Jump to content

Recommended Posts

Ναι, το δήλωσε άλλωστε όταν ήρθε ότι είχε θέμα το καλοκαίρι, αλλά ελπίζει να το έχει ξεπεράσει.

Link to comment
Share on other sites

Guest XAMΠOΣ

Να τον γυρισουμε πισω να παρουμε Μακη ξανα που ειναι ελευθερος. Ηρθε η ωρα της δικαιωσης του με 30 γκολακια.

Το σαπακι που φεραμε απο Αργεντινη δεν κανει...θα συμφωνει σιγουρα και ο αναβαθμισμενος ΤΔ.

Link to comment
Share on other sites

Παίζει να κάνει και κανά τσιγαράκι στα κρυφά.

Σπυρο ....... ο Οκο επινε ενα μπουκαλι ουισκι στα αποδυτιρια στο ημιχρονο....... τι να λεμε

Edited by GIANNHS
Link to comment
Share on other sites

Σπυρο ....... ο Οκο επινε ενα μπουκαλι ουισκι στα αποδυτιρια στο ημιχρονο....... τι να λεμε

 

Αχχχ... οι παλιές ρομαντικές εποχές.

Link to comment
Share on other sites

ΤΙΓΡΗ, ΦΕΡΝΕΙΣ ΠΑΙΧΤΕΣ ΣΑΝ ΤΑ ΔΟΝΤΙΑ ΣΟΥ.

ΣΑΠΙΟΥΣ.

Τίγρη σε πιάσανε κότσο.σου έστειλε κουτσό παίκτη η Καλονη της Ισπανίας
Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

επισης κατι που ξεχνουν πολλοι...δειτε στο 3:16 την διπλη προσποιηση που κανει και δειχνει γιατι ηταν το καλυτερο και ποιοτικοτερο φορ περυσι στην ελλαδα

 

Link to comment
Share on other sites

Γραψε και καμια καλη κουβεντα για την ΑΕΚ Αυστραλε. Ελαχιστα ποστ, ολα κριτικη και το βιντεο με το χαμενο γκολ του Τσινο ειναι λιγο too much to take για το ευερεθιστο ΚΜ.

Γενικα ειμαστε και καχυποπτοι, λιγο θεματοφυλακες της "ιδεας", λιγο μοβοροι και αρκετα εως πολυ πληκτροτσαμπουκαδες. Απο αλλοθρησκους μονο εμενα εχουν δεχτει εδω κι αυτο επειδη κανω τις βρωμοδουλειες του Μπιλακου. Εχουμε τον αλλον τον υποπτο με τον ασπρομαυρο δικεφαλο, μην αποκτησουμε και δευτερο μπελα στο κεφαλι μας τα καγκουρω.

 

Φιλικα και με ψηγματα αγαπης, ο Μαγος της φυλης

  • Δικεφαλάκι 3
Link to comment
Share on other sites

χαλαρα ρε μαγκες...προφανως και ποσταρα με ειρωνικο υφος το χαμενο γκολ του σερχιο θελωντας να δειξω οτι και καλα δεν μας λειπει 

κατα τα αλλα μην αρπαζεστε ετσι ευκολα

επισης οι κριτικη που κανω ειναι καλοπροαιρετη και δεν νομιζω να πιστευει κανεις οτι εχω αδικο, το καλοκαιρι που μας περασε θεωρω οτι επρεπε να γινουν πιο ποιοτικες προσθηκες με τα λεφτα του τσ.λ. , αυτη ειναι η κεντρικη ιδεα μου

τελος παντων θα δειξει ο χρονος αν επραξε καλα η παε

Link to comment
Share on other sites

αδικο εχεις, παλι πουτσα θα ριξουμε στο βρωμογαυρο κ στις φωτοτυπιες απο την μπουγατσουπολη. Την ποιοτητα την θελαμε για την Ευρωπη.

ωραια εχω αδικο....θες να μου το αιτιολογησεις; ή το επιχειρημα σου ειναι οτι θα ριξουμε πουτσα σε γαυρο και παοκ;

ειπα εγω οτι θελαμε την ποιοτητα για την ελλαδα ή για την ευρωπη; μονος σου εκανες τον διαχωρισμο

επισης θωρητικα μιλωντας παντα το περσινο ροστερ ηταν ποιοτικοτερο απο το φετινο και πηρες πρωταθλημα δυσκολα

αλλα απο τα λεγομενα σου καταλαβαινω οτι εισαι ευχαριστημενος με τις κινησεις της ομαδας στα μεταγραφικα

Link to comment
Share on other sites

Βαστα γερα μεχρι την 4η αγωνιστικη.Θα τους φτιαξουμε καλα εγω εσυ ο geο και ο ματζισιαν.

  • Δικεφαλάκι 2
Link to comment
Share on other sites

Δύο παράπονα έχω από τον Araujo να πω την αλήθεια μου και τα 2 σε περσινά ματς με τους τσετσενόγυφτους. Το ένα ήταν που δεν πήγε μέσα το ψαλιδάκι να έκαναν ντου οι Ούνοι εκείνη την στιγμή να μην μπλέκαμε με Βαρέλες και offside και μαλακίες. Το άλλο που αστόχησε στον τελικό κυπέλλου εκεί στο 80+ να το στέλναμε παράταση. 1 στο εκατομύριο να το παίρναμε το ματς στην παράταση/πέναλτι θα ήταν απόλαυση να τους ακους τις επόμενες μέρες.

 

Κατά τα άλλα, ξεκάθαρα ο καλύτερος φορ που πέρασε από την Ελλάδα από την εποχή του κοντού και μετά (θεωρώ ότι ο Livaja παίζει πιο πίσω οπότε δεν κάνω σύγκριση των 2).

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

δε πηραμε ιδιαιτερα δυσκολα πρωταθλημα. Δε χασαμε απο τους rivals σε κανενα ματς, κ οι μονοι που ειχαν ελπιδες ηταν οι φωτοτυπιες τις οποιες τις ξεφτυλισαμε μεσα στην εδρα τους.

Για την ακριβεια στο πρωταθλημα παιξαμε χωρις τα χαφ τα βασικα μας (Μανταλο, Γιοχανσον) κ χωρις προπονητη που ηταν τιμωρημενος για καιρο. Πλακα καναμε.

Καλά περισυ, αλλά φέτος δε μπορεί να μην έχεις, αν όχι τρομάξει, τουλάχιστον θορυβηθεις από τη μέχρι τώρα πορεία τους...

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×