Jump to content

TV Series - connoisseurs only 📺


Recommended Posts

16 hours ago, SpiRos said:

Όχι. Έριξα μια ματιά στο σενάριο και δεν με ενθουσιάζει, αλλά άμα λες ότι αξίζει θα το σκεφτώ πιο σοβαρά. 

Μιας και σε έπιασα, επειδή τα γούστα μας είναι στα ίδια περίπου, για πες τις 3 καλύτερες σειρές που είδες το 2020 ανεξαρτήτως είδους. (no mini series please)

Δυστυχως παίζω πολύ μινι. Δε μου ρχεται κατι με πολλους κύκλους (πολυ περισσοτερο σε sci fi), αφου οπως εγραπσα πριν, γύρισα στο Boardwalk Empire, τέτοια ένδεια.

Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, Skepastos said:

Ήθελα να το ξεκινήσω. Περιμένω 

Τελικά δεν το ξεκίνησα.. Και δε βλέπω να το ξεκινάω ούτε σήμερα, βλέπει άγριες μέλισσες η γυναίκα στην tv 

 

hqdefault (1).jpg

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Hades said:

Τελικά δεν το ξεκίνησα.. Και δε βλέπω να το ξεκινάω ούτε σήμερα, βλέπει άγριες μέλισσες η γυναίκα στην tv 

 

hqdefault (1).jpg

Γαμώ τις Αγγελικές και τις άγριες μέλισσες

Link to comment
Share on other sites

On 1/9/2021 at 10:43 PM, SpiRos said:

Τελείωσα εχθές το Vikings και τώρα ειμαι χωρίς σειρά, όλες τελειωμένες ή σε αναμονή για συνέχεια. Πρέπει να ρίξω μελέτη στις περασμένες σελίδες, να δω τις σημειώσεις μου που έχουν ένα κάρο σειρές και να γίνει η προσεκτική επιλογή. Μετά από πολεμικό, αστυνομικό, "γυναικείο" (ναι βλέπουμε και τέτοια που και που να χαλαρώσουμε) και κωμωδία, νομίζω ήρθε η ώρα να γυρίσω στο αγαπημένο μου είδος. Παίζει τίποτα σε sci-fi; Οτιδήποτε που έχει σχέση πχ. με time travel, multiversum και γενικά δεν έχει σχέση με την πραγματικότητα, καλοδεχούμενα. Δηλαδή δεν ψάχνω sci-fi τύπου The Rain ή Walking Dead, νυσάφι με αυτά., δεν τα κατατάσσω κιόλας στο είδος. Στην χειρότερη με μάγισσες (και χαρτορίχτρες). 

Εχεις τσεκαρει το DEVS;Μινι σειρα 8 ή 10 επεισόδια αν θυμάμαι καλα.Του Alex Garland που εχει κανει και το Ex Machina.

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Man Of Faith said:

Εχεις τσεκαρει το DEVS;Μινι σειρα 8 ή 10 επεισόδια αν θυμάμαι καλα.Του Alex Garland που εχει κανει και το Ex Machina.

Θενξ, θα το κοιτάξω. Δεν προτιμώ πάντως MS, θέλω κάτι που να κρατάει περισσότερο.

Link to comment
Share on other sites

Αγαπημενες οι ιστοριες του Λεμπλαν για τον Λουπεν, σαφως και ειδα συνεπως την σειρα, αν εχεις διαβασει τα βιβλια δεν σου λεει και πολλα, αν παλι δεν τα χεις διαβασει την βρισκεις εξυπνη. Καλη φωτογραφια, καλογυρισμενη και ακουραστη παντως αν και γενικα δεν λεει και πολλα πραγματα (δεν παιζει δηλαδη να την θυμασαι σε 1-2 χρονια).

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×