Jump to content

Παίχτες ΑΕΚ


Bukowski
 Share

Recommended Posts

4η κιτρινη ο Βρανιες, χανει ενα απο τα επομενα 4 ματς (Ξάνθη εκτός, Ατρόμητο εντός, Πανιώνιο εκτός, ΠΑΟΚ εντός)

Link to comment
Share on other sites

http://www.aek365.com/a-546234/proponhthhke-kanonika-o-simoe.htm

 

Ο γιακουμακης τι εχει παθει πια??κοντευει κλεισει 2μηνες εξω και ακομα κουβεντα για επιστροφη...

μετα τον τραυματισμο εκατσε και μια επεμβαση σκολ/τιδας .... μονο τα ραματα να κλεισουν θελουν κανα 2μηνο....

καπου διαβασα οτι ξεκινησε προπονησεις

Link to comment
Share on other sites

Τι έγινε τώρα θα έχουμε και θέμα που ξενύχτησε ΚΥΡΙΑΚΗ βράδυ ο Αραουχο στον Αργυρό; Ξημερώματα δίνει δικαιώματα!! Θα πούμε ότι δεν έπρεπε να παει γιατί χάσαμε

Link to comment
Share on other sites

Σαφώς και δεν έπρεπε να πάει και η διοίκηση (μιας σοβαρής ομάδας θα) κάνει τα δέοντα.

 

Ως οπαδοί εμείς λέμε τη γνώμη μας εδώ στο κουμού.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Χωρισε ο Μανταλος τη Βραχαλη για να καλυψει τον ποτη και να ξεχαστει το θεμα.Αρχηγαρα με τα ολα της.

Link to comment
Share on other sites

Πόσα να αντέξει και αυτή η καημένη; Από παντού την διώχνουν. Βρε Μανταλε τώρα που την έδιωξε ο Αλαφ την διώχνεις και συ; Φήμες λένε ότι ο Τσινο ήπιε μόνο νερό ανθρακούχο

Link to comment
Share on other sites

Σαφώς και δεν έπρεπε να πάει και η διοίκηση (μιας σοβαρής ομάδας θα) κάνει τα δέοντα.

 

Ως οπαδοί εμείς λέμε τη γνώμη μας εδώ στο κουμού.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Στις δύο εβδομάδες υπολογίζεται η απουσία του Ούρος Τσόσιτς, οι εξετάσεις του οποίου έδειξαν θλάση πρώτου βαθμού.

Ελπίζει για επιστροφή με Μίλαν ο Τσόσιτς

Link to comment
Share on other sites

Βινισιους και Μπακασετας δε γινονται παικτες ΑΕΚ ουτε το 2021. Να τους δειξουν την εξοδο το Γεναρη. Τους εχουν δοθει ευκαιριες. Τελος.

Αινταρεβιτς ας ασχοληθει με την εκπροσωπηση της ομαδας στα μεσα κοιν.δικτυωσης.

Αυτα γι αυτους που εχουμε δει ως τωρα. Πατιτους και μπακαλιαρους οταν δεησει ο Μανωλης να δουμε, θα κρινουμε.

Link to comment
Share on other sites

Η ερωτηση θα ηταν καλυτερα, ποιους ΔΕΝ εφερε ο Μπαγεβιτς.

Τουλάχιστον επί Μαιστόροβιτς δεν νομίζω να φερε και πολλούς

Link to comment
Share on other sites

τον αινταρεβιτς τον εφερε ο μαιστοροβιτς end of story οπως και τον βρανιες και οι 2 κινησεις αυτες ηταν δικες του

 

δεν ξερω απο που ειναι αυτη η διαρροη αλλα ο ιδιος ο χιμενεθ ελεγε οτι ειμαι οκ στα αριστερα δεν το ελεγα εγω ρωτηθηκε παρα πολλες φορες στην προετοιμασια 

Link to comment
Share on other sites

τον αινταρεβιτς τον εφερε ο μαιστοροβιτς end of story οπως και τον βρανιες και οι 2 κινησεις αυτες ηταν δικες του

 

δεν ξερω απο που ειναι αυτη η διαρροη αλλα ο ιδιος ο χιμενεθ ελεγε οτι ειμαι οκ στα αριστερα δεν το ελεγα εγω ρωτηθηκε παρα πολλες φορες στην προετοιμασια 

Ο Χιμένεθ πάντως όταν ρωτήθηκε μετά την πρόκριση επί της Μπριζ είπε ότι αν ήταν στο χέρι του όλα τα λεφτά θα πήγαιναν για μεταγραφές

Link to comment
Share on other sites

μετα την προκριση εψαχνες επιθετικο 8αρι και υποτιθεται στοπερ οχι αριστερο μπακ μην τα θυμομαστε οπως θελουμε 

 

πηρες λοιπον επιθετικο αραουχο - κονε 8αρι και τελευταια στιγμη αποφασισες να μην παρεις στοπερ επειδη θα εβλεπες τζανετο και γιαννουτσο 

 

το αριστερο μπακ το ειχε ξεκοψει ο χιμενεθ 

Link to comment
Share on other sites

εγω θυμαμαι οτι απο την αρχη μιλαγαμε για αριστεροποδαρο σεντερ μπακ...

 

εφερες τον Τσοσιτς στην θεση του Κολοβετσιου (ευτυχως) και γυρισε ο Τζανετοπουλος (δυστυχως, μεχρι τωρα)...

 

τραυματιστηκε ο Ιησους (δυστυχως, αλλα ηταν αναμενομενο) και γεμισε καρτες ο Βρανιες (δυστυχως, αλλα αναμενομενο)...

 

Λαμπροπουλος δεν υπολογιζεται στην κουβεντα αυτη την στιγμη...

 

αρα μιλαμε οτι ο προγραμματισμος σου για την θεση ηταν ΚΑΚΟΣ απο την στιγμη που ο Λαμπροπουλος ηταν ΗΔΗ τραυματιας και ο Τζανετοπουλος δεν εχει την ποιοτητα για πρωταθλητισμο (το ηξερες)...

Link to comment
Share on other sites

 

 

τραυματιστηκε ο Ιησους (δυστυχως, αλλα ηταν αναμενομενο) 

 

.

 

πως ηταν αναμενομενο?  τι λεμε ρε παλικαρια? ηξερες οτι εχει γινει μαλακια με την λαμα και επρεπε να μεινει εξω? δεν επαθε μυικο τραυματισμο ο τσιγκρινσκι επαθε ζημια γιατι δεν τον χειρουργησες σωστα 

Link to comment
Share on other sites

ειναι επιρρεπης στους τραυματισμους και το ηξερες...

 

ασχετα με την λαμα, δεν τον λες και γερο σκαρι για να στηριχθεις πανω του...

 

αυτο λεω και νομιζω οτι γινομαι απολυτα κατανοητος...

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

και εγω λεω οτι ο τσιγκρινσκι δεν ειχε σοβαρους τραυματισμους μυικους ενιγουει η δυνατοητα να ερθει αμυντικος υπηρχε αποφασιστηκε απο ολους να μην ερθει 

Link to comment
Share on other sites

Γραφαμε ότι έπρεπε να έρθει αριστεροποδαρος στόπερ ώστε να παίζει σε άμυνα των τριών ή τεσσάρων ή να καλύπτει την απουσία του Λοπες.

Να το πω αλλιως, ως αντιλόπες χρειαζόταν ένας σαν τον Ντιντακ.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

ego auto pou xero einai oti otan pairnoun ta muala mas aera synhthos  meta kathetai poutsa kai anomalh prosgeiosh

anexarthta apo roster traumatismous ktl

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×