Jump to content

Παίχτες ΑΕΚ


Recommended Posts

Συμφωνω κι εγώ οτί ο Γαλανόπουλος δείχνει "στασιμότητα" (για να το θέσουμε κομψα) και δε δείχνει ως τώρα να μπορεί να εκμεταλλευτεί την ευκαιρία της απουσίας Γιόχανσον για να καθιερωθεί...  βασικά δείχνει να έχει τα επιθετικά "κουσούρια" του Γιόχανσον, χωρίς όμως την επιβλητική αμυντική παρουσία του Σουηδού...

 

Επίσης ο Κονέ (αν όλα πάνε καλά) θα είναι ταμάμ ως 8αρι για τα ματς με τους κλεισμένους πλατανιάδες, αλλά πολυ αμφιβάλλω αν θα έχει τα φόντα και τη διάθεση να ανταποκριθεί και στη χαμαλοτρεχάλα που επιβάλλεται να ρίχνει ένα 8άρι στα αμφίρροπα ματς...

 

Και πλέον δύστυχώς είναι εμφανές οτί μετα το Λόπες, ο Σιμόες μας έγινε ο δευτερος, ίσως και περισσότερο, απολύτως αναντικατάστατος παίχτης της 11άδας...

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

ρηξη μηνισκου ο λαμπρο 

 

1,5 μινιμουμ εξω αν κανει χειρουργιο

 

10 μερες αν προσπαθησουν να το πανε με αγωγη και βλπουμε

Edited by amd
Link to comment
Share on other sites

Αρναουτογλου Speaking 

TΡΟΦΗ ΓΙΑ ΣΚΕΨΗ - Το απόλυτο unfair στον Ανέστη

Μετά τον κατ΄ εξακολούθηση «σοδομισμό» από στημένους κονδυλοφόρους (όπως τους είχε καταδείξει ο ίδιος ο Χιμένεθ σε δηλώσεις του υπέρ του τερματοφύλακα) που είχαν τον σκοπό τους και πολύ γρήγορα το γύρισαν το έργο μιλώντας για βελτίωση και καλή εικόνα όταν κλήθηκε στην Εθνική, ο Γιάννης Ανέστης αποδομείται από την ίδια την ΑΕΚ.

Η μη συμμετοχή του στην αποστολή του αγώνα με το Λεβαδειακό, είναι ξεκάθαρο ότι δεν έγινε για αγωνιστικούς λόγους. Το συμβόλαιό του είναι το θέμα. Ο Ανέστης έγινε αποδέκτης μια πρότασης για ανανέωση με οικονομικές αποδοχές τις οποίες θα ντρεπόταν να κάνει δεκτές ακόμα και ο Ντούνης, όμως δεν έχει απαντήσει. Προσέξτε! Δεν είπε όχι, απλώς θέλει να ζυγίσει τα πράγματα.

Ξαφνικά βρίσκεται σε διαδοχικά ματς εκτός αποστολής. Χωρίς καμία σχετική δικαιολόγηση από την ΠΑΕ, πέραν κάποιων δημοσιευμάτων ότι το κάνει ο Χιμένεθ όπως με Βάργκας και Πατίτο, επειδή δεν ανανέωναν. Μισή αλήθεια και άλλο μισό ψέμα. Διότι ο Μανόλο ναι μεν το έπραξε με τους συγκεκριμένους επειδή δεν είχαν το μυαλό τους στην ομάδα, όχι όμως και με τον Γιόχανσον που ήταν ΑΠΟΛΥΤΑ αφοσιωμένος σε αυτήν, όπως και ο Ανέστης.

Ξέχωρα από το σε ποιους αρέσει και σε ποιους όχι ως τερματοφύλακας, ουδείς μπορεί να μην του αναγνωρίσει αφοσίωση, ψυχραιμία όλα όλοι τον λοιδορούσαν και προσπάθεια για την ομάδα με απόλυτα ηθικό τρόπο. Έτσι για να το σκεφτούμε λίγο παραπάνω...

Edited by Vargas21
Link to comment
Share on other sites

Στ αρχιδια μας μαλακα Αρναουτογλου για τα αισθηματα του Ανεστη,το θεμα ειναι να μην κανει παλι ο Τσιντωτας τον τροχονομο και ζημιωθει η ομαδα.Και στα φαναρια να καταληξει ο γκουφυ δεν θα κυλησει δακρυ.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Στ αρχιδια μας μαλακα Αρναουτογλου για τα αισθηματα του Ανεστη,το θεμα ειναι να μην κανει παλι ο Τσιντωτας τον τροχονομο και ζημιωθει η ομαδα.Και στα φαναρια να καταληξει ο γκουφυ δεν θα κυλησει δακρυ.

Το θέμα είναι να φέρουν κανέναν σοβαρό τερματζή τον γενάρη γιατί με τσιντώτα και μπάρκα καλύτερα να το γυρίσουμε στις προσευχές.

Link to comment
Share on other sites

αρναουτογλου ΜΑΛΑΚΑ και εγω αφοσιωμενος ειμαι καθε αγωνα στο ΟΑΚΑ μεσα και πληρωνω απο την τσεπη μου να με παρει ο χιμενεθ να παιξω μπαλα οχι οτι ο ανεστης ειναι καλυτερος

 

αιντε γαμω το μουνι σας που μας πιανει η πονοψυχια τελος το παλικαρι αποφασισε να μην ανανεωσει αντε γαμησου βρες ομαδα και φυγε τον γεναρη αλλιως περιμενε το καλοκαιρι εγω θα βαλω τον επομενο που εχω που θα ειναι εδω και του χρονου 

 

αιντε μαλακομπουκωματα 

Link to comment
Share on other sites

Το θέμα είναι να φέρουν κανέναν σοβαρό τερματζή τον γενάρη γιατί με τσιντώτα και μπάρκα καλύτερα να το γυρίσουμε στις προσευχές.

Καλυτεροι και οι δυο του Ανεστη

Link to comment
Share on other sites

220,000 ευρω ηταν η προταση στον Ανεστη ας ντροποταν και ο ντουνης 

 

αιντε γαμω το κεφαλι του καθε αρναουτογλου

Link to comment
Share on other sites

αρναουτογλου ΜΑΛΑΚΑ και εγω αφοσιωμενος ειμαι καθε αγωνα στο ΟΑΚΑ μεσα και πληρωνω απο την τσεπη μου να με παρει ο χιμενεθ να παιξω μπαλα οχι οτι ο ανεστης ειναι καλυτερος

 

αιντε γαμω το μουνι σας που μας πιανει η πονοψυχια τελος το παλικαρι αποφασισε να μην ανανεωσει αντε γαμησου βρες ομαδα και φυγε τον γεναρη αλλιως περιμενε το καλοκαιρι εγω θα βαλω τον επομενο που εχω που θα ειναι εδω και του χρονου 

 

αιντε μαλακομπουκωματα

 

amidis ektos eautou
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×