυμπερόπουλος και Μελισσανίδης.

Όποτε πάλι καλά που δεν καταλήγουμε σε κανέναν Δέλλα ή σε καμιά επιστροφή Ουζουνίδη που μετά από καιρό θα γυρίσει σοφότερος να γυρίσει το παιχνίδι.

Για εμένα όλα θα κριθούν στις μεταγραφές πλέον. Αν στηριχθεί σοβαρά και σωστά, νομίζω ότι θα πάει καλά.

Βασικα καμια ομαδα ελληνικη, ασχετως μπατζετ δεν μπορει να φερει καλυτερο ΠΛΕΟΝ, δεν ειναι θεμα ΑΕΚ. Δες τι εχει φερει ο Ολυμπιακος απο Σιλβα και μετα, ο ΠΑΟΚ εχει τον βλακα τον Ρατσβαν κτλ.

Link to comment
Share on other sites

Και ο άλλος του γαύρου που φέτος έπαιξε όντως την καλύτερη μπάλα την Ρίο Άβε και την Γκιμαράες προπονούσε.

Μην τρελαθούμε τελείως που θέλουμε την Γκουαρντιόλα για να νικάμε τον Παναιτωλικό στο Αγρίνιο και τον μισό ΠΑΟΚ στο ΟΑΚΑ.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Bukowski said:

Αδερφε τετοια μπαλαρα που θα δουμε θα μας φυγει το τσερβελο. Συντονισου

Κάτσε να δεις τι θα γραφτεί μετα τις πρώτες νίκες με τις μπυραρίες το καλοκαίρι 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, mobster21 said:

Και ο άλλος του γαύρου που φέτος έπαιξε όντως την καλύτερη μπάλα την Ρίο Άβε και την Γκιμαράες προπονούσε.

Μην τρελαθούμε τελείως που θέλουμε την Γκουαρντιόλα για να νικάμε τον Παναιτωλικό στο Αγρίνιο και τον μισό ΠΑΟΚ στο ΟΑΚΑ.

Βεβαια ειχε ροστερ που με τα δευτερα κατεβαινε Ευρωπη με σχετικη αξιοπρεπεια ξερω γω.

Link to comment
Share on other sites

Guest XAMΠOΣ

Οποιον προπονητη και να φερουν τα χαλια με τους σαπακλες των 200κ δεν μπορουν να αλλαξουν. Παιχτες πρεπει να φερουν και οχι μια ζωη να φταιει ο προπονητης η ευκολη λυση του σαπιοτσιγκουνη.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Vargas21 said:

Ειπαμε Νικο . Για καποιους η καταξιωση ειναι μια προσκληση στα ρουφ γκαρντεν της Aegean( οχι της αεροπορικης) 

Με το "ρουφ" δεν φανταζομαι να αναφερεσαι στον Αντρεα τον μασερ;

Αληθεια αυτος απο ποτε εχει να κανει στο fb ποστ σχετικο με ΑΕΚ;

Link to comment
Share on other sites

Ρε σεις τον Κωστένογλου και τον Ατματζίδη έχουμε στις ακαδημίες ξέρω γω και θα πάμε να πάρουμε τον προπονητή της Θέλτα για αυτή την δουλειά που είχε περάσει από την Ναντ?

Μιλάμε τώρα για κλαμπ που βγαίνει ο πρόεδρος και την λέει στον Κούγια ξέρω γω επίσημα και καλεί δημοσιογράφους για σουβλάκια για να κάνει επίδειξη.

Όσο περνάει η ώρα, τόσο αναρωτιέμαι πώς γίνεται να έρθει έστω και τέτοιος στη ΑΕΚ αυτή την στιγμή.

Ο άλλος ήρθε πέρσι και έφυγε με το ίδιο αεροπλάνο.

 

Link to comment
Share on other sites

Κερδισε η διοικηση ενα εφταμηνο οπως και ο λυμπε. Αμα κανει τη μαλακια ο καρντοσο και ζητήσει κανά παίχτη, θα βαλουνε το μανταλο να τα κανει πουτανα ολα και θα τον διωξουν τον καραφλα.....θα βγαίνουνε τα τσιρακια και θα λενε οτι εχει καλο ζυγωματικο αλλα χαλασε το ΑΕΚfamily....απο την αλλη αν δε ζητησει παιχτη, η ομαδα θα εμφανίσει τη γνωστή εικόνα με το μπακασετα στον ασβέστη και θα ερθει ο χιμενεθ το Γενάρη.

Link to comment
Share on other sites

Και αυτον ενα χρονο τον εχουμε στο ψησιμο Mob.. απλα τωρα τα καταφεραν που εκλεισαν οι αλλες πορτες . Μακαρι να κανει restart στην καριερα του απο εδω 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, nikos said:

Βεβαια ειχε ροστερ που με τα δευτερα κατεβαινε Ευρωπη με σχετικη αξιοπρεπεια ξερω γω.

Που το απέκλεισε η Λαμία στο κύπελλο.

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχως τα πραγματα ειναι καθαρα και τα εγραψα νωριτερα.

Επρεπε κατι να αλλαξει για να σπρωξει χρονο, παιχτες δεν μπορει να αλλαξει πολλους γιατι εχουν συμβολαια, οποτε αλλαξε προπονητη.

Μετα επρεπε να παρει προπονητη που να του δινει σαρδελες και να του ζηταει πρωταθλημα, πραγμα που μονο μετριοτατου βιογραφικου προπονητες δεχονται συνηθως.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Bukowski said:

Με το "ρουφ" δεν φανταζομαι να αναφερεσαι στον Αντρεα τον μασερ;

Αληθεια αυτος απο ποτε εχει να κανει στο fb ποστ σχετικο με ΑΕΚ;

Με το ρουφ εννοω τον πανω οροφο . Δεν πιστευω να πηγε το μυαλο σου σε ρουφιανους ..απαπαπα τετοια πραγματα στην ΑΕΚ του Τιγρη δεν υπαρχουν 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, mobster21 said:

Ρε σεις τον Κωστένογλου και τον Ατματζίδη έχουμε στις ακαδημίες ξέρω γω και θα πάμε να πάρουμε τον προπονητή της Θέλτα για αυτή την δουλειά που είχε περάσει από την Ναντ?

Μιλάμε τώρα για κλαμπ που βγαίνει ο πρόεδρος και την λέει στον Κούγια ξέρω γω επίσημα και καλεί δημοσιογράφους για σουβλάκια για να κάνει επίδειξη.

Όσο περνάει η ώρα, τόσο αναρωτιέμαι πώς γίνεται να έρθει έστω και τέτοιος στη ΑΕΚ αυτή την στιγμή.

Ο άλλος ήρθε πέρσι και έφυγε με το ίδιο αεροπλάνο.

 

Ο Κωστενογλου παντως προχτες οπως μας ενημερωσε το 365 βρισκοτσν στην Μασια και ειχε συνεχεις επαφες με στελεχη της Μπαρτσελονα για θεματα ακαδημιων.

Link to comment
Share on other sites

Just now, mobster21 said:

Που το απέκλεισε η Λαμία στο κύπελλο.

Σωστο και αυτο. Νομιζω παντως οτι μαλακιστηκαν στο ματς αυτο και οτι στις περισσοτερες θεσεις ειχαν βαθος.

Link to comment
Share on other sites

Μια που είπαμε να περάσουμε στην επόμενη πίστα, Λύμπε πάτα χι κύκλο κύκλο πίσω τετράγωνο κύκλο σελεκτ, να περάσουμε τρείς πίστες.

 

Link to comment
Share on other sites

Εγω προτιμούσα καλές μεταγραφές και προπονητή κάποιον από το ΚΜ, παρά έναν προπονητή ξένο και τα σαπακια που έχουμε μαζέψει και παριστάνουν τους πρωταθλητές....πιο πολλες πιθανότητες θα είχαμε.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Vargas21 said:

Και αυτον ενα χρονο τον εχουμε στο ψησιμο Mob.. απλα τωρα τα καταφεραν που εκλεισαν οι αλλες πορτες . Μακαρι να κανει restart στην καριερα του απο εδω 

Κάπου μας πιάνω να θέλουμε βιογραφικό ξέρω γω να έχει προπονήσει Πόρτο ή Μαρσέιγ ή Γκλάντμπαχ. 

Δεν παίζει ρε σεις να έρθει προπονητής στην Ελλάδα με οκτώ μύρια μπάτζετ να βγαίνει τρίτος όταν έχει τέτοιο βιογραφικό 

Ο άνθρωπος θέλει να κάνει ένα νέο ξεκίνημα από τα χαμηλά. Να δείξει έργο και να κάνει κάτι καλό έχοντας βέβαια στο μυαλό του ότι θα στηριχθεί και από τις κατάλληλες μεταγραφές.

Ας μην ξεχνάμε ότι για να λέει διετές κλειστό συμπίπτει και με την είσοδο στην Αγιά Σοφιά που ο Μελισσανίδης είναι προφανές ότι θα αλλάξει στο θέμα μπάτζετ προς τα πάνω.

 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Vargas21 said:

Και αυτον ενα χρονο τον εχουμε στο ψησιμο Mob.. απλα τωρα τα καταφεραν που εκλεισαν οι αλλες πορτες . Μακαρι να κανει restart στην καριερα του απο εδω 

Σιγα μην δεχοταν να ερθει περσι

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, tarasfw said:

Εγω προτιμούσα καλές μεταγραφές και προπονητή κάποιον από το ΚΜ, παρά έναν προπονητή ξένο και τα σαπακια που έχουμε μαζέψει και παριστάνουν τους πρωταθλητές....πιο πολλες πιθανότητες θα είχαμε.

Εννοειται.

Link to comment
Share on other sites

Για το μπάτζετ που έχουμε καλό βιογραφικό έχει. 

Ο Βλάνταν ήθελε περισσότερα και δεν ξέρω αν ήθελε και να μπλέξει ξανά με Ελλάδα.

Ο άλλος ο Βλάνταν δεν με ενθουσίασε στον ΠΑΟΚ. Προτιμώ τον Μιγκέλ.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, mobster21 said:

Κάπου μας πιάνω να θέλουμε βιογραφικό ξέρω γω να έχει προπονήσει Πόρτο ή Μαρσέιγ ή Γκλάντμπαχ. 

Δεν παίζει ρε σεις να έρθει προπονητής στην Ελλάδα με οκτώ μύρια μπάτζετ να βγαίνει τρίτος όταν έχει τέτοιο βιογραφικό 

Ο άνθρωπος θέλει να κάνει ένα νέο ξεκίνημα από τα χαμηλά. Να δείξει έργο και να κάνει κάτι καλό έχοντας βέβαια στο μυαλό του ότι θα στηριχθεί και από τις κατάλληλες μεταγραφές.

Ας μην ξεχνάμε ότι για να λέει διετές κλειστό συμπίπτει και με την είσοδο στην Αγιά Σοφιά που ο Μελισσανίδης είναι προφανές ότι θα αλλάξει στο θέμα μπάτζετ προς τα πάνω.

 

Εγω παντως εναν λιγο καλυτερο και πιο εμπειρο θα τον ηθελα να ειναι να τον στηριξει με μεταγραφες ουσιας και οχι Πλατελες. Επισης ναι σωστο να θελουμε φιλοδοξο και καποιον που θελει να δειξει εργο, Αυτος πες οτι κανει αυτα που λεει .Ο Δημητρος ειναι το θεμα με τις εξυπνες κινησεις

Link to comment
Share on other sites

Και ας πει κάποιος στους μαλακες οτι ο μανολο δεν είναι χειμερινό ελαστικό να το πετάς το Μάη και να το θυμάσαι το Νοέμβρη....αϊ μαλακες επιτέλους

Link to comment
Share on other sites

  • George_D locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×