Jump to content

ΣΦ ΑΕΚ Αθηνων


Τζίμι Μπελαρίκε
 Share

Recommended Posts

Μαλλον ο παλιοτερος συνδεσμος ιδρυμενος απο τον Μπαρλο το 1973(αν και ψαχνουν παλιοτερο καταστατικο του 1966 σε καφενειο!).Ηγειται επικη μορφη ψαρα που παρουσιαζει εκπομπη καθε τριτη.

 

https://www.youtube.com/channel/UC93yBOy1CODz0dy7NahLkKQ/videos 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορεί να τον έχει ιδρύσει ο Μπαρλος το 1973, αφού ο θείος-Λουκάς ανέλαβε το 1974.

Παλιότερος σύνδεσμος πρεπει να ηταν της Νικαιας που ιδρυθηκε το 1963.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Ηγειται επικη μορφη ψαρα 

 

Πριν γράψει ο καθένας τη μαλακία που του κατεβαίνει στο κεφάλι, καλό θα είναι να ρωτάει και να μαθαίνει για ανθρώπους σαν τον Γιάννη την  ιστορία που έχουνε και την προσφορά του σε αυτό που λέγεται "ΑΕΚ" παρά τους "σταυρούς" που κουβαλάνε.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορεί να τον έχει ιδρύσει ο Μπαρλος το 1973, αφού ο θείος-Λουκάς ανέλαβε το 1974.

Παλιότερος σύνδεσμος πρεπει να ηταν της Νικαιας που ιδρυθηκε το 1963.

Αν οχι ιδρυτης τοτε σιγουρα απο τα πρωτα στελεχη.Και για τον ΣΦ Αργους εχω ακουσει οτι ηταν πολυ παλιος. 

Link to comment
Share on other sites

Πριν γράψει ο καθένας τη μαλακία που του κατεβαίνει στο κεφάλι, καλό θα είναι να ρωτάει και να μαθαίνει για ανθρώπους σαν τον Γιάννη την  ιστορία που έχουνε και την προσφορά του σε αυτό που λέγεται "ΑΕΚ" παρά τους "σταυρούς" που κουβαλάνε.

Ρε γαματος ειναι ο γιαννης δεν το εγραψα υποτιμητικα

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ειδα την τελευταια εκπομπη,καποιοι θεουληδες αντι να κλεισουν για την εκδρομη στην ιταλια δινοντας προκαταβολη του εδιναν τον λογο τους. 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Γιάννης μου έχει βάψει τα δύο υπνοδωμάτια εδώ που μένω...

 

Πάνε μερικά χρόνια...

 

Τον έχω χάσει... Έχω χαθεί κι εγώ...

 

Έφυγε και ο Κώστας Θεσσαλονίκη για το Αμέρικα...

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×