Jump to content

Στα τούνελ της Χαμάς vol. XΙV (Μεταγραφές Γενάρης 2018)


Recommended Posts

Guest XAMΠOΣ

Μασουντ και Μασουρα εχει ξεχωρισει με το αετισιο ματι του ο τεχν.διευθυντης μας .

Νταξει ποσα αυτογκολ ακομα θελουμε να βαλουμε?

Αφου κανει σκαουτινγκ και εχει διασυνδεσεις σε λιγοτερα μερη απο οσα κανει σταση το τραμ τι περιμενεις....

Link to comment
Share on other sites

μασουντ μας τελειωσε 

μασουρας απλα φιλολογικα οπως κοιταμε και αλλους ελληνες - κυριακοπουλο (που ειχε γραφτει), πασαλιδη (αμυντικος αστερα), μασχαλακη (τερματοφυλακας μπουγατσας)- κιβρακιδης (δεξι μπακ σπανου)

αριστερα διακαης ποθος ειναι ο χουλτ και το σημαντικο ειναι οτι ο χουλτ θελει πολυ αλλα μονο ως ελευθερος δεν υπαρχει περιπτωση να πληρωσουμε 1 εκατομμυρια που ζηταει ο βαζελος

αριστερα παιζει επισης του κατρανη πωην του σπανου 19 χρονων που πηρε μεταγραφη το καλοκαιρι για σεντ ετιεν αλλα δεν παιζει ο ιδιος θελει και οι γαλλοι τον δανειζουν αλλα ειναι απιθανο να μπει οψιον (εχιε μερτικα και ο Σπανος)

 

αυτα απο εγχωρια αγορα.

Link to comment
Share on other sites

400 θα ελεγα ο Χουλτ θελει να φυγει απο βαζελο αν ειναι να διαλεξει μεταξυ εσενα και μπουγατσας θα μεινει Αθηνα το θεμα ειναι οτι εμεις μιλαμε μονο σαν ελευθερο πλεον ο βαζελος τα ξερει ολα αυτα και φροντιζει ο πρωτος που πληρωνεται για να μην εχει δικαιωμα προσφυγης να ειναι ο χουλτ

 

χουλτ - μολεδο - λουντ - κουρμπελη - βιγαιφανεζ αυτους πληρωνουν ολοι οι αλλοι αν μεινει κανα ψιχουλο

 

γενικα το βλεπω δυσκολο για Γεναρη εως ακατορθωτο

Link to comment
Share on other sites

καλα μην το περνεις σαν ευαγγελιο

 

μονο ο μπαναωτης ο στυλιανοπουλος ειναι ευαγγελιο σε οτι γραφει

Link to comment
Share on other sites

Όχι δεν το παίρνω ευαγγέλιο! Ξέρω ότι πολλοί συνοπαδοι μου θέλουν Μασούντ. Αυτή την στιγμή όπως λεει και ο Μιτσακλας Κυβρακιδης και λιγο Μαυροπανος αν και τον βλέπω οδεύει για γαύρο.

Link to comment
Share on other sites

για μενα δεν ειναι τυχαιο που τιμωρειται τωρα ο Μασουντ...

 

και ολως τυχαιως η τιμωρια του ειναι ενα μηνα... δηλαδη τελειωνει πανω στις μεταγραφες...

 

τον ηθελε και ο Νικολας ο Λυμπεροπουλος στην συλλογο τον μεγαλο...

 

η προσωπικη μου εκτιμηση ειναι Αυστριακος, Μασουντ, Ερνανι...

Link to comment
Share on other sites

αντε ρε πουστη Χιμενεθ εσυ θα φερεις τον αναπληρωματικο του Λοπεζ απο Ισπανια για να μην στεναχωριεσαι...

 

κουφαλα ηθελες και κωλοδακτυλο μεσα στην πιο καυτη εδρα της υφηλιου...

 

σε παιζουμε κι εσενα Μανολο... μην φευγεις...

Link to comment
Share on other sites

μην το ψαχνεις δεν παιζει του μασουντ αλλαξανε γνωμη ολοι μεσα στην ΑΕΚ

 

εξέφρασε αρχικά την άποψη ότι ο Ιρανός δεν είναι για το επίπεδο της «Ένωσης» και ότι από τότε που κόπηκε από την εθνική του μόνο νεύρα βγάζει στο γήπεδο.

 

Όσο για το ενδεχόμενο να ενδιαφερθούν οι «κιτρινόμαυροι» να τον αποκτήσουν μετά την περιθωριοποίησή του στον Πανιώνιο, σημείωσε ότι θεωρεί απίθανο (έως και επιστημονική φαντασία) το να δώσουν λεφτά για να τον αγοράσουν. 

 

 

κεφτες φρεσκος για επιβεβαιωση

Edited by amd
Link to comment
Share on other sites

μην το ψαχνεις δεν παιζει του μασουντ αλλαξανε γνωμη ολοι μεσα στην ΑΕΚ

 

 

κεφτες φρεσκος για επιβεβαιωση

 

Ο κεφτές κάνει τουμπεκί για μανόλο.Τι σκατά τόσο λογικό τους φαίνεται να αντιμετωπίζεται λες και σκότωσε κανέναν?

Link to comment
Share on other sites

Μασούντ έρχεται πολύ φτηνά. Έτσι κι αλλιώς λεφτά για παίκτη που στην θέση αυτή θα υπάρχει ο μανταλος δν δίνουν.

 

Ας δώσουν το χρήμα για έναν καλό εξτρέμ. Να μπορούμε να σπαμε τις άμυνες με τις μικρές.

 

2 καλοί εξτρέμ και αυστριακός

Μασούντ κ παγκιτης αριστερό μπακ

Link to comment
Share on other sites

ο Τσακίρης γράφει για Μασούντ. ξέρει μπάλα ο παίκτης, αλλά είναι μεγάλο ψυχάκι που μπορεί να κρεμάσει εύκολα την ομάδα σε κρίσιμα παιχνίδια.

 

Το έχω ξαναπει, μακριά. Ψυχάκιας, αργός, 33ών ετών, και κατά την προσωπική μου άποψη κλασσική περίπτωση που δεν μπορεί να προσφέρει τα ίδια σε μεγάλη ομάδα.

  • Δικεφαλάκι 1
Link to comment
Share on other sites

Και μενα μου αρεσει ο Μασουντ για ενα εξαμηνο.Ψυχακιας βεβαια αλλα ετσι και αλλιως ψυχιατρειο ειμαστε φετος.Προβλημα θα εχουμε το καλοκαιρι που εδω θα γραφουμε για επιθετικο χαφ απο το πανω ραφι αλλα οι κεφτεδες θα λενε ειμαστε πληρεις επιστρεφει ο Μανταλος.Στην ωρα τους βεβαια αυτα.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×