Jump to content

TV Series - connoisseurs only 📺


Recommended Posts

1 hour ago, CHⓇIS said:

Vis avis to xo teleiosei eso k kairo. Subura den exo dei. Leei? 

1η σαιζον τελείωσα,στο πρώτο επεισόδιο αναρωτιώμουν αν αξίζει αλλά το συνέχισα και δεν το μετάνοιωσα.

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν, ώρα να αφήσουμε στην άκρη τους ανδρισμούς, τα δράματα, τα βαθύτερα νοήματα, τους φόνους, την βία και τις τραγωδίες. Προτείνετε κωμωδίες. Στο τόπικ των σειρών είμαστε, όχι στα έργα. Κωμωδία λοιπόν, κάτι να γελάσουμε ή έστω κάτι ανάλαφρο "γυναικείο". :D Σας ακούω. Περιμένω ιδιαίτερα τον @aris2168.

Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, SpiRos said:

Λοιπόν, ώρα να αφήσουμε στην άκρη τους ανδρισμούς, τα δράματα, τα βαθύτερα νοήματα, τους φόνους, την βία και τις τραγωδίες. Προτείνετε κωμωδίες. Στο τόπικ των σειρών είμαστε, όχι στα έργα. Κωμωδία λοιπόν, κάτι να γελάσουμε ή έστω κάτι ανάλαφρο "γυναικείο". :D Σας ακούω. Περιμένω ιδιαίτερα τον @aris2168.

Loipon an thes maurh komodia me gelio mexri ahdias kai klama des seires tou ricky gervais. 

After life k derek sou proteino.paizei na ta xei to netflix

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, SpiRos said:

Λοιπόν, ώρα να αφήσουμε στην άκρη τους ανδρισμούς, τα δράματα, τα βαθύτερα νοήματα, τους φόνους, την βία και τις τραγωδίες. Προτείνετε κωμωδίες. Στο τόπικ των σειρών είμαστε, όχι στα έργα. Κωμωδία λοιπόν, κάτι να γελάσουμε ή έστω κάτι ανάλαφρο "γυναικείο". :D Σας ακούω. Περιμένω ιδιαίτερα τον @aris2168.

Κοβεις τσιγαρα, πιοτα και τωρα θες κατι αναλαφρο, γυναικειο? Και με θες συνενοχο σ αυτο?

Κωμωδιες δε θυμαμαι να χω δει τελευταια. Το After life που λεει κι @CHⓇIS απο πανω ειναι καταμαυρο αλλα ο τυπος ο gervais ειναι παντα πολυ καλος.

Ειδα το Happy! και γελασα, τωρα ειδα το παιζει και στο νετφλιξ. 

Απο γυναικεια, Big liitle lies και This is Us.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

The english game το περίμενα ένα κλικ καλύτερο. Βλέπετε όμως χαλαρά και ευχάριστα. Δεν θα κάτσω να ψάξω αν επαληθεύεται η ιστορία λογικά πάνω κάτω έτσι γινανε τα πράγματα για να φτάσει σήμερα η λιβερπουλαρα να είναι παγκόσμια πρωταθλήτρια & πρωταθλήτρια Αγγλίας 

Link to comment
Share on other sites

On 3/28/2020 at 8:56 PM, SpiRos said:

Λοιπόν, ώρα να αφήσουμε στην άκρη τους ανδρισμούς, τα δράματα, τα βαθύτερα νοήματα, τους φόνους, την βία και τις τραγωδίες. Προτείνετε κωμωδίες. Στο τόπικ των σειρών είμαστε, όχι στα έργα. Κωμωδία λοιπόν, κάτι να γελάσουμε ή έστω κάτι ανάλαφρο "γυναικείο". :D Σας ακούω. Περιμένω ιδιαίτερα τον @aris2168.

ΤΟΚ ΤΟΚ ισπανικη κωμωδια. 

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Vargas21 said:

Μην χασετε τον χρονο σας να δειτε την "Βροχη" "The Rain" 2 σεζον ουτε παιδικο παραμυθι τοσο αθλιο σεναριο 

Για τον πεο... Το σταμάτησα στα μισά του δεύτερου κύκλου. 

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Hades said:

Για τον πεο... Το σταμάτησα στα μισά του δεύτερου κύκλου. 

Εγω απο διαστροφη το ειδα αλλα τοσο αστειο σεναριο ουτε σε parody. Αν και στο τελος εγινε ενδιαφερον για την επομενη σεζον. Αλλα οχι κατηγορηματκα οχι 

 

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, CHⓇIS said:

3 sezon einai

Ναι, το προσεξα στο imdb. Από το μακρινό 2011,απλα δεν τις έχει το νετφλιξ.Τεσπα, βγάζει νόημα χωρίς να έχεις δει τα προηγουμενα. 

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, agelos said:

Ozark, 3η σεζόν καλή, σαφέστατα καλύτερη από την 2η.

Περιμένω και 3η σεζόν The sinner, νομίζω γιουσα έχει ήδη βγει.

 

The sinner 3η σεζον παιζει στην cosmote tv, εχω δει τα πρωτα 5 επεισοδια.

Link to comment
Share on other sites

17 hours ago, CHⓇIS said:

3 sezon einai

 

16 hours ago, blanco21 said:

Ναι, το προσεξα στο imdb. Από το μακρινό 2011,απλα δεν τις έχει το νετφλιξ.Τεσπα, βγάζει νόημα χωρίς να έχεις δει τα προηγουμενα. 

 

Τελικά υπάρχουν οι δύο πρώτες σεζόν,αλλά τα είχε ξεχωριστά,4+4 επεισόδια.

Link to comment
Share on other sites

17 hours ago, Vargas21 said:

Μην χασετε τον χρονο σας να δειτε την "Βροχη" "The Rain" 2 σεζον ουτε παιδικο παραμυθι τοσο αθλιο σεναριο 

Το έκανα ήδη παλιότερα. ? Εντάξει μωρέ, για να περνάει η ώρα καλό είναι. ?

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, parakmiakos said:

Δεν εχω δει μεγαλυτερη παπατζα στη ζωη μου απ το ισπανικο παρα 5.

Το γαμησαν απο παντου.

δεν εχω εχω δει ενα επεισοδιο. να ξεκινησω λες?

σκ ειδα τη τριλογια νονος για επαναληψη,, χυν

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×