Jump to content

Recommended Posts

Guest XAMΠOΣ

Μονο που τον βλεπεις σου βγαζει καλοσυνη και θετικη αυρα. Το ιδιο βγαζει και στα αποδυτηρια εκτος απο κατι κομπλεξικα μαλακισμενα με σπυρια...!

Επιστροφη στην κανονικοτητα. Καλωσηρθες ΑΕΚΤΖΗ ΧΙΜΕΝΕΘ !

Link to comment
Share on other sites

Guest Fadrhonc21
1 minute ago, XAMΠOΣ said:

Το ιδιο βγαζει και στα αποδυτηρια εκτος απο κατι κομπλεξικα μαλακισμενα με σπυρια...

Δώσε πόνο Χάμπο

Link to comment
Share on other sites

Guest XAMΠOΣ

Βουρκωστε ελευθερα......

Εχω χαρει απιστευτα που γυρισε ρε μαγκες. Τον θεωρω τεραστια μορφη που εχει να μας δωσει πολλα ακομα.

Παλιοπουστα Μπραουδακι ο Χιμενεθ εχει δουλεια και εσυ εισαι ΟΑΕΔ εξαφανισμενος μωρη πουστρα.

Link to comment
Share on other sites

Καλά έχει πουλήσει αρκετό δούλεμα και ο Μανόλο για να βουρκώσω κιόλας.

Αλλά τον πάω γιατί στο κάτω κάτω της γραφής δεν μας ήξερε και από χτες και όμως σε σχέση με κάτι βατράχια και μανωλάδες είναι πιο τίμιος και ΑΕΚτζής.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Εντωμεταξυ ουτε ξερουμε τι εγινε το καλοκαιρι.

Αργουσε απλα να απαντησει εξεταζοντας προτασεις;

Ζητησε μπατζετ για τον ιδιο;

Ζητησε μπατζετ για ομαδα;

ήήήήή....ηθελε να ειναι κοντα στην μαμα;

Και τι αλλαξε απο την πλευρα του τωρα;

υγ. απο την πλευρα του Μελισσανιδη δεν εξεταζω τι αλλαξε, οκ παραγοντικη καρικατουρα εχει γινει, ο,τι κατσει καθε πρωι που ξυπναει κανει.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, The Magician said:

Είναι και θέμα feeling με τον κόσμο Νίκο. Ο Στρατάρχης ήτανε αντιπαθέστατος όπως και να το κάνουμε. Μονίμως ξυνισμένα μούτρα και αυτή η ψεύτο σοβαρότητα που έχουν όλοι οι 50αρηδες που γαλουχήθηκαν τον καιρό παντοδυναμίας Μπάγεβιτς στο ελληνικό ποδόσφαιρο.

Βρε Γέροντα Ματζίσιε μου, μάνα μου,, σωστά όσα γράφεις αλλά ΕΠΟΝΤΑΙ.

ΑΛΛΟ προέχει. Η ΑΝΙΚΑΝΟΤΗΤΑ του ! Ότι είναι ΛΙΓΟΣ για οργανισμό μεγέθους ΑΕΚ !

Γι αυτό και εγώ προσωπικά τον χρεώνω με ΟΛΟ το πρόστιμο.

Ήρθε ο Μελισσανίδης και σού 'πε "έλα στην ΑΕΚ", εσύ ΓΙΑΤΙ δέχτηκες ? Ή δεν έχεις αυτογνωσία ή ήρθες για "κουρέας στου κασίδη το κεφάλι". ΧΑΜΕΝΟΣ και στα δύο.

Άμα έρθω εγώ Χρηστάρα μου και σου πω "Αδερφέ, μού 'χουνε πει, έχω ακούσει, σε πιστεύω, έλα να χΕρουργήσεις σκΟΥληκοειδίτη την κόρη μου", εσύ ΤΙ θα κάνεις που είσαι άΘρωπος νουνεχής, τίμιος και σοβαρός ? Θα βάλεις ποτέ ΨΑΛΙΔΙ στο παιδί ????? Για θα μου πεις "Δεν ξέρω τι έχεις ακούσει και τι σού 'χουνε πει αλλά βρες καλύτερα κάποιον κατάλληλο γιατί έγω ΔΕΝ" ???

Link to comment
Share on other sites

Guest XAMΠOΣ

Εφυγε πριν λιγο απο τα γραφεια της ΑΕΚ λεει ο τσιλης αλλα δεν υπεγραψε . Παει για αυριο το πρωι. Μαζι του ηταν οι 2 συνεργατες του γυμναστες που ειχε και περσυ

Link to comment
Share on other sites

@nikos

Λίγο ότι είχε πάρει πρέφα πως κάποιος (Λύμπε) του πριόνιζε την θέση.

Λίγο ότι είχε στραβώσει που στο ματς με τον Ζέλα τα είπαν ο Μελ με Κλαρίνο.

Λίγο που δεν πίστευε πως θα μπει ομίλους με ΜΕΔΕΝ μεταγραφές και έκανε πίσω.

Λίγο η απροθυμία Μελισσανίδη να του δώσει το 1m συμβόλαιο που ζήτησε.

Γενικά λίγο απ' όλα.

Στο πιο συνωμοσιολογικό τώρα, ο Μελισσανίδης του είπε πέντε πράγματα στο κότερο για το πως έχει η κατάσταση στην Ελλάδα και χώρισαν ως φίλοι προσωρινά. Πάντως η συμμαχία των ποντίων μέχρι τώρα δίνει 1-1 πρωταθλήματα και 1-2 Κύπελλα με το φετινό ακόμα στο τραπέζι. Επίσης τα έχουν ξαναβρεί οι Πόντιοι. Δεν ξέρω τί σημαίνει αυτό για του χρόνου, αλλά θα δούμε. Θέλω να πιστεύω πως ο Μελισσανίδης θα κυνηγήσει το επόμενο (καλά δεν θα σκάσει κιόλας) και άρχισε να κάνει πιο "λογικά πράγματα". Δεδομένα πάντως θα χτυπήσει το παιχνίδι στο Καραϊσκάκη. Τέλος πάντων αυτό που θέλω να πω είναι πως μια χαρά τους πάει τους Πόντιους η συμμαχία πέραν των "εντάσεων".

Link to comment
Share on other sites

Στα συνωμοσιολογικα εγω δεν πιστευω. 

Τα αλλα πολυ πιθανα που λες. Ειδικα το 3ο για τους ομιλους.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Bukowski said:

Επίσης τα έχουν ξαναβρεί οι Πόντιοι. 

2 εξώγαμα να εμφανιστούν και μιλάμε για κανονικότατη σαπουνόπερα.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, nikos said:

Στα συνωμοσιολογικα εγω δεν πιστευω. 

Τα αλλα πολυ πιθανα που λες. Ειδικα το 3ο για τους ομιλους.

Εγώ απλά λέω πως ο δικός μας φέτος έκανε πάσο.

Επίσης λέω πως μια χαρά πίπα κώλο τον πάνε τον Βαγγέλη εν τέλει.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Bukowski said:

Εγώ απλά λέω πως ο δικός μας φέτος έκανε πάσο.

Επίσης λέω πως μια χαρά πίπα κώλο τον πάνε τον Βαγγέλη εν τέλει.

Βρε καταλαβα τι λες.

Κοιτα να δεις. Ο τσετσενος ο,τι και να κανει, να ξεπλενει, να δανειζει, να ειναι μια φουσκα, οοοοοτι και να πεις δινει λεφτα που θα μπορουσε να τα κραταει τσεπη και να αγοραζει ελικοπτερα και αεροπλανα να πηγαινει βολτες ο γιος του.

Το κανει γιατι θελει να εχει τον μποακ 1ο για τους λογους του. Μιλαμε πραγματικα για απιστευτο επιτευγμα αν αναλογιστουμε ποια μπουρδελο-ομαδα ανελαβε. Το οποιο το πετυχε με παρα πολλα λεφτα για την εποχη και για την χωρα που ομιλουμε.

Δεν θα αφησει τιποτα στον τζαμπα, ουτε περισυ θα το αφηνε, αλλα εκανε τετοια μαλακια που δεν μπορουσε να την μαζεψει.

Το οτι τα εχει καλυτερα με τον Μελισσανιδη φαινεται να ισχυει ακομα, αλλα μεχρι εκει.

Αυτο βλεπω εγω.

Link to comment
Share on other sites

Εγω θα ήθελα να έχει αλλον έναν βοηθό ακομα. Το ζήτησε το καλοκαίρι, τον είχε στη Λας Παλμας (τον Καλδερον που ειχε την πρώτη θητεία) και θα ήθελα να το δώ και τώρα. Γενικά αφου ηρθε πρεπει να στηριχθεί τέζα

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, nikos said:

Βρε καταλαβα τι λες.

Κοιτα να δεις. Ο τσετσενος ο,τι και να κανει, να ξεπλενει, να δανειζει, να ειναι μια φουσκα, οοοοοτι και να πεις δινει λεφτα που θα μπορουσε να τα κραταει τσεπη και να αγοραζει ελικοπτερα και αεροπλανα να πηγαινει βολτες ο γιος του.

Το κανει γιατι θελει να εχει τον μποακ 1ο για τους λογους του. Μιλαμε πραγματικα για απιστευτο επιτευγμα αν αναλογιστουμε ποια μπουρδελο-ομαδα ανελαβε. Το οποιο το πετυχε με παρα πολλα λεφτα για την εποχη και για την χωρα που ομιλουμε.

Δεν θα αφησει τιποτα στον τζαμπα, ουτε περισυ θα το αφηνε, αλλα εκανε τετοια μαλακια που δεν μπορουσε να την μαζεψει.

Το οτι τα εχει καλυτερα με τον Μελισσανιδη φαινεται να ισχυει ακομα, αλλα μεχρι εκει.

Αυτο βλεπω εγω.

Η αλήθεια βέβαια για να τα λέμε και όλα είναι πως ο Ιβάν ξέρει πως άλλο Αθήνα και άλλο Θεσσαλονίκη σε επίπεδο αποφάσεων.

Επίσης ξέρει πως προ Μελισσανίδη του έκαναν χαβαλέ ο Αλαφούζος ενώ ο Βαγγέλης δεν τον έβλεπε καν. Και αυτό είναι αναμφισβήτητο.

Επίσης ξέρει πως είναι απίθανο η Αττική των 3-4εκ μαντρωμένων κατοίκων να μείνει για μεγάλο διάστημα χωρίς τίτλο (κακώς-κάκιστα αλλά στο μπουρδέλο που ζούμε έτσι είναι για λόγους που δεν είναι της παρούσης).

Θεωρώ πως γνωρίζει πως ο Ολυμπιακός αν σηκώσει κεφάλι θα τον καταπιεί αφού ως μέγεθος μας έχει όλους.

Αυτό που θέλω να πω είναι πως τον συμφέρει να τα χει καλά με ΑΕΚ παρά με Ολυμπιακό σε βάθος χρόνου γιατί αν πάει να παίξει μόνος (δεν πρόκειται) παίζει να τα βρουν η ΑΕΚ και ο Ολυμπιακός εναντίον του και τότε θα χει θέμα.

Πάντως τον έχει μεγαλώσει πολύ τον ΠΑΟΚ δηλαδή κάθε χρόνο σηκώνουν κούπα αυτοί.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Bukowski said:

Η αλήθεια βέβαια για να τα λέμε και όλα είναι πως ο Ιβάν ξέρει πως άλλο Αθήνα και άλλο Θεσσαλονίκη σε επίπεδο αποφάσεων.

Επίσης ξέρει πως προ Μελισσανίδη του έκαναν χαβαλέ ο Αλαφούζος ενώ ο Βαγγέλης δεν τον έβλεπε καν. Και αυτό είναι αναμφισβήτητο.

Επίσης ξέρει πως είναι απίθανο η Αττική των 3-4εκ μαντρωμένων κατοίκων να μείνει για μεγάλο διάστημα χωρίς τίτλο (κακώς-κάκιστα αλλά στο μπουρδέλο που ζούμε έτσι είναι για λόγους που δεν είναι της παρούσης).

Θεωρώ πως γνωρίζει πως ο Ολυμπιακός αν σηκώσει κεφάλι θα τον καταπιεί αφού ως μέγεθος μας έχει όλους.

Αυτό που θέλω να πω είναι πως τον συμφέρει να τα χει καλά με ΑΕΚ παρά με Ολυμπιακό σε βάθος χρόνου γιατί αν πάει να παίξει μόνος (δεν πρόκειται) παίζει να τα βρουν η ΑΕΚ και ο Ολυμπιακός εναντίον του και τότε θα χει θέμα.

Πάντως τον έχει μεγαλώσει πολύ τον ΠΑΟΚ δηλαδή κάθε χρόνο σηκώνουν κούπα αυτοί.

Σε αυτα συμφωνω, απλα θεωρω οτι ο χωστης τον τζαμπα τον βλεπει ως χρησιμο συνεργατη και οχι ως ισοτιμο συμμαχο. Στα του ποδοσφαιρου ΠΑΝΤΑ.

Αρα βλεπω καλες σχετικα σχεσεις αλλα οχι συμμαχιες και μοιρασιες.

Τις κουπες θα τις παρει οποιος μπορει τελικα. Και οποιος καιγεται να τις παρει ξοδευοντας,  στο κατω-κατω.

 

Link to comment
Share on other sites

Guest Saxon21

Που ειναι o kostas21 οταν τον χρειαζεσαι για να σχολιασει τις εξελιξεις που τρεχουν. Που σαι κωτακη μου??

Nα τους σκισει τα ραμματα ο μανολο, αμεσα ξεσκαρταρισμα ροστερ απο τα σαπακια,σιωσιμο αποδυτηριων,λιωσιμο οι γυμναστες για να χαθουν οι μπακες και τα πατσοκοιλια του καθε μπαγλαμα λιβαγια που σερνεται.Επιστροφη στο 3-5-2 με αμυνα ατσαλι.

Link to comment
Share on other sites

Just now, nikos said:

Σε αυτα συμφωνω, απλα θεωρω οτι ο χωστης τον τζαμπα τον βλεπει ως χρησιμο συνεργατη και οχι ως ισοτιμο συμμαχο. Στα του ποδοσφαιρου ΠΑΝΤΑ.

Αρα βλεπω καλες σχετικα σχεσεις αλλα οχι συμμαχιες και μοιρασιες.

Τις κουπες θα τις παρει οποιος μπορει τελικα. Και οποιος καιγεται να τις παρει ξοδευοντας,  στο κατω-κατω.

 

Θα δούμε.

Ας ελπίσουμε τουλάχιστον του χρόνου να κατεβάσουμε σοβαρή ομάδα και όχι καρνάβαλο όπως φέτος και να σηκώσουμε κανένα Κύπελλο αν γίνεται σε λίγους μήνες.

Link to comment
Share on other sites

Ο Χιμένεθ υπερτερεί ακόμα και έναντι λύσεων όπως των Μιλόγιεβιτς, Νίκολιτς που είχαμε αναφέρει.

Πρώτα-πρώτα άλλο ισπανική τεχνογνωσία και άλλο σέρβικη. Οι δύο σέρβοι είναι καλοί προπονητές με θετικά αποτελέσματα και στην ευρώπη αλλά δεν έχουν και αντίπαλο έναν Ολυμπιακό και έναν ΠΑΟΚ αντίστοιχα.

Με τον Χιμένεθ η ΑΕΚ με μικρό βάθος πάγκου και δύο σοβαρούς τραυματισμούς άντεξε μέχρι αρχές Απρίλη έχοντας τρία μέτωπα με δύσκολους αγώνες. Γιατί μη ξεχνάμε ότι στο κύπελλο Ελλάδος ο ΠΑΟΚ απέκλεισε άκοπα τον έτσι και αλλιώς κακό Πανιώνιο ενώ η ΑΕΚ τον πάντοτε υπολογίσιμο Ολυμπιακό που έπαιζε τα ρέστα του.

Θα έχει δύσβατο δρόμο αυτό το εξάμηνο, πλην όμως μπορεί να ανασυγκροτήσει ταχέως την ΑΕΚ.

 

Μιας και αναφέρθηκε ο Μιαούλης μετά από μήνες χθες διάβασα ένα άρθρο του.

Γράφει και τα εξής αναφορικά με πέρυσι " Οι πιθανότητες πλέον δεν είναι με το μέρος της, με δεδομένα και τα σημαντικά προβλήματα που έχει ν’ αντιμετωπίσει. Η έλλειψη του πνεύματος του νικητή που είχε πέρσι σαν ομάδα, μου μοιάζει αδιανόητο να μην μπορεί να βγει πουθενά κι όμως αυτό είναι ένα γεγονός. Η έλλειψη της λάμψης στα μάτια των παικτών, ακόμα και στα ντέρμπι, όπου η Ένωση, από τα μισά της σεζόν που επέστρεψε τη συνόδευε πάντα. "

Ακούσια παραδοχή.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Νονός said:

Βρε Γέροντα Ματζίσιε μου, μάνα μου,, σωστά όσα γράφεις αλλά ΕΠΟΝΤΑΙ.

ΑΛΛΟ προέχει. Η ΑΝΙΚΑΝΟΤΗΤΑ του ! Ότι είναι ΛΙΓΟΣ για οργανισμό μεγέθους ΑΕΚ !

Γι αυτό και εγώ προσωπικά τον χρεώνω με ΟΛΟ το πρόστιμο.

Ήρθε ο Μελισσανίδης και σού 'πε "έλα στην ΑΕΚ", εσύ ΓΙΑΤΙ δέχτηκες ? Ή δεν έχεις αυτογνωσία ή ήρθες για "κουρέας στου κασίδη το κεφάλι". ΧΑΜΕΝΟΣ και στα δύο.

Άμα έρθω εγώ Χρηστάρα μου και σου πω "Αδερφέ, μού 'χουνε πει, έχω ακούσει, σε πιστεύω, έλα να χΕρουργήσεις σκΟΥληκοειδίτη την κόρη μου", εσύ ΤΙ θα κάνεις που είσαι άΘρωπος νουνεχής, τίμιος και σοβαρός ? Θα βάλεις ποτέ ΨΑΛΙΔΙ στο παιδί ????? Για θα μου πεις "Δεν ξέρω τι έχεις ακούσει και τι σού 'χουνε πει αλλά βρες καλύτερα κάποιον κατάλληλο γιατί έγω ΔΕΝ" ???

Απεδειχθη λιγος. Δεν ηταν δεδομενο οτι ειναι τοσο λιγος. Εγω προπονητικα εξακολουθω και θεωρω οτι μπορουσε να δωσει πραγματα. Δεν ηταν κακο το αρχικο πλανο του. Αλλα ειναι τοσο λιγος σαν προσωπικοτητα και τοσο κακος χαρακτηρας που ολα πηγαν κουβα αμεσως και στην πρωτη φουρτουνα. Δεν κανει ο ανθρωπος για ποδοσφαιρο υψηλων απαιτησεων. Αστερας, Μπακος, Κωστουλας, Αγρινιο. Εκει ειναι. Να λες "ρε συ ωραια ομαδιτσα ο Παναιτωλικος" και να περνας καλα στο γηπεδο σε κατα τα αλλα αδιαφορο και προδιαγεραμμενο ματς. 

Σε καθε περιπτωση εκτιμω οτι καλως επραξε και δοκιμασε τον εαυτο του. Αν ειχε βεβαια τη μινιμουμ αυτοεκτιμηση, 2 Σεπτεμβριου και μετα το επικο αδειασμα που εφαγε στις μεταγραφες, επρεπε να πει "κυριοι εγω την ομαδα την εβαλα λειψη στους ομιλους, αλλα πλεον αδυνατω διοτι δεν με καλυψατε". Αλλα ειναι κοτα λυρατη και πηγε να φιλησει την ποδιά του προεδρου. Και μετα ακομα χειροτερα τα εβαλε με τους παικτες. Φιλος με δημοσιογραφους, φιλος με ΜΕΡΙΚΟΥΣ παικτες, χαλαρος, καμια επαφη με τον οργανισμο και την ψυχοσυνθεση του. Ο ανθρωπος ΔΕΝ. Ο προπονητης Ουζουνιδης ειναι πιο συνθετη συζητηση.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ με όσα είδα φέτος στην ΑΕΚ, δεν βλεπω γιατί κρατάς πισινή για αν μπορούσε να δώσει περισσότερα. Ούτε κάποια τακτική προσέγγιση που να είναι sane είδα (μέχρι να αντιγράψει δλδ το σύστημα και ένα ποσοστό τακτικών Μανόλο), ούτε σωστή φυσική κατάσταση, ούτε οποιαδήποτε τακτική ευελιξία, ούτε καλή ψυχολογία, ούτε τίποτα.
Ναι οκ, απέναντι σε ανύπαρκτους προπονητές έκανε καλά αποτελέσματα αλλά και αυτά, αν εξαιρέσεις ίσως το εντός με τον Πανιώνιο, δεν νομίζω πως μπορείς να πεις ότι σε κάποιο ματς πάτησε τον αντίπαλο και είδες καλή μπάλα.

Link to comment
Share on other sites

Κοιτα, δεν κοιταζω αποκλειστικα αποτελεσματα. Σε εναν προπονητη κοιταζω ιδεες και στρατηγικη. Ο συγκεκριμενος ηρθε full of confidence και ειχ εκατι συγκεκριμενο στο μυαλο του. Ολη την ιδεα τη βασιζε σε δυο παρα πολυ δυνατα χαφ και ειχε καταληξει σε Ραντογια και Κρστιτσιτς για να παει με αυτο το 4-2-2-2 ή 4-4-1-1 αν θελεις. Δεν του πηραν παικτες, δεν βολευτηκε αν θες με παικτες που ειναι στις δυνατοτητες αυτης της μνημονιακης ΑΕΚ. Φασεις παρηγαγες, αν το δεις ψυχρά με νουμερα δεν ηταν καταστροφη η παρουσια του με το σγκεκριμενο ροστερ, τις απουσιες, τις παλινωδιες απο τη διοικηση με τους κομμενους κλπ. 

Προσωπικα τον μετρησα στην Ευρωπη και κυριως στο πως διαχειριστηκε το 2-3 απο τη Μπενφικα που ουσιαστικα στραβωσε ολοκληρη τη χρονιά μας. Η ομαδα και ο ιδιος κατερρευσε. Στην Τουμπα πχ εμενα η προσεγγιση του μου αρεσε πολυ κι αν ειχε λιγο πιο ποιοτικο στοπερ απο το Λαμπροπουλο και εναν κανονικο χαφ και οχι το Μανταλο θα ειχε κανει μεγαλο διπλό. Με τα αν ομως δε γαμησε κανεις. Ο Ουζουνιδης φανηκε οτι δεν κανει ακριβως οταν χρειαστηκε να διαχειριστει κριση και χαρακτηρες. 

Δεν ξερει απο τον οργανισμο, δεν ξερει απο πραγματικο πρωταθλητισμο απαιτησεων και ηταν εξαιρετικα μονοδιαστατος και τακτικα ακαμπτος. Εμοιαζε εγκλωβισμενος στην αρχικη ιδεα του καλοκαιριου και δεν ειχε εναλλακτικο πλανο. Επεστρεψε χωρις πολλα πολλα στους περσινους σχηματισμους οταν ειδε οτι χανει το παιχνιδι, εκανε οτι μπορουσε για να μενει αρεστος στο Μελισσανιδη, εκανε τις σωστες "παρεες" εντος ομαδας κλπ. Ειναι λιγος. Και το γραφει ανθρωπος που δεν ηταν αρνητικα προκατειλημμενος μαζι του οπως η συντριπτικη πλειοψηφια εδω.

Δεν κολλησε και γιατι δεν εκανε και ειναι λιγος και γιατι η φετινη ηταν εξ ορισμου χαμενη σεζον. Πηραμε τα λεφτα, συνεβαλε σε αυτο και παμε παρακατω.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, nikos said:

Φυσικα δεν συγκρινω καν τον Ουζουνιδη με τον Χιμενεθ, αλλα μια πραγματικοτητα (αν δεν κανω λαθος) ειναι οτι περισυ στον α γυρο πηρες εναν ποντο παραπανω απο φετος.

Θελω να πω οτι μην το παρατραβαμε κιολας με τον Μανωλη, λιγη ψυχραιμια γενικα.

 

Σωστο αλλα τον παοκ τον πηρε με 10 οποτε εξαποντο, και το γυρισε με τον γαυρο απο 0-2 αλλο ενα εξαποντο εκει.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

  • George_D featured this topic
  • George_D unfeatured this topic

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×