Jump to content

TV Series - connoisseurs only 📺


Recommended Posts

10 hours ago, Geologos said:

 και The Wire

Εσύ και ο Ζαστρίσιαν ρε πούστη. Πού έχασα ώρες από τη ζωή μου να δώ την πρώτη σεζόν και να προσπαθήσω τρεις φορές να συνεχίσω την δεύτερη, αλλά μάταια. Αλλά τώρα που το λες, όταν έχω αϋπνίες θα το βάζω.

Άμπαλοι όλοι, μετά το Homeland το χάος.

Link to comment
Share on other sites

To wire μπορει να κουραζει καπως γιατι δεν εχει hd ουτε καν 16:9.

Σαφως ειναι αργο συγκριτικα με τις περισοτερες μοντερνες σειρες και θελει να μπεις στο κλιμα αλλα κι εγω το θεωρω αριστουργημα. 

Link to comment
Share on other sites

18 hours ago, SpiRos said:

ΒΑ-ΡΕ-ΤΟ λέμε. Εξέλιξη πιο αργή και από τον Χολτσχάουζερ, σενάριο όχι κάτι ιδιαίτερο.

Στο λέμε χρόνια μαλακα έχεις κατεβάσει λάθος τορρεντ. 

Link to comment
Share on other sites

On 4/24/2019 at 7:47 AM, Geologos said:

ολα αυτα που γραφεις μαζι δεν πιανουν Σοπρανος και The Wire

Δεν τα εχω δει αλλα γνωριζω οτι θεωρουνται απο τις κορυφαιες σειρες.

Μεταξυ των δυο πιο πολυ το The wire θα ηθελα να δω.

Link to comment
Share on other sites

Για μενα οι κορυφαιες σειρες ειναι 1)got 2 ) lost και 3) breaking bad με την σειρα που τα ανεφερα.Το lost μπορει και να χτυπαγε πρωτια αλλα ο τελευταιος κυκλος το εριξε πολυ πιστευω.εμενα ο 5 ος μ αρεσε που τον κραζουν οι περισσοτεροι .Εξαιρετικα και τα better call saul, sopranos και φυσικα το walking dead μεχρι τον νιγκαν ηταν αριστουργημα για το ειδος του.Μακραν για μενα οτι καλυτερο εχει βγει με ζομπι βαζω και κινηματογραφο μεσα.Το wire εχω σκοπο να το δω καποια στιγμη οπως και το fargo που εχω ακουσει καλα λογια.

Και φυσικα απο κωμικες το community δεν εχει αντιπαλο για μενα .Το big bang που ναι δευτερο στην λιστα μου μετα απο καποια στιγμη κατανταει βαρετο αλλα δεν ειναι ασχημο...

 

 

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Walking dead ό,τι χειρότερο έχει προβληθεί σε tv. Βαρέθηκε και η βαρεμάρα. Έφαγε άκυρο από μένα πριν αυτόν τον νιγκαν που γράφετε αλλα δεν το σώζει τίποτα. The strain εναλλακτικά καλύτερο. Τουλάχιστον έχει ένα x σενάριο όχι παπαριτσες

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×