Jump to content

TV Series - connoisseurs only 📺


Recommended Posts

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
9 hours ago, aris2168 said:

Τι βλεπεις εσυ ρε φιλε? Τι ειδος? Αργεντινικα? Δες το Condor, καλουτσικο ειναι. Δεν εχω δει καμια πολυ καλη τελευταια.

Vlepo ta panta idios europh arkei na einai kales

Link to comment
Share on other sites

Lucifer η πρωτη 8αδα επειαοδιων της 5ης σεζον ψιλομετρια αν και κλασσικα epic φιναλε. Περιμενουμε τα ρπομενα που μαλλον θα εξηγησουν αρκετα. Παντως αυτος ο Τομ Ελις μιλαμε γεννηθηκε γι αυτο τον ρολο. Μονος του σηκωνει 5 σεζον.

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

Tom Ellis εχει κουβαλησει απιστευτα την σειρα. Τοσα "χαζα" αστειακια που σε κανει ομως να γελας. Πραγματικα γεννημενος για αυτον τον ρολο. Απο τις καλυτερες ερμηνειες, αν οχι η καλυτερη, που εχω δει σε σειρα.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, SpiRos said:

Άρχισα το umbrella academy, είδα τα πρώτα 3, παρόλο που είμαι λάτρης του scifi δεν έχει καταφέρει να με καθηλώσει ακόμα. Ελπίζω να φτιάξει.

Δεν καθηλωνει ρε. Χαβαλε σειρα ειναι. Να περναει η ωρα. Οπως κ οι αλλες σε τετοιο στυλ. Εγω ξεκινησα το λουσιφερ. 2 επεισοδια πολυ καλα. Θυμιζει ντεξτερ

Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, CHⓇIS said:

Δεν καθηλωνει ρε. Χαβαλε σειρα ειναι. Να περναει η ωρα. Οπως κ οι αλλες σε τετοιο στυλ. Εγω ξεκινησα το λουσιφερ. 2 επεισοδια πολυ καλα. Θυμιζει ντεξτερ

Lucifer είμαι update. Όπως είπανε και παραπάνω τα παιδιά ο τύπος είναι γεννημένος για τον ρόλο, κουβαλάει όλη τη σειρά. Χαριτωμένο γενικά, ένα ωραίο concept χωρίς να θέλει να γίνει κάτι περισσότερο από αυτό που είναι η σειρά, απλά πράματα, ευχάριστη διασκέδαση. Θυμίζει λίγο Αυτός, Αυτή και τα μυστήρια η φάση. :)

Για το umbrella δεν ξέρω, έχω καιρό να δω scifi τέτοιου τύπου καινούριο, περίμενα κάτι παραπάνω. Το travellers πχ που ήταν το τελευταίο παρόμοιο που είδα (the order -not bad btw- και τέτοια δεν τα βάζω σε αυτή τη κατηγορία) ήταν μια χαρά, παρόλο που δε μιλάμε για αριστούργημα ξέρω 'γω. Εδώ έχουν περάσει 4,5 επεισόδια κι ακόμα δεν έχουν αποφασίσει ποια γραμμή θα ακολουθήσουν (υπερήρωες, time travel, δράμα) και είναι σαλάτα η φάση. Αν δεν ήμουνα τζάνκι με scifi θα το είχα παρατήσει.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Bukowski said:

Riverdale 2 σεζον με την μια. Πολυ καλο, χαλαρο μεν και αμερικανια αλλα το βλεπεις ευχαριστα 

Χαχα, στην 3η σεζόν αν θυμάμαι καλά (την Άνοιξη το είδα) αρχίζει και ξεφεύγει κάπως και λες WTF??? με την κακή έννοια. Αλλά την επόμενη έφτιαξε πάλι. Λίγο άρρωστο γενικά, με την καλή έννοια αυτό. :D 

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, SpiRos said:

Χαχα, στην 3η σεζόν αν θυμάμαι καλά (την Άνοιξη το είδα) αρχίζει και ξεφεύγει κάπως και λες WTF??? με την κακή έννοια. Αλλά την επόμενη έφτιαξε πάλι. Λίγο άρρωστο γενικά, με την καλή έννοια αυτό. :D 

Λατρεια απο S01E01 ?

1873e67bede680606db48ef8a7632ddd.jpg

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×