Jump to content

TV Series - connoisseurs only 📺


The Magician
 Share

Recommended Posts

2 minutes ago, bitter3011 said:

παληκαρια επειδη εχω μεινει λιγο πισω με τις σειρες ξερει κανεις τι παιζει με peaky blinders που γαμει τα αγαμητα . εχω το 6 επεισοδιο καμια βδομαδα αλλα υποτιτλοι νοτ . το εχει το νετφλιξ ; να πλερωσω αν ειναι .εχω παθει στερηση μετα απο χρονια 

μες στη βδομαδα θα βγουν και για το 6ο. Αρχες Οκτώβρη θα τ ανεβασει στο νετφλιξ.

Γαματη σεζον (και) η 5η.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, aris2168 said:

μες στη βδομαδα θα βγουν και για το 6ο. Αρχες Οκτώβρη θα τ ανεβασει στο νετφλιξ.

Γαματη σεζον (και) η 5η.

ατιμοι υποτιτλοιστες ποτακια ολη μερα και εγω περιμενω απο την δευτερα.  υπερατμοσφαιρικο .εχει μπει στο τοπ 5 για μενα 

Link to comment
Share on other sites

Θα το σημειώσω αυτό που λέτε. (peaky blinders).

Άρχισα πριν 2 εβδομάδες ένα σχετικά παλιό για να "γεμίσει" λίγο το πρόγραμμα μέχρι μέσα Οκτωβρίου που συνεχίζονται πολλά, το Suits. Δεν περίμενα πολλά, αλλά με εκπλλήσσει θετικά. Και είναι και λίγο τσάλεντζ για τα αγγλικά μου γιατί ξεφεύγει από τα συνηθισμένα στάνταρ όπου ανακυκλώνουν 10 λέξεις συνέχεια, έχει και γρήγορο ρυθμό.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Λοιπόόόόν, όπως σχεδόν κάθε χρόνο μετά την παρέλαση και πριν τα γεννέθλιά μου, αρχίζει και έχει πολύ μεγαλύτερο ενδιαφέρον αυτό το τόπικ από όλα τα άλλα του συλλόγου μαζί.

Που λέτε το Suits που το άρχισα για να γεμίζει τα κενά, μου έχει γίνει obsession, 5η σεζόν και προχωράμε. Μόλις τελειώσω κάνω κατς απ με τα άλλα και αρχίζω μάλλον Peaky Blinders.

Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, SpiRos said:

Λοιπόόόόν, όπως σχεδόν κάθε χρόνο μετά την παρέλαση και πριν τα γεννέθλιά μου, αρχίζει και έχει πολύ μεγαλύτερο ενδιαφέρον αυτό το τόπικ από όλα τα άλλα του συλλόγου μαζί.

Που λέτε το Suits που το άρχισα για να γεμίζει τα κενά, μου έχει γίνει obsession, 5η σεζόν και προχωράμε. Μόλις τελειώσω κάνω κατς απ με τα άλλα και αρχίζω μάλλον Peaky Blinders.

Το peaky blinders ειναι συγκλονιστικο. Ειναι ηδη παραξενο που δεν το χεις πιασει. Παρατα τα ολα.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Έπιασα ξανά το 13 reasons why που είδα ότι έχει άλλες δύο σεζόν. Είχα δει με τορρενταδικα 4-5 επεισόδια παλαιότερα και το ξαναπήρα από την αρχή. Γαμαει. Όποιος κράξει γαμιεται 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Hades said:

Έπιασα ξανά το 13 reasons why που είδα ότι έχει άλλες δύο σεζόν. Είχα δει με τορρενταδικα 4-5 επεισόδια παλαιότερα και το ξαναπήρα από την αρχή. Γαμαει. Όποιος κράξει γαμιεται 

Ναι, καλο ειναι, πολλα ειναι καλα..

Αλλα Peaky Blinders ειναι απ αυτα που λες οτι πρεπει οπωσδηποτε να τα χεις δει. Οχι απλα πολυ καλο.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Το πικι δε με έχει ενθουσιάσει δεν είδα ακόμα τον νέο κύκλο αλλά κάπου ίσως έκανε κοιλιά και αυτό όπως οι περισσότερες σειρές κάνουν 

Link to comment
Share on other sites

Πείτε κάτι για μετά από ήττα σε ντέρμπυ για Netflix.

Κάτι που να κολλήσω.

Δεν έχω δει Peaky. Δεν έχω δει Spy.

Μου αρέσουν τα crime drama thriller.

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, mobster21 said:

Πείτε κάτι για μετά από ήττα σε ντέρμπυ για Netflix.

Κάτι που να κολλήσω.

Δεν έχω δει Peaky. Δεν έχω δει Spy.

Μου αρέσουν τα crime drama thriller.

το Line of Duty το χεις δει εσυ? Broadchurch?

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Hades said:

Έπιασα ξανά το 13 reasons why που είδα ότι έχει άλλες δύο σεζόν. Είχα δει με τορρενταδικα 4-5 επεισόδια παλαιότερα και το ξαναπήρα από την αρχή. Γαμαει. Όποιος κράξει γαμιεται 

Ωραιο ειναι απλα στο δευτερο κυκλο στο τελος η φαση γινεται λιγο υπερβολικη. Δηλαδη σχολειο ειναι οχι φυλακες... ο τριτος κυκλος ειμαι στο 10 ειναι ωραιος ομως.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, aris2168 said:

Το peaky blinders ειναι συγκλονιστικο. Ειναι ηδη παραξενο που δεν το χεις πιασει. Παρατα τα ολα.

Με στρέσαρες τώρα βρε Άρη. :D Πρέπει να χωρέσουν 36 ώρες σε μια μέρα, δεν βγαίνει αλλιώς ρε πούστη μου. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, aris2168 said:

το Line of Duty το χεις δει εσυ? Broadchurch?

Έβαλα τελικά το δεύτερο και είμαι στο τρίτο επεισόδιο καπάκι.

Η συμβία δεν είχε θέμα να το ξαναδεί.

Θένξ Άρη!

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, SpiRos said:

Με στρέσαρες τώρα βρε Άρη. :D Πρέπει να χωρέσουν 36 ώρες σε μια μέρα, δεν βγαίνει αλλιώς ρε πούστη μου. 

Εχω πει πολλες φορες οτι αυτο το αστειο με τις 24 ωρες της ημερας πρεπει να σταματησει.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, mobster21 said:

Έβαλα τελικά το δεύτερο και είμαι στο τρίτο επεισόδιο καπάκι.

Η συμβία δεν είχε θέμα να το ξαναδεί.

Θένξ Άρη!

μην τ αφησεις ομως και το πρωτο.

Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, aris2168 said:

μην τ αφησεις ομως και το πρωτο.

Το έβαλα στο πρόγραμμα κι αυτό!

Θένξ!

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×