Jump to content

TV Series - connoisseurs only 📺


Recommended Posts

Τελείωσα Οζαρκ. Πάρα πολυ τίμιο. Το προτείνω ανεπιφύλακτα. Περιμένω την 4η σεζόν. 

Χθες ξεκίνησα the wire βλέποντας κι εγώ σαν τον Άδη το πρωτο επεισόδιο. 

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, parakmiakos said:

Τελείωσα Οζαρκ. Πάρα πολυ τίμιο. Το προτείνω ανεπιφύλακτα. Περιμένω την 4η σεζόν. 

Χθες ξεκίνησα the wire βλέποντας κι εγώ σαν τον Άδη το πρωτο επεισόδιο. 

Kai oi 2 polu kales

Link to comment
Share on other sites

On 1/9/2021 at 10:13 PM, Vargas21 said:

Το Outlander  και το Travelers το εχεις δει? 

 

On 1/9/2021 at 10:17 PM, SpiRos said:

Travelers ναι (μου άρεσε), Outlander όχι, το τσέκαρα μόλις, ενδιαφέρον! Το σημειώνω. 

Το σημείωσα και τι καλά που έκανα. Άρχισα δεύτερη σεζόν, μου αρέσει πολύ! Ευχαριστώ για την ιδέα!

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Zara said:

Για την ιδέα του άλλου με το Wire δεν απαντάς μουνάκι; 

Δεν διαθέτω τα κατάλληλα μέσα για να εκφραστώ πάνω σε αυτό το... έργο τέχνης. 😴

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Hades said:

βλεπω ενα ντοκιμαντερ με την εξαφανιση της μικρης Μαντλιν στην Πορτογαλια, Νετφλιξ, βλεπεται... 

Pos sou hrthe na deis kati tetoio? Xamos eixe ginei sto UK me thn ypothesh tote. Travhkse xronia kai akoma thn psaxnoune. To 2007 eixe eksafanistei.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, felman said:

Pos sou hrthe na deis kati tetoio? Xamos eixe ginei sto Uk me thn ypothesh tote. Travhkse xronia kai akoma thn psaxnoune.

Δν ειπαν προσφατα γ εναν γερμανο? 

Κατι τετοιο νιμιζω ειχα διαβασει

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, felman said:

Pos sou hrthe na deis kati tetoio? Xamos eixe ginei sto UK me thn ypothesh tote. Travhkse xronia kai akoma thn psaxnoune. To 2007 eixe eksafanistei.

η συμβια το προτεινε και μιας και δεν βλεπουμε κατι αυτη την περιοδο ειπα δε βαριεσαι... οι γονεις πρεπει να το φαγανε το κοριτσακι... εχω 2-3 επεισοδια ακομα αλλα ειμαι στο σημειο που οι υποψιες πεσανε πανω τους. 

Link to comment
Share on other sites

βλεπω απο netflix club de cuervos μεξικάνικο με ενδοικογενειακές ιντρικες και καταστροφές στη διαχείρηση μιας μεξικάνικης ποδοσφαιρικής ομάδας μετά το θάνατο του αφεντικού ιδρυτή πατερούλη που την αναλαμβάνουν τα κακομαθημένα παιδιά του που είναι ετεροφαλής και ο ένας θέλει να είναι πάνω απο τον άλλο . Ένα ψώνιο άχρηστος μουνάκιας ( τύπου γιώργου ) και μια σπασαρχίδο αντρογυναίκα που μεγάλωσε ώστε να είναι η αγαπημένη του μπαμπά και μεγαλοστέλεχος της ομάδας και της πέρνει την προεδρία ο αδελφός της γιατί απλά έχει @@ και τρελαίνεται μετά αυτή . Εντάξει έχει γυμνό , σεξ , ξύλο , όργια παικτών , ναρκωτικά , πουστιές μεταξύ παικτών ,μαχαιρώματα ρουφιανιές και μεταξύ στελεχών , στησίματα , αγορά αφμ , φασαρίες με τους ιδιοκτήτες των γηπέδων , gay πεσίματα , παίκτες βεντέτες , παίκτες ψώνια , παίκτες που παίζουν για τη πάρτι τους , παίκτες που χρηματίζουν προπονητές  για να παίζουν , παίκτες που παίζουν με εντολή μάνατζερ , αποζημειώσεις προπονητών παικτών , μεταγραφές στα τυφλά ,  υποβιβασμός για πρώτη φορά , χωράφια , αλισβερίσι με αρδ , προεδροι που το παίζουν προπονητές , μεταγραφές αεροδρομίου , τηλεοπτικά , χορηγοί κ.α. δλδ μια κανονική μέρα στη δουλειά μιας ποδοσφαιρικής ομάδας .

Εκτός ότι έχει φοβερές κριτικές νομίζω ότι είναι ενα ντεζαβου με αυτά που έχουμε ακούσει και ζήσει στην ΑΕΚ και καταλαβαίνεις πόσο κοντά είναι το μεξικάνικο ποδόσφαιρο στη λειτουργία του με την Ελλάδα και ψιλοαηδιάζεις με τη βρώμα που υπάρχει . 

4 κύκλοι που απο ότι είδα έχουν κάνει και παρακλάδια με κάποιες άλλες σειρές με πρωταγιστές της σειρά . 

Περισσότερα εδώ -> https://en.wikipedia.org/wiki/Club_de_Cuervos

 

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

2 αστεία 

1. Το αστείο είναι ότι κυκλοφοράνε και εμφανίσεις τις φανταστικής μεξικάνικης ομάδας της φανταστικής πόλης . 

https://www.ifootballshop.com/club-de-cuervos-626.html

Club-de-Cuervos-Third-Soccer-Jersey-19-2

2. Ένα καλό παίκτης της ομάδας 10άρι που έρχεται η μεταγραφή αεροδρομίου και τον επισκιάζουν και τρελαίνεται , τον προσεγγίζει ένας μάνατζερ και του κανονίζει μεταγραφή στο Ατρόμητο Αθηνών ... 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

@Νονός, κοιτα τι σου βρηκα:

Και μινι σειρα: 2 επεισοδια η σεζον

Και ταινια: 2 ωρες/επεισοδιο

Και Αγγλικη: κανονικά Αγγλική, όχι μόνο λόγω προέλευσης

Και Vintage: 1991

Prime Suspect 1, 2, και 3

MV5BMTIzNDI3NzAxM15BMl5BanBnXkFtZTcwNzM0NzQyMQ@@._V1_.jpg

Γνωστές φάτσες, πολύ καλοί ηθοποιοί, ίδιον των βρεταννικών σειρών.

 

 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, aris2168 said:

@Νονός, κοιτα τι σου βρηκα:

Και μινι σειρα: 2 επεισοδια η σεζον

Και ταινια: 2 ωρες/επεισοδιο

Και Αγγλικη: κανονικά Αγγλική, όχι μόνο λόγω προέλευσης

Και Vintage: 1991

Prime Suspect 1, 2, και 3

MV5BMTIzNDI3NzAxM15BMl5BanBnXkFtZTcwNzM0NzQyMQ@@._V1_.jpg

Γνωστές φάτσες, πολύ καλοί ηθοποιοί, ίδιον των βρεταννικών σειρών.

 

 

Θενξ @aris2168. Θα το τιμήσω συντόμως. Αθεράπευτος φαν Helen Mirren.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×