Jump to content

Προπονητολογία Vol.IIΙ


MITSAKLAS
 Share

Recommended Posts

Έχει κλειδώσει η παλιά προπονητολογία, οπότε ανοίγω καινούργια. 

Η προφανής λύση αυτή τη στιγμή φαίνεται να είναι ο Ουζουνίδης. 

Το θέμα όμως είναι ποιος θα αποφασίσει, ο Ντανιέλ ή το χρυσό κεφάλαιο;

Γιατί και πέρσι φαίνονταν άλλες προφανείς επιλογές και τελικά έκατσε ? ογέτ. 

Δε νομίζω όμως φέτος μετά τη δικαίωση Ντούσκο  :D  :D  :D  να πάμε σε αμφιβόλου αξιοπιστίας... λύσεις όπως ο Ουραγουανός.

 

Οπότε, Μαρίνο καλώς ήρθες. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

εγω θελω ξενο προπονητη, ο Ουζουνιδης μπορει να εχει καποια καλα στοιχεια αλλα αλλο να δουλευεις στον ? ανιωνιο αλλο σε μεγαλη ομαδα που κανει πρωταθλητισμο. Θυμηθειτε κι αλλες περιπτωσεις στο παρελθον (δωνης πχ)

Link to comment
Share on other sites

εγω θελω ξενο προπονητη, ο Ουζουνιδης μπορει να εχει καποια καλα στοιχεια αλλα αλλο να δουλευεις στον ? ανιωνιο αλλο σε μεγαλη ομαδα που κανει πρωταθλητισμο. Θυμηθειτε κι αλλες περιπτωσεις στο παρελθον (δωνης πχ)

Και εγώ θέλω ξένο, με τη μόνη προϋπόθεση να ξέρουν γιατί ακριβώς τον παίρνουν και τι καπνό φουμάρει. 

Απλά θεωρώ ότι θα πάνε στα σίγουρα με το Μαρίνο που θα είναι και υπάκουος. 

Link to comment
Share on other sites

Η Λαμία μήπως μας δίνει τον Τεννέ; Μη γελάτε, έχει κάνει καλή ομάδα, 4 έριξε στο σκουλήκι. 

Link to comment
Share on other sites

Δε νομίζω όμως φέτος μετά τη δικαίωση Ντούσκο  :D  :D  :D  να πάμε σε αμφιβόλου αξιοπιστίας... λύσεις όπως ο Ουραγουανός. 

 

Ξερεις τι γινεται ε; Με τη μη εμπλοκη του στο θεμα Τιμουρ, ουσιαστικα παλι δικαιωμενος ειναι και εξακολουθει να λεει οτι επρεπε να πας με αλλο πλανο (δηλαδη το δικο του) και με πιο επιθετικο ποδοσφαιρο. Τωρα που βλεπει το επιθετικο ποδοσφαιρο στο Μαρινο, ειλικρινα δεν το ξερω.

Σημαντικη παραμετρος στον προπονητη ειναι το οικονομικο και το γεγονος οτι εαν ειναι ξενος ευγνωσμενης αξιας, θα κλεισει μεχρι Μάιο, δηλαδη φτου κι απ την αρχη.

Η ομαδα κατα τη γνωμη μου χρειαζεται αμυντικογενη προπονητη, ανθρωπο που θα αποδεχτει α πριορι τις παθογενειες του οργανισμου και θα θεωρει πχ το Μπακασετα ταλενταρα, το Μανταλο νεο Τσαρτα κ.ο.κ. Ειναι παρα πολυ δυσκολο να βγει ακρη ακομα κι αν φερουν "καποιον σαν τον ? ογετ" γιατι η ΑΕΚ ειναι τοσο μυστηριο τραινο που δεν ξερεις απο που θα σου ρθει.

Link to comment
Share on other sites

εχει συμφωνησει ο ουζουνιδης μην το ψαχνεται 

Να μη χαθεί όμως το 15θήμερο. 

Link to comment
Share on other sites

εγω θελω ξενο προπονητη, ο Ουζουνιδης μπορει να εχει καποια καλα στοιχεια αλλα αλλο να δουλευεις στον ? ανιωνιο αλλο σε μεγαλη ομαδα που κανει πρωταθλητισμο. Θυμηθειτε κι αλλες περιπτωσεις στο παρελθον (δωνης πχ)

 

Η ΑΕΚ δεν κάνει πρωταθλητισμό.

Link to comment
Share on other sites

Ξερεις τι γινεται ε; Με τη μη εμπλοκη του στο θεμα Τιμουρ, ουσιαστικα παλι δικαιωμενος ειναι και εξακολουθει να λεει οτι επρεπε να πας με αλλο πλανο (δηλαδη το δικο του) και με πιο επιθετικο ποδοσφαιρο. Τωρα που βλεπει το επιθετικο ποδοσφαιρο στο Μαρινο, ειλικρινα δεν το ξερω.

Σημαντικη παραμετρος στον προπονητη ειναι το οικονομικο και το γεγονος οτι εαν ειναι ξενος ευγνωσμενης αξιας, θα κλεισει μεχρι Μάιο, δηλαδη φτου κι απ την αρχη.

Η ομαδα κατα τη γνωμη μου χρειαζεται αμυντικογενη προπονητη, ανθρωπο που θα αποδεχτει α πριορι τις παθογενειες του οργανισμου και θα θεωρει πχ το Μπακασετα ταλενταρα, το Μανταλο νεο Τσαρτα κ.ο.κ. Ειναι παρα πολυ δυσκολο να βγει ακρη ακομα κι αν φερουν "καποιον σαν τον ? ογετ" γιατι η ΑΕΚ ειναι τοσο μυστηριο τραινο που δεν ξερεις απο που θα σου ρθει.

Στην Ελλάδα είμαστε, πρωτάθλημα μόνο με άμυνα δεν πήρε κανείς.

Θες και μισό αυτοματισμό που να πάρει  η ευχή και 4 χρόνια ούτε που τον ξέρεις γιατί ούτε ο Δέλλας πάταγε περιοχή, ούτε ο ? ογέτ, ούτε ο Κετσπάγια. 

Το ποδόσφαιρο του Μπάγεβιτς στην Ελλάδα το παίζει μόνο ο Ολυμπιακός όταν δεν έχει προπονητή προσωπικότητα, δηλαδή το 4-2-4, αλλά εκεί δεν είναι θέμα γιατί η εξέδρα το γουστάρει. 

Σε σχέση με πέρσι έχει κάποια πλεονεκτήματα όπως καλύτερο ρόστερ, όχι όμως τόσο βαθύ όσο πίστευα μέχρι τα δύο τελευταία παιχνίδια. 

Μεταγραφές ο ξένος σίγουρα θα ζητήσει, δε θα πάει με Γαλανόπουλο και ? έκχαρτ και εκεί θα προκριθεί ο Μαρίνος που θα διεκδικήσει με περισσότερη υπευθυνότητα την πρώτη θέση στα πλέυ-οφ με το υπάρχον ρόστερ. 

Link to comment
Share on other sites

Τον ? ΟΥΛΟ, αποψε κιόλας.

? ρωτη φορά στην ΑΕΚοζωή μου έχω τοσα νευρα με προπονητή. 

Να πας να γαμηθείς πουσταρά.

Link to comment
Share on other sites

Αν ηξερα ότι από τον Τραγανο θα πάω στον Τιμούρ, θα διάλεγα Τραγανό κάθε φορά.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει κι ο Βαθιληθ αφου καηκαν ο Τιμουρ, ο Στελιος και ο Τραι.

Δεν ξερω ο Φουλης τι φιλοδοξιες εχει και καποιος αλλος παλαιμαχος που εχει καλο παρελθον με Τιγρη και Ντουσκο.

Δεν εχει μεγαλωσει και ο Αραβιδης για να του παραδωσεις εν λευκω την ομαδα να ησυχασεις ρε γαμωτη.

Link to comment
Share on other sites

Τωρα χωρις πλακα τι στον πουτσο κανουν στην προπονηση, για γκομενες μιλανε?

 

Ο δε τζαμπατζης ακομα δεν εχει ανοιξει θεμα, ντρεπεται τον Βαγγελη μην τον κοροιδευει οτι καθε χρονο του αλλαζει κοουτς?

Link to comment
Share on other sites

Μαλλον κοιταει τον κουμπαρα να δει αν βγαινουν τα ψιλα για αλλο προπονητη.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

  • George_D locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×