Jump to content

TV Series - connoisseurs only 📺


Recommended Posts

5 hours ago, blanco21 said:

Τελειώνω ελ τσάπο και έχω ξεκινήσει ναρκος παράλληλα,το πρώτο μου αρέσει περισσότερο μιας και είναι ίδιου θέματος.

χαχαχα θελεις να γίνεις εγκληματίας ε ?

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, enck1 said:

χαχαχα θελεις να γίνεις εγκληματίας ε ?

Γενικά μου αρέσουν ταινίες,σειρές,εκπομπές που αναφέρονται σε ιστορίες με βάση πραγματικά γεγονότα.

Και ύστερα διαβάζω,33.000 ανθρωποκτονίες φέτος στο Μεξικό εξ αιτίας του πολέμου μεταξύ των ναρκεμπόρων.Μετά λες Ελλαδάρα παράδεισος με Μαρινάκη και Μελισσανίδη.

Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, Kostas21 said:

 Ωραία πάει το Outsider. Αλλά είναι Κινγκ οπότε περιμένω παιδικό τέλος με κακό που είναι κάτι μεταξύ   δαιμονισμένο αλιεν από άλλη διάσταση κ μυθολογία μεικτή τολκιεν αρχαία Ελλάδα κ ινδιάνων. 

Ισχυει αυτο για τον Κινγκ, οτι εχω δει απο ταινιες δηλαδη, γιατι δεν εχω διαβασει βιβλια του εκτος απο καποιες συλλογες διηγηματων του.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Bukowski said:

Έχετε ξεφύγει ορισμένοι χρήστες του ΚΜ

Το πρωί πήγα δεύτερη φορά να αθληθώ αυτή την εβδομάδα ενώ είχα πιει μόνο μια φορά. Τώρα έχω τύψεις και φροντίζω να μπαλανσάρω τα πραματα. :D

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, SpiRos said:

Το πρωί πήγα δεύτερη φορά να αθληθώ αυτή την εβδομάδα ενώ είχα πιει μόνο μια φορά. Τώρα έχω τύψεις και φροντίζω να μπαλανσάρω τα πραματα. :D

Και εγώ είμαι σε πρόγραμμα γιατί θα πετύχω κανέναν Παρακουμή και δεν λέει να μου τρίτη φορά σερί πως πάχυνα.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Nestoridis21 said:

Ρε παιδες κανα λινκ σε pm για την σειρα Ετερος εγω- χαμενες ψυχες παιζει;

 

Thanks anyway!

Το περσινο του 2019? Αν το βρω σε easybytez σου κανει?

Link to comment
Share on other sites

σου εστειλα κι εγω links αδελφε

 

 

 

και τωρα που το ειπαμε

στειλτε κανενα link απο εκει που κατεβαζετε γιατι εχω κολλησει σε ενα site και δεν βρισκω τα παντα που ψαχνω μερικες φορες

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, mobster21 said:

σου εστειλα κι εγω links αδελφε

 

 

 

και τωρα που το ειπαμε

στειλτε κανενα link απο εκει που κατεβαζετε γιατι εχω κολλησει σε ενα site και δεν βρισκω τα παντα που ψαχνω μερικες φορες

δε μπορεις να παρεις πμ λεει

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×