Jump to content
Sign in to follow this  
George_D

Πρόγραμμα πρωταθλημάτων 2017-18

Recommended Posts

HANDBALL PREMIER

 

23.09.2017 1η Αγωνιστική - 12η Αγωνιστική 20.01.2018

Διομήδης Άργους - Α.Ε.Κ.

Γ.Σ. Δράμας 1986 - Φοίβος Συκεών

Αερωπός Έδεσσας - Π.Α.Ο.Κ.

Ολυμπιακός ΣΦΠ-Όμιλος Ξυνή - Πανελλήνιος Γ.Σ.

Χ.Α.Ν.Θ. - Α.Σ.Ε. Δούκα

Γ.Α.Σ. Καματερού - Φίλιππος Βέροιας

 

30.09.2017 2η Αγωνιστική - 13η Αγωνιστική 27.01.2018

Γ.Α.Σ. Καματερού - Διομήδης Άργους

Α.Ε.Κ. - Γ.Σ. Δράμας 1986

Φοίβος Συκεών - Αερωπός Έδεσσας

Π.Α.Ο.Κ. - Ολυμπιακός ΣΦΠ-Όμιλος Ξυνή

Πανελλήνιος Γ.Σ. - Χ.Α.Ν.Θ.

Φίλιππος Βέροιας - Α.Σ.Ε. Δούκα

 

07.10.2017 3η Αγωνιστική - 14η Αγωνιστική 03.02.2018

Γ.Σ. Δράμας 1986 - Γ.Α.Σ. Καματερού

Αερωπός Έδεσσας - Α.Ε.Κ.

Ολυμπιακός ΣΦΠ-Όμιλος Ξυνή - Φοίβος Συκεών

Χ.Α.Ν.Θ. - Π.Α.Ο.Κ.

Α.Σ.Ε. Δούκα - Πανελλήνιος Γ.Σ.

Διομήδης Άργους - Φίλιππος Βέροιας

 

14.10.2017 4η Αγωνιστική - 15η Αγωνιστική 10.02.2018

Γ.Α.Σ. Καματερού - Αερωπός Έδεσσας

Διομήδης Άργους - Γ.Σ. Δράμας 1986

Α.Ε.Κ. - Ολυμπιακός ΣΦΠ-Όμιλος Ξυνή

Φοίβος Συκεών - Χ.Α.Ν.Θ.

Π.Α.Ο.Κ. - Α.Σ.Ε. Δούκα

Φίλιππος Βέροιας - Πανελλήνιος Γ.Σ.

 

04.11.2017 5η Αγωνιστική - 16η Αγωνιστική 17.02.2018

Ολυμπιακός ΣΦΠ-Όμιλος Ξυνή - Γ.Α.Σ. Καματερού

Αερωπός Έδεσσας - Διομήδης Άργους

Χ.Α.Ν.Θ. - Α.Ε.Κ.

Α.Σ.Ε. Δούκα - Φοίβος Συκεών

Πανελλήνιος Γ.Σ. - Π.Α.Ο.Κ.

Γ.Σ. Δράμας 1986 - Φίλιππος Βέροιας

 

11.11.2017 6η Αγωνιστική - 17η Αγωνιστική 24.02.2018

Γ.Α.Σ. Καματερού - Χ.Α.Ν.Θ.

Διομήδης Άργους - Ολυμπιακός ΣΦΠ-Όμιλος Ξυνή

Γ.Σ. Δράμας 1986 - Αερωπός Έδεσσας

Α.Ε.Κ. - Α.Σ.Ε. Δούκα

Φοίβος Συκεών - Πανελλήνιος Γ.Σ.

Φίλιππος Βέροιας - Π.Α.Ο.Κ.

 

18.11.2017 7η Αγωνιστική - 18η Αγωνιστική 03.03.2018

Α.Σ.Ε. Δούκα - Γ.Α.Σ. Καματερού

Χ.Α.Ν.Θ. - Διομήδης Άργους

Ολυμπιακός ΣΦΠ-Όμιλος Ξυνή - Γ.Σ. Δράμας 1986

Πανελλήνιος Γ.Σ. - Α.Ε.Κ.

Π.Α.Ο.Κ. - Φοίβος Συκεών

Αερωπός Έδεσσας - Φίλιππος Βέροιας

 

25.11.2017 8η Αγωνιστική - 19η Αγωνιστική 18.03.2018

Γ.Α.Σ. Καματερού - Πανελλήνιος Γ.Σ.

Διομήδης Άργους - Α.Σ.Ε. Δούκα

Γ.Σ. Δράμας 1986 - Χ.Α.Ν.Θ.

Αερωπός Έδεσσας - Ολυμπιακός ΣΦΠ-Όμιλος Ξυνή

Α.Ε.Κ. - Π.Α.Ο.Κ.

Φίλιππος Βέροιας - Φοίβος Συκεών

 

02.12.2017 9η Αγωνιστική - 20η Αγωνιστική 24.03.2018

Π.Α.Ο.Κ. - Γ.Α.Σ. Καματερού

Πανελλήνιος Γ.Σ. - Διομήδης Άργους

Α.Σ.Ε. Δούκα - Γ.Σ. Δράμας 1986

Χ.Α.Ν.Θ. - Αερωπός Έδεσσας

Φοίβος Συκεών - Α.Ε.Κ.

Ολυμπιακός ΣΦΠ-Όμιλος Ξυνή - Φίλιππος Βέροιας

 

09.12.2017 10η Αγωνιστική - 21η Αγωνιστική 31.03.2018

Γ.Α.Σ. Καματερού - Φοίβος Συκεών

Διομήδης Άργους - Π.Α.Ο.Κ.

Γ.Σ. Δράμας 1986 - Πανελλήνιος Γ.Σ.

Αερωπός Έδεσσας - Α.Σ.Ε. Δούκα

Ολυμπιακός ΣΦΠ-Όμιλος Ξυνή - Χ.Α.Ν.Θ.

Φίλιππος Βέροιας - Α.Ε.Κ.

 

16.12.2017 11η Αγωνιστική - 22η Αγωνιστική 14.04.2018

Α.Ε.Κ. - Γ.Α.Σ. Καματερού

Φοίβος Συκεών - Διομήδης Άργους

Π.Α.Ο.Κ. - Γ.Σ. Δράμας 1986

Πανελλήνιος Γ.Σ. - Αερωπός Έδεσσας

Α.Σ.Ε. Δούκα - Ολυμπιακός ΣΦΠ-Όμιλος Ξυνή

Χ.Α.Ν.Θ. - Φίλιππος Βέροιας

Share this post


Link to post
Share on other sites

Α2 Κατηγορία Βόλεϊ Ανδρών

A Όμιλος - 2ος Υποόμιλος

 

1η Αγωνιστική, 4-5/11/2017  -  10η Αγωνιστική, 20-21/1/2018
ΑΟ Αθλοπαιδιών Κω  -  Ροδίων Άθλησις
ΑΕΚ Αθηνών  -  ΕΑ Πατρών
Ρεπό  -  ΔΑΣ Δραπετσώνας
ΣΦΑΜ Φοίβος  -  ΑΟ Αιγιαλέων
ΑΟΝ Αργσρούπολης  -  ΑΟ Μαρκοπούλου

 

2η Αγωνιστική, 11-12/11/2017  -  11η Αγωνιστική, 27-28/1/2018
ΑΟΝ Αργσρούπολης  -  ΑΟ Αθλοπαιδιών Κω
Ροδίων Άθλησις  -  ΑΕΚ Αθηνών
ΕΑ Πατρών  -  Ρεπό
ΔΑΣ Δραπετσώνας  -  ΣΦΑΜ Φοίβος
ΑΟ Μαρκοπούλου  -  ΑΟ Αιγιαλέων

 

3η Αγωνιστική, 18-19/11/2017  - 12η Αγωνιστική, 3-4/2/2018
ΑΕΚ Αθηνών  -  ΑΟΝ Αργσρούπολης
Ρεπό  -  Ροδίων Άθλησις
ΣΦΑΜ Φοίβος  -  ΕΑ Πατρών
ΑΟ Αιγιαλέων  -  ΔΑΣ Δραπετσώνας
ΑΟ Αθλοπαιδιών Κω  -  ΑΟ Μαρκοπούλου

 

4η Αγωνιστική, 25-26/11/2017  -  13η Αγωνιστική, 10-11/2/2018
ΑΟΝ Αργσρούπολης  -  Ρεπό
ΑΟ Αθλοπαιδιών Κω  -  ΑΕΚ Αθηνών
Ροδίων Άθλησις  -  ΣΦΑΜ Φοίβος     
ΕΑ Πατρών  -  ΑΟ Αιγιαλέων
ΑΟ Μαρκοπούλου  -  ΔΑΣ Δραπετσώνας

 

5η Αγωνιστική, 2-3/12/2017   -  14η Αγωνιστική, 17-18/2/2018
ΣΦΑΜ Φοίβος  -  ΑΟΝ Αργσρούπολης
Ρεπό  -  ΑΟ Αθλοπαιδιών Κω
ΑΟ Αιγιαλέων  -  Ροδίων Άθλησις
ΔΑΣ Δραπετσώνας  -  ΕΑ Πατρών
ΑΕΚ Αθηνών  -  ΑΟ Μαρκοπούλου

 

6η Αγωνιστική, 9-10/12/2017  -  15η Αγωνιστική, 24-25/2/2018
ΑΟΝ Αργσρούπολης  -  ΑΟ Αιγιαλέων
ΑΟ Αθλοπαιδιών Κω  -  ΣΦΑΜ Φοίβος
ΑΕΚ Αθηνών  -  Ρεπό
Ροδίων Άθλησις  -  ΔΑΣ Δραπεηζώνας
ΑΟ Μαρκοπούλου  -  ΕΑ Πατρών

 

7η Αγωνιστική, 16-17/12/2017  -  16η Αγωνιστική, 3-4/3/2018
ΔΑΣ Δραπετσώνας  -  ΑΟΝ Αργυρούπολης
ΑΟ Αιγιαλέων  -  ΑΟ Αθλοπαιδιών Κω
ΣΦΑΜ Φοίβος  -  ΑΕΚ Αθηνών
ΕΑ Πατρών  -  Ροδίων Άθλησις
Ρεπό  -  ΑΟ Μαρκοπούλου

 

8η Αγωνιστική, 23/12/2017  -  17η Αγωνιστική, 10-11/3/2018
ΑΟΝ Αργσρούπολης  -  ΕΑ Παηρών
ΑΟ Αθλοπαιδιών Κω  -  ΔΑΣ Δραπεηζώνας

ΑΕΚ Αθηνών  -  ΑΟ Αιγιαλέων
Ρεπό  -  ΣΦΑΜ Φοίβος
ΑΟ Μαρκοπούλου  -  Ροδίων Άθλησις

 

9η Αγωνιστική, 13-14/1/2018 - 18η Αγωνιστική, 17-18/3/2018
Ροδίων Άθλησις  -  ΑΟΝ Αργσρούπολης
ΕΑ Πατρών  -  ΑΟ Αθλοπαιδιών Κω
ΔΑΣ Δραπετσώνας  -  ΑΕΚ Αθηνών
ΑΟ Αιγιαλέων  - Ρεπό
ΣΦΑΜ Φοίβος  -  ΑΟ Μαρκοπούλου

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pre Legaue Βόλεϊ Γυναικών

 

1η αγωνιστική, 14-15/10/2017  -  12η αγωνιστική, 13-14/1/2018

Ζηρίνειος ΑΟΝ - ΦΟ Βριλησσίων

ΑΣΠ Απόλλων - ΓΑΣ Μεσσαράς

ΑΕΚ Αθηνών - ΑΟ Αιγάλεω

ΑΟ Ηλσσιακός - ΧΑΝΘ

ΓΣ Πανιώνιος - ΓΣ Πετρούπολης

ΑΟ Λαμίας 2013 - ΑΣΠ Θέτις

 

2η αγωνιστική, 21-22/10/2017  -  13η αγωνιστική, 20-21/1/2018

ΑΟ Λαμίας 2013 - Ζηρίνειος ΑΟΝ

ΦΟ Βριλησσίων - ΑΣΠ Απόλλων

ΓΑΣ Μεσσαράς - ΑΕΚ Αθηνών

ΑΟ Αιγάλεω - ΑΟ Ηλσσιακός

ΧΑΝΘ - ΓΣ Πανιώνιος

ΑΣΠ Θέτις - ΓΣ Πετρούπολης

 

3η αγωνιστική, 28-29/10/2017  -  14η αγωνιστική, 27-28/1/2018

ΑΣΠ Απόλλων - ΑΟ Λαμίας 2013

ΑΕΚ Αθηνών - ΦΟ Βριλησσίων

ΑΟ Ηλσσιακός - ΓΑΣ Μεσσαράς

ΓΣ Πανιώνιος - ΑΟ Αιγάλεω

ΓΣ Πετρούπολης - ΧΑΝΘ

Ζηρίνειος ΑΟΝ - ΑΣΠ Θέτις

 

4η αγωνιστική, 4-5/11/2017  -  15η αγωνιστική, 3-4/2/2018

ΑΟ Λαμίας 2013 - ΑΕΚ Αθηνών

Ζηρίνειος ΑΟΝ - ΑΣΠ Απόλλων

ΦΟ Βριλησσίων - ΑΟ Ηλσσιακός

ΓΑΣ Μεσσαράς - ΓΣ Πανιώνιος

ΑΟ Αιγάλεω - ΓΣ Πετρούπολης

ΑΣΠ Θέτις - ΧΑΝΘ

          

5η αγωνιστική, 11-12/11/2017  -  16η αγωνιστική, 10-11/2/2018

ΑΟ Ηλσσιακός - ΑΟ Λαμίας 2013

ΑΕΚ Αθηνών - Ζηρίνειος ΑΟΝ

ΓΣ Πανιώνιος - ΦΟ Βριλησσίων

ΓΣ Πετρούπολης - ΓΑΣ Μεσσαράς

ΧΑΝΘ - ΑΟ Αιγάλεω

ΑΣΠ Απόλλων - ΑΣΠ Θέτις

 

6η αγωνιστική, 18-19/11/2017  -  17η αγωνιστική, 17-18/2/2018

ΑΟ Λαμίας 2013 - ΓΣ Πανιώνιος

Ζηρίνειος ΑΟΝ - ΑΟ Ηλσσιακός

ΑΣΠ Απόλλων - ΑΕΚ Αθηνών

ΦΟ Βριλησσίων - ΓΣ Πετρούπολης

ΓΑΣ Μεσσαράς - ΧΑΝΘ

ΑΣΠ Θέτις - ΑΟ Αιγάλεω

 

7η αγωνιστική, 25-26/11/2017  -  18η αγωνιστική, 24-25/2/2018

ΓΣ Πετρούπολης - ΑΟ Λαμίας 2013

ΓΣ Πανιώνιος - Ζηρίνειος ΑΟΝ

ΑΟ Ηλσσιακός - ΑΣΠ Απόλλων

ΧΑΝΘ - ΦΟ Βριλησσίων

ΑΟ Αιγάλεω - ΓΑΣ Μεσσαράς

ΑΕΚ Αθηνών - ΑΣΠ Θέτις

          

8η αγωνιστική, 2-3/12/2017  -  19η αγωνιστική, 10-11/3/2018

 ΑΟ Λαμίας 2013 - ΧΑΝΘ

Ζηρίνειος ΑΟΝ - ΓΣ Πετρούπολης

ΑΣΠ Απόλλων - ΓΣ Πανιώνιος

ΑΕΚ Αθηνών - ΑΟ Ηλσσιακός

ΦΟ Βριλησσίων - ΑΟ Αιγάλεω

ΑΣΠ Θέτις - ΓΑΣ Μεσσαράς

 

9η αγωνιστική, 9-10/12/2017  -  20η αγωνιστική, 17-18/3/2018

ΑΟ Αιγάλεω - ΑΟ Λαμίας 2013

ΧΑΝΘ - Ζηρίνειος ΑΟΝ

ΓΣ Πετρούπολης - ΑΣΠ Απόλλων

ΓΣ Πανιώνιος - ΑΕΚ Αθηνών

ΓΑΣ Μεσσαράς - ΦΟ Βριλησσίων

ΑΟ Ηλσσιακός - ΑΣΠ Θέτις

 

10η αγωνιστική, 16-17/12/2017  -  21η αγωνιστική, 24-25/3/2018

ΑΟ Λαμίας 2013 - ΓΑΣ Μεσσαράς

Ζηρίνειος ΑΟΝ - ΑΟ Αιγάλεω

ΑΣΠ Απόλλων - ΧΑΝΘ

ΑΕΚ Αθηνών - ΓΣ Πετρούπολης

ΑΟ Ηλσσιακός - ΓΣ Πανιώνιος

ΑΣΠ Θέτις - ΦΟ Βριλησσίων

 

11η αγωνιστική, 20/12/2017  -  22η αγωνιστική, 31/3-1/4/2018

ΦΟ Βριλησσίων - ΑΟ Λαμίας 2013

ΓΑΣ Μεσσαράς - Ζηρίνειος ΑΟΝ

ΑΟ Αιγάλεω - ΑΣΠ Απόλλων

ΧΑΝΘ - ΑΕΚ Αθηνών

ΓΣ Πετρούπολης - ΑΟ Ηλσσιακός

ΓΣ Πανιώνιος - ΑΣΠ Θέτις

Share this post


Link to post
Share on other sites

Futsal Superleague 2017-18 

 

1η 25/9 Ικόνιο - ΑΕΚ 

2η 1/10 ΑΕΚ - Ερμής
3η 8/10 Ελίτ - ΑΕΚ
4η 15/10 ΑΕΚ - Σαλαμίνα 
5η 18/10 Δούκας - ΑΕΚ (εμβόλιμη)
6η 22/10 Αθήνα 90 - ΑΕΚ
7η 29/10 ΑΕΚ - Πρωτέας
8η 5/11 Ταραχή - ΑΕΚ
9η 12/11 ΑΕΚ - Ολυμπιάδα
10η 15/11 Μινώταυρος - ΑΕΚ (εμβόλιμη)
11η 19/11 ΑΕΚ - Καλλιθέα 
12η 26/11 ΑΕΚ - Ικόνιο
13η 3/12 Ερμής - ΑΕΚ
14η 10/12 ΑΕΚ - Ελίτ
Διακοπή λόγω εορτών
15η 7/1 Σαλαμίνα - ΑΕΚ
16η 14/1 ΑΕΚ - Δούκας
17η 17/1 ΑΕΚ - Αθήνα 90 (εμβόλιμη)
18η 21/1 Πρωτέας - ΑΕΚ
19η 28/1 ΑΕΚ - Ταραχή
20η 4/2 Ολυμπιάδα - ΑΕΚ
Κύπελλο 7/2 Αθήνα 90 - ΑΕΚ (εμβόλιμη)
21η 11/2 ΑΕΚ - Μινώταυρος
22η 18/2 Καλλιθέα - ΑΕΚ

 

Τα πλέι οφ ξεκινούν 25/2. Το πρωτάθλημα ολοκληρώνεται στις 20/5 αν χρειαστεί 5ος τελικός ενώ το φάιναλ φορ του Κυπέλλου είναι προγραμματισμένο για τις 2-3/6.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×