Jump to content

TV Series - connoisseurs only 📺


Recommended Posts

17 hours ago, Hades said:

Λένε ότι το severance είναι η καλύτερη σειρά που έχει δημιουργηθεί. Τι λέτε; 

Δεν την έχω δει, βλέπω ότι έχει 9 επεισόδια όλα κι όλα, σίγουρα δεν μπορεί να βγει συμπέρασμα μετά από ένα τέτοιο μικρό δείγμα.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, aris2168 said:

Καμια καλη σκανδιναβικη στο νετφλιξ? Κατα προτιμηση σουηδικη με το χαρακτηριστικο χιουμορ.

Clark

Διδαχτική για αρτηριοσκληρωτικούς στα όρια του grotesque  με εκφάνσεις ''Σουηδικού χιούμορ'' 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Hades said:

Το 1899 να το πιάσω με τη συμβία ή θα κάψουμε εγκέφαλο γαμω το dark τους; 

ειμαι στο 2ο ακομα. Δεν ξερω που θα το παει. να βαλεις τον αρχικο ηχο με υποτιτλους, γιατι εμενα ειχε default αγγλικα dubbed και ηταν αθλιο, αφου ειναι πολυγλωσσο το εργο.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, aris2168 said:

ειμαι στο 2ο ακομα. Δεν ξερω που θα το παει. να βαλεις τον αρχικο ηχο με υποτιτλους, γιατι εμενα ειχε default αγγλικα dubbed και ηταν αθλιο, αφου ειναι πολυγλωσσο το εργο.

Θα το ξεκινήσω μόνο και μόνο για τον ντόρο που έγινε 

Το πολύ πολύ να σπαταλήσω μια ώρα από τη ζωή μου 

Link to comment
Share on other sites

21 hours ago, aris2168 said:

ειμαι στο 2ο ακομα. Δεν ξερω που θα το παει. να βαλεις τον αρχικο ηχο με υποτιτλους, γιατι εμενα ειχε default αγγλικα dubbed και ηταν αθλιο, αφου ειναι πολυγλωσσο το εργο.

Κυριε @aris2168 να μας πεις αν χρειαζεται να στησουμε chalkboard  για σημειωσεις  διπλα στη τιβι μονο.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, mobster21 said:

Το έχω αρχίσει 2 φορές αλλά δεν με έχει κρατήσει δεν ξέρω γιατί. Αξίζει?

Καλο ειναι. Απλως η 1η σεζον τραβαει αρκετα. Οι αλλες 2 ειναι πιο μικρες

Link to comment
Share on other sites

On 11/18/2022 at 9:51 PM, CHⓇIS said:

Νοεμβρης χωρις ΑΕΚ κ το ριξαμε στις σειρες. Καταντια. Ευτυχως λιγο μπασκετακι εχουμε

Γαμω το μουντιαλ κ τη φιφα

Όχι απλά "κατάντια". Εδώ γεννιούνται ζητήματα που άπτονται των αρμοδιοτήτων γιατρών, δικηγόρων, της Ελληνικής Αστυνομίας και του Λιμενικού :

On 11/17/2022 at 6:39 PM, CHⓇIS said:

Φινλανδικο νετφλιξ

:lol:

Link to comment
Share on other sites

Αισθάνομαι την υποχρέωση να ενημερώσω και να προειδοποιήσω τους χρήστες του συγκεκριμένου τόπικ, ότι το Τμήμα Predator της LFO και ειδικότερα η Υποδιεύθυνση Anti-BAN εντόπισαν εικόνα που διακινείται στο Διαδίκτυο με την ένδειξη "στην περιοχή Κατούνα Ξηρομέρου Αιτωλοακαρνανίας"και περιέχει ιούς και κακόβουλο λογισμικό. ΜΗΝ ΤΗΝ ΑΝΟΙΞΕΤΕ σε καμία περίπτωση :

lodmk.jpg

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

On 11/18/2022 at 12:57 PM, Hades said:

Το 1899 να το πιάσω με τη συμβία ή θα κάψουμε εγκέφαλο γαμω το dark τους; 

Το ξεκίνησα σήμερα αλλά φοβάμαι μήπως την πάθω όπως με το Dark, δηλαδή να είναι χαοτικό το σενάριο με πολλά πρόσωπα και timelines και όταν βγει ο δεύτερος κύκλος να μην θυμάμαι τίποτα.

Link to comment
Share on other sites

23 hours ago, Νονός said:

Αισθάνομαι την υποχρέωση να ενημερώσω και να προειδοποιήσω τους χρήστες του συγκεκριμένου τόπικ, ότι το Τμήμα Predator της LFO και ειδικότερα η Υποδιεύθυνση Anti-BAN εντόπισαν εικόνα που διακινείται στο Διαδίκτυο με την ένδειξη "στην περιοχή Κατούνα Ξηρομέρου Αιτωλοακαρνανίας"και περιέχει ιούς και κακόβουλο λογισμικό. ΜΗΝ ΤΗΝ ΑΝΟΙΞΕΤΕ σε καμία περίπτωση :

lodmk.jpg

Tο νου σου Νονέ.. μπαν καραδοκούν..

η 3η σαιζόν πολυ καλη 6/10 , αρχισα την 4η πολλά υποσχομενη..

 

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×