Jump to content

Recommended Posts

Guest doc.geo21

αυτος ο γιαννιτσης πρέπει να ναι μορφή πάντως ..

 

είμαστε αγαπησιάρικη ομάδα ρε

 

τελεία και παύλα

 

21151314_338967343181106_602700697754186

Link to comment
Share on other sites

Guest doc.geo21

ΠΟΣΟ

ΚΑΥΛΙΑΡΗΣ

 

 

«Η αλήθεια είναι ότι δεν περίμενα κάτι τέτοιο, ήταν μία μοναδική στιγμή. Το συναίσθημα ήταν μοναδικό. Ισως να το ξαναζήσω όταν… ξαναεπιστρέψω του χρόνου!''

 

21200632_1762955943745876_34941058481163

Link to comment
Share on other sites

 

 

Ξεκινάει αμέσως προπονήσεις ο Αραούχο!

Άλλαξε το αρχικό του πρόγραμμα και μένει Αθήνα ο Σέρχιο

Στην Αθήνα μένει ο Σέρχιο Αραούχο και μάλιστα νωρίς το πρωί της Παρασκευής (08.30) πάει στα Σπάτα να κάνει την πρώτη του προπόνηση με την ΑΕΚ. Ο Αραούχο ήταν αρχικά προγραμματισμένο να επιστρέψει αυριο το πρωί στην Ισπανία. Θα έμενε εδώ ο πατριός του για κάποια διαδικαστικά θέματα και ο Αργεντινός θα επέστρεφε στην Ελλάδα με τα πράγματά του για μόνιμη εγκατάσταση αρχικά Τρίτη και μετά προγραμματίστηκε για τη Δευτέρα. Ωστόσο, ο ίδιος το μετάνιωσε! Μένει Αθήνα, δεν γυρίζει Ισπανία ξανά, πάει το πρωί της Παρασκευής για προπόνηση και τα πράγματά του θα τα φέρει εδώ η μητέρα του.

Νταξ' αποτελείωσε μας. 

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

Και το καυλιάρικο σενάριο, βάζει γκολ στο δεκάλεπτο με Λάρσα και... φλόγες!

 

Σίγουρα θα βάλει. 

 

Οι δηλώσεις του δεν ξέρω αν ήταν υπογραμμένες από Δημάτο, αλλά αυτό το  <<Ισως να το ξαναζήσω όταν… ξαναεπιστρέψω του χρόνου!>> μιλάει κατευθείαν στην καρδιά.

Link to comment
Share on other sites

Σίγουρα θα βάλει.

 

Οι δηλώσεις του δεν ξέρω αν ήταν υπογραμμένες από Δημάτο, αλλά αυτό το <<Ισως να το ξαναζήσω όταν… ξαναεπιστρέψω του χρόνου!>> μιλάει κατευθείαν στην καρδιά.

Ρε με έχει καυλώσει γέρο άνθρωπο λέμε.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Αν τον αγχώνει ο ρόλος του ηγέτη που του δίνει ο κόσμος της ομάδας: «Νομίζω ότι η ευθύνη είναι συνολική, απ’ την άμυνα ξεκινάει για να μην δεχόμαστε γκολ, έπειτα απ’ τους μέσους για να δημιουργούν και απ’ εμάς τους επιθετικούς για να μπορέσουμε να σκοράρουμε. Οπότε όλη η προσπάθεια είναι συνολική, το αποτέλεσμα είναι συνολικό, δεν μπορώ να πω ότι με αγχώνει αλλά εγώ έχω έρθει εδώ για να βοηθήσω και ελπίζω όλοι μαζί να καταφέρουμε το καλύτερο».

 

 

Δεν ξερω ποιος του τα λεει αλλα τα λεει πετυχημενα 

Link to comment
Share on other sites

Οποτε θα δουμε ξανα τον τσινο ζωντανα στο γηπεδο στο παιχνιδι με το γαυρο, ε?

ε ρε και να χουμε μεινει κοντα στη κορυφη και να ειμαστε νορμαλ ευρωπη και να χει κανει και τιποτα καυλιαρικες εμφανισεις, 

2 οακα θα θελουμε....

Link to comment
Share on other sites

 

Ράγιο αν ακούγεται το καυλιάρικο αγόρι κάνε μετάφραση

Δεν ακούγεται πολύ ο ιδιος αλλά αυτος που μετραφραζει.

Απο τα λιγα που πιασα και που δεν μετεφρεσαν στο βιντεο, αν και μπορει αλλου να το λενε, ειναι το "μακαρι να βγούμε πρωταθλητές".

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Δεν ακούγεται πολύ ο ιδιος αλλά αυτος που μετραφραζει.

Απο τα λιγα που πιασα και που δεν μετεφρεσαν στο βιντεο, αν και μπορει αλλου να το λενε, ειναι το "μακαρι να βγούμε πρωταθλητές".

 

Με ενδιαφέρει το κομμάτι που λεει ο μεταφραστής για να ξαναρθεί του χρόνου να έχει την ίδια υποδοχή. Αν μπορείς να ακούσεις εκεί και κάνεις την μετάφραση θα ήμουν ευγνόμων.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×