Jump to content

TV Series - connoisseurs only 📺


The Magician
 Share

Recommended Posts

TA 2 τελευταια επεισόδια του la casa θυμιζουν κατι απο τους 2 πρωτους κυκλους....... γαμανε

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, GIANNHS said:

TA 2 τελευταια επεισόδια του la casa θυμιζουν κατι απο τους 2 πρωτους κυκλους....... γαμανε

Θα συμφωνησω. Μονο ομως τα δυο τελευταια, τα 6 πρωτα ηταν ψιλοσουπα.

Link to comment
Share on other sites

Ρε σεις οι 2 πρωτοι κυκλοι ας πουμε οτι ειχαν μια υποτυπωδη αληθοφανεια.

Στον τελευταιο κυκλο μας βομβαρδισαν με τετοια παπατζα σε βαθμο που δεν προλαβαινες να επεξεργαστεις ποια ειναι μεγαλυτερη απ την αλλη.

Link to comment
Share on other sites

Μας εχει καταστρεψει ο κορονας.

Εκει που τα βραδια ηταν δικα μου κι εβλεπα τις σειρουλες που γουσταρα, τωρα ειναι ολοι ξυπνιοι και θελουν τα δικα τους.

Ταλαιπωριεμαι με το Cable Girls, που παρεμπιπτοντως να το προτεινω στοn @SpiRos μιας και τελευταια ζητησε σειρες που να ικανοποιουν αυτη την αγνωστη που προσφατα ανακαλυψε οτι εχει παγιδευτει στο βαρυ αντρικο του κορμι.

Κατεβασαν και το Line of Duty απ το netflix. Ο ορισμος αυτου που γραφεται συχνα "Δειτε το πριν το κατεβασουν".

Οσοι προλαβαν προλαβαν. 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, parakmiakos said:

Ρε σεις οι 2 πρωτοι κυκλοι ας πουμε οτι ειχαν μια υποτυπωδη αληθοφανεια.

Πάτε καλά ρε μαλάκες;
Που πυροβολάει ο άλλος στο 2-3 επεισόδιο εξ επαφής τον οπίσθιο μηριαίο της εγγύου Ουσταμπασίδη, και δυο μέρες μετά την πηδάει κυριολεκτικά στα όρθια με εκείνη να βαστάει τοίχο και να λέει σπρώχνε περισσότερο γιούτσο;
Τους οποίους διέκοψε ο όμηρος Αρτούρο Δράκος ο οποίος γενικώς έκανε ότι γούσταρε πήγαινε όπου ήθελε και επίσης κυριολεκτικά διέταξε στο βόδι απαγωγέα του 'μαλάκα βγες έξω να τονε γαμήσω τον φίλο-απαγωγέα σου, και πάρε και τη πουτάνα μαζί', με το βόδι να υπακούει σιωπηρά. Ο οποίος Αρτούρο Δράκος είχε την προηγούμενη μέρα πυροβοληθεί in broad daylight από σνάιπερ οποίος τον πέρασε για απαγωγέα αλλά κατάφερε να αστοχήσει στα 30 μέτρα (ταράτσα-σε-ταράτσα) και να τον βρεί 'μόνο' στον ώμο.

Ο χαρακτήρας Ντένβερ δηλαδή σε ένα υπόγειο θυσαυροφυλάκιο είχε, σε διάστημα πέντε λεπτών, both a sex scene and a fight scene με άτομα τα οποία είχαν πυροβοληθεί εντός 48ώρου το ένα με περίστροφο εξ επαφής στην μηριαία αρτηρία και το άλλο από sniper rifle 'στον ώμο'.

Ντάξει, τα λευκά με τί τα πλένετε;

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Zara said:

Πάτε καλά ρε μαλάκες;
Που πυροβολάει ο άλλος στο 2-3 επεισόδιο εξ επαφής τον οπίσθιο μηριαίο της εγγύου Ουσταμπασίδη, και δυο μέρες μετά την πηδάει κυριολεκτικά στα όρθια με εκείνη να βαστάει τοίχο και να λέει σπρώχνε περισσότερο γιούτσο;
Τους οποίους διέκοψε ο όμηρος Αρτούρο Δράκος ο οποίος γενικώς έκανε ότι γούσταρε πήγαινε όπου ήθελε και επίσης κυριολεκτικά διέταξε στο βόδι απαγωγέα του 'μαλάκα βγες έξω να τονε γαμήσω τον φίλο-απαγωγέα σου, και πάρε και τη πουτάνα μαζί', με το βόδι να υπακούει σιωπηρά. Ο οποίος Αρτούρο Δράκος είχε την προηγούμενη μέρα πυροβοληθεί in broad daylight από σνάιπερ οποίος τον πέρασε για απαγωγέα αλλά κατάφερε να αστοχήσει στα 30 μέτρα (ταράτσα-σε-ταράτσα) και να τον βρεί 'μόνο' στον ώμο.

Ο χαρακτήρας Ντένβερ δηλαδή σε ένα υπόγειο θυσαυροφυλάκιο είχε, σε διάστημα πέντε λεπτών, both a sex scene and a fight scene με άτομα τα οποία είχαν πυροβοληθεί εντός 48ώρου το ένα με περίστροφο εξ επαφής στην μηριαία αρτηρία και το άλλο από sniper rifle 'στον ώμο'.

Ντάξει, τα λευκά με τί τα πλένετε;

Ursololita ή Ester Exposito απο Elite?

https://instagram.com/ursulolita?igshid=1j94tig2ja6pl

https://instagram.com/ester_exposito?igshid=1fcdl56i8bwxa

Και ποσα και τις δυο μαζι?

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Σκαλιζοντας δισκους, θυμηθηκα το Hustle. με το οποιο είχαν περάσει ευχάριστα πολλές ώρες. Σιγουρα αν παω προς τα πίσω θα έχει προταθει.

Χαβαλέ είχε επίσης και το House of Lies.

Κανένα από τα δύο δεν είναι στο netflix, οπότε πρέπει να ψαχτειτε αλλου αν ενδιαφέρεστε.

Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, Hades said:

Ξεκίνησα vis a Vis. Ελπίζω να με κρατήσει 

Xalara... 

Lesviaka nairobi markez ktl

Ola kala..... 

Mono hteleutaia seazon tha se xenerosei ligo

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Hades said:

Ξεκίνησα vis a Vis. Ελπίζω να με κρατήσει 

Για την ώρα το έχω παρατήσει στην πρώτη σεζόν,ενώ έχει ενδιαφέρον κάπου το κουράζει πιο πολύ απ'όσο πρέπει.

Λέω να ξεκινήσω Vile city.

Link to comment
Share on other sites

The Borgias (2011) με Τζερεμι Αιρονς.

Οι Βοργιες παντως πρεπει να ηταν απο τις κυριες πηγες εμπνευσης του George R.R. Martin για το Game of thrones.

Link to comment
Share on other sites

Έχουμε καμία σειρουλα  sci-fi να προτείνουμε dark, stranger things, Mr Robot ,black mirror έχω δεί.

Εκτός του Legion που είδα δύο επεισόδια κ έκαψα εγκέφαλο.

 

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, gybe21 said:

Έχουμε καμία σειρουλα  sci-fi να προτείνουμε dark, stranger things, Mr Robot ,black mirror έχω δεί.

Εκτός του Legion που είδα δύο επεισόδια κ έκαψα εγκέφαλο.

 

Δεν τα εχω δει αλλα τσεκαρε Counterpart, Lost in space, 12 Monkeys, Altered carbon.

Εχω δει το Fringe που ειναι εξαιρετικο.

Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, CHⓇIS said:

Fringe para polu kalo. Opos k  counterpart. Lost in space einai san odusseia tou diasthmatos. Vlepete xalara. Ta alla 2 dn ta xo dei. 

Tora katevasa auto alla dn exo dei epeisodio akoma

https://m.imdb.com/title/tt8741290/

Ναι το Lost in space υποθετω οτι ειναι light, αλλα μια ματια που του εριξα στο Netflix μου φανηκε σαν παραγωγη με ψηλα στανταρ.

Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, Man Of Faith said:

Ναι το Lost in space υποθετω οτι ειναι light, αλλα μια ματια που του εριξα στο Netflix μου φανηκε σαν παραγωγη με ψηλα στανταρ.

Kalo einai re. Vlepete polu xalara

Link to comment
Share on other sites

Unorthodox, πολύ καλό.

Hostages, ψιλό οκ η 1η σεζόν, την 2η την σταμάτησα.

The mire, βλέπεται ευχάριστα.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×