Jump to content

TV Series - connoisseurs only 📺


Recommended Posts

  • 5 weeks later...
On 10/27/2019 at 10:06 PM, aris2168 said:

Το peaky blinders ειναι συγκλονιστικο. Ειναι ηδη παραξενο που δεν το χεις πιασει. Παρατα τα ολα.

Είμαι σε ταξίδι, είδα και τα 6 επεισόδια μονοκοπανιά. ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Mindhunter. Άρχισα την δεύτερη από τις δύο σεζόν. Μου αρέσει πολύ. Καλοί ηθοποιοί με καλές ερμηνείες, κρατάει το ενδιαφέρον και βλέπεις να γεννιέται κάτι που η δική μου και οι νεότερες γενιές το θεωρούν δεδομένο.

  • Δικεφαλάκι 4
Link to comment
Share on other sites

On 12/25/2019 at 10:02 PM, SpiRos said:

Mindhunter. Άρχισα την δεύτερη από τις δύο σεζόν. Μου αρέσει πολύ. Καλοί ηθοποιοί με καλές ερμηνείες, κρατάει το ενδιαφέρον και βλέπεις να γεννιέται κάτι που η δική μου και οι νεότερες γενιές το θεωρούν δεδομένο.

Φοβερη σειρα

Ντειβιντ Φιντσερ στην παραγωγη

Link to comment
Share on other sites

On 12/25/2019 at 10:02 PM, SpiRos said:

Mindhunter. Άρχισα την δεύτερη από τις δύο σεζόν. Μου αρέσει πολύ. Καλοί ηθοποιοί με καλές ερμηνείες, κρατάει το ενδιαφέρον και βλέπεις να γεννιέται κάτι που η δική μου και οι νεότερες γενιές το θεωρούν δεδομένο.

Και η λεσβιαρα φοβερο μουνι.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Χαμός στο Blacklist με ανατροπή στην ανατροπή. Ευφυές και το πρώτο επεισόδιο βέβαια της έβδομης χρονιάς.

Το Dark εξαιρετικό πραγματικά. Είδα και το Stranger Things, πολύ καλό, επ'αφορμή του Dark και κάποιων αναλύσεων που διάβασα.

Moυ άρεσε πολύ και το Berlin Station που είχε και δυνατή τρίτη χρονιά.

Link to comment
Share on other sites

@aris2168

τελειωσα και το Line Of Duty μετα το Broadchurch και ομολογω δημοσιως οτι με εχεις καταλαβει απολυτα τί ακριβως ψαχνω

εξαιρετικα και τα δυο στο ειδος τους. τα προτεινω κι εγω με την σειρα μου ανεπιφυλακτα

αναμενω νεα σου προταση Αρη

 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, mobster21 said:

@aris2168

τελειωσα και το Line Of Duty μετα το Broadchurch και ομολογω δημοσιως οτι με εχεις καταλαβει απολυτα τί ακριβως ψαχνω

εξαιρετικα και τα δυο στο ειδος τους. τα προτεινω κι εγω με την σειρα μου ανεπιφυλακτα

αναμενω νεα σου προταση Αρη

 

Δεν εχω δει κανενα απο τα δυο, αν και το Broadchurch ειναι στα υποψιν.Απο οτι καταλαβαινω σου αρεσουν βρετανικα αστυνομικα.Δεν ξερω αν εχεις υποψιν σου το Dublin murders, δεν το εχω δει αλλα φαινεται ενδιαφερον.Επισης αν σου αρεσουν τα κοινωνικοαστυνομικα το Happy Valley ειναι εξαιρετικο με 2 σεζον των 6 επεισοδιων.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Και τα δύο είναι πολύ δυνατά. Τα προτείνω.

Το Happy Valley το είχα δει παλιά μόνο την πρώτη σεζόν. Θα επανέλθω μόλις βρω ελεύθερο χρόνο.

Θα ψάξω και αυτό που ανέφερες. Δεν το ήξερα. Θενξ!

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, agelos said:

επιτέλους, πέτυχα καλή σειρά στο netflix, ίσως έχει αναφερθεί κι εδώ.

Broadchurch.

Επειδή βλέπω είμαστε πολλοί Mobster , oι του είδους ξεκινήστε το " The outsider " με τον bateman ... Φέρνει σε true detective.. 3 επεισόδια μέχρι στιγμής , 9/10 imdb

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, enck1 said:

Επειδή βλέπω είμαστε πολλοί Mobster , oι του είδους ξεκινήστε το " The outsider " με τον bateman ... Φέρνει σε true detective.. 3 επεισόδια μέχρι στιγμής , 9/10 imdb

Γενικα οτιδηποτε με τον Bateman σε δραματικο ρολο.Δειτε το Ozark.

Το Outsiders φαινεται υποσχομενο, νομιζω ειναι διασκευη Stephen King.Επισης ειναι HBO και αυτο λεει πολλα απο μονο του.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×