Jump to content

TV Series - connoisseurs only 📺


Recommended Posts

72. The Blacklist

 

24qntyw.jpg

 

 

Ωραίος τυπάκος ο Spader, κάνει έναν σούπερ εγκληματία που παραδίδεται στο FBI και "δίνει" συναδέλφους εγκληματίες κάθε είδους που το FBI δεν τους έχει καν στη -για γέλια- λίστα του.

Μόνο που για να τους δώσει, πρέπει να μιλήσει μόνο σε συγκεκριμένη πιτσιρίκα άπειρη πρακτόρισα, για αδιευκρίνιστους -ακόμα- λόγους. Αμερικανιά, πολύ ευχάριστο, 1η σεζόν, 4 επεισόδια μέχρι τώρα, εύκολο τριάρι.

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ: ***

Edited by Zastro
Link to comment
Share on other sites

τελειώνω σιγά σιγά και τον τρίτο κύκλο του walking dead, η τέταρτη σειρά που ολοκληρώνω στη ζωή μου μετά το greys anatomy, dr house και falling skies, όλα καταπληκτικά, τώρα καταλαβαίνω γιατί ουσιαστικά πέθανε ο κινηματογράφος, καταπληκτικό χόμπι πραγματικά οι σειρές

 

NOPE.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

73. Misfits

 

misfits-title-image.jpg

 

 

Ok, εγώ για κάποιο λόγο δε το χα πάρει χαμπάρι. Τόσοι ειδικοί εδώ μέσα δε μπορούσαν να το ποστάρουν? Έπρεπε να τ ανακαλύψω μόνος μου?

Αγγλική σειρούλα, πολύ αξιόλογη, με κάτι περιθωριακούς, ιδιόμορφους έτσι κι αλλιώς τύπους, που τους χτυπάει κεραυνός και αποκτούν κάποιες περίεργες δυνάμεις/ικανότητες. Αλλά δεν είναι οι μόνοι, γιατί και άλλοι στη διάρκεια της ίδιας παράξενης καταιγίδας, είχαν επίσης χτυπηθεί με ανάλογα αποτελέσματα.

Αν το χει δει και κανένας άλλος ας πει καμιά γνώμη, γιατί εμένα πολύ μου άρεσε αλλά δε θέλω να σας πάρω και στο λαιμό μου. Χαλαρά 4αράκι.

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ: ****

Edited by aris2168
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Guest Giorgis

Αδη , εγω ξαναεφαγα σκαλωμα με "The Office" (με Steve Carrel) .

 

Την θεωρω εξαιρετικη κωμωδια, ειδικα τις πρωτες 4-5 σεζον.

 

Την συνιστω ανεπιφυλακτα.

Link to comment
Share on other sites

απο κωμωδιες βλεπω με τη συμβια το how i met your mother, κατεβασα μονος μου το its always sunny in philadelphia αλλα ειδα το πρωτο επεισοδιο και το εκοψα... αυτη την περιοδο βλεπω american horror story και ξεκινησα και το californication οπως ειπα. εχει βγει το mob city και επειδη μου αρεσε πολυ το boardwalk empire σκεφτομαι να το ξεκινησω, λεει ?

 

επισης θελω γνωμη για the bridge.

Link to comment
Share on other sites

Guest Giorgis

To community ειναι ωραιο αλλα ειναι λιγο ιδιαιτερο .

 

Ξεφευγει απο το προτυπο της κωμωδιας που εχουμε κατα νου.

Link to comment
Share on other sites

Guest Giorgis

Το how i met your mother εχει γινει μια παπαρια καμαρωτη. Η 9η σεζον δεν βλεπεται.

 

Modern Family και Big Bang theory επισης ειναι πολυ καλα.

Link to comment
Share on other sites

big bang theory βλεπουμε... modern family δε ξερω αν θα μου αρεσει κατι αλλο εκτος της Βεργκαρα... στο himym ειμαστε στη 2η σεζον και μας αρεσει αρκετα μπορω να πω...ψαχνω κατι για να το δω μονος... το californication μεχρι στιγμης δυνατο και εχει και 6 κυκλους απο οσο βλεπω... ξεκινησα το six feet under και δεν ολοκληρωσα τον πρωτο κυκλο, αρκετα βαρυ.

Link to comment
Share on other sites

ξεκίνησα το orange is the new black και μέχρι τώρα μου φαίνεται τίγκα καλό..Μονο μια σεζόν μέχρι τώρα και η υποθεση αφορά μια πρώην λεσβία που μπαίνει φυλάκα για καποιες παλιες παρανομίες

 

το himym καλό τις πρώτες σεζόν αλλα μετά κουράζει απίστευτα..το californication έχει πολύ μουνί πολύ πιώμα τι άλλο θες δλδ

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×